Walter Samuel

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

Cordoba jest prawonożny, Burdisso też, pozostali obrońcy są lewonożni. Gdy gra się czterema obrońcami to najlepiej jest, jeżeli jeden z dwóch środkowych jest lewonożny a drugi prawonożny. Na początku poprzedniego sezonu był przecież problem, gdy Matrix miał grać z Mihajlovicem - nawet podczas konferencji prasowej pytali się o to Mihajlovica.
I jeszcze cos.. porownywanie Sinisy do Burdisso wywoluje u mnie efekt waszej ignorancji pilkarza ktory wygral w pilce wszystko co mozna bylo wygrac.
Ja co prawda go nie porównywałem bo nie widziałem Burdisso zbyt wiele razy, no ale co mają do tego sukcesy jakie odniósł Mihajlovic?
Przypomnijcie sobie co zescie mowili przed poprzednim sezonem.
A przypomnij sobie co było po zakonczeniu - sama zalozylas chyba tutaj temat o tym ze przedluzyl kontrakt na nastepny rok i wszyscy mowili ze to dobrze. Ale mysle ze wiekszosc juz wtedy miala nadzieje, ze na jego miejsce wskoczy jakis Chivu, Luisao, Alex czy Samuel
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

no to wasza wielka nadzieja sie ziscila, macie czego chcieliscie, wszyscy sa szczesliwi
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: Orzeu »

Tylko ja niezbyt :/ - wolałbym kogoś innego. Ale w ostateczności Samuela ;) może się odrodzi
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Walter Samuel

Post autor: Ljarro »

Sinisza piszesz to takim tonem, jakbyśmy wszyscy mieli kłaniać się przed Mihajlovicem za kilka bramek strzelonych w poprzednim sezonie. Dziwisz sie, ze chcemy zeby druzyna sie wzmocniła? Moze Ciebie to nie obchodzi, bo nie jestes kibicem Interu, tylko Mihajlovica. Mi jednak lezy na sercu dobro klubu i dlatego wole zeby grał Samuel niz Mihajlovic
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Walter Samuel

Post autor: Szycha »

Jeśli chodzi o destrukje Samuel jest o wiele wiele lepszy, ale jak tak sobie przypomne ( oglądałem to już z chyba 50 razy ) skrót 2 finału Coppa Italia... Ten strzał Sinszy ta radość kiboli ... aż się prosi by grał i chociaż raz w meczu próbował z wolnego - bo te jego wolne są bardzo pożyteczne i korzystne dla Interu ( u niego to przecież jak karny 8) ). Licze, że Sinsza bedąc rezerwowym będzie miał równie udany sezon jak poprzednio... :wink: :!:
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

Tu bym sie zgodzila jak najbardziej.

Ljarro... masz racje
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Walter Samuel

Post autor: RoB »

To jest chyba oczywiste, że nie po to się sprowadza obrońcę na 16 mln € żeby ten siedział na ławce. Chyba najlepszym rozwiązanie będzie Cordobą i Samuelem ale tylko wtedy kiedy będą na to zasługiwać i przewyższać formą Mihajlovica i Matrixa. Wiadomo, że sezon jest długi są kontuzje, są kartki i każdy z nich będzie miał szansę pograć.

Myślę, że będziemy się jeszcze z niejednej bramki Sinisy ciszyć :wink: .
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Walter Samuel

Post autor: vahu »

Co do Cordoby to moim zdaniem jest on najlepszym i najpewniejszym obroncom obok J.Zanetti'ego w Interze. Samuel musi zasluzyc na 1 sklad, nawet jak dali za niego 16 mln €. A Sinise mozna sprobowac wystawic czasem na lewej obronie jakby Wome sobie nie radzil za bardzo.
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Walter Samuel

Post autor: Meti »

Na lewa obrone to on jest chyba za malo ruchliwy :smile: , ewentualnie przy trzech obroncach ale takim systemem naszczescie nie gramy ( bo jak sobie Zac'c przypominam :twisted: ), a jak juz cos to zmiennikiem bedzie Favalli. Samuel na pewno wywalczy sobie miejsce w pierwszym skladzie, bo przynajmniej wg mnie Materazzi nie jest super obronca. Bedzie dobrym zmiennikiem dla Samuela. Szkoda tylko ze do skladu wskoczy kolejny pilkarz z ameryki pd. a Wloch usiadzie na lawie. :(
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

masz racje , Sinisa na lewa sie nie nadaje ,bo jest za wolny. Wielu mlodszych poprostu biegowo nie da mu szans zadnych. Jesli bedzie gral to tylko na srodku.
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: Kujon »

Czym wy się wogóle martwicie...Cordoba musi grać bo jest bardzo dobry...(czytaj troszkę lepszy niż Mihaljović), kupili za 16 mln euro Samuela chyba nie po to żeby grzał ławe bo to by było głupie :/ a sezon jest dłuuuggggiiiiii, pozatym walczymy na trzech frontach więc Sinisa jeszcze się nabiega w tym sezonie :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

i pewnie nie jeden raz dostanie zadyszki :lol:
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Walter Samuel

Post autor: Meti »

Jak przed poprzednim sezonem sprowadzili Mihajlovica to sie za glowe zlapalem, ale przyznam ze teraz sie ciesze ze zostal. Bedzie niezlym zmiennikiem. No i te jego wolne :smile: , romie 3 bramy stzrelil w zeszlym sezonie w tym jedna w finale pucharu.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: sinisza »

myslalam ,ze bedzie gral w pierwszym meczu przeciwko Shakhtarowi, a tymczasem jeszcze nie. Jestem ciekawa czy faktycznie jest taki dobry jak sie o nim mowi. Dobry to jedna sprawa.. A druga.. czy umie to wykorzystac.
Pamietacie jak Veron kiepsko gral w Chelsea ? W Interze jakby sie odrodzil, ale i tak dla mnie najlepiej wymietal w Lazio. To wszystko zalezy
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Samuel

Post autor: Lombardinho »

Każdy kibic Interu jest z tego transferu zadowolony :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Korzystna cena 8) . Nasza obrona w ubiegłym sezonie nie spisywała się wzorowo :( . Samuel też nie pokazywał w Realu swoich możliwości ale wydaje mi sie ze było to spowodowane zmianą ligi :fire: .



Dziwne bo kilka tygodni temu na kanale Eurosport2 informowano ze Samuel przeszedł już do interu :? :? :? :? i będzie zarabiał 8) 8) 3,2 mln euro :twisted:
Amor Patriae Nostra Lex
Garfield

Walter Samuel

Post autor: Garfield »

On razem z Cordoba ustabilizuje defensywe Interu. Tylko zeby tych kartek za duzo nie bylo
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Walter Samuel

Post autor: MiRas. »

Po ostatnich meczach i wyczynach Samuela zaczynam coraz bardziej powątpiewać w to, czy będzie on grał tak jak w Romie... plus tego jest taki, że Materazzi bardziej wział się do roboty i na dzień dzisiejszy prezentuje się lepiej niż ex romanista...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Walter Samuel

Post autor: Wacik »

bardzo dobry zakup!! Teraz mamy naprawde silna obrone :)
Obrazek
MW2bte

Walter Samuel

Post autor: MW2bte »

On jest MUR!!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze tak zakupić do niego Alexa z PSV.
Pawlak_AG
Posty: 54
Rejestracja: 5 lip 2006, 18:48
Lokalizacja: Gdynia

Walter Samuel

Post autor: Pawlak_AG »

Ten Alex z PSV jest z Chelsea ;]
Internista17
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2006, 21:02
Lokalizacja: Kluczkowo

Walter Samuel

Post autor: Internista17 »

Ale warto chociaż spróbować ko kupić.Serio,MW2bte ma rację,że z Samuelem stworzyłby mur.A tak w ogóle można wiedzieć czego został zbanowany????? :lol:
W MOIM SERCU STALE
INTERNAZIONALE!!!
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Walter Samuel

Post autor: Ojciec »

szkoda ze go kontuzja wyeliminowala, z nim inter by mniej bramek wpuszczal :-(
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Walter Samuel

Post autor: Jeremy »

Kto by pomyslal ze ten sezon bedzie w jego wykonaniu swietny jeszcze przed tymi rozgrywkami. Cale szczescie ze to juz koniec sezonu i mamy juz prawie mistrza bo dluzej ciezko by bylo radzic sobie w obronie bez Samuela. Tak praktycznie to mozna podsumowac jego obecny sezon. Gral prze prawie cala polowke sezonu,wystepowal zawsze w pierwszym skladzie,  chyba tylko nie gral z Roma w Superpucharze Wloch i w pucharze wloch z Reggina i prezentowal sie wybornie. Strzelil swoja pierwsza bramke w LM z CSKA, z nim nasza defensywa byla o wiele pewniejsza. Sadze ze gdyby nie jego kontuzja to mistrza juz bysmy swietowali pare kolejek wczesniej
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Walter Samuel

Post autor: Wasiel InterFC »

Rzeczywiscie szkoda kontuzji Waltera, bo kiedy gral to prezentowal sie conajmniej bardzo dobrze. Oby tylko odbudowal sie i w przyszlym sezonie znow radzil sobie tak dobrze. W nastepnym sezonie wraca takze po kontuzji Cordoba. Jezeli chodzi o obrone to ciekawym rozwiazaniem dla naszego bloku defensywnego moglby byc np. Barzagli.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Chuchu »

Samuel to chyba pewniak do pierwszego skladu na przyszly sezon. A czy nie wiecie może czy Walter jest juz zdrowy?? bo do 16 lipca coraz mniej czasu a dobrze by dla niego bylo gdyby przepracował cały okres przgotowawczy bo po tak długiej przerwie moze nie miec formy. Tak samo jak Materazzi, jednak Matrix doznał kontuzji w wakacje i opuścił cały okres przygotowawczy a o powrót do formy musiał dbać indywidualnie w trakcie sezonu, to jednak nie to samo co mocno przepracowany obóz przygotowawczy.
Kaniol
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2007, 15:57
Lokalizacja: Łask

Odp: Walter Samuel

Post autor: Kaniol »

Samuel raczej nie zdazy do przygotowań no ale miejmy nadzieje ze szybko wróci do formy...
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Lamatico »

Ta kontuzja Samuela to przez Kakę, pamiętacie jak nim zakręcił w Derbach ? Samuel nie wiedział co roboć, ale mam nadzieję, ze będzie silnym punktem naszej defensywy...
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Walter Samuel

Post autor: Jeremy »

Ja pamiętam to doskonale,myslalem ze to grozna kontuzja ale nie za tak...
No rzeczywiscie szkoda Waltera no ale oby na sezon byl juz przygotowany bo Chivu leczy kontuzję a niechcialbym znowu widziec na srodku Burdisso :P
Na dodatek nic ostatnio nie slychac o nowym srodkowym obroncy ani o odejsciu Matrixa bądz Burdiego wiec srodek obrony znowu moze miec problemy.
A tak przy okzaji - nie wiecie co z kontuzją Cordoby - zdązy na początek przygotowań? 
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Chuchu »

Walter to na pewno jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Nie jest tak kontuzjogenny jak niektórzy mówią. Raz złapał bardzo poważną kontuzję pod koniec 2007 roku którą leczył 8 miesięcy ale poza tym to urazy go omijają. Pecha miał przed meczem z United na San Siro, jednak jak się okazało to nic poważnego i się szybko wyleczył :) Generalnie środek obrony mamy naprawdę bardzo dobry i nawet jak Chivu złapie kontuzję (co mu się często przytrafia) to mamy go kim zastąpić :)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Walter Samuel

Post autor: Chuchu »

http://www.youtube.com/watch?v=IGLOhOnqHh0

Jak to zobaczyłem to aż mnie noga zabolała. Podejrzewam, że pół roku to minimum nie zagra a mówi się nawet, że już go w tym sezonie nie zobaczymy :roll:
ODPOWIEDZ