Najlepsi tifosi ...

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
Red
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:05
Lokalizacja: W-wa

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Red »

Mam pytanko ?? Jakie są najbardziej znane, najlepsze, najbardziej cenione ekipy tifosi Interu ?? Jeśli macie jakies linki to z góry tnx. Szukałem w necie czegoś na ten temat i coś tam mam ale wiem, że tu dowiem sie czegoś więcej !! :) Wiem, że Milan ma FORZA DEI LEONI a kto reprezentuje Inter ?
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Najlepsi tifosi ...

Post autor: EL_CHINO »

nie wiem czy o to ci chodzi, ale ja odwiedzam stronke IRRIDUCIBILI... http://www.irriducibili-inter.com/ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Paweł_FCI »

Wkrótce poczytasz o tym na stronce ktora mam w podpisie. To juz kiedys byl dzial NFP ale nie dzialal ale wkrotce zostanie wznowiony i tam bedzie wszystko co trzeba o tym
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
ps-man

Najlepsi tifosi ...

Post autor: ps-man »

Słabi są... Najlepsi są w Rzymie... I nie chodzi tu mi o asromanistow :lol:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Najlepsi tifosi ...

Post autor: EL_CHINO »

Znacie może jakieś przezwiska na Milan, Juve? :> :wink: :twisted: oprócz, jude, wc milan?
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Najlepsi tifosi ...

Post autor: mati »

EL_CHINO pisze:Znacie może jakieś przezwiska na Milan, Juve? :> :wink: :twisted: oprócz, jude, wc milan?
chłopie, ostrzegam niektórzy moderatorzy/admini sa sympatykami tych drużyn, lepiej nie pisz takich brzydkich rzeczy bo sie zdenerwują :wink: jak myślisz, za co mam ostrzeżenie :lol: ... poszukaj na międzynarodowych forach Interu tam są admini którzy nawet sami wymyślają nowe anty nazwy, obrazki itd. :wink: :P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Najlepsi tifosi ...

Post autor: EL_CHINO »

uff... wielkie dzięki, bo sie właśnie zastanawiałem, czy sie pytać o to... :wink: thx :twisted:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Najlepsi tifosi ...

Post autor: mati »

Nie ma za co :wink: jak byś miał jeszcze jakieś wątpliwości to na priva pisz 8) ludzie anty-milanu i anty-juve musza sie trzymac w podziemiach... :lol: kto by pomyślał :wink:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Ljarro »

Jak jestes taki ograniczony i mimo zwrócenia uwagi nie potrafisz zrozumiec niektorych rzeczy to Twoj problem. To nie jest forum antymilanu czy antyjuve i dlatego albo sie dostosujesz albo papa.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Najlepsi tifosi ...

Post autor: EL_CHINO »

Może napisze :wink:
P.S. Może stwórz jakieś forum anty milan-juve... ale to do twojej dyspozycji, bo ja sie na tym nie znam :wink: :P
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Najlepsi tifosi ...

Post autor: MiRas. »

Ile wy do cholery macie lat, zeby się zajmować przezwisakmi innych drużyn? 10? Nie jestem fanem Milanu, ani Juventusu, a Interu, ale nie oznacza to, że od razu będę jechal po nich epitetami i wymyślał nowe 'xywki' , ale ja wam po cichu radzę... jedźcie sobie do Mediolanu na jakiś mecz Juventusu na ich stadio i do ich sektoru, najwierniejszych hooligans i zacznijcie krzyczeć "Juventino pazzo di merda" ciekawe czy wtedy byłioby wam do śmiechu tak jak teraz wymyślanie "xywek" tym dwu klubom... a BTW: miło wam się robi jak czytacie np: "Shitter" czy coś w tym stylu? sami się plujecie o to więc może wiecej respektu dla innych... traktujcie innych tak, jakbyście chceili, aby was traktowano, chyba, ze urodziliscie macie jak wcześniej wspomnaiłęm 10 latek i jak katarynki piszecie: "jude, miriam..."
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ps-man

Najlepsi tifosi ...

Post autor: ps-man »

Jude moze byc... Ale tylko tyle... Reszty nie obrazac! No oprocz Romz jeszcze :lol:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Najlepsi tifosi ...

Post autor: mati »

dobra dobra :wink: przepraszam adminów... poprostu ja tak już sie nauczyłem, od zawsze WIELKI, NAJLEPSZY i NIESKAZITELNY JUVENTUS był dla mnie jude i tyle... :wink: oni nie mają do nas żadnego szacunku, dlaczego my mamy miec szacunek do nich :?: :roll:
ps-man

Najlepsi tifosi ...

Post autor: ps-man »

Najlepsi kibice to kibice Lazio! I to nie jest opinia subiektywna... mimo wszystko... Mam na to dowody :wink: Smieszni, bo po innej stronie barykady, ale tez swietni kibole Livorno czy Sampy. W ogole w Genui jest ciekawie... A Milan, Inter, Jude? Jude nie ma kibicow to wiadomo, Inter - ciepłe, czasem przesolone kluchy, Milan - własciwie tez, tyle ze zgodni z przepisem :evil:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Ljarro »

dlaczego my mamy miec szacunek do nich
Moze dlatego, zeby byc ponad nimi, a nie na ich poziomie? Ale to Twoj wybor
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Orzeu »

mati pisze:oni nie mają do nas żadnego szacunku, dlaczego my mamy miec szacunek do nich :?: :roll:
To może okaż szacunek dla innych kibiców Interu - ADMIN, który jest tak jak ty, kibicem Interu, prosi cię o to żebyś nie ubliżał innym klubom, więc okaż mu szacunek, uszanuj jego prośbę i się do cholery dostosuj.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Najlepsi tifosi ...

Post autor: MiRas. »

mati pisze: oni nie mają do nas żadnego szacunku, dlaczego my mamy miec szacunek do nich :?: :roll:
Może dlatego są tacy dla nas, bo my (niektózy MY) jesteśmy tacy dla nich :?: Może mamy okazać im nieco więcej szacunku dlatego, żeby pokazać swą wyższość :?: Może dlatego, ze bezsensowne obelgi w ich stronę, któe są atakiem, a nie obroną ukazują anszą słabość wobec nich :?: :!:
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bartłomiej

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Bartłomiej »

mati pisze:dobra dobra :wink: przepraszam adminów... poprostu ja tak już sie nauczyłem, od zawsze WIELKI, NAJLEPSZY i NIESKAZITELNY JUVENTUS był dla mnie jude i tyle... :wink: oni nie mają do nas żadnego szacunku, dlaczego my mamy miec szacunek do nich :?: :roll:
Zawsze śmieszą mnie takie wyzwiska musiałem o to spytać. Dlaczego kolego mówisz, że Juventus to Żydzi? Jeśli już powinno być odwrotnie. Zwłaszcza po ostatnim popisie jaki dali kibice Juve.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Najlepsi tifosi ...

Post autor: EL_CHINO »

Bartłomiej pisze:Zwłaszcza po ostatnim popisie jaki dali kibice Juve.
No właśnie ostatni popis kibiców juve zmusza nas do ich przezywania :twisted:
P.S. Chyba się przejęzyczyłeś kolego? :wink:
Bartłomiej

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Bartłomiej »

EL_CHINO pisze:
Bartłomiej pisze:Zwłaszcza po ostatnim popisie jaki dali kibice Juve.
No właśnie ostatni popis kibiców juve zmusza nas do ich przezywania :twisted:
P.S. Chyba się przejęzyczyłeś kolego? :wink:
Nie przezywając ich okażemy się mądrzejsi. :)
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Najlepsi tifosi ...

Post autor: mati »

co ty nie powiesz :lol: nie zalezy mi, zeby jakis tam kibic MILANU czy JUVENTUSU postrzegał mnie tak czy tak :wink:
Paulo

Najlepsi tifosi ...

Post autor: Paulo »

http://www.ultrasinside.it/regioni/lombardia.html
na tej stronce masz wszystkie grupy Interu . jak chcesz wiecej info daj znac. pozdro
interfanatic

Grupy kibiców Interu

Post autor: interfanatic »

Najbardziej znane grupy kibiców Interu to: bojówki (u nas hools) Skins (główna bojówka Interu) oraz Perversi, pozostałe grupy to San Boys (ultras), Nord Kaos (ultras), Irriducibilli (zaprzyjaźnieni fani Lazio), Boys Roma (ultras), Viking, Brianza Alcoolica, Imbastisci, Bauscia, Gruppo Queens
interfanatic

Przygoda z Interem

Post autor: interfanatic »

Moja przygoda z Interem zaczęła w 1998r. się od kupienia Bravo Sport i przeczytaniu artykułu o klubie. Moim idolem był wtedy Ronaldo.Pierwszy mecz jaki obejrzałem to byłe mecz w lidze Mistrzów ze Spartakiem Moskwa Inter zremisował wtedy 1:1. Było tez kilku zawodników, których również zaczęłem lubić byli wśród nich Ivan Zamorano, Javier Zanetti, Alvaro Recoba, Francesco Moriero. Kupowałem różne czapopisma piłkarskie aby przeczytać o Neroazurrich, zbierałem plakaty i tym podobne rzeczy związane z Interem. Największym przeżyciem był dla mnie mecz Interu z Ruchem Chorzów 14 września 2000 roku wtedy mogłem podziwiać Inter na żywo. Na Śląsk było bardzo dużo kilometrów,bo mieszkam na Mazurach ale dla Interu było warto. Neroazzurri wygrali z Ruchem 3:0. Po latach chudych Inter znów triumfuje zdobywając Puchar Włoch. Myślę ,że jest to wielki prezent dla wszystkich kibiców interu po latach niepowodzeń i dominacji ac merde oraz jude. Chciałbym aby w przyszłym sezonie Inter zdobył scudetto i wygrał Ligę Mistrzów !!!! Forza Inter !!
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Grupy kibiców Interu

Post autor: Bart »

interfanatic pisze:Najbardziej znane grupy kibiców Interu to: bojówki (u nas hools) Skins (główna bojówka Interu) oraz Perversi, pozostałe grupy to San Boys (ultras), Nord Kaos (ultras), Irriducibilli (zaprzyjaźnieni fani Lazio), Boys Roma (ultras), Viking, Brianza Alcoolica, Imbastisci, Bauscia, Gruppo Queens
]
Skinsów nie ma na Curva Nord już od 1994
RśL_INTERFAN
Posty: 14
Rejestracja: 7 wrz 2007, 19:06

Odp: Najlepsi tifosi ...

Post autor: RśL_INTERFAN »

VIKING są mocni
"Klubie nasz kochany ,PSEUDOWYCHOWANY ,jade szal na szyji znów na mecz wygrany.śląska   
dumna barwa zagorzałych fanatyków  CHORZóW CHORZóW hola i tysiace z gardła krzyków!

http://www.mediotiempo.com/images/noticias/42385.jpg
ODPOWIEDZ