Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Rozmowy o kibicach Interu...
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: groch »

Cześć,

W związku z zbliżającymi się derbach Mediolanu gdzie FDP organizuje wyjazd. Pewnie ciężko będzie o organizację wyjazdu na LE co doskonale rozumiem. Jednak na FB z tego co widzę kest duże zainteresowanie wokół meczu wspomnianego w temacie.
Zakładam więc temat.
Jeśli ktoś będzie miał jakieś info odnośnie biletów, jeśli ktoś będzie miał jakieś propozycje wspólnego transportu PISZCIE!
Jeśli cena biletow nie będzie "straszna" podejrzewam, że ubieramy kilka-kilkanaście? Osób.

Forza!!!
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: PepeBergomi »

Na SB to zawsze jest dużo chętnych a jak dochodzi do konkretów a w szczególności pierwszych wpłat zaczynają się schody.
Generalnie na wyjazdy z FDP jeżdżą w większości te same osoby a ze już jest wyjazd na derby to ciężko pewnie będzie zaliczyć jeszcze LE.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Jaszczu91 »

Ciężko było zebrać ekipę na DERBY! a co dopiero na LE... tym bardziej że osoby jadące na derby pewnie nie będą chętne na taki wyjazd bo to jednak troche kosztuje...
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: BAGGIO1 »

Ciekawe czy udałoby się kupić bilety na mecz i w jakiej cenie, bo myślę, że to jest kluczowa kwestia. Busa z Poznania do Wolfsburga (464 km autostradą według google) z pewnością idzie dorwać za nie duże pieniądze. Wystarczyłoby wyjechać ok 10-11 z Poznania, jeszcze trochę czasu na miejscu i po meczu od razu powrót, więc odchodzą wszelkie inne koszty. Pytanie czy jest jakakolwiek szansa dostania biletów dla FDP? Bo wydaje mi się, że będzie komplet i z tym może być największy problem.
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: kesa »

Kolego trochę się spozniles temat już wisi od wczoraj na fb myślę iż nie warto robić dwóch konkurencyjnych wyjazdów;) mamy ogarnietego busa z Poznania na 19 osób na ta chwile chętnych koło 11, koszt przejazdu 150pln ok. Zapraszamy!
webo123
Posty: 483
Rejestracja: 31 maja 2008, 18:35

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: webo123 »

Kolego trochę się spozniles temat już wisi od wczoraj na fb myślę iż nie warto robić dwóch konkurencyjnych wyjazdów;) mamy ogarnietego busa z Poznania na 19 osób na ta chwile chętnych koło 11, koszt przejazdu 150pln ok. Zapraszamy!
Kesa Grochowi nie chodzi o to, by robić konkurencyjny wyjazd; napisał tu temat by ci, którzy nie mają fejsa, nie są w grupie na fb też wiedzieli o wyjeździe :) przynajmniej ja to tak odebrałem :)
tymbardziej Grochu w grupie na fb pisał, że jest chętny :)

ale spoko, tak to wychodzi; wiele osób z nas zna się tylko z ksywek na forum albo tylko z fejsa i z tego takie małe zamieszanie może się zrobić :)

a zdanie mam takie jak Ty - dwóch wyjazdów nie potrzeba robić :)

pozdro :)
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: kesa »

Nie no spoko zupełnie bez spiny... :)
darek05
Posty: 363
Rejestracja: 8 mar 2008, 13:03

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: darek05 »

Można jechać też autem, myślę mocno nad tym i szukam osób z pomorza, które chciałby się zabrać :)

P.S. Jak nazywa się grupa na fejsie ? :)
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: BAGGIO1 »

No ja nie mam i nie używam Fb, więc może warto żeby organizator napisał co nieco na forum :) Jestem wstępnie zainteresowany tematem. Pzdr!
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: groch »

Dokładnie tak jak napisał Anioł, nie chodzi mi o tworzenie 2 wyjazdu. Nie każdy ma FB i nie każdy dołączył do wydarzenia czy też grupy. :) a żeby uzbierać 19 osób trzeba ogarnąć ;)

P.S.
Wydarzenie nazywa sie:
Wolfsburg - Inter
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: kesa »

No luźno luźno:)
Dla tych którzy nie mają F: Wyjazd z Poznania busem na 19 osób, koszt transportu ok. 150pln, bilety na Mecz 20-45 euro. Największy problem z biletami będzie zobaczymy czy wogole będą dla Nas dostępne i czy uda się je ogarnąć.
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: rafi27 »

Hej,

Zapytamy przez nasz FdP stronę włoską, czy załatwią na bilety na ten mecz.
Czy załatwią aż tyle, to nie mogę zagwarantować dla np.20-30 osób, bo to już dość
dużo. Na stronie poniżej znalazłem wątek na forum Inter-u i w poniedziałek
ma być wiadomo, czy np. bilety na sektor gości, czyli dla nas, będą kosztować po 23 Euro.
Podobno nasi z Mediolanu wysłali tym z Wolfsburga taką propozycję, aby jak ich kibice
przyjadą na San Siro, to też płacili po 23 Euro. W poniedziałek ponoć ma być coś więcej wiadomo.
Tu jest link do tego wątku i zawszę mogę dopytać tą osobę, bo tam wielu zna się bardzo na sprawach
z biletami.
http://www.interfans.org/forum/showthre ... 8ospiti%29

,,Stiamo attendendo conferma dal Wolfsburg sulla richiesta di "scambio" dei prezzi tra settori ospiti: in questo caso sarebbe 23 Euro. Dovremmo saperlo lunedì. I biglietti saranno prenotabili tramite gli Inter Club mentre i soli abbonati potranno richiedere i biglietti anche online su Inter.it, con ritiro e pagamento allo stadio (http://www.inter.it/pdvsansiro)".

W skrócie on tu pisze, że w poniedziałek będą wiedzieć, czy ci z Wolfsburga zgodzili się na cenę 23 Euro
dla kibiców gości (i dla nas na stadionie w Wolfsburgu i w Mediolanie dla gości z Niemiec).
A pózniej pisze, że można zamawiać bilety przez Fanclub i że ci co mają abonamenty to mogą je online
zabukować przez stronę Inter.it i odebrać pod stadionem, ale u nas raczej nikt nie ma abonamentu na cały
sezon, więc takich osób nie ma.
Napisałem zapytanie do Valerio z Centro Coordinamento Inter Club i na pewno da mi znać,
to tu napiszę info.

:szal:
Pzdr
rafi27
fatdrummer
Posty: 70
Rejestracja: 30 sie 2011, 11:11

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: fatdrummer »

Moge prosić o link do tego wydarzenia na fejsie? ;)
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: BAGGIO1 »

To proszę mnie wstępnie dopisać do listy. Czekamy na rozwiązanie sprawy z biletami.
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Sinolog »

Dajcie link do tematu na fb, bo kuszaca opcja jest :)
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: groch »

Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Sinolog »

Nie mam uprawnień, to zamknięty temat jest?
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Kielben »

Wydarzenie utworzone, 25 osób zaproszonych. Pewnie by trzeba było Cie dodać, żebyś widział wszystko.
Kesa założył wydarzenie, napisz do niego a na pewno Cie doda. Z tego co widzę, na wypad busem mamy chętnych już 11 osób (potrzeba 19)
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Messie »

A więc tak, dostaliśmy informacje od Valerio że bilety załatwiąnam ale tylko dla osób należących do Inter Club (czyli dla FDP) trzeba wysłać do mnie dane: Imie Nazwisko date urodzenia oraz nr dowodu/paszportu. Cena biletu do 23euro...odbiór pod stadionem w Wolfsburgu zaś kase trzeba przelać do mnie do środy....!! jak ktoś chętny niech pisze.... od nas ze Śląska zbieramy się samochodami więc pytać czy są wolne miejsca!
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: NeroBlu »

Messie, numer konta, na który trzeba wpłacać pieniądz jest taki sam jak ten, gdzie przelewaliśmy kasę za członkostwo w FDP?
Na górze jest podany link do wydarzenia na fb, gdyby jednak bus nie wypalił, kto jedzie na własną rękę? może się jakoś zorganizujemy, ja jestem z Warszawy, ale pociągi dojeżdzają wszędzie, więc chętnie bym sie z kimś zabrał
MopFCI
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, 21:44

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: MopFCI »

Czyli padaka dla tych ktorzy nie posiadaja karty ? Jedynie w dzien meczu pod stadionem? nie da rady messie zeby kazdy co ma karte zabral po jednym bilecie wiecej?
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Don_Balon »

A Prezes jak z ilością miejsc? jakoś ograniczona czy wejdą wszyscy?
BadSantaClaus
Posty: 52
Rejestracja: 31 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Kępno

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: BadSantaClaus »

MopFCI pisze:Czyli padaka dla tych ktorzy nie posiadaja karty ? Jedynie w dzien meczu pod stadionem? nie da rady messie zeby kazdy co ma karte zabral po jednym bilecie wiecej?
podpisuje sie pod tym pytaniem!!!
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Messie »

Nie da rady...zasada taka jak u nas na meczach 1 karta =1 bilet;/ a biletów mamy ok 40 do dyspozycji (z kartami Inter Club), tutaj gospodarzem są niemcy...a nie Inter więc nie oni zbytnio decydują... (to są bilety na sektor gości)

102zł liczymy... (2 zł zapasu a jakby coś to wam oddam na miejscu lub do piwa ściepa)

71 1050 1285 1000 0023 0683 5915

ING BANK ŚLĄSKI
Strzępa Michał
ul.Daszyńskiego 62/7
44-100 Gliwice

w tytule napisać: Wyjazd -Wolfsburg - Imię Nazwisko
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Don_Balon »

Prezes jeszcze pytanko o kasę - przelew w zł, czy euro? weź to przelicz i daj dane ;)
MopFCI
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, 21:44

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: MopFCI »

Kur.. moze kesa cos ogarnie na neutralne
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: BAGGIO1 »

Panowie to co z tym busem? Nie mam face'a, więc nie specjalnie wiem co tam się dzieje w temacie :( Czy jest szansa ewentualnie do kogoś się podłączyć do auta. Jeśli tak to na jakiej trasie. Pzdr
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: Kielben »

Baggio bus raczej nie wypali, bo już się kilka osób bez kart wykruszyło...
Na wypad furą chętny jestem ja (okolice Torunia), NeroBlu (okolice Warszawy) i Intero.
Wiem, że Kesa (Poznań) też coś mówił, że jak bus nie wypali to się pisał na wypad furą.

Bilety będziemy mieli - najważniejsze.
Transport się ogarnie! :)
Ostatnio zmieniony 3 mar 2015, 00:28 przez Kielben, łącznie zmieniany 1 raz.
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Vfl Wolfsburg - INTER. Wyjazd na mecz!

Post autor: kesa »

Niemcy milczą więc raczej w grę wchodzą tylko bilety od Messiego. Bus z Poznania jak najbardziej do ogarnięcia kwestia ilości chętnych na niego - w razie W ja mogę jechać swoim autem myślę że ktoś jeszcze pojazd z Poznania ogarnie.
ODPOWIEDZ