Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
berno17
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2006, 09:44

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: berno17 »

ibra i adriano musza byc w formie jako nie beda to bedzie masakra inter bedzie mial sie ciezko
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

No i Zlatan strzelil brameczke... I pokazal sie z dobrej strony we wczorajszym spotkaniu... Zaliczyl nawet asyste przy bramce Cambiasso :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kowal »

Naprawdw Zlatan rozegrał dobry mecz :brawo:,strzelił brame i jeszcze asysta(oby tak dalej,niech jego forma jeszcze urośnie!).W najbliższych meczach niepowinien mieć problemów by występować od pierwszego gwizdka :-D.
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interfun3 »

zlatan bardzo mi sie podobał strzelił gola zaliczył asyste. dryblował podawał i wogóle bardzo dobrze i wydaje mi sie że to dopiero początek jego powrotu do wielkiej formy FORZA IBRA
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Grzybek »

Czyli w tym sezonie mamy odrodzenie Ibry w Interze !! Forza !!
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Jarek_FCI »

Z Sampdorią Ibra rozegrał kolejny bardzo dobry mecz. Szkoda, że nie strzelił bramki, ale mimo to oby tak dalej grał.
interista88
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2006, 13:47
Lokalizacja: Białystok

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: interista88 »

kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Zlatana,duzo biega,podaje
ajj szkoda ze mu karny nie wyszedł
fakt faktem chłopak wreszczcie zaczął grac dla zespołu
brawo i powodzenia w dalszych spotkaniach
A.C.A.B
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kowal »

interista88 pisze: kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Zlatana,duzo biega,podaje
ajj szkoda ze mu karny nie wyszedł

Dokładnie pozatym gra o niebo lepiej niz w tym drugoligowcu  :-D :brawo:.Coraz bardziej podoba mi się jego gra,strasznie trudno odebrać mu piłke :-D.
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interfun3 »

nom musze sie teraz z tobą zgodzić. Ibra zagrał dobrze co prawda zawalił karnego ale podobało mi sie to że chwile potem chciał sie zrechabilitowąć i prawie mu sie to udało. Fajna też była akcja gdy jednym ruchem wykiwał dwóch obroniców romy ci co widzieli ten meczu pewnie wiedzą o co chodzi
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nasir »

Interfun 3 pisze: Fajna też była akcja gdy jednym ruchem wykiwał dwóch obroniców romy ci co widzieli ten meczu pewnie wiedzą o co chodzi
ten zwod byl genialny. dwoch obroncow Romy patrzylo sie jak kon w malowane wrota. Zlatan ma jush taki styl. Nie zawsze sa z tego jakies wymierne efekty, ale to wlasnie jest "Joga Bonito". mnie sie bardzo podoba, jak on jest przy pilce, schodzi do boku, zatrzymuje i czeka co zrobi obronca. stoi wyprostowany jak zlonierz na warcie i czeka...szczyt nonszalancji...
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
KONIU

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: KONIU »

Ja myśle że Zlatan z meczu na mecz robi duże postępy biega,walczy widać że zapomniał o ubiegłorocznym sezonie gdzie grał fatalnie !! Oby tak dalej Zlatan tylko szkoda troche karnego  :-P
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

no niestety szkoda karnego ale kazdemu moze sie zdarzyc :) Mimo tego rozegral dobre spotkanie oby tak dalej :]
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Jarek_FCI »

Zlatanowi urodził się syn i najprawdopodobniej nie zagra w meczu z Chievo.
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kielben »

Jarek o juz pewna informacja ??
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kielben »

ja chce żeby Ibra zagrał ale jak cos za niego wejdzie ADRIANO !! i zobaczymy moze w koncu cos pokaze !!! FORZA INTER !!
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Orzeu »

Ibra gra bardzo dobrze, coraz lepiej, ale mimo to kurde brakuje mi w tym Interze Obafemiego Martinsa. Czytając post powyżej jakiś o okiwaniu 2 obrónców przypomniała mi się akcja właśnie Oby, jak w jednym meczu okiwał 3 !!! obronców jednym zwodem... łezka się w oku kręci...

http://inter.it/aas/partita/mc?L=en&ALE ... =3435&SHOW (goals i gol Martinsa - nowi użytkownicy obczajcie tą bramkę).

sorry za małego off topa
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Szycha »

A pamiętacie mecz Cagliari 3-3 Inter. Oba strzelił dwa gole dające remis. Pierwszy lewą nogą w okno, 2 bo rożnym prawą i także w okienko  :brawo:
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Imrahil »

jak sie dowiedzialem ze sprzedali Obe to sie poplakalem :[
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Tommaso
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:09
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Tommaso »

Kurcze pukne się w pierś i sie przyznam że jak kupowali Ibre to zapaliła sie we mnie iskierka nadzieji. Jednak po tych kilku kolejkach w wczorajszech występach stawiam hipoteze nie to chyba jednak graniczy z pewnością a mianowicie ten koleś  :ban:to zadufany w sobie dupek i  cienias.
Szkoda mógł zostac Martins  :szal:
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Jaro »

cienias? to chyba ogladales tylko wczorajszy mecz!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Tommaso
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:09
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Tommaso »

No nie obserwuję go w lidze (to co można looknąc na C+) i niczym mnie jescze nie zachwycił.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interfun3 »

Tommaso pisze: No nie obserwuję go w lidze (to co można looknąc na C+) i niczym mnie jescze nie zachwycił.
to powinieneś te mecze obejrzęć jeszcze raz bo zlatan w tych meczach grał bardzo dobrze zwłaszcza z sampą(najlepszy zawodnik interu w tym meczu )
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
keanu
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2006, 16:32
Lokalizacja: Żyrardów

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: keanu »

Mimo ,że nie przepadam za Zlatanem to mam nadzieję że w końcu zacznie strzelać bo jak narazie nie jest godnym następcą Oby . Z Bayernem zagrał tragicznie - prawie po każduym podaniu od kolegów odskakiwała mu piłka ! Graczowi tej klasy nie powinna przyśc do głowy nawet myśl o takiej grze .
Tommaso
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:09
Lokalizacja: Katowice

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Tommaso »

Interfun 3 pisze:
Tommaso pisze: No nie obserwuję go w lidze (to co można looknąc na C+) i niczym mnie jescze nie zachwycił.
to powinieneś te mecze obejrzęć jeszcze raz bo zlatan w tych meczach grał bardzo dobrze zwłaszcza z sampą(najlepszy zawodnik interu w tym meczu )
no może w tym meczu był najlepszy  ale chciałbym zwrócic uwage ze to niebył zbyt udany mecz Interu.
Zlatan jest dobrym piłkarzem ma talent ale chyba brakuje mu serca do gry
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

Nie che zapeszac ale dalo sie zauwazyc golym okiem ze Zlatan zaczal strzelac bramki... Oby tak dalej... W meczu z Milanem wypadl calkiem pozytywnie. Widac ze lapie klimat :) Oby tak dalej
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interista17 »

Bardzo sie ciesze że Zlatan znalazł się w naszej drużynie. Jest super utalentowany zawodnikeim (filmiki Joga Bonito) i od dzieck kibicował Interowi. Czego chciec wiecej ?? FORZA ZLATAN !!!  :love:
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Internazionalista »

wsyzstko idzie w dobrym kierunku, zlatan strzela sporo goli, powoli zaczyna wkomponowywac sie w druzyne, zeby jeszcze zlapal forme jak mial w ajaxie i zeby mu tak agresor nie skakal to bedzie super
Obrazek Obrazek Obrazek
Kondzik1993
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2006, 21:27

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kondzik1993 »

Przyznam że Zlatan o wiele lepiej gra w interze niż w juve ..zresztą dobrze że gra u was bo ja za nim od poczatku nie przepadałem .. :/ Po prostu  dla mnie zlatan to Judasz !
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kowal »

Coraz bardziej przekonuje się do tego piłkarza,na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu,ale powtórze coraz bardziej się przekonuje się do niego  :wink: Oby tak dalej.
Obrazek
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: elvis »

w moemncie przyjscia do Interu opuscil moja czarną liste. przyznam ze za czasow dry w jude doprowadzał mnie do furii. zwłaszcza podczas meczu z Arsenalem, gdzie byłem zmuszony ogladac go w tych ochydnych czarno białych pasach
Obrazek
ODPOWIEDZ