SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: webo123 »

Witam serdecznie sympatyków Interu Mediolan;

Ostatnio na meczu Inter-Juventus w Warszawie zebrała się nas całkiem spora(10osób) grupka kibiców, by wspólnie zobaczyć poczynania naszej ukochanej drużyny, a przy okazji popiwkować razem i przede wszystkim poznać ciekawych ludzi mających tę samą pasję. Niektórzy już się znali, inni trochę mniej lub w ogóle, ale atmosfera była naprawdę zajebista!!!
Zresztą nie muszę tego mówić, jesteśmy kibicami przecież i wiemy jak jest na tego typu spotkaniach.

Podczas oglądania poruszyliśmy bardzo ciekawy wątek. Otóż wpadliśmy na świetny pomysł, by takie spotkania na meczach Interu organizować we większym gronie, gronie nie tylko z naszego miasta, ale z całego kraju.
Jak wiemy poznawanie nowych ludzi jest wspaniałą sprawą, a tym bardziej poznawanie ludzi, którzy mają wspólną pasję.

Nasza propozycja jest taka, żebyśmy organizowali takie spotkania w różnych miejscach, w różnych miastach Polski. Przykładowo jest mecz, organizujemy wspólne oglądanie w Gdańsku czy Szczecinie czy innym mieście, kto ma chęci to przyjedzie pozna nowych Interistów. Jest następny mecz zbieramy się w innym mieście, wbijamy do jakiejś knajpy, oglądamy meczyk, integrujemy się przy okazji. I tak można się spotykać na meczach Interu w różnych miejscach Polski.

Do poruszenia jest kwestia noclegu kibiców, którzy przyjadą z innych, odległych miejscowości. Część mogłaby skorzystać z gościnności miejscowych kibiców, większość jednak zapewne czekałoby wynajęcie jakiegoś spania, ale przy sporej grupce to i koszty nie będą aż tak wysokie. Ceny biletów autobusowych(Polski Bus) też nie będą nie wiem jak duże, odpowiednio wcześnie się zamówi to można jechać za grosze praktycznie.

Czyli powiem tak ekipa z Warszawy wyraziła chęć na takie wyjazdy, każdy był zachwycony pomysłem i jest chęć do poznawania coraz większego grona kibiców Nerazzurrich.
Skoro mamy ten sam ukochany klub możemy wspólnie oglądać mecze, wymieniać się relacjami, swoimi historiami, nie tylko sportowymi.
Skoro mamy tak zajebistą pasję to warto ją rozwijać!!!
Jesteśmy jednym, tym samym INTEREM!!!

Piszcie proszę swoje zdanie na ten temat, jak Wy widzielibyście taką akcję. Wiadomo każdy jest inny, każdy może inaczej podejść do sprawy. Zobaczymy czy będą w ogóle chętni na cóś takiego:P

I czekamy na aktywność w temacie

FORZA INTER!!! :inter: :inter: :inter:
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: tomiko85 »

Jak dla mnie temat, mordo nie byłem na Derby Italia bo mi wje..li robotę na cały dzień ale elegancko oglądałem wiadomo , dobra opcja z tymi wyjazdami ale pewnie jak zwykle z organizacją będzie problem i ogarnięciem się .! FORZA
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Michal_fci »

Polski bus faktycznie tani za chyba 18 zl z Wroclawia do Warszawy. I takie wyjazdy bardziej wychodziłyby gdyby mecze odbywaly sie w sobote, bo albo praca albo szkola.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Hanys »

tak se teraz sprawdziłęm i mam teoretycznie do wawy za 27 zl bilet pociągiem czyli też nie najgorzej, gorzej będzie jak nie zdam we wrześniu studió to będzie za 54 i to już troche kosztuje ...
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Pestario »

Zawsze my z Warszawy możemy pyknąć do kogos polskim busem. Wstepnie rozmawialiśmy o meczu z Napoli, gdyż taki mecz zapewne puszcza w tv.
Soprano1986
Posty: 396
Rejestracja: 22 lis 2007, 22:45
Lokalizacja: Sopot

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Soprano1986 »

Kazdy mecz da sie obejrzec tylko musi byc odpowiedni lokal nie macie tam w warszawie wloskiej knajpy z Sky Calcio ??
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Hanys »

albo nie ma ktoś jakiejś bycznej haupy z tymi wszystkimi programami ? to by było spoko xd
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: interfann »

no nie wiem czy sąsiedzi nawet koło tak "bycznej" chałupy byliby w stanie ogarnąć 30 chłopa:P
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: SPOTKANIA A'LA INTEGRACJA!!!!

Post autor: Hanys »

raz na ruski rok to chyba by przymkneli oko! jak u mnie na 50 metrach w bloku było 25 osób i sąsiedzi nic nie powiedzieli to może Ci by też tacy byli :D
ODPOWIEDZ