Walter Samuel

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Walter Samuel

Post autor: yoda79 »

Nasza ostoja defensywa niestety pewnie w tym sezonie nie zagra. Na dodatek jest to druga taka kontuzja, jeśli dodamy wiek Wally'ego i długość dochodzenia do formy po takim paskudnym urazie to niestety chyba na Walterze nie będziemy budować silnej defensywy. Naprawdę szkoda.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Walter Samuel

Post autor: Dzyl »

Samuel nie zagra już do końca sezonu. Teraz na dodatek jeszcze Maicon złapał kontuzje i nasza obrona nie wygląda dobrze...Santon, Lucio, Cordoba, Chivu i żadnych zmienników poza Matrixem. Mam nadzieję że uda się w styczniu sprowadzić Ranocchie. Wally był teraz w dobrej formie, był chyba najlepszym obrońcą w tej chwili, i przez tą kontuzje straci cały sezon.
CateQuil
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:47
Lokalizacja: Barlinek

Odp: Walter Samuel

Post autor: CateQuil »

Linia obronna to niestety główna bolączka Interu potrzeba nam klasowych zmienników dla obrońców.
Brak Waltera zapewne odczuje zespół.
Pozostaje nam życzyć Walterowi szybkiego powrotu do zdrowia i jak najszybszego powrotu na boisko
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Woo-cash »

Oglądałem YT jak nabawił się tej paskudnej kontuzji i aż mnie zemdliło. Praktycznie sezon ma z głowy. Jednak pozostaje mu życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Kiedyś gdzieś na stronie wyczytałem że rehabilitacja Samuela przebiega bardzo pomyślnie i szybko więc kto wie może jeszcze ujrzymy Waltera w jakimś meczu kończącym sezon w Serie A.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Walter Samuel

Post autor: dodo_IM »

Oto człowiek odpowiedzialny za obecną grę naszej obrony. Zawsze w cieniu Lucio czy Maicona, bo nie robi ofensywnych wejść, ale w obronie nie ma sobie równych, a za to rozlicza się obrońców. Wally WRÓĆ!
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Walter Samuel

Post autor: ferii »

dodo_IM pisze: Oto człowiek odpowiedzialny za obecną grę naszej obrony. Zawsze w cieniu Lucio czy Maicona, bo nie robi ofensywnych wejść, ale w obronie nie ma sobie równych, a za to rozlicza się obrońców. Wally WRÓĆ!
podpisuje się pod tymi słowami bo rzeczywiście Samuel zawsze był solidnym i znakomitym obrońcą a  przytym niezwykle skromny dlatego może właśnie sukcesy się przypisywało jego partnerowi z obrony:P
Walter to bardzo pewny punkt w obronie i liczę na jego powrót jak njaszybciej :szal:
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Walter Samuel

Post autor: Bart »

master_snake pisze: Oglądałem YT jak nabawił się tej paskudnej kontuzji i aż mnie zemdliło.
Miałem dokładnie taką samą kontuzję i wbrew pozorom to nic strasznego, jak zwykłe zwichnięcie kostki. Gorzej z długoterminowymi skutkami... ale na dzień dzisiejszy wygląda na to, że Samuel da radę i jeszcze go w tym sezonie obejrzymy.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Gunnar »

Bart pisze:
master_snake pisze: Oglądałem YT jak nabawił się tej paskudnej kontuzji i aż mnie zemdliło.
Miałem dokładnie taką samą kontuzję i wbrew pozorom to nic strasznego, jak zwykłe zwichnięcie kostki. Gorzej z długoterminowymi skutkami... ale na dzień dzisiejszy wygląda na to, że Samuel da radę i jeszcze go w tym sezonie obejrzymy.
Oby bo ma gdzie wracać. Obrona bez the walla kuleje bardzo.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Woo-cash »

Ciekawe jak wypadnie w nadchodzącym sezonie? Ciekaw jest czy dalej będzie trzymaj swój wysoki poziom przed kontuzją. W dodatku jeśli Inter będzie grał 3 obrońców również interesujące jest jak sobie poradzi w tej roli? Wiadomo mecze sparingowe to nie to samo co liga. Poczekamy zobaczymy.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Castellazzi »

Widać że po kontuzji Samuela na razie nie ma śladu. Naprawdę radził sobie w meczu z Galatą bardzo dobrze. Mimo presji 2 zawodników w pewnej sytuacji poradził sobie znakomicie. Gdyby nie on to boję się że mecz nie zakończył by się po naszej myśli. Ogółem mówiąc dzisiaj czyścił wszystko jak należy :-)
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Walter Samuel

Post autor: Seba »

interista7 pisze: Widać że po kontuzji Samuela na razie nie ma śladu. Naprawdę radził sobie w meczu z Galatą bardzo dobrze. Mimo presji 2 zawodników w pewnej sytuacji poradził sobie znakomicie. Gdyby nie on to boję się że mecz nie zakończył by się po naszej myśli. Ogółem mówiąc dzisiaj czyścił wszystko jak należy :-)

Jednym słowem fenomen. Niektórzy mają kilku dniową przerwę i szukają później tygodniami formy, a Wally...sami widzimy 8)
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Walter Samuel

Post autor: mikruzzo »

Nie bez powodu ma przydomek "Wall" :ave: :flaga33:
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: Walter Samuel

Post autor: michalk »

Pozostaje mieć tylko nadzieję, ze Wally "wychowa" nam Andrea, bo wtredy będziemy mieli na prawdę silny tył.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Walter Samuel

Post autor: miniu86 »

Czy ktoś zdawał sobie sprawę z faktu, że Samuel grał do tej pory w 9 derbach z Milanem i wszystkie zakończyły się naszym zwycięstwem? Wszystkie zaś w których go zabrakło przegraliśmy. Symbol wygranych derbów!!!!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Walter Samuel

Post autor: pewny »

miniu86 pisze: Czy ktoś zdawał sobie sprawę z faktu, że Samuel grał do tej pory w 9 derbach z Milanem i wszystkie zakończyły się naszym zwycięstwem? Wszystkie zaś w których go zabrakło przegraliśmy. Symbol wygranych derbów!!!!
miniu86 coś w tym musi być... :)
w takim razie trzeba go trzymać na kolejne derby :)

a gdzie taką statystykę dorwałeś??
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Walter Samuel

Post autor: Szycha »

Wczoraj Lipiński o tym wspominał podczas transmisji.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Walter Samuel

Post autor: miniu86 »

Wyczytałem to wczoraj u Steca na blogu a dzisiaj sprawdziłem profil Waltera na oficjalnej stronie Interu.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Walter Samuel

Post autor: pewny »

... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Walter Samuel

Post autor: Piekarz »

Cóż, na pewno wielu z was nazwie go zdrajcą, bo ucieka z tonącego statku zamiast próbować go ratować itd., ale ja tam staram się go zrozumieć. Każdy piłkarz marzy o grze w Lidze Mistrzów, te rozgrywki są kwintesencją klubowej kariery i nic dziwnego, że Walter chciał pójść do przodu, rozwijać się w lepszym klubie z perspektywami i pewnością gry w LM. Taka jest kolej rzeczy, wiele dla nas zrobił, ale nie powinniśmy stopować jego rozwoju.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Walter Samuel

Post autor: davidoffzmc »

Piekarz, nikt nigdy nie nazwał i nie nazwie go zdrajcą....skąd taka pewność?
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Walter Samuel

Post autor: magneto86 »

Kolejna legenda odchodzi, taka kolej rzeczy....

Powodzenia Walter !
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Walter Samuel

Post autor: luuki »

Piekarz pisze:Cóż, na pewno wielu z was nazwie go zdrajcą, bo ucieka z tonącego statku zamiast próbować go ratować itd., ale ja tam staram się go zrozumieć. Każdy piłkarz marzy o grze w Lidze Mistrzów, te rozgrywki są kwintesencją klubowej kariery i nic dziwnego, że Walter chciał pójść do przodu, rozwijać się w lepszym klubie z perspektywami i pewnością gry w LM. Taka jest kolej rzeczy, wiele dla nas zrobił, ale nie powinniśmy stopować jego rozwoju.

jakiego tonącego statku, my już dawno zatonelismy...w 2012...

teraz odbijamy od dna, mamy projekt Thohira, starsi gracze z wysokimi kontraktami odchodzą, dlatego nie wydaje mi się żeby ET na siłę chciał zatrzymać Wallyego, przedluzajac mu kontrakt. Po prostu na każdego piłkarza przychodzi czas na zmiany, teraz przyszła kolej Samuela. Mimo 36 lat nadal trzyma poziom, ale jak pisałem, chciał spróbować sił gdzie indziej, w mniejszym klubie. Liga szwajcarska jest sportowo słabsza od włoskiej także Walter spokojnie sobie tam poradzi,

podziękować za te lata w Interze i życzyć powodzenia w FC Basel.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Walter Samuel

Post autor: Odet »

żaden zdrajca, WSPANIAŁY piłkarz !!!

to Inter nie chciał przedłużyć z nim umowy.

Powodzenia Wally !!!

Pozdr.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walter Samuel

Post autor: AlwaysRemember »

Czy tylko ja wychwyciłem ironię Piekarza?;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Walter Samuel

Post autor: Piter »

AlwaysRemember pisze:Czy tylko ja wychwyciłem ironię Piekarza?;)

nie
ODPOWIEDZ