FCINTER.PL on Tour

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
skubany
Posty: 146
Rejestracja: 14 mar 2011, 23:03
Lokalizacja: Łódź

FCINTER.PL on Tour

Post autor: skubany »

Witam Serdecznie,

Ruszamy z akcją FCINTER.PL on Tour. Pomysł, który narodził się w naszych głowach, jest poniekąd nadzieją na rozruszanie i zmobilizowanie kibiców Interu z całej Polski. Spotkania odbędą się w największych miastach, zaczynając od Łodzi. Z każdego miasta zostanie wybrany przedstawiciel, który będzie odpowiedzialny za ogólną organizację spotkania w danym dniu. Wierzymy, że FCINTER.PL on Tour będzie odpowiedzią na najczęściej zadawane pytanie kibiców na temat spotkań, czyli - "a dlaczego nie u mnie w mieście ?"

UWAGA: Akcja ta ma charakter odwiedzamy Ciebie - Ty odwiedzasz nas. Dlatego też nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do swojego miasta lub tego, do którego mamy najbliżej, tylko w miarę możliwości staramy się przyjeżdżać do jak największej liczby miejsc, tak by móc zaznać gościnności każdego z miast. Akcje będą odbywać się tylko kilka razy w sezonie, dlatego też zapraszamy do jak najaktywniejszego w nich udziału i integracji z Interistami z całej Polski!

Poniżej przedstawiam listę miast, które chcemy odwiedzić, a także organizatorów spotkań :
- Łódź - Skubany,
- Lublin - AlwaysRemember,
- Gdańsk
- Warszawa
- Katowice
- Szczecin
- Poznań - Sinolog,
- Wrocław
- Kraków
- Białystok

Do każdego spotkania będzie utworzony osobny temat na forum, więc proszę o śledzenie akcji na bierząco.

Pierwszy przystanek - Łódź
26 kwietnia, mecz Inter - Roma
Organizator - Skubany
Link do tematu z listą: http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=18&p=195563

Jak widzicie posiadamy kilka miast na naszej mapie i poszukujemy osób, które mogłyby przyjąć nas pod swoje skrzydła i wszystko zorganizować w trakcie spotkań Interu. Dlatego też proszę o zgłaszanie swoich kandydatur, jako organizatorów naszych spotkań! Daty spotkań i listy do zapisów tworzone będą w osobnych wątkach.
bartek299313
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2014, 20:29

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: bartek299313 »

Z Białegostoku nikogo nie ma ? :(
Sinolog
Posty: 211
Rejestracja: 3 paź 2012, 19:00

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: Sinolog »

Dodany ;)
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: air87 »

W Poznaniu chetnie pomoge organizatorom, ale sam nie mam czasu zeby samemu za organizacje odpowiadac. Ze swojej strony chetnie zarezerwuje tez lokal, w ktorym cieszylismy sie z Tripletty :)
Jak sie uda to dojade tez do Wroclawia/Szczecina/Warszawy czy Bialego (jesli bedzie to mecz na zakonczenie sezonu) :) zeby sie z Wami spotkac
mayday
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: mayday »

Ciekawa inicjatywa!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: Piter »

WITAM. Od siebie dodam tyle, że mimo wszystko za dużo tych miast i myślę, że niestety to nie wypali. Lepiej dowalić 4 miasta (na moje to Warszawa Katowice Gdańsk Poznań) i w miarę możliwości przyjechać.
Ja osobiście postaram się zjawiać na tego typu imprezach jak tylko fundusze pozwolą i życzę udanego wieczora po dzisiejszym meczu z wolfsburgiem
Pozdrawiam.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: eKubaL »

Nie lepiej w końcu zrobić na stronie mapę kibiców i zostawić inicjatywę osobom z poszczególnych miast? W Krakowie organizujemy się praktycznie na 90% meczów, które można obejrzeć w TV. Jakby była taka mapa to może inni też by się zmotywowali aby u siebie coś częściej zorganizować.
pico
Posty: 12
Rejestracja: 5 lut 2007, 15:19
Lokalizacja: Stargard Szczeciński / Szczecin

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: pico »

Jeśli by odbyło się spotkanie w Szczecinie, to przybywam. Będę śledził temat ;).
mAlEc7
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2008, 20:50
Lokalizacja: Szwecja / k. Wałcza

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: mAlEc7 »

Ja również chętnie przyjadę do Szczecina na spotkanie :) Mam tylko nadzieję, że termin mi nie będzie kolidował z wyjazdem do roboty... niestety nie jestem w stanie zorganizować nic w Szczecinie ale jakby trzeba było z czymś pomóc to chętnie pokombinuje ;)
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: Michellaga »

Panowie w Kickerze zawsze można coś ogarnąć. Nie jest to jakiś wielki problem, najtrudniej jednak znalesc ten czas.
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: and »

Ja też deklaruję swój udział w spotkaniu w Szczecinie (i pomoc w organizacji w mirę możliwości)
des
Posty: 53
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:38

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: des »

Na FB widziałem fotkę, gdzie oznaczono także Zieloną Górę -> jeśli spotkanie się tam odbędzie to postaram się wpaść!
edgar
Posty: 40
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: edgar »

Data w krakowie jest ? :) Swietna sprawa :)
skubany
Posty: 146
Rejestracja: 14 mar 2011, 23:03
Lokalizacja: Łódź

Re: FCINTER.PL on Tour

Post autor: skubany »

Kolejny przystanek - Warszawa.

Ktoś chętny do organizacji ? ;)
ODPOWIEDZ