Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: kjuska »

Zlatan został wybranym najlepszym zawodnikiem serie A sezonu 2007/2008 !
Against Modern Football
Obrazek
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Fanatyczny »

Spodziewalem sie tego, bylo to do przewidzenia...

Oczywiscie gratulacje :)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2009, 00:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Zlatan Ibrahimovic genialny sam w sobie. Wielkie brawa i gratulacje dał nam Mistrzostwo wiec nagroda jak najbardziej zasłużona. Mam nadzieje że za ten sezon też odbierze ta nagrodę chyba ze sprzątnie mu ja sprzed nosa Maicon :)
God protect me
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Meti »

Fanatyczny pisze: Spodziewalem sie tego, bylo to do przewidzenia...

Oczywiscie gratulacje :)
A mnie się wydawało, że jednak Zlatan dostanie nagrodę dla najlepszego obcokrajowca, a za najlepszego piłkarza w ogóle zostanie uznany Del Piero. Nie żebym narzekał :)
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Bulinho
Posty: 23
Rejestracja: 25 gru 2008, 23:36

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Bulinho »

"There is only one Zlatan" o koniec wg mnie najlepszy napastnik jak sobie przypominam Ajax/Juve to woooh!!!! :brawo: ostatni kłuciłem sie w kumplem o napastników i taka prawda ze z całej tej ekipy gwiazd on jako jeden z niewielu utrzymał sie w formie i ga niewiarygodnie pietka i te podania  :ave: w interze pokazuje klase a inter to jego wymarzony zespół  :inter: nagoroda w zupełności zasłużona. powinien dostac tez za ogol majlepszego napastnika świata!!!!!!!! :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kermitt »

Mi się wydaje że gdyby Ibra nie był taki lekkoduch i przywiązywał wagę do wszystkich meczy, byłby jeszcze lepszy. No ale miejsce w pierwszym składzie ma pewne więc może sobie na to pozwolić, by w następnym uratować nam punkty. Kilka meczy na łąwce może by go utemperowało, no ale czy nie w tym właśnie urok Zlatana ? Rzeczywiście, Ibra utrzymuje forme już od kilka sezonów, co więcej staje się coraz lepszy
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chuchu »

Wielce prawdopodobne, że Inter będzie miał pierwszego króla strzelców od sezonu 2002/2003. Wtedy to Vieri strzelając 24 gole był najlepszym strzelcem, w tym sezonie Ibra ma 20 goli, 7 spotkań do końca a zagrozić może mu tylko Di Vaio, który ma ich na koncie 19.

Co sezon, to Ibra strzela więcej goli, a niektórzy narzekają, że jest nieskuteczny :roll: Zlatan to zawodnik dla nas niezbędny, jeśli chcemy się w przyszłym sezonie liczyć w Europie, a czwarty raz z rzędu odpadnięcia w 1/8 chyba nie zniosę :roll:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Zlatan jest nieskuteczny, co faktycznie nie przeszkadza mu stzralać masę bramek. Myślę, że gdyby Ibra wykorzystał chociaż połowę setek z tego sezonu to w ostatecznym rozrachunku miałby liczbę bramek nagrodzoną złotym butem.
God protect me
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Piekarz »

Chuchu pisze: Co sezon, to Ibra strzela więcej goli, a niektórzy narzekają, że jest nieskuteczny :roll:
Bo jest dość nieskuteczny, jeśli skuteczność nie określa liczby strzelonych bramek, tylko procent wykorzystanych sytuacji bramkowych, a Ibra marnuje więcej setek niż wykorzystuje. Od nowego roku znacznie podwyższył skuteczność, ale w meczu z Palermo zaprezentował nam próbkę tego, co grał na początku sezonu (mówię tu tylko o wykorzystywaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem, bo Zlatan od początku sezonu gra świetnie, jeśli chodzi o całokształt gry). Ale narzekać raczej na to ciężko, bo gole i tak strzela, a jego gra wymazuje generalnie sytuacje, w których powinien strzelić bramkę.

Królem strzelców pewnie będzie, nie upatruję takowego w Di Vaio, zaś następni Gilardino i Milito są cztery bramki za Zlatanem, a jeszcze tylko siedem kolejek. Ale walki o Złotego Buta z egzekutorami z Primera Division raczej niestety nie wygra.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
wilddogg
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2008, 00:08

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: wilddogg »

Zgadzam się. Zlatan gdyby wykorzystał te 100%-tówki to już dawno by był królem strzelców i miałby większe szanse na złota piłkę, chociaż zdarza się to wielu super piłkarzom . Wystarczy że Zlatan  strzelałby  wszystko i przykładał się bardziej do niektórych meczów to byłby super duper piłkarz  :inter: :inter: :inter: :inter: :inter: :inter: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hold: :hold: :hold: :hold: :hold: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ;-) ;-) ;-) :lol2: :yes2: :yes2: :yes2: :yes2: :yes2: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

A ty masz jakieś problemy emocjonalne, że musisz tyle emotikon używać?! Z mojej strony jest to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. //Kropasz
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2009, 19:48 przez Kropasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Adriano_forever »

Zlatan jest obecnie jednym z najlepszych napastników na świecie. W kazdej druzynie miałby miejsce w pierwszej 11. Strzela wiele pieknych bramek i za to kibice go uwielbiają
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: SlimShady »

Zlatan na pewno jest najlepszym graczem w serie a, co do tego nie ma wątpliwości, natomiast czy jest najlepszy na świecie, hmhmhm może tak a może nie. Na pewno jest w czołówce z Messim, Ronaldo, Gerradem i Riberim. A nawet pokusiłbym się o Diego, Torresa, Ville, Lamparta i Xaviego.

Szkoda, że Ibra w tym roku raczej ma po Złotej Piłce ze względu z wczesnego odpadnięcia Interu z LM. Mam nadzieje że kiedyś dostanie tą nagrodę bo widać jak bardzo na nią przez te 3 lata pracował i dawał co sezon z siebie wszystko.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chuchu »

Piekarz pisze:
Chuchu pisze: Co sezon, to Ibra strzela więcej goli, a niektórzy narzekają, że jest nieskuteczny :roll:
Bo jest dość nieskuteczny, jeśli skuteczność nie określa liczby strzelonych bramek, tylko procent wykorzystanych sytuacji bramkowych, a Ibra marnuje więcej setek niż wykorzystuje.
Skuteczność to w teorii średnia bramek na mecz. Ibra w 39 występach strzelił 22 gole co po prostym wyliczeniu matematycznym daje mu (w zaokrągleniu ;) ) 0,564 gola na mecz, czyli strzela troszkę częściej niż jednego gola na dwa mecze :)
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Gole golami, ale jego gra to nie tylko bramki. Nie jest zawodnikiem typu Berbatova, czyli łowcą goli, który jak sęp czeka na podanie. Sam wypracowuje sobie akcje, mija dwóch, trzech rywali i strzela w okienko. Są tacy, co mają na swoim koncie więcej trafień, ale mniej finezyjnych
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: forzaragazzi »

Fani juve nie uwazali Ibre za najlepszego napastnika seriea bo miał mniej bram niz del piero. Im wiecej bramke tym lepszy napastnik. Przykłady Suazo czy Lucarelliego dobitnie tego dowodziły  :P W tym jednak sezonie Ibra jest liderem strzelców wiec ciekawe co tym razem wymyslą  :-D
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Pewnie doczepią się do kartek :P. A tak poza tym, to gole del Piero golom Ibry nie równe. Szwed strzela gole wielokrotnie przecudnej urody, natomiast Włoch po prostu pakuje piłkę do siatki
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Dodo
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2007, 11:00

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Dodo »

Zlatan Ibrahimovic 2008/09 by Dodo

Obrazek

W tym sezonie trochę krótsza kompila o Zlatanie, ale mam nadzieję, że da się oglądać. Zachęcam do komentowania.

http://www.youtube.com/watch?v=HuRSDt8AirU <- oglądaj
http://pl.sevenload.com/filmy/2Y3HUPo-Z ... 09-by-Dodo <- oglądaj
http://www.speedyshare.com/878252812.html <- ściągaj
http://sharebee.com/8a301932 (kilka serwerów do wyboru) <- ściągaj
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Kompila fajna tylko ten Tede w tle delikatnie mówiąc nie pasuje...
God protect me
iss84
Posty: 56
Rejestracja: 8 maja 2007, 22:55
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: iss84 »

Fajnie zmontowane i dobra edycja ale... no właśnie -zgodze sie z przedmówcąco co do muzy. Podkład muzyczny musi dawac power w takich kompilacjach, ja podmieniłbym sciezke i byloby gites
Obrazek
Obrazek
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chuchu »

Kompilka fajna ale zgodzę się, że muzyka nie pasuje tutaj :P Możesz mi powiedzieć co to za efekt występuje w każdym klipie, że tak się lekko świeci?? :) z góry dziękuje bo fajnie on wygląda i mi się napewno przyda :P

Ale najlepsza twoja praca jaką widziałem to jednak Zlatan 06/07 :)
Zlatan109
Posty: 13
Rejestracja: 15 sty 2009, 20:58
Lokalizacja: Stare Wierzchowiska-Lublin-Zakopane

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Zlatan109 »

Mam Pytanie czy ten temat zaczą się w 2006 roku ??????!!!!!!!!
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Filip© »

sądząc po dacie to tak, ten wątek został rozpoczęty 11-08-2006...
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Nie można jednak powiedzieć, że się przedawnił.

Kompilacja fajna i (tak jak powiedział Chuchu) bardzo ciekawa poświata filmiku (zwyklę taką spotyka się, gdy chcemy pokazać jakieś wspomnienie lub legendę)
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chuchu »

"Wciąż mam ważny kontrakt z Interem i jest mi tu dobrze. Chciałbym jednak spróbować czegoś nowego, gdyż we Włoszech spędziłem już 5 lat. Wygrałem tu wszystko, co było do wygrania i nauczyłem bardzo dużo. Jednak przychodzi moment w życiu taki, jak kiedyś w Ajaxie, gdy mówisz sobie, że musisz spróbować czegoś nowego"

Oto słowa Ibrahimovica w wywiadzie dla Eurosport :roll: jeśli odejdzie to nie ma co marzyć o Lidze Mistrzów a we Włoszech też bardzo wątpliwe będzie Scudetto. No bo kogo oni kupią w jego miejsce?? Mam nadzieję, że Mourinho z nim porozmawia i przekona do pozostania w Interze.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Imrahil »

Typujac szanse na to,czy Zlatan Ibrahimovic zostanie,daje 50-50%. Bardziej mnie zdziwi,jesli zostanie.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pablusso »

Zlatan to nie jest typ zawodnika przywiazanego do jakiegos klubu, czy milujacy jego barwy... Trzeba sie pogodzic z mysla, ze predzej czy pozniej odejdzie. I mam wrazenie, ze nastapi to wczesniej. Moze jeszcze nie po tym sezonie, ale juz niedluga bedzie trzeba przywyknac do mysli ogladania Szweda w innej koszulce.

Prawdopodobnie trzyma go w Mediolanie jeszcze jego kontrakt, bo nie sadze, zeby na dzien dzisiejszy ktos zaproponowal mu podobne pieniadze.

Zreszta uwazam, ze w Interze nigdy  nie pokazal swojego pelnego potencjalu, bo tacy zawodnicy jak on do optymalnej gry potrzebuja odpowiednich partnerow (ofensywnych), ktorych w Interze od dawna jest jak na lekarstwo.
Obrazek
sig by Orzeu
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Jaszczu91 »

Gdyby Zlatan grał w Barcelonie czy Manchesterze to strzelał by po 30 goli w sezonie i zdobywał by złote piłki itp. W Interze w ofensywie wspiera go Balotelli, czasem  Figo i Stańković jak na dzien. Gdybyśmy mieli wiecej piłkarzy na tak to Zlatan by błyszczał. Jak dla mnie nie ma lepszego napastnika.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: SlimShady »

Najgorsze jest to, że Zlatanowi nie chodzi pieniądze, wiec w żaden sposób przez podwyżke jego zarobków nie przekonamy go na jeszcze kilka lat gry u nas. Ibra najbardziej czego chce na świecie to Pucharu Ligi Mistrzów, jeśli zarząd w tym oknie wyłoży sporo kasy na transfery i kupi na światowej klasy rozgrywającego i napastnika do pary, a nie będzie sie interesował średniakami z Genoi czy Totenhamu może wreście sięgniemy po te trofeum. Mamy przecież najlepszego napastnika, bramkarza i prawego obrońce na świecie. Jeśli odpowiednio Ibre Moratti i Mourinho zmotywują i zapewnią odpowiednich partnerów do gry co zapewnią nie tylko kolejne Scudetto to na pewno zostanie !!.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Zgadzam się, że Ibrze nie zależy na kasie, ale na prestiżu (wychodzi z założenia, że kasa przyjdzie sama i taka jest prawda- wszędzie dobrze zapłacą). Chce położyć łapy na pucharze Champions League, ale jeszcze bardziej chce zostać najlepszym piłkarzem świata. Według mnie w Mediolanie ma możliwość osiągnąć jedno i drugie więc raczej nie odejdzie. Przynajmniej nie w tym okienku. Podczas mercato pewnie sprowadzą mu partnera i rozgrywającego, aby mu dogrywał i w przyszłym sezonie znowu zobaczymy go w czarno- niebieskim trykocie
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Dodo
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2007, 11:00

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Dodo »

Chuchu, jest to wtyczka Velvet Matter. Co do muzyki, to myślę, że pasuje do Zlatana - jest szybka, agresywna. Chciałem spróbować polskiego kawałka, bo tego się w kompilacjach praktycznie nie stosuje.
ODPOWIEDZ