Gadżety

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Orzeu »

Jak Mati założył 1-szy temat w tym dziale, to ja założę drugi :fire: .

Piszcie czy macie jakieś gadżety kibica związane z Interem np. piłki, breloki szaliki koszulki itd. itp.

Osobiście posiadam w swojej kolekcji:
:arrow: małą piłkę nike 90 - taką srebrną jak miał Stanko na zdjęciu podczas prezentacji koszulek
:arrow: szalik interu
:arrow: koszulkę nike away 2004/2005
:arrow: 3 koszulki Interu z nr."9","10" i "Ronaldo" na plecach.
:arrow: autografy od siniszy Siniszy, Coco i Martinsa
to by było na tyle - mało tego, ale będzie więcej
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Andy »

Oczywiście , że nieomieszkam sobie co nieco wyskrobać w tym temacie :smile: :
:arrow: szalik - a na nim napis - Fc Inter :wink:
:arrow: zegareczek
:arrow: koszulka 2003/2004
:arrow: proporczyk
:arrow: starą koszulke za czasów Roberto Baggio :) !! właśnie z tym nazwiskiem na koszulce
:arrow: zapomniałbym o prawie najważniejszym : smycz
:arrow: no znowu zapomniałem , przypomniało mi się teraz :lol2: - portfelik tego wspaniałego klubu :D :!:
I to by było na tyle , ale planuje oczywiście już coś zakupić :D :!:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2005, 06:13 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Gadżety

Post autor: Winiar »

no to ja mam:

:arrow: szalik
:arrow: oryg. koszulkę Home z tego sezonu ( jak jush pisałem w temacie o Allegro :P )
:arrow: koszulki, nieorginalne, Vieri i Ronaldo jeszcze z 10, obydwie jush za małe :P
:arrow: także zbyt małe spodenki :P
:arrow: no i jakies plakaty na ścianie z Adriano i Vierim.

:arrow: no i jeszcze rozważam zakup smyczy :P W sumie kiedyś chciałem kupić, ale doszedłem do wnisoku ze telefonu i tak nie bede na niej nosił bo mi mogą zwinąc :P chyba ze bede chodził w towarzystwie jakichś pakierów :D a oto link do takowej na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47582822

:arrow: no i jeszcze bym chciał ale nie moge znalesc taka tablice rejstracyjna( jak bedziecie widziec na Allegro powiedzcie) jak ma moj brat. Bo on ma "FORZA JUVE" :/ a mi by sie przydał FORZA INTER bym sobie tesh powiesił na ścianie :P


:arrow: no i jeszcze całkowity kalsyk, ale zwiazany nie z Interem, a Groclinem. Mam zdjecie( takie rozdawane jako gadżet klubowy) z całym sqadem podpisane wicemistrz Polski 2002/2003 a z tyłu...... autografy piłakrzy w tym jeszcze NIedzielana i Mili !! RAsiaka chyba nie ma :P albo nei moge sie rozczytac bo do dziś wszystkich nie rozszyfrowałem. aha i jeszcze u góry napis " dla Winiara" :D
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Gadżety

Post autor: Ljarro »

Ja mam szalik, koszulek to nie licze bo było ich już kilka, miałem też cały trykot jak byłem młodszy troche :P.
Mam, posiadam tez szalik z Ronaldo, mam flage, jakiś proporczyk, mam też gdzieś jakieś prospekty, glównie z lat 90, są tam przedstawieni wszyscy piłkarze na bieżący sezon, taka gazetka, co ją rozdają w siedzibie Interu i w restauracji klubowej :P

EDIT: Zapomniałbym o pocztówkach z San Siro :P
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2005, 23:26 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Paweł_FCI »

- 3 szaliki
- koszulka + spodenki
- filizanka
- proporczyk
- 3 odznaki
- pocztowka (niby to nic wielkiego ale taka ladna duza ze zdjeciem San Siro ,dostalem ja od Christiana :))
- koszulki te z forza Inter itp :)

:))) bardzo lubie zbierac wszystko co sie wiaze z Interem
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Kujon »

- szalik (ale stary wzór, za niedługo będzie ten z im.com)
- zegar ścienny
- koszulka org 2003/2004 Home + spodenki
- 6 koszulek tzw z targu :P (Seedorf, x2 Ronaldo, Vieri, Emre, i chyba gdzieś tam Baggio była...ale niejestem pewien...)
- naklejki itp
- dioda na telefon
- 2 mini koszulki
- kubek
- poduszka
- piłka T90 blue :D Inter jako jeden z pierwszych zaczął taką grać..

Jak mi się coś przypomni to zedytuje tego posta :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Gadżety

Post autor: Szycha »

A ja mam takie coś :

- szalik
- 3 koszulki z butiku
- jakieś tam artykuły z gazet
- kiedyś miałem koszulke reprezentacji Brazylii z autografem Ronaldo ( lekko spranym, ale widocznym ), ale wydałem bo za nim nie przepadałem i nie przepadam
- a teraz coś hardocorowego jak byłem mały i nic niewiedziałem o PN i że milan to takie psy. Mama zakupiła mi szaliczek milanu. Oczywiście gdzieś go wywaliłem gdy przejrzałem na oczy :wink: Była też koszulka z Baggio w milanie, ale też ją zlikwidowałem. Nie bądźcie na mnie źli docencie moją szczerość :lol:

No i jak zimą nie miałem sianka na koszulkę było ich full, a teraz gdy mam bieda aż piszczy 80 :( Może ktoś poda jakiś adres gdzie można kupić koszulke home 2004/2005 z Vierim ( tylko nie podawajcie inter.it :twisted: ).
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Paweł_FCI »

ostatnio ktos mi przywiozl z Wloch Corriere dello Sport i przypomnialo mi sie, ze Gazzetta dello Sport sprzedaje archiwalne wydania swojej gazety z dnia po sukcesach Interu, czyli wydanie np dzien po zdobyciu Pucharu Europy przez Inter, czy Pucharu UEFA, rzecz jasna pierwsza strona w całosci poswiecona naszemu klubowi... ciekawa pamiątka... ale dosyc droga jak na "gazete" :) niestety od 17 do 24 Euro, zalezy od formatu

Obrazek
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gadżety

Post autor: mati »

Ja niezwykle skromniutko, szaliczek z napisem Forza Inter a z drugiej strony FC Inter, tak poza tym to miałem koszulke Ronaldo, ale dałem koledze, bo już wyrosłem, a nie lubie Ronaldo, chciałbym miec taki zegareczek jak na allegro 80 ale z forsa u mnie cienko :|
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Gadżety

Post autor: Slepy »

Ja też nie błyszczę, miałem cały strój (butikowy) ofc Ronaldo, oraz koszulke Zamorano. Mam kubek, taki cherbaciany. Szalik z napisem Forza Inter.. jakies plakaty tandetne czy cos.. .No i wielkie, wielkie serce za druzyną za Mediolanu. :wink:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gadżety

Post autor: mati »

wielkie serce za Interem, to oczywiście najważniejszy z gadżetów :wink: ale mi sie marzy taki zegarek jak na allegro i jakaś fajna koszulka z końcówki lat 80-tych :wink:
buldog

Gadżety

Post autor: buldog »

u mnie jak u kolegow wyzej takze skromnie :|
Na ten czas posiadam
:arrow: Koszulke Baggio :D + spodenki + getry :] oczywiscie wsio z rynku :E
:arrow: malom flage Interu :)
:arrow: sterte starych gazet :P w ktorych oczywiscie sa rozne tresci na temat Interu jak rozwniez plakaty =)

Zawsze marzylem o koszulce oryginlenej Interu ale nie bylo mnie stac, raz mialem taki pomysl zeby wyslac list do Morattiego zeby mi przyslal :D
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Gadżety

Post autor: Winiar »

buldog pisze: Zawsze marzylem o koszulce oryginlenej Interu ale nie bylo mnie stac, raz mialem taki pomysl zeby wyslac list do Morattiego zeby mi przyslal :D
Własnie. Ma ktoś może jakiś wzór listu, bo też włąsnie chciałęm napisać do Interu zeby mi przysłali jakieś gadżeciki :] Bo słyszałem ze zagraniczne kluby przysyłają :D Wiec chetnie przyjąłym jakiś proporczyk a i jakby list przyszedł to bym go umieścił na jakimś honorowym miejscu :D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Gadżety

Post autor: Bart »

No to ja przedstawię moją skromną kolekcję:
:arrow: oryginalna koszulka 03/04, którą zgubiłem w czwartek (i tu wypada się tylko ze mnie :zwala: :roll:)
:arrow: koszulka Recoby i spodenki, które są już dawno na mnie za małe
:arrow: szalik 'Forza Inter', 'FC Inter'
:arrow: koszulka 'Forza Inter', którą również zgubiłem w jednej torbie w czwartek :roll:
:arrow: proporczyk
:arrow: kubek
:arrow: długopis, który wypisał mi się 2 lata temu
:arrow: portfel
:arrow: kalkulator (który też już nie działa od 2 lat)
:arrow: magazyn 'Inter Football Club'
:arrow: dwie pocztówki z Mediolanu ze stadionem
:arrow: mini-koszulka
:arrow: miałem jeszcze oryginalną piłkę z sezonu 99/00, ale jak łatwo się domyślić, nic z niej nie pozostało
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2005, 20:46 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek

Gadżety

Post autor: Przemek »

Oprócz takich pierdół jak naklejki,znaczki czy plakaty to mam koszulke ORGINALNĄ ::D z poprzedniego roku,takze koszulke Djorkaeff'a -NIe orginalną :D i zajebistą czpeczke zimową ale chodziłem w niej tylko jak byłem mały :smile:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Gadżety

Post autor: Orzeu »

Winiar pisze: Bo słyszałem ze zagraniczne kluby przysyłają :D Wiec chetnie przyjąłym jakiś proporczyk a i jakby list przyszedł to bym go umieścił na jakimś honorowym miejscu :D
no to jest akurat prawda: mój kolega z klasy wysłał do Manchesteru UTD i mu przysłali zdjęcie drużny z autografami i gazetkę o MANU.
miał tam jakiś wzór listu, ale ja jakbym pisał to wolę swoimi słowami przelać to na papier a nie jakimś sztywnym szablonem
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gadżety

Post autor: mati »

Bart jak widac nic sie Ciebie nie trzyma :wink: a ma moze ktos taka koszulke jaka jest przedmiotem moich marzeń :wink: tak pytam z ciekawości, albo choć koszulke jeszcze "przed pirelli" ??
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Gadżety

Post autor: Slepy »

Bart pisze:No to ja przedstawię moją skromną kolekcję:
:arrow: oryginalna koszulka 03/04, którą zgubiłem w czwartek (i tu wypada się tylko ze mnie :zwala: :roll:)
:arrow: koszulka 'Forza Inter', którą również zgubiłem w jednej torbie w czwartek :roll:
Co Ty, torbe zgubiłeś??!! :lol: :P :roll: :lol: :?
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Gadżety

Post autor: Bart »

Tak. Po jednym z meczów w szkolnym turnieju jak gdyby nigdy nic poszedłem do domu bez torby (zostawiłem na trybunach). Zorientowałem się dzisiaj rano :x :oops: :eek: :zwala: :(
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Gadżety

Post autor: Slepy »

Noo.. to niezła lipa. Ciezko mi uwierzyc do tej pory, jak mozna nie zabrac ze sobą głównego pakunku.. ale coz. Moze opiliście spektakularne zwyciestwo :wink:
pati1908

Gadżety

Post autor: pati1908 »

hm bardzo ciekawy temat. w tej kwestii moge się nieżle wypowiedzieć otóż posiadam w swojej kolekcji :
- 10 koszulek z czego 4 oryginalne
- 3 bluzy
- jedną bluzkę
- 3 szaliki (jeden jest moją szczególną dumą - I LOVE INTER)
- ogromną flage i malutką także
- 10 ogromnych zdjęć ze stadionu
- 3 zimowe czapki
- 2 dżokejki (jedna oryginalna)
- 2 pary getr
- malą koszulkę
- 3 kubki
- mała piłka nike - oryginalna :)
- portfel
to chyba wszystko ale można się zgubić. to oczywiście nie koniec moich zakupów. pozdrawiam kibiców interu :) FORZA INTER
Dyniu

Gadżety

Post autor: Dyniu »

orzeu pisze:
Winiar pisze: Bo słyszałem ze zagraniczne kluby przysyłają :D Wiec chetnie przyjąłym jakiś proporczyk a i jakby list przyszedł to bym go umieścił na jakimś honorowym miejscu :D
no to jest akurat prawda: mój kolega z klasy wysłał do Manchesteru UTD i mu przysłali zdjęcie drużny z autografami i gazetkę o MANU.
miał tam jakiś wzór listu, ale ja jakbym pisał to wolę swoimi słowami przelać to na papier a nie jakimś sztywnym szablonem

tak ale jesli juz cos wysyłacie to piszcie do klubów z ligi angielskiej i niemieckiej. one najczesciej odpiusują. włoskie kluby ze tak powiem sie tym nie zajmują. :( a szkoda.

co do autografów (nadrukowanych) MU to mozna je otrzymac nawet po e-mailu. tak samo od Liverpoolu czy Arsenalu.
Marcin_

Gadżety

Post autor: Marcin_ »

Dostałem szalik. Z kolegą założyłem się o wynik meczu Lyon - PSV. Obstawiłem 1:1 i wygrałem. I mam już szaliczek. Gdyby on wygrał, to bym musial bym dać mu szalik Barcelony.

:smile:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Gadżety

Post autor: mati »

Czytałem kiedyś, ze gości wysłał do Arsenalu i dostał ORYGINALNY autograf I. Wrighta 80 , ale to było wtedy jak oczywiscie Wright grał w AFC :wink:
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Gadżety

Post autor: Suhy »

No to jak sie chwalimy to na calego ;)

Ja posiadam:
:arrow: koszulki oryginalne: - domowa z reklama Fiorucci
- domowa z 9 i Ronaldo na plecach
- wyjazdowa z zeszlego sezonu

:arrow: bluze/t-shirt z dlugim rekawem nike - z napisem Internazionale Milano i herbem na ramieniu.
:arrow: szaliki - tkany, oryginalny z Wloch
- dziany, zwykly "rynkowy"
:arrow: proporczyk
:arrow: wpinke z herbem
:arrow: plakat i trzy bilety (wszystko w antyramach na scianie ;) )
:arrow: portfel
:arrow: czapka bejsbolowka (wlasnej roboty: czarna czapka nike z naszytym herbem)
Obrazek
Mariusz Wywiał

Gadżety

Post autor: Mariusz Wywiał »

A ja poszukuję gadżetów takich jak VHS z meczami Interu od sezonu 2001/2002.Mój mail<mwywial13@wp.pl
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Gadżety

Post autor: Bart »

A ja tylko się pochwalę, że torba się odnalazła i obie koszulki są całe :P
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Gadżety

Post autor: PioFCI »

ja posiadam:
:arrow: 11 oryginalnych koszulek kazdego z mojej podstawowej 11
:arrow: 30 zwyklych z rynku calego skladu
:arrow: 7 kubkow co by mi nie zabraklo
:arrow: 4 proporczyki na kazdej scianie 1
:arrow: 6 szalikow(2 na zime, reszta na sciane)
:arrow: 8 dlugopisow na wszeli wypadek jakby sie wypisal
:arrow: 4 bluzy takie same zebym prac nie musial
:arrow: 2 plecaki wymieniam sobie codziennie
:arrow: spodnie dresowe z nike i herbem Interu
:arrow: spodenki
:arrow: obudowe na komorke
:arrow: 7 breloczkow do kazdego klucza jeden
:arrow: 2 czapeczki jedna dzokejka jedna na zime
:arrow: 2 pary rekawiczek
i to by bylo chyba na tyle..na pewno o kilkunastu rzeczach zapomnialem, pozniej dopisze...parodia...w to ze ktos ma koszulke, szalik i brelok to uwierze ale co Wy tu wypisujecie... :lol:
Inter na zawsze !!!
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Gadżety

Post autor: EL_CHINO »

Ja tez posiadam b. skromna kolekcję:
:arrow: domowa koszulka z tego sezonu
:arrow: szalik Interu NFP
:arrow: 450 vlepek Interu
P.S. Zamierzam kupic jeszcze:
:arrow: kolejny szalik Interu
:arrow: wyjazdowa koszulka interu
:arrow: piłka inter nike 90
Byćmoże kupie:
:arrow: czapke (jak gdzies znajde)
:arrow: proporczyk (jak gdzies znajde)
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Gadżety

Post autor: Scpn »

450 vlepek Interu
OOOooooo... mozesz mi powiedziec skad je masz :D ?
ODPOWIEDZ