Marco Materazzi

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
martini
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2007, 15:58

Odp: Marco Materazzi

Post autor: martini »

Reg pisze: A ilu gra w podstawowym składzie?
heh być włochem to nie oznacza koniecznie grac w składzie italii, spora czesc graczy interu posiada juz włoskie obywatelstwo, kiedys na stronce byl nawet news, w ktorym zanetti mowil ze to ze gra dla argentyny w cale nie sprawia ze nie czuje sie tez wlochem, czepiaja sie detali:P a co do juve, to inter chociaz nie szprycuje pilkarzy, nie kupuje meczy i nie musi grac przez oszustwa w 2 lidze, apropo cztaliscie wywiad z prezesem?? zerknijcie na napis "nie jedno", daje do myslenia nie??

dobra koniec OT ;D
co do matrixa to moim zdaniem idealny stoper, jedyna jego wada to brak szybkosci, lecz doskonale nadrabia to wyczuciem i doswiadczeniem, wie gdzie sie ustawic, aby nie dac sie za latwo ograc, a co do koszenia to moze nie za elegancko, ale to swiadczy o jego walecznosci i milosci do klubu, dobro klubu jest dla niego wazniejsze niz indywidualne kary i obelgi pod wlasnym adresem, po prostu woli skjosic niz sprokurowac strate bramki,a poza tym jak kazdy ambitny facet nie lubi przegrywac ;d
jak napisal cooba matrix jest charyzmatyczny i w  przypadku nieobecnosci il capitano to wlasnie jemu dalbym opaske kapitanska, gdyz potrafi on motywowac swoich kolegow. no i le bramek strzela ;D szkoda ze nie jest młodszy, chociaz jezeli nie nawroci mu sie kontuzja i nie spadnie forma to moze jeszcze pograc.

FORZA MATRIX
19Pierzasty64
Posty: 7
Rejestracja: 3 sty 2008, 21:41

Odp: Marco Materazzi

Post autor: 19Pierzasty64 »

Materazzi jest twardzielem na bosuku jak kto mu podskoczy to wypłaci mu z ZIDANE i po kłopocie:Forza:
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Lamatico »

19Pierzasty64 pisze: Materazzi jest twardzielem na bosuku jak kto mu podskoczy to wypłaci mu z ZIDANE i po kłopocie:Forza:
Czytając Twoje posty nurtuje mnie jedno pytanie. Ile Ty możesz mieć lat? 10? 11? 12? Może jakaś inna niższa cyfra ... ??
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Marco Materazzi

Post autor: ForzaeDi »

Lamatico ja bym stawiał poniżej 10 lat ...  :-D
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Marco Materazzi

Post autor: jankos »

lamatico pisze:Czytając Twoje posty nurtuje mnie jedno pytanie. Ile Ty możesz mieć lat? 10? 11? 12? Może jakaś inna niższa cyfra ... ??
Forza_eDi pisze: Lamatico ja bym stawiał poniżej 10 lat ...  :-D
Przestańcie się śmiać!!!

One jest z rocznika '64.
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: elvis »

Przepraszam za off top. Dla wszystkich kibiców Marco mam propozycję. Prowadzę stronę www.Materazzi23.bnx.pl jest to następca Materazzi.boo.pl. Jednak redakcja tej strony nie ma czasu by jej poświęcić. Jeżeli któryś z użytkowników byłby zainteresowany przejęciem jej to zapraszam na gg  5793073  luba mail hibspoland@o2.pl ewentualnie komunikator tlen - hibspoland
Obrazek
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

ksiazka Matrixa

Post autor: Stevie »

jak zapewne wielu z was wie Marco Materazzi wydal ksiazke pt:"Co naprawdę powiedziałem Zidane'owi".
czy ktos wie gdzie moge kupic owa ksiazke?
nie wie ktos czy wyszlo polskie wydanie? albo chociaz angielskie?
prosze tylko o konkretne posty (odpowiedzi).
moze ktos ma na sprzedaz? z checia bym zakupil owa ksiazke.
czekam na odp
duesouth
Posty: 92
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:10
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: duesouth »

co do książki, to spotkałam się tylko z włoską i francuska wersja, ale może źle szukałam
A Milano ci sono 2 grandi squadre...
L`INTER e le RISERVE dell`INTER

"Some people think football is a matter of life and death. I can assure them it is much more serious than that."Bill Shankley

Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Dzyl »

Mało prawdopodobne że ta książka wyszła po Polsku. No ale kto wie...
W sumie to książka może być ciekawa, ale nie sądzę aby była gruba :P
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Woo-cash »

Taa.. Napisał tylko: Zidane spieprzaj dziadu! Koniec.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Stevie »

master_snake pisze: Taa.. Napisał tylko: Zidane spieprzaj dziadu! Koniec.
A skad wiesz? czytales, ze tak gadasz?
nie wydaje mi sie
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Woo-cash »

No pewnie że czytałem. Właśnie powyżej streściłem w kilku słowach treść książki ;)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Jedrula »

Stevie pisze:
master_snake pisze: Taa.. Napisał tylko: Zidane spieprzaj dziadu! Koniec.
A skad wiesz? czytales, ze tak gadasz?
nie wydaje mi sie
trochę głupie to co kolega napisał :P Albo ja się doszukuję ironii tam gdzie jej nie ma
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: NeroBlu »

A jeśli chodzi o czysto sportowe aspekty to Matrix gra znakomicie :D Niestety o dokładnym wznawianiu piłki, a dokładniej rozgrywaniu jej wśród kolegów z obrony Marco nie słyszał :P Jeśli chcemy utrzymywać się przy piłce nie może wybijać 80% piłek na walke od napastników.
Tutti pazzi per Materazzi!
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Jedrula »

Matrix ma przyzwyczajenia od czasów gry z Ibrahimovicem w składzie :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Gaszka »

Szukałem pdf tej książki w oryginale, ale nic nie znalazłem. Jak ktoś znajdzie to może dam radę przetłumaczyć ciekawsze fragmenty.
// >> www.FcInter.pl << //
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Stevie »

jedrula1991 pisze:
Stevie pisze:
master_snake pisze: Taa.. Napisał tylko: Zidane spieprzaj dziadu! Koniec.
A skad wiesz? czytales, ze tak gadasz?
nie wydaje mi sie
trochę głupie to co kolega napisał :P Albo ja się doszukuję ironii tam gdzie jej nie ma
No wlasnie tutaj jest sama IRONIA.
To logiczne jest, ze nie czytal, bo skad ma wiedziec, ktora z 249 wypowiedzi jest prawdziwa?
niektorzy z was musza sie nauczyc czytac miedzy wierszami...
mowicie Marco gra slabo...a kto zagral najlepiej w obronie w DERBY ITALLIA w pucharze Wloch, wygranym 2:1 ?
Lepiej miec Matrixa w skladzie niz smiesznego Lucio lub juz totalnie bez formy Cordobe
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Stevie »

Gaszka pisze: Szukałem pdf tej książki w oryginale, ale nic nie znalazłem. Jak ktoś znajdzie to może dam radę przetłumaczyć ciekawsze fragmenty.
No bede na pewno bardzo wdzieczny!
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Marco Materazzi

Post autor: WTF »

Lepiej miec Matrixa w skladzie niz smiesznego Lucio lub juz totalnie bez formy Cordobe
Lucio nie jest dla mnie śmieszny :( a Cordoba całkiem jeszcze daje rade.
Jeśli chodzi o Matrixa to w mojej opinii dostaje za mało szans w lidze, a szkoda bo jak pokazują mecze, w których gra jeszcze trzyma formę, może nie tą co kilka lat temu ale zawsze można na niego liczyć. Zresztą ilu jest graczy, którzy nie bawią się z napastnikami tylko pokazują swoja wyższość w dość "bezpośredni" sposób :P  taki Marco potrafi sobie ustawić rywali. Moim zdaniem taki powinien być każdy dobry środkowy obrońca. 
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Stevie »

WTF pisze:
Lepiej miec Matrixa w skladzie niz smiesznego Lucio lub juz totalnie bez formy Cordobe
Lucio nie jest dla mnie śmieszny :( a Cordoba całkiem jeszcze daje rade.
Jeśli chodzi o Matrixa to w mojej opinii dostaje za mało szans w lidze, a szkoda bo jak pokazują mecze, w których gra jeszcze trzyma formę, może nie tą co kilka lat temu ale zawsze można na niego liczyć. Zresztą ilu jest graczy, którzy nie bawią się z napastnikami tylko pokazują swoja wyższość w dość "bezpośredni" sposób :P  taki Marco potrafi sobie ustawić rywali. Moim zdaniem taki powinien być każdy dobry środkowy obrońca. 
Lucio (nie liczac DERBOW Mediolanu) to robi pelno strat i glupich bledow- zwlaszcza w LM.
A Cordoba juz nie ten co kiedys i wydaje mi sie gdyby nie obecnosc obok Samuela to by sie juz na max pogubil.
Widac to po jego grze... chociazby mecz z Cagliari. Nie chce jechac po zadnych z tych zawodnikow, bo jednak graja dla Interu!!!
Tak jak napisales, Matrix gra bardzo malo, ale widac wlasnie w meczach, ktorych gra, ze jest naprawde w dobrej formie!!
Mam nadzieje, ze bedzie on wraz z Samuelem tworzyl pare stoperow.
Ale np nie widze Cordoby, ktory kryje np wysokiego i silnego Drogbe lub Anelke...
A Lucio na bank wywinie jakis glupi blad albo bezmyslna strate...
Sorka za postka ciutke OT.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Chuchu »

Stevie pisze: Lucio (nie liczac DERBOW Mediolanu) to robi pelno strat i glupich bledow- zwlaszcza w LM.
A Cordoba juz nie ten co kiedys i wydaje mi sie gdyby nie obecnosc obok Samuela to by sie juz na max pogubil.
Widac to po jego grze... chociazby mecz z Cagliari.
Weź człowieku obejrzyj czasem trochę więcej niż jeden mecz w wykonaniu jakiegoś zawodnika zanim go ocenisz. Lucio robi straty i głupie błędy? Poza meczem z Dynamem na San Siro prezentował się bardzo dobrze w każdym meczu. Cordoba bez formy?! Co ty człowieku chrzanisz, w ostatnich tygodniach, kiedy tylko pojawia się na boisku gra znakomicie. A o co Ci chodzi z tym meczem z Cagliari to ja nie wiem :roll:
Stevie
Posty: 48
Rejestracja: 14 maja 2008, 18:35

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Stevie »

Chuchu pisze:
Stevie pisze: Lucio (nie liczac DERBOW Mediolanu) to robi pelno strat i glupich bledow- zwlaszcza w LM.
A Cordoba juz nie ten co kiedys i wydaje mi sie gdyby nie obecnosc obok Samuela to by sie juz na max pogubil.
Widac to po jego grze... chociazby mecz z Cagliari.
Weź człowieku obejrzyj czasem trochę więcej niż jeden mecz w wykonaniu jakiegoś zawodnika zanim go ocenisz. Lucio robi straty i głupie błędy? Poza meczem z Dynamem na San Siro prezentował się bardzo dobrze w każdym meczu. Cordoba bez formy?! Co ty człowieku chrzanisz, w ostatnich tygodniach, kiedy tylko pojawia się na boisku gra znakomicie. A o co Ci chodzi z tym meczem z Cagliari to ja nie wiem :roll:
Po tej wypowiedzi wiem, ze nigdy nie trenowales pilki i oceniasz pilke okiem tylko kibica.
Wiecej nic nie dodam.
Prosze nie pisz mi, ze ogladalem 1 mecz Interu, badz Lucio- naprawde :)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Dzyl »

Matrix gra dobrze, lecz mało. Gdyby grał więcej to może nabrał by znakomitej formy i mógłby wystąpić w meczu z Chelsea ;]
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Chuchu »

Stevie pisze:
Chuchu pisze:
Stevie pisze: Lucio (nie liczac DERBOW Mediolanu) to robi pelno strat i glupich bledow- zwlaszcza w LM.
A Cordoba juz nie ten co kiedys i wydaje mi sie gdyby nie obecnosc obok Samuela to by sie juz na max pogubil.
Widac to po jego grze... chociazby mecz z Cagliari.
Weź człowieku obejrzyj czasem trochę więcej niż jeden mecz w wykonaniu jakiegoś zawodnika zanim go ocenisz. Lucio robi straty i głupie błędy? Poza meczem z Dynamem na San Siro prezentował się bardzo dobrze w każdym meczu. Cordoba bez formy?! Co ty człowieku chrzanisz, w ostatnich tygodniach, kiedy tylko pojawia się na boisku gra znakomicie. A o co Ci chodzi z tym meczem z Cagliari to ja nie wiem :roll:
Po tej wypowiedzi wiem, ze nigdy nie trenowales pilki i oceniasz pilke okiem tylko kibica.
Wiecej nic nie dodam.
Prosze nie pisz mi, ze ogladalem 1 mecz Interu, badz Lucio- naprawde :)
haha, jak po jednej wypowiedzi mogłeś stwierdzić, że nigdy nie trenowałem piłki?! Trenowałem - mało tego jako środkowy obrońca i nadal uważam, że Lucio gra u nas bardzo dobrze
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Marco Materazzi

Post autor: WTF »

Trochę nam się off- topic zrobił :P więc wracając do Matrixa to wszystko ładnie piękne tylko jedno mnie dziwi jak można dość często dostawać kartki nie wchodząc na boisko? Patrząc na Marco widać, że można ale czy trzeba? Słyszałem, że w derbach też załapał żółtą tylko nie wiem za co... może za gustowna maskę :P 
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
DAVIDO14
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:32
Lokalizacja: B-B (okolice)

Odp: Marco Materazzi

Post autor: DAVIDO14 »

z Roma przesadzal...Wstyd jak dla mnie,

ale ok wygralismy,to sie liczy  :yes2: :-) :D
...
Drzewo91
Posty: 159
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:15

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Drzewo91 »

Tutti pazzi per Materazzi!
Symulowal, prowokowal ale staral sie grac najlepiej jak umie.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Marco Materazzi

Post autor: yoda79 »

Tragiczny występ z Romą-przewracał się jak panienka nawet po byle dotknięciu,zachowuje się na boisku jak Romanista. Wiem,że Matrix to prawdziwy Interista,ale w środę byłem zażenowany jak patrzyłem na jego poczynania.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: Chuchu »

Bardzo go lubię ale powiedzmy sobie szczerze - w meczu z Romą mocno przesadzał z tym symulowaniem. Ganiliśmy Busquetsa ale Matrix go deklasuje w tym elemencie.
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Odp: Marco Materazzi

Post autor: hbk »

Przesadzacie, Matrix gral niezle, oczywiscie symulowal dosc teatralnie (co jednak bylo dosc zabawne,  a po ciosie w brzuch od Mexesa to moglo rzeczywiscie go troche bolec), ale niestety w pilce symulacja bedzie,poki nie wpadna na pomysl, by zawieszac po meczach, na podstawie zapisu telewizyjnego. Napewno takie cos byloby skuteczniejsze. Wracajac jednak do Matrixa, to powoli on konczy swoja kariere, ciesze sie, ze nie psuje atmosfery w druzynie mimo tego, ze caly czas praktycznie siedzi na lawie. Pochwalic go nalezy rowniez za zachowanie z Ballotelim, ktory rzucil koszulka. W sumie kazdy wie jaki jest Matrix, szkoda, iz nie powroci ten z sezonu 06/07, bo gral wtedy naprawde wysmienicie.
ODPOWIEDZ