Julio Cesar

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Przemek

Julio Cesar

Post autor: Przemek »

Ljarro zarzucił pomysł by stworzyc temat o tym bramkarzu, więc pomyslałem ze ja go założe :D . Julio Cesar -jak dla mnie spory konkurent który kto wie moze juz w tym sezonie wygryzie z bramki Francesco Toldo.O ile mnie intuicja nie myli i to co o nim słyszałem to bardzo wartosciowy bramkarz i ja mysle ze jak tak naprawdę jest to nie ma co zwlekac i postawic go na ''budzie'' bo na ławce moze sie jeszcze zmarnowac.. :roll:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: Orzeu »

Jak już tysiące razy pisałem w innych tematach - BRAMKARZ IDEALNY !!! Wygryzie Toldo w Interze, a następnie Didę w Brazylii. W Brazylii uważają go za lepszego bramkarza niż Dida (był o Julio Cesarze artykuł w PN). Do tego przyszedł za darmo.

Podsumowując trafił nam się brylancik który niedługo pokaże na co go stać: BĘDZIE WIELKI !!!
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Julio Cesar

Post autor: Ljarro »

Ja wręcz uważam, że jak Zanetti zakończy karierę to będzie kapitanem Interu. Chociaż, jeżeli Zanna zechce grać tyle ile Maldini, to sie chyba Julio nie doczeka :P
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: Kujon »

To że powinien grać w podstawowej jedenastce udowadnia w sparingach...mam nadzieje że Mancini się do niego przekona, bo jest idealnym bramkarzem, aż dziwo że żadne Manchestery czy Arsenale po niego się nie zgłosiły, ale tak to tylko my tylko na tym skorzystamy...Toldone kończy się kontrakt bodajże za rok, więc myślę, że do tego czasu powinien już go zastąpić, ale zobaczymy co czas pokaże, ja mam tylko nadzieje że żaden z bramkarzy nie dostanie załamania formy jak to było w ostatnim sezonie z Toldo..
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: Orzeu »

hehe widzę że wszyscy się o Julio w superlatywach wypowiadają.
mniej więcej tak było pół roku temu:

ja też wole freya... Cesar jest za mało doświadczony... czy napewno będzie kimś wielkim wątpie w to... a Inter potrzebuje wyłącznie wielkich piłkarzy...
wolałbym SEBASTIENA FREYA !!!
tak czy owak ja bez wachania wybrałbym lepszego, bardziej doświadczonego, kochającego nasz klub Freya
czy ktoś ma teraz takie same zdanie ?? @mati - nadal wolisz Freya ?? :mrgreen:
trafiliśmy wspaniale z tym Julio Cesarem - zobaczycie, będzie dobry :D
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar

Post autor: Bart »

Julio Cesar pokazał się naprawdę z dobrej strony w ostatnich meczach, bramki tracił po rzutach karnych. Co prawda jedenastek ewidentnie nie potrafi bronić, ale od tego mamy Toldo :P A Brazylijczyk kilkoma interwencjami potrafił zaimponować i nie zdziwię się jak już za miesiąc, dwa wygryzie ze składu Włocha. Carini może już chyba powoli szykować się na wypożyczenie, bo konkurencja jest bardzo silna. Z Cesara będą ludzie :wink:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Julio Cesar

Post autor: RoB »

Mancini na początku powinien dawać im równe szanse na zostanie pierwszym bramkarzem. W jednym meczu powinien grac Cesar a w drugim Toldo :arrow: ten który będzie się lepiej spisywał powinien otrzymać rolę tego pierwszego. Jeśli dzisiaj miałbym zdecydować kto powinien być numerem jeden to postawiłbym na … Toldone :wink:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Julio Cesar

Post autor: Ljarro »

Bart - wczoraj Julio obronił karnego z Crystal Palace :P
Przemek

Julio Cesar

Post autor: Przemek »

Ljarro pisze:Bart - wczoraj Julio obronił karnego z Crystal Palace :P
Czyli jednak potrafi bronic ''11'' :D.Ale my tu gadu gadu a trener będzie za Tolda tak jak Strachan za Marshalem iw iemy jak to sie skonczyło :D
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Julio Cesar

Post autor: rr »

Korzystając z waszego entuzjazmu: Ja uważam,że Julio Cesar w tym sezonie wygryzie Toldo ze składu, w następnych będzie najlepszym bramkarzem we Włoszech, wygryzie Didę z reprezentacji Brazylii, dostanie kapitańską opaskę po Zanettim, jak skończy karierę to zostanie trenerem Interu i wygra LM i Scudetto, a na sam koniec wybiorą go prezydentem! ... póki co, niech udowodnia co jest wart ... :wink:
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar

Post autor: mati »

orzeu pisze:@mati - nadal wolisz Freya ?? :mrgreen:
trafiliśmy wspaniale z tym Julio Cesarem - zobaczycie, będzie dobry :D
nadal wole Freya :wink: ale Carini w Tim Cup z Juve bronił świetnie, nie zauważyliscie tego? :wink:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar

Post autor: Bart »

Wychodzi na to, że jednak potrafi bronić karne :smile:

A trzeba jeszcze dodać, że jego żona to była narzeczona Ronaldo, wielka kibicka Interu. Ponoć nazwała ich syna Cauet :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Julio Cesar

Post autor: Ljarro »

Z tym Cauetem to prawda, oto On (jakiś taki japoński :))
Obrazek

a tu z Julio z żoną :P

Obrazek

i ślub

Obrazek
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: panxxx »

A ja polecam jego oficjalną stronę:

http://www.juliocesar1.com/

Można poczytać bardzo ciekawe artykuły, biografie, zobaczyć różne zdjecia itp. :o
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: Orzeu »

niewiem czemu, ale ta gosciówka druga z prawej mi naszego Zanettiego ;) przypomina z twarzy na 3 zdjęciu :D hehe

no to żonkę ma niezłą, skoro jest kibicką Interu
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar

Post autor: mati »

To jest Milene Dominguez? (ona sie rozwiodła z ronaldo o ile dobrze pamiętam? :roll: ) czy moze jest to Vanessa Wagner (co do imienai i nazwiska to nie jestem pewien, więc jak sie pomyliłem to sory :lol: ) ? ale chyba Dominguez, bo ta wcześniejsza (Wagner) ma ciemne włosy :roll:

A tak na marginesie, to jakoś mimo, że sie nie zna człowieka (mam na mysli J. Cesara) to jakoś wygląda w TV na przyjazdnego :wink:
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Julio Cesar

Post autor: scozzi »

no spoko spoko, ale nie przesadzacie z ta opaską kapitana ? ; )
Obrazek
.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Julio Cesar

Post autor: Ljarro »

Ona sie Susana Werner zwie.
Scozzi może to co mówił niedawno Recoba jest prawdą - Inter nie ma lidera ani przywódcy, Zanetti jest dupa nie kapitan. I moze czas coś zmienic :P
Chociaz osobiscie uwazam ze Recoba sie myli :smile:
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Julio Cesar

Post autor: Milu78 »

orzeu pisze:Jak już tysiące razy pisałem w innych tematach - BRAMKARZ IDEALNY !!! !
Kujon pisze:mam nadzieje że Mancini się do niego przekona, bo jest idealnym bramkarzem,.
Mam pytanie to byla milosc od pierwszego wejrzenia :wink: :lol: .
Idealizujecie go jak idealizuje sie wybranke swojego serca. A przewaznie wcale nie jest ona taka idealna...
A czy wygryzie Dide :roll:. Hmm..najpierw to on musi wygrsc Toldo a i z tym nie bedzie mial lekko.
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
Przemek

Julio Cesar

Post autor: Przemek »

Spoko,nie urazaj sie ze mówiemy ze Dida moze byc bramkarzem nr. 2 w Brazylii :smile: .Jak mówimy ze jest to idelany piłkarz to jest -interowska intuicja :D
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Julio Cesar

Post autor: Ljarro »

A jak taki OFFTOPIC

Przedwczoraj Mirasowi powiedziałem - Milu jest na forum, pewnie zaraz w temacie o Julio Cesarze napisze coś o Didzie

Wracam, patrze, jest!!! Moja szklana kula sie nie myli
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Julio Cesar

Post autor: MiRas. »

Ljarro pisze:A jak taki OFFTOPIC

Przedwczoraj Mirasowi powiedziałem - Milu jest na forum, pewnie zaraz w temacie o Julio Cesarze napisze coś o Didzie

Wracam, patrze, jest!!! Moja szklana kula sie nie myli
Pamiętam, pamiętam :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Julio Cesar

Post autor: hamsti »

No i wyszły na jaw jego brudy. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się po takim piłkarzu :evil:
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar

Post autor: Bart »

Przecież się tłumaczył i nie ma narazie powodów, żeby mu nie wierzyć. Poza tym w Brazylii jest inna rzeczywistość, tam spotykasz takich na każdym kroku :wink:
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Julio Cesar

Post autor: vahu »

Hehe, ale teraz jest we Wlosech :) Oby tylko mu czegos nie wyciagneli przed samym sezonem, bo moze byc z niego niezly bramkarz, ale ten sezon powinien byc jeszcze dla Toldo. A co do kapitana, to po J.Zanettim bedzie nim Cordoba :wink:
Garfield

Julio Cesar

Post autor: Garfield »

Ja do neidawna byłem sympatykiem Freya ale po tym co sie działo w sparingach to on zasluguje na miano nr. 1 w bramce. I mam nadzieje ze bedzie pierwszym bramkarzem
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Julio Cesar

Post autor: Nasir »

podobno wielki talent ale bedzie mu trudno o "pierwsza jedenastke"
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Dani666

Julio Cesar

Post autor: Dani666 »

Mam nadzieję, że wygryzie toldo.Obiecujący bramkarz.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar

Post autor: Szycha »

Dla mnie powinien grać bramkarz w najlepszej dyspozycji. Wczoraj Toldo pokazał, że jest w dobrej formie ( kilka błędów, ale złe warunki były najważniejsze, że czyste konto ). Napewno zdrowa rywalizacja zrobi dobrze i Toldo i Cesarowi :twisted: Bo nie oszukujmy się Carini chyba nie pogra :wink:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar

Post autor: Slepy »

A ja jestem przeciw takiej rywalizacji jesli chodzi o pozycje bramkarza. Golkiper musi czuc sie pewnie, wiedziec ze jest tu "numerem jeden" , to przeciez niedopuszczalne by bramkarzowi trzesły sie nogi, a tak moze byc gdy mysli sie "oh, zebym nic nie odwalil bo znowu usiade". Takiemu systemowi mowie nie:)
ODPOWIEDZ