przygoda z INTEREM

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Bigblue-black
Posty: 16
Rejestracja: 23 lis 2006, 10:49

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Bigblue-black »

Hmmm....przygoda z Interem.Rok 1990 mistrzostwa swiata we Wloszech.Jako maly chlopak kibicowalem Wlochom i jej bramkorzowi Walterowi Zendze,ktory byl graczem Interu.Od tego czasu nieprzerwanie od 16 lat liczy sie tylko Inter.I przekonany jestem ze tak bedzie juz zawsze:-D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Bart »

Internazionalista pisze: ja kibicuje Interowi od sezonu 96/97(?) dokładnej daty nie znam ale wtedy kupiłem koszulke Ronaldo :D na europejskie puchary, czyli w poziome 'szare' paski

hehe niedlugo 10tka minie :D
Ronaldo pojawił się w mediolanie latem 1997.
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Internazionalista »

Bart pisze:
Internazionalista pisze: ja kibicuje Interowi od sezonu 96/97(?) dokładnej daty nie znam ale wtedy kupiłem koszulke Ronaldo :D na europejskie puchary, czyli w poziome 'szare' paski

hehe niedlugo 10tka minie :D
Ronaldo pojawił się w mediolanie latem 1997.
nie czepiaj sie szczegółów :P :love:
Obrazek Obrazek Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: elvis »

ja nie orginalnie od 98 roku czyli od pucharu uefa. wczesniej w mojej 2 ulubionych klubow była barcelona czego się wstydze.
Obrazek
kandziak

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: kandziak »

Witam, jak nie którzy z was ja  również przywedrowałem do Interu ze względu na Ronaldo, moja "miłość" do Nerazzurrich zaczeła sie po MŚ France 98 wtedy dowiedziałem sie gdzie gra "L'fenomeno", ale jak widac Brazylijczyka już nie ma wśród niebiesko-czarnych, a ja  zostałem z Interem ze swoim pierwszym i ostatnim klubem.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: miko »

Moje przygda z Interem jak się zaczęła?

W banalny sposób :P  Zawsze podobał mi się kolor niebieski i w wieku 11lat postanowiłemsprawić sobie koszulke piłkarską a jak zobaczyłem niebiesko-czarne pasy i do tego "Zamorano" to nie wachałem się ani chwili:):):) Początkowo nie byłem fanatykiem ale zawsze lubiłem patrzeć jak grają itp. Fanatykiem jestem od momętu kiedy to do klubu przyszedł Vieri bo bardzo go w tamtych czasch lubiłem :P
.....::::: I O  S O N O  I N T E R I S T A :::::.....
Sero
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2006, 08:30

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: Sero »

Od urodzenia aż po grób jedna miłość, jeden klub ! FORZA INTER 8)

nigdy nie kibicowałem innej drużynie niż Interowi. Od kąd pamiętam była zawsze mania na FCI :] A przygoda zaczęła się podobnie do ...
kandziak pisze: Witam, jak nie którzy z was ja  również przywedrowałem do Interu ze względu na Ronaldo, moja "miłość" do Nerazzurrich zaczeła sie po MŚ France 98 wtedy dowiedziałem sie gdzie gra "L'fenomeno", ale jak widac Brazylijczyka już nie ma wśród niebiesko-czarnych, a ja  zostałem z Interem ze swoim pierwszym i ostatnim klubem.
FaGro
Posty: 20
Rejestracja: 7 sty 2007, 21:44

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: FaGro »

Ja polubiłem Inter dzięki Toldo i Zanettim ,a także Recobie. Po ME 2000 wogóle zacząłem kibicowac Włochom i strasznie się ucieszyłem kiedy Włosi pokonali Francuzów w finale MŚ biorąc odwet za finał ME 2000.

FaGro
Posty: 20
Rejestracja: 7 sty 2007, 21:44

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: FaGro »

Ja polubiłem Inter dzięki Toldo i Zanettim ,a także Recobie. Po ME 2000 wogóle zacząłem kibicowac Włochom i strasznie się ucieszyłem kiedy Włosi pokonali Francuzów w finale MŚ biorąc odwet za finał ME 2000.

[move]  :flaga33: INTERNAZIONALE   :szal: INTERNAZIONALE  :szal: INTERNAZIONALE  :flaga33:[/move]
Marcin83
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2007, 23:37

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Marcin83 »

Ja kibicuje Interowi od sezonu kiedy zaczął grac tam Ronaldo. Od meczu finałowego w Pucharze UEFA widzałem wszystkie mecze Interu w Telewizji POlskiej w sumie to jeszcze pamietam mecz finałowy z SHAlke kiedy to Inter strzelił w ostatnich sekundach drugie meczu gola doprowadzając do dogrywki no, ale wtedy nie kibicowałem jeszcze Interowi. Najbardziej podobał mi się mecz Interu z Realem zresztą w tym czasie grało dwóch piłkarzy do których do dzisaj mam duzy sentyment byli to Baggio i Ronaldo  i to dzieki ich zagraniom Inter zdobył gole (Ronaldo pieknie strzelił z daleka a dobił chyba Zamorano) przesądzając o awansie, świetny był też mecz z Valencią gdzie wspaniale bronił Toldo dostarczył mi ten mecz duzo emocji gdyż pod koniec Toldo dostał czerwoną kartke a ponieważ Inter miał już 3 zmiany to Fontana nie mógł wejsc na boisko i bronic musiał Farnios miałem stracha zwłaszcza po pierwszej akcji gdzie Farinios złapał piłke a piłke wyleciała mu z rąk no ale spisał się znakomicie. Kibicowałem też INterowi w meczach pucharu UEFA z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków.
:flaga33:FORZA INTER :flaga33:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
darioG
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:58
Lokalizacja: Posen

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: darioG »

Moja przygoda z Interem rozpoczęła się około 1996-97roku, gdy spędzałem wakacje nad morzem. Czytałem chyba Bravo sport,a na pierwszej stronie byl Patrick Kluivert, wowczas zawodnik(moj ulubieniec :yes2:)!!Rok wczesniej wygral Lige Mistrzow z Ajaxem, a tu sie dowiaduje, ze nie poszlo mu w  jakims AC Milan i odchodzi do Barcy!!!Nie lubilem od tej chwili AC , a moi znajomi przepadali za nimi, wiec na przekor im, kibicowalem Interowi :yes2: A w cigu roku lub dwoch, gdy :szal:  :love:  :flaga33: przyszedl Ronaldo(idealnie pasowal do tej koszulki) to juz bylem zagorzalym fanem !! :flaga33:
:)
tommy
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2006, 22:48
Lokalizacja: Starogard gd.

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: tommy »

Moja przygoda z Interem zaczeła sie w 1996 roku. W telewizji widziałem mecz Interu i tak jakośich polubiłem na i barwy bardzo mi sie podobały moje ulubione kolory. Potem kupiłem sobie koszulke Youriego Djorkaeffa to był mój idol. Itak jestem z Interem do dziś. Forza INTER Amala INTER!!!
TOMMY
se7en
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:31
Lokalizacja: Katowittz

Odp: Nawróceni kibice

Post autor: se7en »

ja odkad zacząłem sie interesować piłką nożną , gdzies 1992-1994 wtedy zacząłem kopać bale i od tamtych czasów kibicuję jednej druzynie INTERNAZIONALE MILAN FC
Obrazek

Diamo un taglio a questa storia.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Wasiel InterFC »

Moja przygoda z Interem rozpoczęła się w 1998 roku. Nie interesowałem sie wtedy sportem, gdyż byłem młody hehehe. Tata kupił mi koszulkę Ronaldo i tak się zaczęło. Mimo, ze tatus nie interesuje sie sportem, wiedział co robi, dzis jestem mu wdzięczny, gdyż dzieki niemu jestem kibicem kochanego Interu.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: and1 »

Marcin83 pisze: Ja kibicuje Interowi od sezonu kiedy zaczął grac tam Ronaldo. Od meczu finałowego w Pucharze UEFA widzałem wszystkie mecze Interu w Telewizji POlskiej w sumie to jeszcze pamietam mecz finałowy z SHAlke kiedy to Inter strzelił w ostatnich sekundach drugie meczu gola doprowadzając do dogrywki no, ale wtedy nie kibicowałem jeszcze Interowi. Najbardziej podobał mi się mecz Interu z Realem zresztą w tym czasie grało dwóch piłkarzy do których do dzisaj mam duzy sentyment byli to Baggio i Ronaldo  i to dzieki ich zagraniom Inter zdobył gole (Ronaldo pieknie strzelił z daleka a dobił chyba Zamorano) przesądzając o awansie, świetny był też mecz z Valencią gdzie wspaniale bronił Toldo dostarczył mi ten mecz duzo emocji gdyż pod koniec Toldo dostał czerwoną kartke a ponieważ Inter miał już 3 zmiany to Fontana nie mógł wejsc na boisko i bronic musiał Farnios miałem stracha zwłaszcza po pierwszej akcji gdzie Farinios złapał piłke a piłke wyleciała mu z rąk no ale spisał się znakomicie. Kibicowałem też INterowi w meczach pucharu UEFA z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków.
:flaga33:FORZA INTER :flaga33:
Inter - Real pamiętam ten mecz jak dzisiaj :)

Simeone a w jego miesjce Baggio :)

Pełny stadion i ładne zwycięstwo :)

Również od tego momentu pokochałem Inter
Obrazek
Moldar
Posty: 31
Rejestracja: 6 maja 2005, 17:25

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Moldar »

Ja osobiście kibicuję Interowi jakoś 13 albo 14 lat, nie wiem do końca kiedy się to zaczęło, po prostu w wieku 7 albo 8 lat spodobały mi się czarno niebieskie koszulki, nie wiedziałem co to za klub, gdzie gra, ale fajnie koszuleczki wyglądały, byłem w nich zakochany, minęło kilka lat i wciąż lubiłem klub którego w ogóle nie znałem. Dopiero jak Ronaldo przeszedł do klubu, zainteresowałem się Interem i od tamtych chwil śledziłem uważnie jego poczynania. Mój pierwszy klub zagraniczny i tak zostanie do śmierci ;)  Już od początku byłem na Inter przeznaczony, ahh te fajne koszulki ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2007, 21:49 przez Moldar, łącznie zmieniany 1 raz.
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: dudu »

and1 pisze:
Marcin83 pisze: Ja kibicuje Interowi od sezonu kiedy zaczął grac tam Ronaldo. Od meczu finałowego w Pucharze UEFA widzałem wszystkie mecze Interu w Telewizji POlskiej w sumie to jeszcze pamietam mecz finałowy z SHAlke kiedy to Inter strzelił w ostatnich sekundach drugie meczu gola doprowadzając do dogrywki no, ale wtedy nie kibicowałem jeszcze Interowi. Najbardziej podobał mi się mecz Interu z Realem zresztą w tym czasie grało dwóch piłkarzy do których do dzisaj mam duzy sentyment byli to Baggio i Ronaldo  i to dzieki ich zagraniom Inter zdobył gole (Ronaldo pieknie strzelił z daleka a dobił chyba Zamorano) przesądzając o awansie, świetny był też mecz z Valencią gdzie wspaniale bronił Toldo dostarczył mi ten mecz duzo emocji gdyż pod koniec Toldo dostał czerwoną kartke a ponieważ Inter miał już 3 zmiany to Fontana nie mógł wejsc na boisko i bronic musiał Farnios miałem stracha zwłaszcza po pierwszej akcji gdzie Farinios złapał piłke a piłke wyleciała mu z rąk no ale spisał się znakomicie. Kibicowałem też INterowi w meczach pucharu UEFA z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków.
:flaga33:FORZA INTER :flaga33:
Inter - Real pamiętam ten mecz jak dzisiaj :)

Simeone a w jego miesjce Baggio :)

Pełny stadion i ładne zwycięstwo :)

Również od tego momentu pokochałem Inter

widze ze nie tylko ja pokochałem INTER dzieki BAGGIO
a ten mecz z realem poprostu wejscie smoka
mam ten mecz lub skrót gdzies na ksecie VHS nawet
dokladnie pamietam jak RB strzelil bramke zerwalem sie z łóżka i zaczołem skakac
masakra
chcialbym zeby Baggio szkolil mlodziez w Interze lub zeby byl scoutem
on uwielbia argentyne i siedzi tam caly czas  http://www.robertobaggio.com/en/  nawet Zanetti i Cambiasso wypowiadaja sie
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: and1 »

no ja coś podobnego :D tylko że leżałem na ziemi, wstałem i podskoczyłem aż uderzyłem w żyrandol...

Edit.
Baggio chyba wszedł za Zamorano nie za Simeone :P

I to chyba za ładnie Inter się z Baggio niepożegnał...
Obrazek
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: doug »

Kiedyś kibicowałem milanowi,  (byłem brzdąc i nie kapowałem, a w kopankach na amige milan był najlepszy) lecz pare lat temu mi się coś odmieniło (może i przez to, że przyszedł ronaldo?) i zostałem Interistą. Przyczyną też może być to, że bardziej lubie kolor niebieski  :P niż czerwony
Henryk V - "Od chwili tej do końca świata w pamięci ludzkiej będziemy żyć, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem "
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: dudu »

and1 pisze: Baggio chyba wszedł za Zamorano nie za Simeone :P
za Zamorano
and1 pisze: I to chyba za ładnie Inter się z Baggio niepożegnał...
no niezaładnie sie pozegnał INTER niestety  , Baggio sie ladnie pozegnal w meczu barazowym z Parma strzelił dwa gole dajace Interowi gwarancje grania w kawalifikacjach LM na przyszly sezon ... ale i tak odpadlismy wtedy w kwalifikacjach nie jestem pewien ale z Helisnborgiem(o ile taki klub jest ;])
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
SłupskCzarniInter
Posty: 87
Rejestracja: 9 wrz 2006, 10:36
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: SłupskCzarniInter »

Moja przygoda z Interem rozpoczeła się w 1997 roku, nigdy nie mialem innej ulubionej druzyny, zawsze tylko INTER. Co spowodowało, że to Inter chyba    koszulki ;p niebiesko- czarne to są najpiekniejsze barwy. Nigdy nie odwróciłem się od Interu, mimo wielu porażek - zawsze FORZA INTER. Pamiętam 3 jebane mecze, po których poleciały łzy- AC Milan 6- 0 INTER ;( , Lazio 4- 2 INTER - ten mecz to była katastrofa no i Inter - AC Milan w lidze mistrzów, gdy ten leszcz Markus Merk nie uznał bramki Cambiasso. Na zawsze na dobre i na złe TYLKO INTER
Szlachta25
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:54
Lokalizacja: NT

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Szlachta25 »

Ja nie jestem jakoś szczególnie zaawansowanym kibicem INTERU kibicuje mu jakieś trzy i pół roku ale,  za to jest to mój pierwszy klub tak na serio. A zacząłem kibicować INTEROWI bo moi koledzy mieli swoje ulubione kluby i ja też chciałem mieć. I całkiem przypadkiem kiedyś oglądnąłem jakiś magazyn piłkarski co gadali w nim o INTERZE i spodobał mi się on. :love:
Obrazek
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Pestario »

Moja przygoda z INTEREM zaczela sie od tego, ze moim ulubnionym pilkarzem byl Ronaldo ;P, dowiedzialem sie w jakim gral klubie i tak zaczalem czytac o Interze i coraz wiecej...potem Ronaldo zlapal kontuzje kolana a po wyleczeniu zrobil cos czego nie powinien robic, opuscil Nasz klub ! Ronaldo odszedl a  klubu sie nie zostawia, pokochalem Inter i tak juz jestem z tym klubem na dobre i na zle, na zawsze w niebiesko czarnych barwach od ok 7-8 lat :)
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: szuli »

a ja nie pokochałem Interu "od tego czy tamtego meczu"
jak byłem gnojkiem to zaczynalem grac w pilke z kumplami na boisku i potrzebowalem koszulki - idac z mama na ryneczku :P  zobaczylem koszulke co mi spodobala sie dzieki czarno niebiskim pasom ... a Pirelli pierwszy raz przeczytalem Firelli
od tamtej pory zainteresowalem sie co to za klub, nie ze ronaldo tam gra i strzela, nie ze wygrali p. UEFA
czuje przywiazanie do barw, bo uwielbiam te dwa kolory
klub okazal sie wielki a i moja sympatia rowniez :), ktora trwa jubileuszowy 10ty sezon (polowa mojego zycia) na 100 lecie klubu :)
Obrazek

Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Kielben »

ja zaczalem Interowi kibicowac w roku 1998. Mialem wtedy 6 lat. Wiem ze zaraz powiecie ze jeszcze nie wiedzialem dobrze co to jest pilka,ale wlasnie w wieku 6 lat moj wujek ktory jest nadal we Włoszech przywiózł mi oryginalny kalendarz Interu oraz stroj pilkarski.
od tego sie zaczelo :P w tym sezonie 10 lat bedzie :P
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Woo-cash »

szuli pisze: trwa jubileuszowy 10ty sezon (polowa mojego zycia) na 100 lecie klubu :)
Ładnie ujęte. U mnie też 10 rok leci.
A co do koszulki to zaczynałem od Baggio a nie jakiegoś przereklamowanego grubasa :P
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: dudu »

ja w 2008 bede miał jubileuszowe 10 lat z Interem co za zbieg okolicznosci Inter 100 ja 10 ;] INTER FOREVER
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Matrix23 »

Ja jestem grzesznikiem nawróconym, ponieważ w wieku 5-6 lat dostałem koszulkę juve :( (dokładniej Del Pierdołę) i tak byłem marnym juventinio (do dzisiaj się tego wstydzę ;( ) do czasu kiedy dowiedziałem się, że mój "ulubiony"  Juventus zaczął kupować mecze. Pamiętam, że miałem nadzieje, oczyszczą juve z zarzutów  ;( kiedy jednak (na szczęście) wywalili juve z serie a szukałem klubu któremu mogę kibicować(bo tym szmatom z Turynu nie zamierzałem :juvelol:) no i że inter jako jedyny nie brał udziału w calciopolo to się zakochałem  :-P ale nie tak jak w juve inter stał się dla mnie sensem życia  :love:
OD KOłYSKI Aż PO GRóB INTER JEDYNY KLUB 
Metal thrashing mad
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Zzzz »

szuli pisze:a Pirelli pierwszy raz przeczytalem Firelli
Ja tak samo  :D
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: przygoda z INTEREM

Post autor: Globus »

@Matrix23 gratulujemy dobrego wyboru ;)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
ODPOWIEDZ