Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Rozmowy o kibicach Interu...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zoniek »

Witam, zakładam temat, bo ciekawy jestem czy ktoś z tego forum wybiera się na derby 24go lutego? Ja będę tam w ramach prezentu urodzinowego i fajnie byłoby się spotkać większą ekipą.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

Ja jadę z kolegą, który generalnie w lekkim poszanowaniu ma piłkę, nie mówiąc już o jakichkolwiek klubach. Lecimy z Wrocławia.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zoniek »

Ja lecę z Wawy 22go, szykuję się na Curva Nord, bo tam mamy miejscówki. Fajnie by było rozwiesić nasza flagę FDP jakby szykowała się większa ekipa.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: lucky »

Cześć,

też się wybieram na ten mecz, będę w Mediolanie od środy 2013-02-20. Nie mam jeszcze biletów i w związku z tym mam do Was pytania:
1. Czy jest szansa przed derbami kupić bilety w kasach lub (chyba) w bankach sprzedają?
2. @zoniek - gdzie udało Ci się dostać miejscówki?
3. Czy przed derbami "grasują" koniki i w jakiej cenie mają wejściówki - wyjście awaryjne?

Obecnie mogę kupić bilety za ok. 350 PLN na viagogo.pl, które są na sektory za 21 euro. Zastanawiam się czy jest tańsza opcja.

Z góry dzięki za pomoc :)
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

Szansa na kupno bezpośrednio przed meczem jest, ale raczej iluzoryczna, prędzej w internecie na stronie inter.it, gdzie zwykle (co nie znaczy zawsze) prowadzona jest sprzedaż. Przed meczem na 100% będą konie, w ciemno stawiam, że 70 euro to minimum jakie będą chcieli dostać, chyba, że coś się pozmieniało, wszakże ostatni raz byłem w Mediolanie 3 lata temu. Co do kupna biletów na różnych stronach - od pośredników nigdy nie kupowałem i raczej nie kupię, zastanawiam się tylko skąd mają bilety po 21 euro, skoro na oficjalnej stronie w sekcji ceny biletów na rywali takich jak Milan i Juventus najtańszy bilet kosztuje 23 euro?
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: mio85 »

jak ktos bedzie zalatwial bilety lotnicze lub tez slyszal o jakiejs promocji aktualnie to niech napisze w jakiej sa cenie, bo chialbym skalkulowac ile wynioslby taki jedno lub dwudniowy wyjazd w maksymalnie najmniejszych granicach....
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

mio85 pisze:jak ktos bedzie zalatwial bilety lotnicze lub tez slyszal o jakiejs promocji aktualnie to niech napisze w jakiej sa cenie, bo chialbym skalkulowac ile wynioslby taki jedno lub dwudniowy wyjazd w maksymalnie najmniejszych granicach....

Ja załatwiłem Ryanaira z Wrocławia, cena 118 zł w dwie strony, wylot w piatek 22.02, powrót poniedziałek 25.02. Teraz już są droższe, ale nadal bardzo tanie 202 zł 20 gr.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zoniek »

@lucky
Hotel to Ibis Milano Centro. Co do biletów to nie wiem, bo sam dostanę bilet ogarnięty przez jakiegoś pośrednika typu viagogo i do końca nie wiem czego się spodziewać, ale jestem dobrej myśli.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: mio85 »

Waldini pisze:
mio85 pisze:jak ktos bedzie zalatwial bilety lotnicze lub tez slyszal o jakiejs promocji aktualnie to niech napisze w jakiej sa cenie, bo chialbym skalkulowac ile wynioslby taki jedno lub dwudniowy wyjazd w maksymalnie najmniejszych granicach....

Ja załatwiłem Ryanaira z Wrocławia, cena 118 zł w dwie strony, wylot w piatek 22.02, powrót poniedziałek 25.02. Teraz już są droższe, ale nadal bardzo tanie 202 zł 20 gr.

hmmm trzydniowka - to tanio nie wyjdzie, a jaki macie nocleg?
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

mio85 pisze:
Waldini pisze:
mio85 pisze:jak ktos bedzie zalatwial bilety lotnicze lub tez slyszal o jakiejs promocji aktualnie to niech napisze w jakiej sa cenie, bo chialbym skalkulowac ile wynioslby taki jedno lub dwudniowy wyjazd w maksymalnie najmniejszych granicach....

Ja załatwiłem Ryanaira z Wrocławia, cena 118 zł w dwie strony, wylot w piatek 22.02, powrót poniedziałek 25.02. Teraz już są droższe, ale nadal bardzo tanie 202 zł 20 gr.

hmmm trzydniowka - to tanio nie wyjdzie, a jaki macie nocleg?
Trzydniówka, ale tak chcieliśmy. Nocleg załatwiliśmy wczoraj przez booking.com hotel Durante 15 minut pieszo od Stazione Centrale, a to ogromny plus. Hotel wygląda bardzo zacnie, pokoje z pełnym wyposażeniem i do tego śniadanie w cenie. Cena 185 euro za dwie osoby czyli jakieś 750 zł, za trzy noce, czyli wg mnie bardzo dobra. Dla porównania najtańszy znany mi nocleg w Mediolanie, z którego zresztą korzystałem nie tylko ja z kibiców Interu - Piero Rotta w najtańszej opcji kosztuje jakieś 280 zł i masz w cenie pokój z osobami znanymi, bądź nieznanymi i wspólną łazienkę. Jak ktoś chce to bardzo proszę, spałem i jest ok, ale jednak wolę wydać niewiele więcej i mieć dużo lepiej.

Ogólnie duży plus tej wyprawy to lot z Wrocławia, a że lotnisko mam praktycznie na sąsiednim osiedlu to już pełna rewelacja.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Bart »

Najtanszy nocleg w Mediolanie mialem za 11 euro, ale to bylo totalne kongo i nie polecam, pokoj nie mial klucza, spalem z portfelem pod poduszka i plecakiem + kurtka powieszonymi na karniszu :P Najlepiej wyszukiwac na booking.com 1-2 miesiace przed wyjazdem, 20 euro od osoby na 2-3-4 osobowy pokoj z lazienka to czesto spotykana cena.

Co do viagogo i konikow - z dwojga zlego viagogo wyjdzie taniej.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Baszczu »

3 razy zamawiałem bilety na Inter poprzez viagogo, za każdym razem wszystko odbywało się sprawnie i bezproblemowo. Fakt, jest to mocna przebitka, ale zarazem gwarancja wejścia na stadion.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: lucky »

Waldini pisze:Szansa na kupno bezpośrednio przed meczem jest, ale raczej iluzoryczna, prędzej w internecie na stronie inter.it, gdzie zwykle (co nie znaczy zawsze) prowadzona jest sprzedaż. Przed meczem na 100% będą konie, w ciemno stawiam, że 70 euro to minimum jakie będą chcieli dostać, chyba, że coś się pozmieniało, wszakże ostatni raz byłem w Mediolanie 3 lata temu. Co do kupna biletów na różnych stronach - od pośredników nigdy nie kupowałem i raczej nie kupię, zastanawiam się tylko skąd mają bilety po 21 euro, skoro na oficjalnej stronie w sekcji ceny biletów na rywali takich jak Milan i Juventus najtańszy bilet kosztuje 23 euro?
niestety na inter.it, nie będzie możliwości zakupu biletów dla mnie. Pisałem do rzecznika Interu i od tego sezonu związek piłkarski we Włoszech wprowadził ograniczenia w sprzedaży biletów na mecze "podwyższonego ryzyka", a do takich należy mecz Inter - Ac Milan. Aby kupić bilety online trzeba mieć jakąś kartę, którą można dostać będąc obywatelem Włoch. Jeśli ktoś chce mogę przesłać oryginalnego maila od nich.
Baszczu pisze:3 razy zamawiałem bilety na Inter poprzez viagogo, za każdym razem wszystko odbywało się sprawnie i bezproblemowo. Fakt, jest to mocna przebitka, ale zarazem gwarancja wejścia na stadion.
też raz zamawiałem i bardzo sprawnie to poszło (byłem na Inter - As Roma w 2011). Zastanawiam się tylko nad alternatywami. U konika kupowałem na Inter - Chelsea i płaciłem 100 euro za bilet (z kat. za 21 euro). Na viagogo bilet na derby z przesyłka i opłatami wychodzi za 350 PLN, więc ew. "ryzyko" jest niskie, bo sądzę, że za max. 100 euro (400 PLN) kupię, a może się uda w kasie/ banku, bo będę od środy. Zgadzam się jednak, że gwarancja wejścia na stadion to duża przewaga i jeszcze muszę pomyśleć.
Waldini pisze:
mio85 pisze:
Waldini pisze:
mio85 pisze:jak ktos bedzie zalatwial bilety lotnicze lub tez slyszal o jakiejs promocji aktualnie to niech napisze w jakiej sa cenie, bo chialbym skalkulowac ile wynioslby taki jedno lub dwudniowy wyjazd w maksymalnie najmniejszych granicach....

Ja załatwiłem Ryanaira z Wrocławia, cena 118 zł w dwie strony, wylot w piatek 22.02, powrót poniedziałek 25.02. Teraz już są droższe, ale nadal bardzo tanie 202 zł 20 gr.

hmmm trzydniowka - to tanio nie wyjdzie, a jaki macie nocleg?
Trzydniówka, ale tak chcieliśmy. Nocleg załatwiliśmy wczoraj przez booking.com hotel Durante 15 minut pieszo od Stazione Centrale, a to ogromny plus. Hotel wygląda bardzo zacnie, pokoje z pełnym wyposażeniem i do tego śniadanie w cenie. Cena 185 euro za dwie osoby czyli jakieś 750 zł, za trzy noce, czyli wg mnie bardzo dobra. Dla porównania najtańszy znany mi nocleg w Mediolanie, z którego zresztą korzystałem nie tylko ja z kibiców Interu - Piero Rotta w najtańszej opcji kosztuje jakieś 280 zł i masz w cenie pokój z osobami znanymi, bądź nieznanymi i wspólną łazienkę. Jak ktoś chce to bardzo proszę, spałem i jest ok, ale jednak wolę wydać niewiele więcej i mieć dużo lepiej.

Ogólnie duży plus tej wyprawy to lot z Wrocławia, a że lotnisko mam praktycznie na sąsiednim osiedlu to już pełna rewelacja.
Ja lecę za 170 PLN z Warszawy w środę i wracam za 180 PLN do Warszawy w poniedziałek. Ceny podane za 2 osoby. Nocleg w Idea Hotel za 1200 PLN ze śniadaniem na 5 nocy.

Spałem raz w hostelu Valley za ok. 100 PLN za dobę i było ok. Tyle tylko, że teraz ta cena za cały mój wyjazd wyniosłaby 900 PLN, czyli wolę dopłacić 300 PLN za dwie osoby i mieć zdecydowanie wyższy standard.

@mio85 - taniej lotu raczej nie znajdziesz i nie da się ich "złożyć" w 1 dzień, ponieważ nie latają w niedzielę rano, ani soboty (ani WizzAir, ani RyanAir)
Waldini pisze:Szansa na kupno bezpośrednio przed meczem jest, ale raczej iluzoryczna, prędzej w internecie na stronie inter.it, gdzie zwykle (co nie znaczy zawsze) prowadzona jest sprzedaż. Przed meczem na 100% będą konie, w ciemno stawiam, że 70 euro to minimum jakie będą chcieli dostać, chyba, że coś się pozmieniało, wszakże ostatni raz byłem w Mediolanie 3 lata temu. Co do kupna biletów na różnych stronach - od pośredników nigdy nie kupowałem i raczej nie kupię, zastanawiam się tylko skąd mają bilety po 21 euro, skoro na oficjalnej stronie w sekcji ceny biletów na rywali takich jak Milan i Juventus najtańszy bilet kosztuje 23 euro?
Zakładam, że jak będę od środy, to będzie większa szansa, bo swoją drogą przejdę się na stadion w środę, może uda się dostać w miarę normalnej cenie na Ac Milan - Barcelona. A jak nie to konik, jak pisałem wcześniej. Co do ceny 21euro, to może faktycznie ja coś pomieszałem i jest 23 euro.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

Baszczu pisze:3 razy zamawiałem bilety na Inter poprzez viagogo, za każdym razem wszystko odbywało się sprawnie i bezproblemowo. Fakt, jest to mocna przebitka, ale zarazem gwarancja wejścia na stadion.
Bilety są imienne? Wiem z doświadczenia, że czasem to sprawdzają.
lucky pisze: Jeśli ktoś chce mogę przesłać oryginalnego maila od nich.
Jak możesz to wrzuć.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: lucky »

Waldini pisze:
Baszczu pisze:3 razy zamawiałem bilety na Inter poprzez viagogo, za każdym razem wszystko odbywało się sprawnie i bezproblemowo. Fakt, jest to mocna przebitka, ale zarazem gwarancja wejścia na stadion.
Bilety są imienne? Wiem z doświadczenia, że czasem to sprawdzają.
lucky pisze: Jeśli ktoś chce mogę przesłać oryginalnego maila od nich.
Jak możesz to wrzuć.
Mail ze strony Interu:

Good morning,

unfortunately the only way for you to get this tickets is to buy them once you're in Italy, because the online sale - ONLY FOR THE SERIA A LEAGUE MATCHES - , due to the decision of Italian "Ministero dell'interno" and the "Prefetto" of Milan is reserved only to SIAMO NOI card holders.
"SIAMO NOI CARD - TESSERA DEL TIFOSO" is a fan card introduced by the italian government and it's an italian documentation, it can't be released to foreign supporters.
Foreign supportes can buy tickets for all the Matches that F.C. Internazionale plays in Giuseppe Meazza Stadium, except for those matches that are restricted to Tessera del tifoso card holder, through this official channels:

- branches of Banca Popolare di Milano, Banca di Legnano, Banca Popolare di Mantova
- the "Solo Inter" store (based in Via Berchet,1 - Milan)

The sale generally start at the beginning of the week in which the match is on program.
If tickets are still available, you can also buy them at the box offices outside the stadium the day of the match, you will find all the information on our web site www.inter.it.

Best regards

( Operatore n.: "2012120310000092" )

FC Internazionale


Jak znajdę bilet z viagogo, to mogę Ci powiedzieć czy są imienne bo nie pamiętam. Natomiast, jeśli nie, to zawsze możesz zmienić imię i nazwisko na bilecie. Jest taka "budka" przy stadionie i tam zmieniają. Jak kupowałem u konika, to tak robiliśmy.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

lucky pisze:. Jest taka "budka" przy stadionie i tam zmieniają. Jak kupowałem u konika, to tak robiliśmy.
My zmienialiśmy dane na stronie inter.it, też tak można.

Dzięki za info.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Baszczu »

Waldini pisze:
Baszczu pisze:3 razy zamawiałem bilety na Inter poprzez viagogo, za każdym razem wszystko odbywało się sprawnie i bezproblemowo. Fakt, jest to mocna przebitka, ale zarazem gwarancja wejścia na stadion.
Bilety są imienne? Wiem z doświadczenia, że czasem to sprawdzają.
Albo dostaniesz od razu przebukowany na Ciebie bilet, albo będziesz musiał to zrobić sam. Miałem tak i tak, jednak zawsze wszystko było świetnie wytłumaczone, poprowadzili za rączkę i nie można było się pogubić. :)
19Kozioł45
Posty: 31
Rejestracja: 3 sty 2011, 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: 19Kozioł45 »

My lecimy z Krakowa tzn. Ja+3osoby z forum 23.02-25.02 :)
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: gromek »

Witam panowie czy leci ktoś na mecz Interu - Milan z Lublina lub Rzeszowa
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Luk »

Jest jakis bezposredni lot do Mediolanu z Lublina albo Rzeszowa?
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: gromek »

Właśnie nie wiem i dla tego chciałem sie dowiedzieć czy ktoś może leci
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Luk »

Z tego co wiem wszyscy lecą albo z Krakowa albo z Wrocławia.

Ja z kolegą lecimy ryanem z Krakowa w sobotę.
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Filip© »

gromek pisze:Witam panowie czy leci ktoś na mecz Interu - Milan z Lublina lub Rzeszowa
LUZ nie obsługuje lotów do Mediolanu. Tylko Luton, Stansted, Oslo, Dublin. Wkrótce dojdzie Liverpool.

Rzeszów - Luton, Stansted, Birmingham, Dublin, Manchester, East Midlands, Frankfurt
zyziu
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2009, 13:48

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zyziu »

Witam,
mam pytanie, skąd można nabyć bilety na mecz Inter - Milan? bo na stronie inter.it można nabyć bilet tydzień przed meczem ;/ a nie chce zeby sie okazało zę lot sobie zabukuje a się okaże że na tej stronie nie będzie prowadzona sprzedaż bo np. nie bedzie biletów na ten mecz, albo zostaną same najdroższe;/ Bo bezpośrednio przed meczem też może być ciężko dostać mecz ;/
patrzyłem na takie strony jak viagogo, i kilka podobnych portali. Może ktoś by mógł doradzić jak najlepiej nabyć bilet.
z góry dziękuje za informacje
Forza Internazionale
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Luk »

Jesteś członkiem naszego fanklubu?
TestoForza
Posty: 171
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: TestoForza »

Ja jestem mam karte i tez mnie to zastanawia co kolege wyzej
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Luk »

Jak jestes i masz karte, to jak mogles przegapic ten temat?
http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f ... 3&start=15
zyziu
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2009, 13:48

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zyziu »

czyli jak nie mam karty to będzie ciężko ogarnąć bilet?
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

zyziu pisze:czyli jak nie mam karty to będzie ciężko ogarnąć bilet?
Ciężko może nie, wszystko zależy od tego ile chcesz wydać. Od konia zawsze kupisz.
zyziu
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2009, 13:48

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zyziu »

a na mecz można wejść bez żadnej karty kibica? czy trzeba będzie wyrobić przez wejściem na stadion czy jak to się odbywa. z góry dziękuje za odp.
ODPOWIEDZ