Obafemi Martins

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Interfun3 »

Mephistopholes pisze:No sorry, ale jak dla mnie to Rooney gra słabiej od Martinsa... W dodatku jego "szybkość"... A wracając do tematu, to oczywiście, Obu nie powinien nigdzie odchodzić :) Inter powinien wręcz wzmocnić atak kimś, kto by Martinsowi troszkę pomagał w grze, byłby dla niego jakimś przewodnikiem, ew. mógłby to być jakiś bardzo ruchliwy pomocnik eg. Ronaldihnio... (jaki wywód :D ). Pozdrawiam all.
Przykromi to mówić ale Rooney jest lepszy od Martinsa( przynajmniej teraz bo potem to sie napewno zmieni)
----------------------------------
Zawsze I Wszedzie Inter Najlepszy Będzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Obafemi Martins

Post autor: Shady »

Mephistopholes pisze:No sorry, ale jak dla mnie to Rooney gra słabiej od Martinsa... W dodatku jego "szybkość"...
Heh mniejsza o glebsze porowniania.... wystarczy spojrzec na ilosc bramek strzelonych przez Martinsa i Ronneya i odrazu widac ktory jest lepszy... a ta szybkosc Martinsa... hehe co mu daje ta szybkosc skoro on wychodzi na dogodna pozycje do strzalu i... sie wywala? heh w/g mnie Ronney jest o klase lepszy od Martinsa... przykre ale prawdziwe...
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Obafemi Martins

Post autor: Felipe »

Obafemi to jeden z najlepszych wychowanków Interu. Powinniśmy go zatrzymać na najbliższe lata, popracuje trochę nad techniką to będą z niego ludzie. Zabójczo szybki, zgubi każdego na metrze.
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

Hylyp pisze:Obafemi to jeden z najlepszych wychowanków Interu
Tylko, że on nie jest wcale wychowankiem :P
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

Nie bawmy sie w subtelności :P
Wykształcił go Inter, a nie Reggiana :P
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

ha...teraz zauważyłem, że i na stronie podaliście, że to wychowanek...ale mniejsza o to
"Oba bardzo dobrze zadebiutował w Lidze Mistrzów, bowiem w meczu z Bayerem Levrkusen strzelił bramkę. " - jak mnie pamieć nie myli to zadebiutował w meczu z Barceloną na San Siro :?:
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

ha...teraz zauważyłem, że i na stronie podaliście, że to wychowanek...ale mniejsza o to
Coś źle zauważyłeś

I rzeczywiście, debiut przypada na mecz z Barceloną
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Obafemi Martins

Post autor: Maciek (interista) »

jak żle jak tak pisze :P

zakładka kadra
30. Obafemi Martins wychowanek lewa Niegryjczyk
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Obafemi Martins

Post autor: Ljarro »

A to, to jeszcze chyba jest efekt starego działu kadra, gdzie było troche wiecej bledów :P.
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

Obafemi Martins

Post autor: zydek_fci »

słyszalem ze Oba wybiera sie do Arsenalu za 15 baniek. Szkoda ze Inter chce sprzedac takeigo talenciaka, bo to jeden z nielicznych pilkarzy ktorego Inter wypromował,ale jezeli przez najbliszy sezon nie bedzie czynił postepow a Cruz nadal bedzie lepszym napastnikiem od niego to chyba bedziemy musieli sie zastanowic czy go nie sprzedac czasem
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Jarek_FCI »

Obafemi Martins, napastnik Newcastle, cudem uniknął śmierci. Samochód piłkarza został ostrzelany przez nieznanych sprawców.
Do wydarzenia doszło w nigeryjskim Lagos, w którym zawodnik spędza wakacje.

- Myślałem, że zginę. To było straszne. Wszystko zaczęło się na stacji benzynowej. W pewnym momencie zobaczyłem trzech zamaskowanych mężczyzn idących w moją stronę. Wyglądali groźnie, czułem, że ich zamiary są złe. Postanowiłem wsiąść do samochodu i odjechać. Kiedy opuszczałem stację, rozległy się strzały - relacjonuje przebieg zdarzeń Martins.
Czytaj dalej
REKLAMA
- Kule napastników trafiły w mój samochód, ranny został także mój przyjaciel. Na szczęście zdążyłem uciec. Nie wyglądało to na próbę porwania. Raczej na egzekucję - kończy Martins.
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Bartosh »

Pewnie nigdy nie dowiemy się o co chodziło tym napastnikom i chyba jedynym pozytywem jest to, że nie skończyło się tak jak z członkiem rodziny Kachy Kaładze (był to chyba ktoś z rodzeństwa), który zginął.
Straszne jest to, że niektórzy chcą coś zyskać, tak brutalnie wkraczając w życie innych osób...
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Bart »

Niestety, w pewnych krajach jest notoryczny syf i totalne bezprawie i takie przypadki moga się zdarzyć. Pamiętamy wszyscy przypadek Escobara z Kolumbii.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Lamatico »

Całe szczęście że wszystko dobrze z Oba i jego przyjacielem. Tak jak napisal Bart w niektorych państawch szczegolnie Ameryki Południowej i Afryki takie wydarzenia są na porządku dziennym. W Brazylii nikt nie może czuć sie bezpieczny, bo w każdej chwili ktoś bez żadnego powodu może wbić nóż w plecy.
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Obafemi Martins

Post autor: ElPolako »

Chętnie bym Ciebie widział znowu na San Siro  :roll: Może jakaś wymiana na lini Newcastle - Inter a dokładnie Martins Ibrahimovic ??  :-D
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Seba »

No jak dzisiaj zobaczylem te zdjecia z Martinsem w Appiano, ktory przylecial odwiedzic przyjaciol, to aż milo sie zrobiło na serduszku ;) Fajnie byloby go zobaczyc jeszcze kiedys w koszulce Interu. "No Martins No Party" :-D
Obrazek
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Obafemi Martins

Post autor: ElPolako »

Najbardziej podobał mi sie jego radość po zdobytej bramce ;)
Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Jeremy »

The Game pisze: Chętnie bym Ciebie widział znowu na San Siro  :roll: Może jakaś wymiana na lini Newcastle - Inter a dokładnie Martins Ibrahimovic ??  :-D
To chyba zart? Wymienilbys Ibre na Martinsa?
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Obafemi Martins

Post autor: dani7 »

A czego nie???  Chyba nie widzialeś jak ostatnio Martins gra
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Jeremy »

dani7 pisze:
A czego nie???  Chyba nie widzialeś jak ostatnio Martins gra


Juz byscie woleli Martinsa a zapominacie ze Ibrahimovic jest pilkarsko lepszy i tylko  w ostatnim czasie jest w slabszej formie a nie zapomnij ze Martins tez miewal slabsze momenty w Newcastle. Poza tym Ibra gdy jest bez formy potrafi pociagnac zespol jakas jedna akcja,strzalem czy podaniem. A Oba tego nie potrafi. I co chcialbys ich wymienic tylko dlatego jak ostatnio gra Martins w Newcastle? Zreszta ty chyba nie ogladasz jak gra ostatnio Martins bo nie gra jakos olsniewajaco
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Obafemi Martins

Post autor: rsbolewski »

uwielbiałem mała czarną perłe , tak szybkiego zawodnika ze świeca szukać, gdyby tylko miał lepsza skuteczność . W starym Pesie atak Adriano i superszybki oba duet nie do zatrzymania
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Obafemi Martins

Post autor: rsbolewski »

We wczorajszym sparingu z Lechem Poznań oba strzelił dwie bramki + spowodował kontuzje Rafała Murawskiego ;/
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Woo-cash »

rsbolewski pisze: We wczorajszym sparingu z Lechem Poznań oba strzelił dwie bramki + spowodował kontuzje Rafała Murawskiego ;/
Pozytywnie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Orzeu »

master_snake pisze:
rsbolewski pisze: We wczorajszym sparingu z Lechem Poznań oba strzelił dwie bramki + spowodował kontuzje Rafała Murawskiego ;/
Pozytywnie.
to gdzie on teraz gra ?
Obrazek
Tomo
Posty: 41
Rejestracja: 2 gru 2009, 18:56

Odp: Obafemi Martins

Post autor: Tomo »

W Rubinie Kazań
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Re: Obafemi Martins

Post autor: dudu »

http://www.pilka.pl/obafemi-martins-w-levante

za free był do wzięcia a nasi na siłe szukają jakiegos napastnika na zmiane Milito wystarczyło zagadac z Martinsem jak ostatnio był w Appiano i po sprawie a nie wydawac miliony na niewiadomo jakiego zmiennika
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Obafemi Martins

Post autor: Kusy »

Ostatnio miał same kontuzje i był w kiepskiej formie.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Obafemi Martins

Post autor: andyvdm »

No bez jaj, Martins to jest cien pilkarza, pewnie sam nie pmaieta kiedy ostatnio bramke strzelil. Pomijam juz fakt ze pewnie ma z 36 lat.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Obafemi Martins

Post autor: Kusy »

Taki stary, to on nie jest, rocznik 84.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Obafemi Martins

Post autor: andyvdm »

kusy pisze:Taki stary, to on nie jest, rocznik 84.
Wedlug oficjalnych danych ;)
ODPOWIEDZ