Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Adriano_forever »

Ja jestem zdenerwowany i zawiedziony tym co zobaczyłem. Pewnie wielu fanów co oglądało prezentacje Ibry w Barcelonie sie ze mna zgodzi że ta prezentacja pokazała że Zlatan nie ma okazał żadnego szacunku do swojego byłego klubu. Jego dzisiejsze zachowanie dzisiejsze było skandaliczne. A on mówił że zawsze kibicował Interowi...
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

Obrazek

No cuż do przewidzenia to było... posmarkało sie dziecko :)

Dzieki Zlatan za 3 wspaniałe lata... co nie złego to Ci zapominam i zapamietam tylko te piekne bramki :)
Cieszy ze jest to pierwszy napastnik od dawna z ktorym wreszcie sie obyło bez nie miłych pozegnan...

----------
Ronaldo odszedl !!
Vieri odszedł !!
Adriano odszedł !!
Crespo odszedł !!
Ibra odszedł !!
Patrick <3 zostanie !! ( demotywator jak nic :)

--------------
Adriano_forever pisze: Ja jestem zdenerwowany i zawiedziony tym co zobaczyłem. Pewnie wielu fanów co oglądało prezentacje Ibry w Barcelonie sie ze mna zgodzi że ta prezentacja pokazała że Zlatan nie ma okazał żadnego szacunku do swojego byłego klubu. Jego dzisiejsze zachowanie dzisiejsze było skandaliczne. A on mówił że zawsze kibicował Interowi...

A co było takiego skandalicznego?
podziekował Interowi oraz MM , powiedzial ze Barca była jedynym klubem do ktorego moglby odejsc - czego spodziewałes sie wiecej? Ze rozplacze sie? No przecierz to nie byla konferencja pozegnalna to prezentacja nowego nabytku wiec musial podlizac sie fanom barcelony - nie popadajmy w jakies skrajnosci bo nie ma co przesadzac
Ostatnio zmieniony 27 lip 2009, 21:32 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
Dodo
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2007, 11:00

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Dodo »

jestem fanem Barçy i z mojej strony może to wyglądać inaczej, ale nie ma się co czepiać prezentacji Ibry. całował herb, fakt, tego się nie spodziewałem, ale nie miał wyjścia, kiedy poprosili go o to dziennikarze czy fotoreporterzy chcący mieć fajne ujęcie. nie ściemniał nic, że marzył o grze w Katalonii od dziecka. bardzo pochlebnie wypowiadał się o Morattim, który dotrzymał wcześniej danego słowa i nie robił przeszkód, kiedy po Zlatana zgłosiła się Barcelona, która, jak sam przyznał Szwed, była jedynym zespołem, który mógł go wyrwać z Mediolanu.

ps. Szkoda, że Mou wystawiał do nawet, kiedy odejście było przesądzone. Przez tę uszkodzoną dłoń zadebiutuje dopiero 19 sierpnia, bo podobno jednak konieczna jest operacja.

Obrazek
krls
Posty: 16
Rejestracja: 14 gru 2008, 03:10
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: krls »

Cóż widać Zlatan w młodości marzył o graniu w kilku klubach;p
wilddogg
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2008, 00:08

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: wilddogg »

Niektórzy tak się spinają że Zlatan herb barcy ucalowal jakby to bylo niewiadomo co. Po prostu dal buzi na sczęscie zeby mu sie wiodlo poza tym dal zrobic fotki reporterom , :-D
Zlatana uwielbiam bo technike ma super i jest magikiem i licze na jego magiczne zagrania w barcie  :pijaki:
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Adriano_forever pisze:Pewnie wielu fanów co oglądało prezentacje Ibry w Barcelonie sie ze mna zgodzi że ta prezentacja pokazała że Zlatan nie ma okazał żadnego szacunku do swojego byłego klubu. Jego dzisiejsze zachowanie dzisiejsze było skandaliczne. A on mówił że zawsze kibicował Interowi...
weź mi pokaż gdzie on obraża Inter bo ja niczego takiego tutaj nie widze.

Jeśli chodzi o całowanie herbu to 90% pilkarzy robi to pod publiczkę. Taki Albiol np. miliard razy mówił o swojej miłości do Valencii że chce tam zostac do końca kariery itp. a z pocalowaniem herbu Realu nie mial problemów..
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Baszczu »

Zazwyczaj jest to zagrywka dziennikarzy. Proszą oni zawodnika, żeby pocałował herb. Wiadomo, że taki zawodnik niezbyt chciałby sobie nagrabić u nowych kibiców i zgadza się na to. Myślę, że przeceniacie trochę takie zachowanie. Jak po strzeleniu gola w nowym klubie będzie całował herb, wtedy można już powrzucać na takowego grajka. Bo robi to z własnej, nieprzymuszonej woli.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Boże ale z tego pocałunku robicie Halo. To nowej dziewczyny nie pocałujecie bo to nie fer wobec byłej?  :lol3:

Nie ma co jojczyć nad rozlanym mlekiem temat należy przenieść do historii.
God protect me
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: RoB »

Nen pisze: To nowej dziewczyny nie pocałujecie bo to nie fer wobec byłej?  :lol3:
Tej byłej Zlatan nigdy nie pocałował. To już chyba nie jest normalne?  :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ljarro »

Zasadniczo pobieznie temat Ibra vs. Eto'o - pocałują koszulkę nowego klubu czy nie, jest chyba najgłupszą debatą jaka można przeprowadzic. Ale niektore rzeczy przestają mnie juz dziwic...
Luk
Posty: 233
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Luk »

Dodam kilka slow od siebie, chociaz mam nadzieje, ze niepotrzebnie.

Ibre szanuje za to co zrobil dla interu(ze sportowego punktu widzenia), ale na tym sie moj szacunek konczy, po tym co odstawil na prezentacji w Barsie. Szmaciarz i kropka.

I wyjasnijmy sprawe jasno, tu nie chodzi o sam gest, ale o CZAS kiedy to zrobil.

Cytat Eto'o wkleje, bo idealnie oddaje cala sytuacje. Kibice Barcy moga byc dumni z goscia, a my mamy to co mamy.

"Dlaczego nie pocałowałem koszulki Interu? Z jednego powodu: najpierw muszę wygrać i zasłużyć na zaufanie wszystkich którzy mnie w tej nowej przygodzie wspierają".

Gdyby tak wygladalo u Zlatana nikt by pretensji nie mial, a i szacunek bylby wiekszy. A ze zrobil to co zrobil, to nie tylko sie osmieszyl w oczach DUZEJ grupy interistow(nie wiem jak tutaj, ale u Wlochow to bedzie jakies 99%), ale i kibicow Barcy co jest wrecz ironiczne. Ale przeciez kibice to nie debile i maja swoj rozum, a kibice Barcy nie sa tu wyjatkiem.
Quote of the week:
"The stars still shine bright. Yet something is different..."
F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: groch »

A więc Zlatan Ibrahimovic nasza była gwiazda, wraz z Maxwellem mają za sobą pierwsze spotkanie o coś. Superpuchar Hiszpanii... Zlatan w pierwszym meczu odrazu zyskał sobię publiczność. Zaliczył świetne spotkanie. Nie wiem co zrobił z nim Guardiola ale Ibra oddał bodajże 1 strzał na bramke :D Zagrał wspaniale zespołowo, zaliczył asyste, gdyby sędzia nie podyktował rzutu karnego strzeliłby także bramkę. Czarował wspaniałymi podaniami. Oj Barcelona będzie silna ale czy wystarczająco na silny Real?
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

Szkoda że straciliśmy Ibrę. Ale w zamian za niego zyskaliśmy Eto'o który również zalicza się do czołówki napastników na świecie.
Niestety będzie mi brakowało tej magii na boisku do jakiej przyzwyczaił nas Zlatan.
Może teraz zacznę częściej oglądać mecze Barcelony.  :lol2:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Minister »

Groch zdecydowanie wystarczająco na silny Real.Oglądałem ten Real z Borussia i BArcelone z MC.I jeśli po tych meczach miałbym typować zwycięzcą pojedynku Barcelona-Real nie zastanawiałbym sie ani chwili.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: groch »

Wiesz nie można patrzeć na mecze towarzyskie... Barcelona pokazala wspanialy Football z Atletic. A Ibrahimovic był w dobrej na prawde formie choć sam narzeka na mało treningów i słabe ogranie przechodził przecież operację ręki
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: gromek »

Zlatan to wspaniały piłkarz ale to co zrobił na prezentacji zgadzam sie z wyżej umieszczonym komentarzem że pokazał że ma brak szacunku.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Seba »

Byłem święcie przekonany, że Ibra nie sprawdzi sie w Barcelonie, a on póki co młóci aż miło. Mało tego...on powoli staje się główną postacią ofensywy Katalończyków.
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Omen »

Wiedział czego chce przechodząc do Barcy i szczerze mówiąc serce mi się kraje to pisząc bo u nas nigdy by tego nie osiągnął...Co mnie cieszy to Barca z taką grą rozwali ten Rubin i Dynamo także o wyjście z grupy jestem spokojny
:szal:
Chrisu

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chrisu »

taaaa Braca ich rozwali ale nas i Rubin i Dynamo tez rozwalic moze szanse sa 50% na 50% z nasza gra
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Andy »

Jak na razie to Barcelona w Lidze Mistrzów tak jak i my nie prezentuje się najlepiej ;)..więc i oni tak jak i my możemy odpaść..ale to nie ten temat..co do samego Zlatana..hmm..no kto jak kto ale Szwed idealnie wkomponował się do zespołu Katalonii..co innego można powiedzieć o Eto'o :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Tomek8990 »

Z tym, że niemalże każdy napastnik światowego formatu wkomponował by się w grę Barcy bo ona ma samych wirtuozów w pomocy, Ibrze ma kto dogrywać piłki, on jest stworzony do takiej kombinacyjnej gry, a u nas Sneijder sam nie wykreuje takiego Eto, jakiego kreowali Xavi, Messi, Iniesta itd... Inny styl, inna bajka, a jakby nie patrzeć Eto też kilka bramek już strzelił, i może on nie błyszczy tak jak kiedyś, ale pożyteczny jest, nie ma Ibry, za to gramy zespołowo, a Ibra? dobrze że tam strzela, niech mu się wiedzie jak najlepiej...
Forza Inter:)
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: ferii »

wg mnie Cygan wcale tak świetnie się nie spisuję w Barcelonie ;) ma na koncie 7 bramek w Primiera Division czyli tyle samo co Milito a w dodatku wiemy że za Zlatana zyskaliśmy jeszcze Eto ;P czyli bardzo korzystnie na tym wszyliśmy i ja już zapomniałem o Cyganie i mi go wcale nie żal ;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: RoB »

Obrazek

Już wiem dlaczego cyganek tak bardzo chciał do barcy ;]
Pestario
Posty: 214
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pestario »

RoB pisze: Obrazek

Już wiem dlaczego cyganek tak bardzo chciał do barcy ;]
a gdzie jest druga ręka Zlatana  :P  ?
CZARNO NIEBIESKIE BARWY KROLEWSKIE
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kropasz »

A ja myślałem, że to Maxwell jest jego big loffe (razem w Ajaxie, w Interze no i w Barcelonie) :O.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

no to mamy wyjasnienie słabszej dyspozycji Szweda.
Zakochany :D:D:D <3
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

Heh... zdjęcie pierwsza klasa. Nie spodziewałem że Ibra przysporzy nam jeszcze tyle radości :lol:
Czekam teraz na oficjalne potwierdzenie któregoś z panów :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: pawlittoo »

Ja bym chical uslyszec co ma do powiedzenia na temat Interu.

Jak wiadomo odszedl bo chcial wygrac LM.

Ciekawe co czul gdy Barca odpadla z rywalizacji o LM na rzecz Interu.

Co do zdjecia to  :lol:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kusy »

"Gdybym był tutaj od początku sezonu, to wygralibyśmy scudetto"

~ Zlatan Ibrahimović. 😀😂😂
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Endru »

ManOnFire pisze: 8 lip 2020, 06:37 "Gdybym był tutaj od początku sezonu, to wygralibyśmy scudetto"

~ Zlatan Ibrahimović. 😀😂😂
Zlatan lubi trollowac ale trzeba przyznac, ze wciaz wielka klasa boiskowa, Martinez moze sie tylko przyglądać i uczyc.
ODPOWIEDZ