Julio Cesar

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
sowik
Posty: 64
Rejestracja: 20 gru 2008, 21:31
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: sowik »

Miałem nadzieję, że Julio będzie u Nas już zawsze :/ Jak Zanetti... bez niego będzie dziwnie... może i jego forma najlepsza nie była, ale to nadal klasowy bramkarz... mógłby być u Nas rezerwowym... chociaż szkoda takiego bramkarza na rezerwę bo mógłby być nadal numer 1... Handanović lepiej niech się spina i gra jak nadczłowiek tyle, że w bramce chociaż Julio jest tylko jeden :/ Boli, że poszedł do jakiegoś miernego klubiku... looosie czy inne duże kluby są ślepe... taki bramkarz i chętnych nie było? :/
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Imrahil »

Julio Cesar. Tyle razy co on ratowal nam tylek to malo ktora druzyna mogla by wskazac takiego bramkarza. To dzieki niemu i Zlatanowi zdobylismy scudetto w sezonie 07/08. Najlepszy bramkarz jakiego mielismy, a dla przypomienia kiedy dolaczyl do Nerazzurri zostal wpierw wyporzyczony do Chievo, a w czerwcu wystawiony na liste transferowa ( Morattiemu marzyl sie wtedy Buffon).
Na szczescie sprawy potoczyly sie zupelnie inaczej, i kiedy nasz ex. brazylijski bramkarz otrzymal szanse gry to szybko sprawil w oslupienie prezesa, kibicow i pilkarzy rywali.

Zawsze w pamieci, Julio !



ps. Ekipa ktora moglaby sie pochwalic tak unikatowym bramkarzem w zespole jest... Polska za czasow Artura Boruca
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Julio Cesar

Post autor: Michal_fci »

Nie moge sie pogodzic z tym ze Cesar juz odszedl z Interu. Takich ludzi sie tak nie traktuje i nie oddaje za darmo! Lepszego bramkarza nie mielismy i raczej miec nie bd! Najlepszy zawodnik ligi mistrzow w 2010 roku wedlug mnie ! Dzieki Cesar za to jak cieszyles sie z bramek, teraz tego juz nie bd :(
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Julio Cesar

Post autor: interfann »

nigdy nie zapomne meczu z Dynamo Kijów na wyjeździe gdzie Mou pobiegł w kurtce puchowej do J.C cieszyć sie ze zdobytego gola na wagę wygranego meczu^.^ Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz do nas w sztab szkoleniowy.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Julio Cesar

Post autor: magneto86 »

Wypada tylko podziękować i życzyć powodzenie w PL :)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Ma ktoś może jakiegoś linka do pobrania filmiku z pożegnania Cesara? bo na YT jest w daremnej jakości a chciałbym sobie zachować takie coś na dysku gdyż Julio to był mój ulubiony zawodnik Interu.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Julio Cesar

Post autor: pewny »

szkoda mi trochę Julio, bo w tym QPR to już za dużo nie osiągnie
jak na razie ten zespół dostaje tylko lanie :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Julio Cesar

Post autor: sampam »

Dzieki za przedstawienie jego sylwetki;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Mora »

Julio wczorajszym występem potwierdził, że zna się na swoim fachu jak nie wiem kto. Podczas półfinałowego meczu Pucharu Konfederacji Brazylijczyk w świetnym stylu obronił rzut karny, wykonywany przez innego eks-Interistę, Diego Forlana.

PS. Przyzwyczaiłem się, że w Interze nie gra Eto'o, nie ma Sneijdera czy Maicona, ale do braku Julione w bramce (pomimo klasy Handanovicia) nadal nie mogę się przyzwyczaić.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Julio Cesar

Post autor: AlwaysRemember »

Ja tak samo jak Mora. Brakuje mi tego ducha, jaki JuliOne wprowadzał do drużyny. Pamiętacie karnego z meczu Milan - Inter, który strzelał Ibra?

Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Julio Cesar

Post autor: Czarson »

Tego nie da się zapomnieć. Derby, które wspominasz to imo jeden z najlepszych meczy jakie było mi dane oglądac :)
Companier
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2013, 20:29

Re: Julio Cesar

Post autor: Companier »

"Kiedy obroniłem rzut karny poczułem się tak, jakbym zdobył bramkę" - Julio Cesar. Słowa świeżo usłyszane w Faktach TVN.
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Re: Julio Cesar

Post autor: krystianeczek »

A wie ktoś co wtedy Julio powiedział Ibrze?
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: hQ »

Jeśli chodzi o karnego to coś w stylu: Wiem gdzie strzelisz i obronię. Zlatan po bramce odpowiedział mniej więcej: skoro wiedziałeś to czemu nie obroniłeś?
ODPOWIEDZ