Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Walter21
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:35

Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Post autor: Walter21 »

Witam wybieram się ze znajomymi na derby Włoch w mediolanie (29.04.2018) i jest to nasz pierwszy wyjazd na mecz Interu w związku z czym mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników forum. Pierwsze najważniejsze pytanie na inter.it jest już możliwość zakupu biletów w bodajże pięciu wybranych sektorach przy czym w dziale prices jest zapis "Parte la vendita di Inter-Juventusi con due settori a disposizione: Tribuna Arancio e Primo Rosso Laterale. Successivamente verranno attivate le fasi di vendita che comprenderanno la prelazione per gli abbonati e per i possessori di Tessera SiamoNoi" jako, że włoskiego nie znam i bazując na google translatorze domyślam, że chodzi o tak zwany presale? Tzn bilety będą jeszcze później w sprzedaży na inter.it dla zwykłych użytkowników? Czy może źle zrozumiałem i to co jest dostępne w tej chwili to wszystko co będzie dostępne online na inter.it a reszta biletów będzie dla kibiców z kartami kibica (siamo noi ) i z karnetami sezonowymi? Drugie pytanie odnosi się do zapisu "Fixture to be confirmed" domyślam, że data może ulec zmianie ze wzgledu na losowania ligi mistrzów i ligi europy, pytanie brzmi domyślacie się kiedy będzie znana ostateczna data? (gdzieś wyczytałem, że losowanie lm odbędzie się 11.12.2017). Jak bardzo realne jest, że przesuną derby włoch? Za wszelką pomoc serdeczni dziękuje i przepraszam jeżeli zamieściłem mój wywód w złym rozdziale pozdrawiam
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Post autor: Bart »

To nie jest tak, że data może ulec zmianie, tylko raczej jest to póki co przybliżona data. Mecz może być teoretycznie zarówno w piątek, jak i w poniedziałek, a dokładne terminy meczów na kwiecień to tak w marcu są podawane.

Z tego co widzę, to teraz dostępnych jest jeszcze kilka biletów za około 180 euro, a później będą dostępne bilety dla posiadaczy karty Siamo Noi.

I to tyle, co na razie wiadomo. Końcówka kwietnia to jeszcze bardzo daleki termin i równie dobrze może być to mecz o wszystko albo mecz o nic.
furch001
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:38

Re: Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Post autor: furch001 »

czy sa nadal bile do kupienia chcialbym sie tez wybrac na mecz Inter Juventus w kwietniu . wraz z ojcem chce jechac , moglbym sie do kogos dokleic ??
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Post autor: nagato3211 »

Bilety są jeszcze dostępne zaczynając od 60 euro.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Wyjazd na Inter-Juventus 29.04.2018

Post autor: Hanys »

Toi tak tanio jak na ten mecz więc jak chcesz jechać to tańszych nie będzie
ODPOWIEDZ