Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Rozmowy o kibicach Interu...
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: rafi27 »

Na derby, jak Inter gra jako gospodarz, wchodzisz mając papierowy bilet w ręce +
ewentualnie dowód osobisty do okazania, ale tylko czasem się tego domagają.
Wiadomo, że nie będą wszystkim sprawdzać dowodów osobistych i zgodności nazwiska na bilecie.
Są jednak tacy, którzy się o to czepiają przy wejściach, wiec lepiej aby na bilecie było jednak
imię i nazwisko osoby, która chodzi na stadion. Można to jednak też ,,przebukować", jakby ktoś
kupił bilet dużo wcześniej przed meczem od konika.

Tzw.,,Tessera del tifoso" jest potrzebna tylko wtedy, jakbyś chciał wejść na Milan-Inter
do sektora kibiców Inter-u, bez niej w życiu nie wejdziesz. No może jest to możliwe,
ale tylko przez koników, którzy mają dobre układy z ludźmi stojącymi na bramkach
kontrolnych i sprawdzającymi bilety przed wejściami. W końcu raz sam miałem
przyjemność z pozostałymi osobami wejść na San Siro, nie mając papierowego
biletu w ręce, tylko jeden ,,italiano" znał dobrze tych co sprawdzają bilety i weszliśmy
na karty kibicowskie jego Fanklubu, oczywiście nie za darmo.
Jeśli idzie o kart kibicowskie naszego Fanklubu FdP, to oczywiście każdy kto
jest członkiem i leci do Milano, dostając bilet przez Fanklub powinien ją mieć
ze sobą,poza tym karty członkowskie oficjalnie zarejestrowanych Fanklubów
uprawniają do zniżek w Interstore, San Siro Store, jakby ktoś kupował gadżety czy koszulki.

Jednak generalnie, przy meczach takich jak z Milanem czy Juve nie polecałbym
nikomu lecieć do Milano bez pewności posiadania biletu, z wyjątkiem tych co mają
sporo ,,sianka", albo dostaną bilet przez Fanklub, bądź mają kogoś znajomego
w Milano, co kupi im bilet, bo przy takich meczach koniki żerują pod San Siro
i chcą za wszelką cenę zarobić na tych co nie mają biletów.
Rozmawiałem z tymi konikami nie raz, więc znam ich mentalność.
Jeden nawet z nich sam mi powiedział przed meczem z MU, że on to nawet
nie kibicuje Interowi, tylko Romie, a im zależy tylko na kasie.
:love:
zyziu
Posty: 9
Rejestracja: 16 cze 2009, 13:48

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: zyziu »

dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedz :)
pozdrawiam :)
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

Jak ktoś jeszcze planuje wylot, a nie ma biletu na samolot to z Wrocławia są teraz loty ryanem w dobrej cenie około 220 zł w obie strony, to co prawda prawie dwa razy więcej niż z miesiąc temu, ale taniej już raczej nie będzie.
Mat44
Posty: 81
Rejestracja: 15 maja 2008, 23:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Mat44 »

Hej,

Ja dopiero niedawno dowiedziałem się, że mogę lecieć i dopiero teraz wszystko ogarniam.

Mam pytanie do osób lecących na derby w dniach 23-25.02(lecę z Krakowa). Jak wygląda sprawa z Waszym noclegiem. Nie macie czasem jednego wolnego miejsca, ewentualnie, czy jest jeszcze ktoś kto leci a nic nie zarezerwował? Jeśli ktoś taki istnieje to niech da znać, to coś razem zarezerwujemy.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Messie »

czesc osob spi w Hostelu Loris.. via Lulli 11, lub 9...ale tak czy jest wolne musisz sprawdzic sobie najlepiej www.hostelsclub.com
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

lucky pisze: niestety na inter.it, nie będzie możliwości zakupu biletów dla mnie. Pisałem do rzecznika Interu i od tego sezonu związek piłkarski we Włoszech wprowadził ograniczenia w sprzedaży biletów na mecze "podwyższonego ryzyka", a do takich należy mecz Inter - Ac Milan. Aby kupić bilety online trzeba mieć jakąś kartę, którą można dostać będąc obywatelem Włoch. Jeśli ktoś chce mogę przesłać oryginalnego maila od nich.
Czy masz nadal kontakt z tym rzecznikiem? Bilety na derby się pojawiły na stronie i nawet jest informacja, że można je kupić bez żadnych kart itp, problem jest jednak taki, że kupić ich nie można, bo wchodzisz, wybierasz i wyskakuje komunikat, że strona jest niedostępna (standard), a przecież ilość tych dostępnych biletów ciągle maleje. Usilnie próbuję załatwić bilet dla kolegi i irytuję mnie ta sytuacja. Niestety Włochy pod względem prawnym to miejsce bardzo śliskie, gdzie najważniejsze są układy, układziki. Bilety oficjalnie w sprzedaży, schodzą oficjalnie wszystkie, a pod SS czeka na Ciebie radosny tłum koni, z których każdy ma po 100 biletów i krzyczy sobie 100 euro za sztukę.

Jak masz możliwość napisania do tego rzecznika to będę wdzięczny, jeśli nie to proszę o kontakt do niego. Derby w tym roku nie wzbudzają takiego wielkiego zainteresowania skoro wciąż są wolne wejściówki, a na stronie zachęcają do kupna biletu. Rzecz nie do pomyślenia kilka lat temu.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: lucky »

Waldini pisze:
lucky pisze: niestety na inter.it, nie będzie możliwości zakupu biletów dla mnie. Pisałem do rzecznika Interu i od tego sezonu związek piłkarski we Włoszech wprowadził ograniczenia w sprzedaży biletów na mecze "podwyższonego ryzyka", a do takich należy mecz Inter - Ac Milan. Aby kupić bilety online trzeba mieć jakąś kartę, którą można dostać będąc obywatelem Włoch. Jeśli ktoś chce mogę przesłać oryginalnego maila od nich.
Czy masz nadal kontakt z tym rzecznikiem? Bilety na derby się pojawiły na stronie i nawet jest informacja, że można je kupić bez żadnych kart itp, problem jest jednak taki, że kupić ich nie można, bo wchodzisz, wybierasz i wyskakuje komunikat, że strona jest niedostępna (standard), a przecież ilość tych dostępnych biletów ciągle maleje. Usilnie próbuję załatwić bilet dla kolegi i irytuję mnie ta sytuacja. Niestety Włochy pod względem prawnym to miejsce bardzo śliskie, gdzie najważniejsze są układy, układziki. Bilety oficjalnie w sprzedaży, schodzą oficjalnie wszystkie, a pod SS czeka na Ciebie radosny tłum koni, z których każdy ma po 100 biletów i krzyczy sobie 100 euro za sztukę.

Jak masz możliwość napisania do tego rzecznika to będę wdzięczny, jeśli nie to proszę o kontakt do niego. Derby w tym roku nie wzbudzają takiego wielkiego zainteresowania skoro wciąż są wolne wejściówki, a na stronie zachęcają do kupna biletu. Rzecz nie do pomyślenia kilka lat temu.
właśnie w tej samej kwestii napisałem nowy wątek http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=3875 może niepotrzebnie. też widziałem możliwość zakupu i się zdziwiłem, że bez kart - bo przecież odpisali, że będą konieczne. i mam ten sam problem, który opisałeś.

namiaru nie mam. pisałem z formularza zgłoszeniowego na inter.it. odpowiem im na tego maila, który przesłali do mnie. zobaczę co odpiszą i wrzucę na forum.

Luk (lucky)
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

Bilety na anello verde terzo topnieją w oczach, 2 dni temu było ich ponad 3 tys, a teraz zostało ledwie 200 z małą górką. Pojawiły się za to w dużej ilości (5,5 tys) wejściówki na anello blu terzo, czyli na sektory Milanu. Wg mnie sprzedaż jest prowadzona tylko kanałami bezpośrednimi, bo w jakąś megaawarię serwera nie wierzę. Może coś ruszy w przyszłym tygodniu, czasem tak jest, że pojawiają się na stronie zupełnio nowe pule biletów. Oficjalna sprzedaż dla wszystkich miała w pierwotnym zamierzeniu ruszyć bowiem 18 lutego.
lucky
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2006, 10:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: lucky »

Dostałem odpowiedź od Interu:

Good morning,

yesterday the website was stuck and overcharged, due to all the fans who tried to buy the tickets.
All of the tecnical problems were dealing with this.

Best regards.


( Operatore n.: "2012120310000092" )

FC Internazionale

Jak widać, zwalają na jakieś probelmy techniczne, które niby się skończyły - a dalej występują. Nic, od środy będę w Mediolanie, to może jakoś po ludzku mi się uda kupić, jak nie to koń.
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Waldini »

lucky pisze:Dostałem odpowiedź od Interu:

Good morning,

yesterday the website was stuck and overcharged, due to all the fans who tried to buy the tickets.
All of the tecnical problems were dealing with this.

Best regards.


( Operatore n.: "2012120310000092" )

FC Internazionale

Jak widać, zwalają na jakieś probelmy techniczne, które niby się skończyły - a dalej występują. Nic, od środy będę w Mediolanie, to może jakoś po ludzku mi się uda kupić, jak nie to koń.

Problemy techniczne to bujda na resorach, bo bilety znikały cały czas. Po prostu rządzi u nich lewizna i kto ma kupić ten kupi. Smutne ale prawdziwe. Jesteś w Mediolanie od środy, możesz zrobić rozeznanie i ewentualnie kupić dla mojego kumpla, jeśli będzie taka możliwość? My będziemy dopiero w piątek. Jak coś to info na priv. Ja postaram się jeszcze powalczyć z tym biletem.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Mecz INTER - Milan - kto się wybiera?

Post autor: Messie »

jak bedziecie mieli tylko dostepne bilety odrazu kupujcie... radze wam to z wlasnego doświadczenia najlepiej w SOLO INTER przy Piazza Duomo
a jak cos poprzesylajcie sobie jakies skany paszportow lub dowodow bo inaczej nie kupisz wiecej bez tego
ODPOWIEDZ