przygoda z INTEREM

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Cinek »

wydawało mi się że wypowiadałem się już w podobnym temacie ale przejrzałem forum i się jednak myliłem więc i ja dodam coś od siebie :) moja przygoda z Interem zaczęła się gdy miałem 6 lat i mój brat cioteczny kupił sobie szalik Bayernu więc ja stwierdziłem że też muszę mieć jakiś szalik (jak to dzieciaki chcą mieć wszystko to co inny) tylko mój wybór był trafniejszy bo wybrałem oczywiście Inter :P a dlaczego tego sam do końca nie wiem :D może dlatego że później przyszedł Ronaldo :) teraz mam 19 lat więc łatwo można obliczyć że z Interem jestem już od 13 lat .... na wieczność
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Seba »

Początkowo kibicowalem Barcelonie (moj ojciec jest fanem Barcy i stąd sie to wzielo :P ). Gdy Ronaldo przeszedl do Barcelony, to od razu stał sie moim idolem. Po transferze do Interu zacząłem takze kibicowac Nerazzurrim. Mozna powiedziec, ze mialem dwa ulubione kluby. Jednak z biegiem czasu moje serce w coraz wiekszej częsci stawalo sie czarno - niebieskie ;) Liczy sie Inter i tylko Inter :hold: :inter:
Obrazek
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Gajdzik »

hehe a ja dostalem jak bylem maly koszulke ronaldo z brazyli i to byl tez moj ulubiony pilkarz a pozniej dowiedzialem sie ze gra w interze i juz inter zostal w moim sercu mimo ze go tam juz nie ma to jzu tez bedzie z jakies 11, 12 lat ;D  :inter:
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
kdk10
Posty: 14
Rejestracja: 5 wrz 2007, 11:07
Lokalizacja: BTMS

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: kdk10 »

Moja przyboda z INTEREM  :love: zaczeła sie od mojej 1 koszykli pilkarskiej,nie trudno zgadnąc była to koszulka INTERU Roberto Baggio.
Inter zaczął mnie ciekawic,ciekawośc przerodziła sie w fascynacje a fascynacja w fenatyzm. :flaga33:
OD tego pamiętnego roku (98) kibicuje INTEROWI. :inter:.
Baggio pozostaje miom idolem po dziś dzień. :hold:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: KŁANIEŚ »

Moja przygoda z Interem - opisałem ją w mojej piosence o Interze Mediolan :) -
www.haj.go.pl/moja_koszulka.html
Ostatnio zmieniony 1 lut 2008, 16:50 przez KŁANIEŚ, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Jarek_FCI »

Kłanieś czy ty przypadkiem nie byłeś redaktorem naczelnym InterMediolan.90minut.com? Piosenka bardzo dobra. :-)
Ostatnio zmieniony 1 lut 2008, 16:57 przez Jarek_FCI, łącznie zmieniany 1 raz.
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: KŁANIEŚ »

tak byłem :) intermediolan.net / inter.90minut.com / inter.kicker.pl - JAK KTO WOLI :d

POZDRAWIAM !
Ostatnio zmieniony 1 lut 2008, 17:13 przez KŁANIEŚ, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Jarek_FCI »

Nie wiem czy mnie pamiętasz ale jakiś czas pracowałem na twojej stronie. To były dawne czasy.
KŁANIEŚ
Posty: 308
Rejestracja: 1 lut 2008, 13:48
Lokalizacja: Toruń

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: KŁANIEŚ »

pamiętam ;D To była strona co nie ? :D Szkoda, że czas nie pozwalał mi na jej rozwijanie i dalsze prowadzenie. Kiedyś w różnych portalach zbierała pozytywne opinie... Ciekawe jakby dziś wyglądała :)
[center]Dai Forza Inter Facci Un Gol, Solo Per Noi !
Obrazek
C'e Solo L'Inter... Magica Inter...
Obrazek
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Joker »

Ja zaczełem kibicować Interowi 6 lat.Kibicuję Interowi i będę kibicował  :inter: :szal:
wojtal44
Posty: 4
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:48
Lokalizacja: Szczecin

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: wojtal44 »

Pamiętam mundial 1998 wtedy zaczełem interesować się piłką, moim idolem stał się Ronaldo i dowiedziałem się że gra w Interze wtedy jeszcze nie miałem pojecia jak funkcjonuje football klubowy. W sumie tak naprawde moja miłośc do Interu trwa od 2002 wtedy zaczęłem tak naprawde interesowac się piłką
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: ElPolako »

      Jestem za Interem od kiedy trafił do nas Adriano z Parmy i od tamtego czasu jestem na dobre i na złe z nimi :) pamiętam jeszcze naszą ekime z przed czterech lat Emre, Van Der Mady Kallon Vieri Lamuchi Coco i wielu innych wspaniałych :p Jedyne czego mi brakuje z tamtych lat to Martinsa Zajebisty napastnik z niego teraz by nam sie bardzo przydał jak Adriano nie ma formy ze Zlatanem by mógł atak tworzyć ;)
Obrazek
Lucyferek-1990
Posty: 27
Rejestracja: 6 lip 2007, 21:03
Lokalizacja: Węgrów

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Lucyferek-1990 »

Moja przygoda z piłką nożną zaczęła się w 1998 r obejrzałem wtedy mój pierwszy mecz, grała Brazylia a jedną bramkę  strzelił Ronaldo który stał się moim idolem. finał MŚ 98 pamiętam jak by to było wczoraj, po porażce pierwszy raz w życiu płakałem po przegranym meczu. i tak narodziła się moja miłość do Interu w którym grał wówczas R9. On do Realu odszedł a ja zostałem z Interem. Żałuję tylko że trafił do Milanu ale... może u nas skończy karierę. 
LUCEK
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: FcDavids »

Moja przygoda z Interem rozpoczęła się ok 97-98 roku czyli to już kawał życia biorąc pod uwagę że mam 20 lat ;P Najlepsze jest to, że moje pierwsze dwie koszulki to były : Baggio gdy grał w Milanie i Bierhoff z Milanu. Mimo koszulek Milanowskich zostałem oczarowany Interem.
Warto zauważyć że większość z nas rozpoczęła przygodę z Interem po 2 wydarzeniach : Przejście Ronaldo z Barcy do Interu i po meczu Interu z ManU.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Bart »

Na topie są jeszcze finał UEFA w Paryżu i mecz z Realem na San Siro. ;)
Firer
Posty: 18
Rejestracja: 6 sty 2008, 15:50

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Firer »

a ja tam nie pamiętam kiedy zacząłem KIBICOWAC drużynie...w wieku 7 lat dostałem koszulkę...to co to wtedy za kibicowanie było...dopiero jakoś w w V klasie podstawówki zbierałem plakaty INTERU i jeżeli można było to jakieś mecze bądź wydarzenia w TV związane z Interem.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: eKubaL »

Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Bart »

Ciszko
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2008, 22:10
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Ciszko »

Ja chyba najśmieszniej zacząłem przygodę z Interem ;) Mój ojciec fan Juve z czasów gdy grał tam Boniek, oglądał mecze Juve, wyniki itp. I na zakończenie sezonu 97/98 spoglądaliśmy na tabelę i upatrzyła mi się jedna drużyna mianowicie Inter Mediolan, kibicowałem na początku im głównie, żeby od czasu do czasu święcić triumfy nad ojcem :P aaa zostało mi do teraz
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Darek »

Bart pisze: A ktoś pamięta jeszcze to? :D

http://web.archive.org/web/200211221113 ... 08.prv.pl/
Hehe znalazłem tam Messiego i Mirasa którzy mieli wtedy po 15 lat  :-D :] Ale szukam dalej może jeszcze kogoś znajdę  :-D No i jest jeszcze 14 letni Bart  :P
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 10:50 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: RoB »

Obrazek

wtf?  :lol2:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: MiRas. »

A pamiętacie tą wersję strony:

http://web.archive.org/web/200311210808 ... fc.prv.pl/

Ja miałem wtedy z 16 lat :P

Nie wiem czy ktokolwiek pamięta, ale swego czasu też byłem właścicielem strony o Arsenalu :P

http://web.archive.org/web/200312131551 ... nal-pl.tk/

To były czasy.. .:P
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Bart »

RoB pisze: Obrazek

wtf?  :lol2:
Jak bym mógł to bym jakoś ukrył, ale wstyd. :lol2: Ale już w dziale autor Juve nie ma, przez rok widać czegoś się nauczyłem. :P

Ale co tam moja sympatia z milanowym CV Krwawego. :lol2:
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Nowi fani Interu

Post autor: Ulis »

Hehe jestem ciekaw jakie zdanie macie o 'nowych fanach' Interu w Polsce. :P

Codziennie przybywa po kilku nowych kibiców Interu wraz ze wzrostem sukcesów, sławy. Niektórzy zaczynają kibicować Interowi, bo lubią np. Ibre. Z resztą kiedyś wchodząc na fcinter.pl często czytałem komentarze, nadal to robię, ale raczej w komentarzach nie udzielam się :P Jednak teraz wchodząc w komentarze newsa widzę mase zupełnie nowych i nieznanych nick'ów. Wiadomo medal ma dwie strony. Pozytyw to napewno to, że jest nas coraz więcej. Nieważne czy kibicują Interowi z powodu tego, że lubią Crespo, czy Toldo, czy też oglądali mecz Interu z Romą. Ważne, że ich przybywa. Druga sprawa, która mnie osobiście irytuje to taka, że często Ci 'nowi' kibice utożsamiają się z Interem i deklarują wielką miłość po czym po roku czasu noszą koszulki Barcy czy Realu, twierdząc że zawsze to kibicowali Realowi. To samo tyczy się w drugą strone. O Interze jest dcoraz głośniej w mediach a Ronaldinho zawodzi w Barsie to ciach: Forza Inter. :/ Nie popieram takiego nawet nie wiem czy to nazwać 'kibicowania'. Często też zdarza się [bo rozmawiałem na gg z niektórymi takimi fanami :P], że mówią iż z Interem są od baaardzo długiego czasu w efekcie nie wiedzą, że Veron czy Davids grali w Interze.. :/ Ja jestem z Interem od 9 lat i nigdy jakoś zabardzo się z tym nie afiszowałem, tzn. każdy z mojego miasta wie, że Ja Interista :D Ale nikomu na każdym kroku nie nadaje jaki to wielki kibic ze mnie. Teraz jest troche inaczej z 'nowymi' fanami.

I pytanie do nowych właśnie kibiców Interu. Jaka jest wasza historia kibicowania Interowi. Szczerze ;) Sława, ulubiony piłkarz, czy miłość od pierwszego wejrzenia ? :D :D :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Magiq »

Ja zaczolem interesowac sie ogolnie wloska pilka po mistrzostwach swiata w USA.Tam moim idolem zostal R.Baggio.Moj starszy brat kibicowal zawsze Milanowi wiec moze i tak troche na zlosc zaczolem Interowi:)Minelo troche czasu a moj brat dalej kibicuje Milanowi a ja Interowi:)Moja druga miloscia jest AC Parma.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: BAGGIO1 »

Mistrzostwa Świata w 98 roku - bardzo podobała mi się gra R.Baggio - ojciec też powiedział, że dobry piłkarz dał mi kase i kupiłem sobie jego koszulke :) ale nie z Interu, a z repry włoch z 18 numerem. Zaczęłem interesować się piłkarzem, a że właśnie wtedy grał w Interze too wiadomo :) Baggio odszedł, a Inter został :) i zostanie na zawsze. No i jeszcze pamiętam oczywiście Ronaldo. Zamorano, Djorkaeffa i co nieco reszte  też troche ;) ogólnie wiadomo, ze od początku to nie było takie codzienne śledzenie tego co dzieje się w klubie. Gdzieś tak od około 6lat (kiedy to pojawił się u mnie w domu internet :P ) to już wiadomo znacznie mi łatwiej było to wszystko ogarnąć - wiadomo codziennie stronka www, mecze  ... ogólnie nie wyobrażam sobie nie wiedzieć co się w Interze dzieje :) a jak przestała działać kilka dni strona fcinter.pl to mnie nosiło :) zastępcze inter.it, goal.com itp itd, ale nie ma to jednak jak newsy na fcinter.pl  :inter: Mam teraz tylko nadzieje, że w przyszłym sezonie wybiore się wreszcie na San Siro (jak będzie organizowany jakiś wyjazd) bo uważam, ze to jest jakby obowiązkiem kibica :)  :flaga33:
FoRzA InTeR!
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Ulis »

hehee jak dla muzułmanów - Mekka :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Miodek_1313
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2008, 23:01

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Miodek_1313 »

Ja jestem świerzym kibicem a nawet bardzo świerzym, moja przygoda zaczęła się po obejzeniu finalu Pucharu Włoch z Romą, gdzie przegrywali wtedy 2-0  a po dogrywce wygrali 2-3 zaimponowali mi wtedy, pamietam podobal mi sie wtedy Figo, ktory strzelil gola z wolnego. Wtedy się zaczęło czytanie o przeszlosci Interu, sprawdzanie na bierząco, czytanie forów żeby dowiedziec sie jak najwiecej, ogladanie meczów, plakaty itd.. także ja kibicuje Interowi ok. 2 lata krótko, ale bedzie wiecej :D
Per me... C'e solo l' Inter !!
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Jaro »

To był finał Superpucharu Włoch i gol Figo na 4-3  :] a wtedy przegrywali już nawet 0-3  :love:

                                                                  :inter: :szal: :flaga:
Ostatnio zmieniony 1 maja 2008, 12:36 przez Jaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: dani7 »

moja przygoda z Interem rozpoczęła się tak, że grałem bodajże w fife 2004 Interem i mialem dobre wyniki  i tak już kocham Inter na zawsze.
ODPOWIEDZ