Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Nikt, nie wyłoży 100 bań za Zlatana, i wątpię, czy jest jakiś klub gotowy płacić 12 milionów za sezon. Mówi się, że najbardziej zainteresowany Zlatanem jest Real tylko czy Real jest klubem, który sięgnie w najbliższych 3 latach po LM? Dodatkowo najlepiej zarabiającym piłkarzem Realu jest Raul który zarabia...6 milionów Euro.

Jednak najeży się zastanowić bo za kase z 28 letniego Ibry mamy duet Zarate Aguero i za nimi rozgrywający. Np Cassano myślę, że Włoch spokojnie mógłby rozgrywać.

Nie jestem zwolennikiem odejścia Szweda, ale nie przedstawiałbym dnia w którym odejdzie jako dnia zagłady Interu bo jeżeli nasz zarząd wykaże się mózgiem to możemy na tym jeszcze zyskać.
God protect me
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Cassano na rozgrywanie? Oryginalny pomysł, być może słuszny ale jakoś tak dziwnie brzmiący

100 baniek może i nie wyłożą, ale jeśli będą oferowali powiedzmy 50 to też nie ma co szukać interesu. Zlatam jest potrzebny, bez niego LM nie wygramy, choćbyśmy mieli 10 Zarat. To prawdopodobnie najlepszy piłkarz świata, a my aspirujemy do największych celów. Bez gwiazd pokroju Szweda sukcesem zacznie być triumf w Serie A
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
hutnik2
Posty: 44
Rejestracja: 1 paź 2008, 22:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: hutnik2 »

Odnosnie plotek dotyczacych transferu Zlatana.

Ibra nigdzie nie odejdzie, on sam ma gleboko w dupie kluby w ktorych gra (Inter takze). To taki typ czlowieka dla ktorego liczy sie tylko kasa i osobista slawa. A nigdzie nie dostanie takiej kasy jak w Interze. Messi, C.Ronaldo - wielkie gwiazdy a zarabiaja o wiele mniej od niego. Ibra moglby odejsc tylko jesliby zgodzil sie na zmniejszenie gazy, co by znaczylo, ze proznosc i chec osobistych sukcesow przewazyla u niego nad wrodzona chciwoscia. Co wybierze? Zobaczymy....
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Globus »

hutnik2 pisze:
Ibra nigdzie nie odejdzie, on sam ma gleboko w dupie kluby w ktorych gra (Inter takze).
:shocked:
Z tego co wiem Ibra jest kibicem Interu
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: SlimShady »

Dokładnie !! nasz Zlatan ponoć od najmłodszych lat kibicował Interowi i zawsze chciał w nim grać, choć może to brzmieć dziwne szczególnie że przed nami zasilił największego rywala czyli Juve, ale najważniejsze jest ze gra u nas i tu odnosi swoje największe sukcesy, a kibicie go kochają. Mam nadzieje że przemyśli sprawę i zostanie z nami jeszcze na długie lata.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

SlimShady pisze: Dokładnie !! nasz Zlatan ponoć od najmłodszych lat kibicował Interowi i zawsze chciał w nim grać, choć może to brzmieć dziwne szczególnie że przed nami zasilił największego rywala czyli Juve, ale najważniejsze jest ze gra u nas i tu odnosi swoje największe sukcesy, a kibicie go kochają. Mam nadzieje że przemyśli sprawę i zostanie z nami jeszcze na długie lata.
Zlatan tak samo kibicował FC Malmo, Ajaxowi, Juventusowi i teraz Interowi. Będzie zapewne także kibicował klubowi, który go ewentualnie kupi. Nie jest Maldinim- idzie tam, gdzie go chcą, i gdzie może osiągnąć więcej (również w sferze ekonomicznej) Na długie lata niekoniecznie, nie musi u nas kończyć kariery. Wystarczą dwa, trzy lata póki będzie przydatny i w najwyższej dyspozycji. Oczywiście jeśli będzie chciał potem zostać nie ma konieczności zwalniać do jakiegoś słabszego klubu
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
hutnik2
Posty: 44
Rejestracja: 1 paź 2008, 22:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: hutnik2 »

Jak mozecie w takie bajki wierzyc, ze byl niby kibicem Interu od dziecka hehe jasne.

morgothbauglir to swietnie podsumowal.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Globus »

hutnik2 pisze: Jak mozecie w takie bajki wierzyc, ze byl niby kibicem Interu od dziecka hehe jasne.

morgothbauglir to swietnie podsumowal.
To nie są bajki Panie kolego...
Nie ma to jak robić podsumowania na własnych domysłach  :roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Darek »

Ostatni raz daję tutaj tego linka dla niewiernych Tomaszów!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6aLQ_yu0trw

Słuchajcie od 2.30:
Tu jest przetłumaczone na angielski:

"His big dream is obviously somewhere else.
-Yes, to play in Inter. As a striker. Besides Ronaldo.
- Ronaldo is a bit old?
- Not that old, just 3-4 years older than me. But i'll catch up with him."

Taki mówił w 2000 roku

P.S
Teraz zobaczyłem że mam w domu identyczny telewizor jak Zlatan w tym filmiku
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2009, 08:18 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

kochanydarek pisze: Ostatni raz daję tutaj tego linka dla niewiernych Tomaszów!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6aLQ_yu0trw

Słuchajcie od 2.30:
Tu jest przetłumaczone na angielski:

"His big dream is obviously somewhere else.
-Yes, to play in Inter. As a striker. Besides Ronaldo.
- Ronaldo is a bit old?
- Not that old, just 3-4 years older than me. But i'll catch up with him."

Taki mówił w 2000 roku

P.S
Teraz zobaczyłem że mam w domu identyczny telewizor jak Zlatan w tym filmiku
Z tego wynika, że jest bardziej fanem Ronaldo niż Interu.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2009, 10:22 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Wydaje mi się, że Ibra właśnie wyżej stawia Ronaldo niż Inter. Kibicujował naszemu klubowi bo jego idolem był Ronaldo. Tak jak dalej pisze-chciałby grać koło Brazylijczyka. Można to oczywiście odczytać jako chęć kibicowania Interowi, można też wysuwać przypuszczenia że lubił Ronaldo, bo ten robił karierę w Mediolańskim klubie
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Raffal »

teraz już wiem skad to spojrzenie na Ronaldo w meczu z Milanem :)

co do transferu Zlatana to chce żeby został ale jeżeli ma odejsc to my na tym wcale nie musimy stracic :) kasa od Morattiego + kasa z sprzedanych zawodnikow + płace z oldbojsów powinna wystarczyc na ciekawe transfery + płace dla tych ciekawych transferów
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Najważniejsze to nie stracić z punktu widzenia sportowego. Ilu jest na świecie piłkarzy lepszych od Zlatana. Pięciu, sześciu? I co, sprowadzimy jednego z nich za mniejszą kwotę niż tą, którą dostaniemy za Ibrę? Czy kupimy na miejsce Szweda jakiegoś napastnika przeciętnej klasy pokroju Zarate czy Lisandro Lopeza? I my chcemy wygrać LM pozbywając się naszego najlepszego piłkarza?? Powodzenia :!:
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
czyzyk504
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2009, 17:46

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: czyzyk504 »

Mam kontrakt z Interem i jestem tutaj szczęśliwy, jednak chciałbym też spróbować czegoś nowego, ponieważ jestem we Włoszech od pięciu lat – powiedział zawodnik w wywiadzie dla Eurosportu. – We Włoszech zdobyłem wszystko, co było do zdobycia, poznałem ten kraj bardzo dobrze, jednak przychodzi taki moment w twoim życiu, taki jak za czasu mojej gry w Ajaksie, kiedy mówisz sobie, że potrzebujesz zmiany.

Hiszpania jest głównym celem Szweda. Pojawiały się plotki, że zarówno Barcelona, jak i Real Madryt są zainteresowane usługami zawodnika.

– Hiszpańska piłka jest bardziej tą, którą gram. Lubię techniczny futbol, a tam właśnie tak grają.
Wypowiedź Zlatana "Cygana" Ibrahimovica dla stacji Eurosport.

Koleś zawsze latał tam gdzie dostanie więcej kasy, to nie jest typ człowieka który będzie grać dla jednego klubu kilka lat. Pojawi sie lukratywna oferta ze strony RM, Bracy to Moratti bedzie musiał go sprzedac. Bez Zlatana Wasz atak nie bedzie istnial.

Forza Juve !

Ps. Cytat ze strony Realmadrid.pl
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Globus »

A może by tak przeczytać część tematu zanim wyskoczy się z taką "super nową" informacją?
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

morgothbauglir pisze: Najważniejsze to nie stracić z punktu widzenia sportowego. Ilu jest na świecie piłkarzy lepszych od Zlatana. Pięciu, sześciu? I co, sprowadzimy jednego z nich za mniejszą kwotę niż tą, którą dostaniemy za Ibrę? Czy kupimy na miejsce Szweda jakiegoś napastnika przeciętnej klasy pokroju Zarate czy Lisandro Lopeza? I my chcemy wygrać LM pozbywając się naszego najlepszego piłkarza?? Powodzenia :!:
Drużyna Lisandro Lopeza zaszła w tej edycji dalej niż drużyna Ibrahimovica. Była też znacznie bliżej wyeliminowania ManU.
God protect me
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pazzesco »

Najlepiej by było niepozbywać się Zlatana tylko trzeba mu znaleść partnera !!! Moim zdaniem znakomitym partnerem dla Ibry byłby Cassano :) widać po meczach Inter-Sampa, że się lubią a i jeszcze Jose za nim przepada :) Zlatan musi mieć ofensywnego kumpla w ataku tak samo jak i w pomocy...
Obrazek
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

Nen pisze: Drużyna Lisandro Lopeza zaszła w tej edycji dalej niż drużyna Ibrahimovica. Była też znacznie bliżej wyeliminowania ManU.
Drużyna to jedno, L. Lopez drugie. Nie oszukujmy się przecież że napastnik FC Porto jest lepszym zawodnikiem od Ibry. Idąc tą drogą możemy uznać, że rozgrywający Bate Borysów jest lepszy od Kaki.
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chuchu »

Bawią mnie obawy o to, że Zlatan odejdzie do Realu bo "W Interze nie zdobędzie Ligi Mistrzów". Aktualnie Real jest sporo słabszy od nas, miał niedawno przebłysk przez kilka kolejek ale ich siłę pokazała Barca w 'El Classico' :roll: U Królewskich Ibra miałby niewielkie szanse nawet na mistrzostwo kraju a w Interze bardzo duże.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Real i Perez chcą zbudować potęgę, więc właśnie grajków pokroju Zlatana będzie chciał sprowadzić. Jestem pewien, że w przeciągu 3 lat zobaczymy Real w finale LM.
God protect me
ursi8
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2009, 18:22
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: ursi8 »

Nen pisze:
morgothbauglir pisze: Najważniejsze to nie stracić z punktu widzenia sportowego. Ilu jest na świecie piłkarzy lepszych od Zlatana. Pięciu, sześciu? I co, sprowadzimy jednego z nich za mniejszą kwotę niż tą, którą dostaniemy za Ibrę? Czy kupimy na miejsce Szweda jakiegoś napastnika przeciętnej klasy pokroju Zarate czy Lisandro Lopeza? I my chcemy wygrać LM pozbywając się naszego najlepszego piłkarza?? Powodzenia :!:
Drużyna Lisandro Lopeza zaszła w tej edycji dalej niż drużyna Ibrahimovica. Była też znacznie bliżej wyeliminowania ManU.
Ale kogo Porto miało w pierwszej rundzie !? Atletico Madryt!
A Inter miał właśnie MU . I też gdybyśmy mieli lepsza skuteczność w tych meczach z MU to Inter by teraz grał z Arsenalem ....
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: MarcoPolo »

Jak dla mnie Zlatan jest piłkarzem obdarzonym bajeczną techniką ,ale niestety to nie wszystko na pewno wiadome jest iż nie jest to piłkarz o mocnym charakterze i sprawia wrażenie samoluba ,który za wszelką cenę chce zdobyć bramkę(choć gdy już asystuje to z gracją).
Moim zdaniem by Zlatan mógł w pełni wykorzystywać swój talent i w każdym meczu dawać z siebie wszystko potrzebuje idealnego partnera.
Miał to być Adriano i mimo iż brazylijczyk miał podobne warunki fizyczne i równie dobrą technikę to nici z tego wyszły.
Z obserwacji tego zawodnika na boisku można śmiało stwierdzić ,że raz gra fenomenalnie ,a raz kompletnie przechodzi koło meczu i niestety to bardzo obniża notowania szweda w moich oczach.
Zlatan kroczy po tytuł króla strzelców dośc pewnei oby tylko  chęć zdobycia tej nagrody nie zmuszała go do jeszcze bardziej samolubnej gry.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
MarcinW
Posty: 24
Rejestracja: 6 cze 2008, 15:05

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: MarcinW »

. I też gdybyśmy mieli lepsza skuteczność w tych meczach z MU
Chyba oglądaliśmy dwa różne mecze, bo z tego co ja zaobserwowałem man utd był drużyną wyraźnie lepszą.
ursi8
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2009, 18:22
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: ursi8 »

Skuteczność rozumiesz ? Ja nie mowie nic o grze ..
W pierwszym meczu Ibra mogl strzelic . A w drugim Stankovic i Adriano ..
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: YoozeQ »

ursi8 pisze: W pierwszym meczu Ibra mogl strzelic . A w drugim Stankovic i Adriano ..
W pierwszym meczu to moglo byc z 4-0 dla MU. Uratowalo nas to, ze nasz bramkarz jako jedyny zagral na poziomie Lm.
gumi2006
Posty: 21
Rejestracja: 3 gru 2006, 15:18
Lokalizacja: prawie Bydgoszcz

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: gumi2006 »

A może od razu 8! Lepiej brzmi  :]
Pitagoras: "Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."

Churchill: "Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację."
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: morgothbauglir »

YoozeQ pisze:
ursi8 pisze: W pierwszym meczu Ibra mogl strzelic . A w drugim Stankovic i Adriano ..
W pierwszym meczu to moglo byc z 4-0 dla MU. Uratowalo nas to, ze nasz bramkarz jako jedyny zagral na poziomie Lm.
A przepraszam bramkarza to nam z urzędu dali? Raz bohaterem jest napastnik, raz bramkarz. Nie ma co mówić jaki wynik mógł być, bo ja mogę podać 10:9 i też teoretycznie taki mógł paść.
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: kachol »

Męczy mnie coraz bardziej sytuacja z Ibrą, uważam, że nie należy się go pozbyć, a już na pewno nie wymieniać się na piłkarzy z Realem (Real ma talent do niszczenia talentów, więc raczej kupowanie od nich piłkarzy jest marnym pomysłem). Ewentualnie brać za kasę, a wymiana to może być z Barcą, albo Chelsea czy MU, ale nie z Realem, bo równie dobrze możemy się z Sieną wymieniać na piłkarzy, efekt będzie podobny.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kropasz »

No Samuela i Cambiasso to już w ogóle doszczętnie zniszczyli. Do Sieny ich za darmo oddać.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: and1 »

Broń Boże sprzedawać Ibre :/ Głównie na nim opiera się nasza gra, Mario coś tam próbuje również, aczkolwiek Szwed jest naszym Number One w ataku. Brak nam tylko dobrego rozgrywającego żeby Ibra dostawał więcej prostopadłych piłek. Wczoraj to rzucało się w oczy, że nikt nie potrafił dobrze dogrywać, błysną raz Figo ale to za mało. Sam Ibrahimovic też za dużo nie może ale z dobrym wsparciem może być napastnikiem nie do zatrzymania.
Obrazek
ODPOWIEDZ