Piłkarze - kibice

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Piłkarze - kibice

Post autor: mati »

Widze, że na forum nowy dział, więc pozwole sobie zainałgurowac go nowym tematem, który chciałem założyc już dawno po kliku ciekawych informacjach jakie przeczytałem.
W tym temacie nie chodzi bynajmniej o stosunki na lini piłkarze - kibice ;)
Chodzi o to, ze każdy piłkarz, z racji uprawianego zawodu, napewno ma jakąś swoją ulubioną drużynę, której jest jednocześnie kibicem. Ostatnio pojawiły się sensacyjne informacje, mówiące o chęcie przeprowadzki z Cagliari do Napoli Mauro Esposito, świetnie rokującego zawodnika, który zaliczył już występy w reprezentacji, kilka miesięcy wcześniej wschodząca gwiazda Londynu - 16-letni zawodnik Arturo Lupoli, najlepszy strzelec rezerw Arsenalu, oświadczył, że jest w Arsenalu by zbierac doświadczenie i chciałby niedługo przejść do swojego ukochanego klubu ... Napoli. Jak wielu z nas wie nawet na mecze 3 ligowej legendarnej drużyny przychodzi po 80 tys. widzów, jak widać wśród nich jest / było wielu piłkarzy...
Jak myślicie ?? Czy Inter byłby w stanie stworzyć drużynę w takich osobistości jak Materazzi, Langella, ?? Czy osiągnęli by oni sukces , jeżeli tak można by byc pewnym, że nie jeden bo nie opuścili by szybko naszego klubu...
A może znacie jeszcze jakichś piłkarzy którzy kochają nasz Inter :wink:
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Piłkarze - kibice

Post autor: Gaszka »

Taa ja znam... Ibrahimovica, którego od jakiegoś czasu nie mogę strawić :evil:
// >> www.FcInter.pl << //
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Piłkarze - kibice

Post autor: mati »

a no tez fakt... nie ty jedyny go nie trawisz... podobno ma nieciekawy charakter - nikt go nie lubi... oby takich piłkarzy w interze nie było... :|
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Piłkarze - kibice

Post autor: Slepy »

Ibrachimovic to najbardziej znienawidzony piłkarz w Europie, wygrał sondę chyba na UEFA.com (nieznacznie wyprzedził Khan'a :twisted: ). Ahh. a On tak kocha inter :smile: :smile: :roll: :wink:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Piłkarze - kibice

Post autor: Andy »

slepy_fan pisze:Ibrachimovic to najbardziej znienawidzony piłkarz w Europie, wygrał sondę chyba na UEFA.com (nieznacznie wyprzedził Khan'a :twisted: ). Ahh. a On tak kocha inter :smile: :smile: :roll: :wink:
Chyba chcialeś powiedzieć .... kochał :evil: :roll: :!: :!: Nienawidze tego zawodnika , za reprezentacje i za to jaki klub wybrał :fire: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Piłkarze - kibice

Post autor: Slepy »

Andy pisze:
slepy_fan pisze:Ibrachimovic to najbardziej znienawidzony piłkarz w Europie, wygrał sondę chyba na UEFA.com (nieznacznie wyprzedził Khan'a :twisted: ). Ahh. a On tak kocha inter :smile: :smile: :roll: :wink:
Chyba chcialeś powiedzieć .... kochał :evil: :roll: :!: :!: Nienawidze tego zawodnika , za reprezentacje i za to jaki klub wybrał :fire: :!:
To była taka mała ironia Anduś, wysmiewam, bo zawsze powtarzał jak głęboko kocha inter, jak chce tam grać... i prosze - poszedł do Jude :smile: :wink: .
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Piłkarze - kibice

Post autor: mati »

Jak w Amsterdamie nie mogli juz wytrzymać ze starym chłopem, który zachowuje sie jak dziecko, to dali teraz go do jude żeby oni przekonali się co znaczy miec takie cos w skałdzie :wink:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Piłkarze - kibice

Post autor: Orzeu »

Oprócz Ibrahimovicia o Interze, jako wspaniałej druzynie wypowiadali się jeszcze R.Carlos, Ronaldo i WOJCIECH KOWALCZYK :D
Obrazek
Przemek

Piłkarze - kibice

Post autor: Przemek »

Ibrahimowicz ma temperament ale jak nawet kochał Inter to uznaje go za pilkarza :D...Wiem że z ""EUROPA DA SIE LUBIC'' Cozza jest fanem Interu :P
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Piłkarze - kibice

Post autor: mati »

Noo wiesz to wiemy wszyscy :wink: ale raczej z Cozzy cienki piłkarz :P a ja pytałem bardziej o piłkarzy tak jak mówiłem, wiadom, ze takim fanem Interu jest Materazzi i jak przeczytałem na zagranicznym forum, Langella udzielił wywiadu w którym powiedział, ze jego ukochanym klubem jest Inter, ale wolałby grać w Romie :wink:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Piłkarze - kibice

Post autor: Bart »

Pamiętam, że kibicem Interu jest Hubner, ale on nam raczej się nie przyda..
m@rtu$!@

ej...

Post autor: m@rtu$!@ »

no jak!! :!: a figo to co? :?:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Piłkarze - kibice

Post autor: MiRas. »

Przede wszystkim świetny motocyklista Valentino Rossi... to wielki fan Interu Mediolan :D

Fani Interu wśród piłkarzy... hmm... niby Ibrahimović, ale gdyby każdy fan Interu miał takie podejście do swego klubu jak Ibra to dziękuje bardzo... Ibrahimović to koleś pokorju Savega, Rooney'a, czyli typowy, bojskowy wredniak... bo czasami tacy piłakrzy porównywani są do Keane, Di Canio, czy Hartsona, ale ci piłkarze grają do ostatniej kropli za swój klub, a nie za to, aby komuś wjechać korkiem do dupy... to taki mały OffTopic... :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Piłkarze - kibice

Post autor: mati »

Ostro i dobitnie, ale to niestety prawda i można zaobserwować wciąż wrastającą liczbę takich piłkarzy :|

ps. Mirek mam już te kartki, jak Ci będą potrzebne daj znać, sorki, ze nie na privie ale juz chciałem załatwic 2 w 1 :wink:
ODPOWIEDZ