Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
7Quaresma7
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2009, 09:02

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: 7Quaresma7 »

Ja bardzo żałuje, że Zlatan odchodzi bardzo dużo dla klubu zrobił nastrzelał dla Nerazzurri'ch duużo bramek, pomagał, walczył, dawał z siebie wszystko. Ale jego czas w Interze dobiega końca...
Na szczęście jest też druga strona medalu: Samuel Eto'o - liczby mówią że to on jest lepszym piłkarzem od zlatana strzelił 36 bramek w 52 meczach, to dobry bardzo dobry wynik! Miejmy nadzieję, że w Interze też będzie wymiatał :D
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Coraz większe mam obawy, że Inter Mourinho w ogóle nie jest przystosowany do gry bez Zlatana. Jeżeli Jose myśli, że styl gry zostanie niezmieniony a jedyną zmiana będzie zmiana personalna Ibra-Eto to się grubo przejedziemy...
God protect me
7Quaresma7
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2009, 09:02

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: 7Quaresma7 »

Powiedz komu bardziej zależy na dobru klubu? Nam - kibicom czy zarządowi? Odpowiedz jest prosta. Trener, prezes i wszyscy działacze zapewnię milion razy zastanawiali się, debatowali czy to dobry pomysł z tą wymianą Ibra - Eto'o. Musieli dojść do wniosku, że trzeba "przewietrzyć" skład, zmienić taktykę bo we Włoszech wszyscy już wiedzą, że Inter od lat gra długą piłkę na Zlatana a ten ma coś dalej "wymyślić". Eto'o to bardzo utalentowany gracz, obserwowałem go od dłuższego czasu w FCB i mogę o nim mówić w samych superlatywach! Może prywatnie jest nieco "rozpuszczony" ale na boisku to profesjonalista.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Chodzi mi o to, że nie mają pomysłu jak mądrze "przewietrzyć" taktykę, i obawiam się grania długich piłek na Eto'o, co będzie kaplicą.
God protect me
7Quaresma7
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2009, 09:02

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: 7Quaresma7 »

No, ale może dlatego Mourinho chciał Eto'o? Żeby Inter wreszcie nauczył się grać piłkę na nogę a nie na głowę :P Ale do tego potrzebny jest dobry rozgrywający, a w Interze nie ma takiego xD
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: groch »

Nen gra interu na pewno sie zmieni... Bo Eto'o to nie Ibra i Mourinho doskonale o tym wie.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
7Quaresma7
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2009, 09:02

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: 7Quaresma7 »

Od czasu, do czasu trzeba zmienić taktykę... Wiecznie nie można grać tego samego i zwyciężać :)
jake7
Posty: 16
Rejestracja: 8 lip 2009, 15:38

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: jake7 »

Nen pisze:
adriano:) pisze: W Włoszech podatek od najbogatszych ludzi wynosi 43%, a nie 48%. Podobnym krajem jest Hiszpania, gdzie także największy podatek wynosi 43%.
W Hiszpanii jest znacznie niższy podatek, nie pamiętam dokładnie ile (30%-35%) ale było podawane odnośnie zarobków C.Ronaldo.
W Hiszpanii obowiazuje czteroprogowa skala podatku od osob fizycznych. Najnizszy prog wynosi 24%, najwyzszy aż 43% (w Polsce mamy dwa progi, 18 i 32). Z tym, ze piłkarzy obowiazuje "specjalna" zasada, mowiaca, iz bez wzgledu na zarobki, kazdy gracz 1 ligi placi podatek wg najnizszej stawki, czyli 24%.

Stad, przewaga ligi hiszpanskiej nad wloską w kwestii podatkowej. Dla ciekawostki podam, ze w przyszlym roku anglicy wprowadzają nową stawkę podatku - 50%; i jesli pilkarze w jakis sposob nie zabezpiecza swoich interesow, tak jak chociazby wlasnie w Hiszpanii, to albo pensje tam gigantycznie wzrostą, albo rozpocznie sie exodus z Premier League.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 19:51 przez jake7, łącznie zmieniany 1 raz.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: MarcoPolo »

Dla mnie Zlatan był największą gwiazdą zespołu od samego przyjścia.
Do końca życia będę pamiętał jego świetne sztuczki techniczne,wspaniałe bramki ,świetne asysty i zawsze będę tego Szweda podziwiał za wszystko co zrobił przed ostatnie 3 lata dla Interu Mediolan.
Niestety ,a może i stety jak to w piłce nożnej bywa piłkarze są zdeterminowani do osiągania wielkich sukcesów,przenoszenia się do innych lig by pokazać się w dotychczas nie ,,zasmakowanych'' meczach i klimatach danego narodu.
Dobra...Zlatan odszedł ,a co się z tym wiąże na pewno wbrew wypowiedzi Cambiasso Iner stracił bardzo ważny ,a nawet kluczowy element wielkiej drużyny sięgającej od paru lat po mistrzostwa.
Na szczęście w zamian do klubu z Mediolanu zawitał Kameruńczyk Samuel Eto'o czyli superszybki i bardzo bramkostrzelny i do tego doświadczony snajper ,który jest w stanie zastąpić Szweda.Za Kameruńczykiem przemawia ogromna motywacja i chęć podniesienia po raz 3 w życiu tym razem z Interem Pucharu Ligi Mistrzów co bardzo cieszy i napawa optymizmem.

Zlatan Addio!

Benvenuto Samuel!

PS:mam tylko nadzieję ,że po tej mojej wzruszającej przemowie ku pamięci ,,magika'' Zlatana nie okaże się ,że nie odejdzie :)
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: and1 »

Ech...odchodzi magik...ostatnim takim zawodnikiem byl Ronaldo. Nie mielismy tak wyszkolonego technicznie pilkarza...ja tam Zlatana uwielbiam...wielka szkoda, ze od nas odchodzi i bardzo watpie aby ta wymiana wyszla nam na dobre...jestem przekonany, ze jemu brakowalo odpowiedniego partnera...Milito. Kupilismy go za 27(?) mln. sprzedajemy za 40-45 + Eto'o + wyp. Hleba. Ekonomicznie wychodzimy dobrze, ciekawe jak sie Eto'o sprawdzi.

P.S.
Media uwazaly wczesniej Ibre za zawodnika dobrego, ale strasznie chamskiego. Tymczasem wszedzie mozna juz czytac iz Barca jest bliska WIELKIEGO transferu...teraz dla Szpaka Ibra bedzie najlepszym napastnikiem na swiecie...
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Shady »

and1 pisze: Ech...odchodzi magik...ostatnim takim zawodnikiem byl Ronaldo. Nie mielismy tak wyszkolonego technicznie pilkarza...ja tam Zlatana uwielbiam...
Nie porównuj Ronaldo do Zlatana, bo to tak jakbyś porównywał Ferrari ze Skodą.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: MiRas. »

To może i ja się wypowiem...

Odejście Zlatana Ibrahimović to na pewno świetny biznes... ale nie wiem czy sportowy, faktem jest, ze Eto'o to dobry napastnik, ale praktycznie całą swą karierę rozegrał na hiszpańskich boiskach, wiec de facto jest to piłkarz z hiszpańską mentalnością. Ibrahimović to jest magik i czarodziej, potrafi całe spotkanie przejść, by jednym zagraniem zrobić coś, czego niektórzy nie potrafią zrobić kilkunastoma zagraniami, no cóż... Przekonał mnie do siebie, gdyż jak przychodził z Juventusu to miałem mieszane odczucia, teraz ciężko mi sobie wyobrazić Inter bez niego, ale nie mam wyjścia. Teraz czarodzieja nie mamy i musimy sobie jakoś z tym dać radę. Zazwyczaj, gdy z Interu odchodził zawodnik to było mi jedno jak mu dalej pójdzie, wszak nie obchodzi mnie jego kariera, ale teraz jest inaczej, mimo, że szczerze Barcelony nie lubię to życzę mu jak najlepiej i będę śledził jego poczynania.

Przyjście Eto'o głębiej należy ocenić w czerwcu, zobaczymy co pokaże, dla mnie jednak nigdy nie będzie on kimś takim, jakim był Zlatan.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: miniu86 »

O Zlatanie w późniejszym czasie coś jeszcze skrobnę, teraz tylko chciałem zaznaczyć, że tak jak Krwawy będę śledził poczynania Zlatana w Barcelonie. Mam nadzieje, że w Hiszpanii pokaże on kto jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie. Życzę mu Złotej Piłki za rok. Cholera jako człowieka nie bardzo go lubiłem, jednak będzie mi go w Interze brakować. Zlatan to Zlatan.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: ARKADIO22 »

Racja Zlatan to Zlatan. Mógł przestać cały mecz a w ostatniej minucie strzałem z daleka mógł przesądzić losy meczu. Na Samuela pracowali inni choć nie twierdze że jest słaby.Przeciwnie to dobry piłarz ale napewno mniejsza indywidualność niż Zlatan. Dużo będzie zależało teraz od Jose. Będzie musiał to mądrze poukładać. Już niedługo mecz z Lazio o Superpuchar będzie to pierwszy mecz o stawke.Po tym meczu napewno będziemy wiedziec duzo więcej. Pozdrawiam :love:
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Baszczu »

Zlatan to typ zawodnika, którego w Interze dawno nie było. Potrafił stworzyć wokół siebie otoczkę gwiazdy i magika. Z drugiej strony wybitnie nie fair byłoby skreślanie na samym początku gracza takiej klasy co Eto'o. Paradoksalnie po tym transferze możemy stać się silniejsi i przebrnąć chociaż tą nieszczęsną 1/8, co ze Zlatanem w składzie nie udało się ani razu. Ktoś na tej stronie powiedział kiedyś bardzo mądrze, że czasem zawodnicy podawali do Zlatana bo sami uważali go za nadludzia i wierzyli, że wszystko zrobi sam. Przy nim tracili wiarę w swoje umiejętności i bali się indywidualnych akcji. Gdyby Szwed nie był tak dobry, to Scudetto moglibyśmy oglądać na obrazku (może z wyjątkiem sezonu 2006/2007). Serce się kraje widząc odchodzącego Zlatana, ale trzeba wierzyć w naszych zawodników i geniusz Mourinho. Może w końcu raczy się ujawnić. Namiastkę mieliśmy w meczach z najlepszymi w zeszłym sezonie, ale chcemy czegoś więcej.
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pazzesco »

Odchodzi nasza najjaśniejsza gwiazda... Będzie mi brakowało jego niekonwekcjonalnych zagrań, a także, tych pięknych bramek, których już tak często raczej niebędziemy widywać. Niezapomne momentu z sezonu 2007/2008 gdzie Ibra dał nam Scudetto w ostatnich minutach spotkania :)
To naprawde wielki piłkarz i myślę, że w Barcie się sam przekona, że już niejest tym jednym jedynym i wtedy będzie nawalał po boisku tak samo jak w Ajaxie.
Będe miał do Ibry tylko żal za to, że niepotrafił strzelić bramki Juve... ale mimo wszystko należy mu się szacunek... Arivederci Zlatan...
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Może Zlatan jeszcze wróci do nas :P
God protect me
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Omen »

Zlatan w Interze był gwiazdą pierwszej wielkości tu wszyscy grali na niego.W Barcelonie może już tak nie być i wtedy poznamy prawdziwą wartość Ibry.Jakoś nigdy nie mógł przełamać się w tych najważniejszych meczach.Z Kolei Eto'o to piłkarz kompletny który strzelał gole w finale Ligi Mistrzów więc te rozgrywki są stworzone dla niego.Oczywiście że będzie mi brakowało Szweda ale ten smutek może być szybko zapomniany pod warunkiem że nasz nowy napastnik będzie równie zachwycający co Ibra.
:szal:
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: ricardo »

Szkoda jego odejścia
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Adriano_forever »

Szkoda to prawda. Bardzo dobrze sprawował sie w ubiegłym sezonie i był najlepszym graczem Serie A. Bedzie go brakowało szczegolnie dlatego ze nie wiadomo co pokaże Eto we Włoszech. No ale nic. Dziekujemy Ibra za wszystko i powodzenia :flaga33:
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Messie »

nie ma co się łamać:) 1 piłkarz nie tworzy całej druzyny! wiadomo ze szkoda ze Zlatan odszedl ale juz nic tego nie zmieni, niepowiem miałem nadzieje ze dlugo z nami pozostanie ale jakos nie przejmuje sie jego odejsciem, wielu wielkich pilkarzy odchodzilo a jakos dawalismy rade:) teraz tez trzeba miec nadzieje ze Eto i Diego stworza super duet i beda smigaac:)
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: forzaragazzi »

Nen pisze: Może Zlatan jeszcze wróci do nas :P
Zlatan w wieku 33-34 lat powróci do Mediolanu. A ściśle rzec biorąc do naszego rywala zza miedzy  :hahaha:
Tak poza tym że mimo że Zlatan był swojego rodzaju najemnikiem i nigdy nie krył że pewnego dnia odejdzie to jest mi jednak ogromnie smutno  :( Możliwe że za pare lat stanie się on synonimem okresu w którym odnosiliśmy sukcesy jezeli znowu przez spory czas nie bedziemy w stanie nic ugrac.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Lamatico »

Byłem przeciwny kiedy w 2006 roku przychodził do nas. Przekonał mnie jednak do siebie... pokazał, że umie grać, umie pociągnąć drużynę...

Kiedyś delikatnie mówiąc nienawidziłem tego zawodnika, ale z biegiem czasu pokochałem jego zagrania, technikę, kreatywność. On miał to coś, co potrafiło szarpnąć. Jak dla mnie momentami był super snajperem i ultra ofensywnym pomockiniem. Cofał się by rozegrać (10 asyst w ostatnim sezonie). Nie grał samolubnie...

Szkoda że odszedł, jeden z moich ulubieńców...
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: djqbaa »

Trzeba podziękować Zlatanowi za wszystko, co dla nas zarobił. Jestem ciekaw, jak sobie poradzi w Barcelonie i podobnie jak niektórzy będę obserwował jego poczynania. Przez te trzy lata, które spędził w Mediolanie, myślę, że przekonał większość kibiców Interu do siebie. Pamiętam, jak wiadomość, że Ibra przechodzi od nas za 25 mln z Juve wywołała na naszej stronie wielkie poruszenie, a z biegiem czasu większość Zlatana pokochała. Co do samego Ibry nie mam żalu, że odszedł. Mam nadzieję, że zobaczę teraz Inter, który jest drużyną i który gra z pierwszej piłki, szybko po ziemi, jak w pierwszej połowie z Club America.
Chrisu

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Chrisu »

wiekszy zal mialem jak odchodzil Ronaldo do Realu musze przyznac do niego nawet nie ma miec o co żalu bo to bylo do przewidzenia ze nie ebdzie z nami do konca kariery
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

http://www.sport.es/home_videos.asp ehh ze smutkiem jakos na to sie patrzy. Pamietam jak odchodzil Ronaldo do Realu to jedni się smiali, że chodze w "przeterminowanej" koszulce.. malo brakowalo a Ibra by mnie podobnie wycackal... :-D :love:
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: yoda79 »

Wreszcie ten gwiazdorek odchodzi. Dziwią mnie niektóre dramatyczne opinie jaka to strata itp.- we Włoszech kibice Interu są zdecydowanie za tą wymianą. No ale jak Zlatan strzelił piętą Atalancie to dla niektórych jest piłkarskim Bogiem. A ile strzelił ważnych bramek w LM czy potentatom SerieA?
No właśnie...
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nen »

Nie ma co oglądać fotek Ibry czy filmików z jego przylotu do Barcy. Nie zostaniemy przyjaciółmi z Ibra niestety to koniec, i trzeba o wszystkim zapomnieć. Jak w  życiu ;)
God protect me
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Pazzesco »

yoda79 pisze: A ile strzelił ważnych bramek w LM czy potentatom SerieA?
A ile razy ratował nam dupe przed utratą pkt. ze słabiakami ??
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: RoB »

No i stało się – Ibra oficjalnie stał się piłkarzem Barcelony.

Chyba można już zamknąć ten temat, podobnie ten dotyczący Maxwella.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lip 2009, 21:08 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ