Zlatan Ibrahimovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
crespo
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2006, 13:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: crespo »

Crespo będzie godnym zastępcą i Ibry i Adriano
elvis
Posty: 212
Rejestracja: 2 gru 2006, 12:57
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: elvis »

a co to wnosi do dyskusji o Zlatanie :?:
Obrazek
crespo
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2006, 13:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: crespo »

Crespo będzie godnym zastępcą i Ibry i Adriano
crespo
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2006, 13:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: crespo »

Tak w ogóle to Zlatan ibra nie potrafi strzelac bramek
crespo
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2006, 13:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: crespo »

W Juve jeszcze troche umial ,ale ta czerwona kartka w meczu Ligi mistrzuw z Bayernem to szok.Powinni go sprzedac jeđli chca wygrac Serie A
crespo
Posty: 5
Rejestracja: 2 gru 2006, 13:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: crespo »

Spierdalac z Ibrahimovicem

Add by admin: Ban, nawet nie chce mi się pisać za co
Ostatnio zmieniony 2 gru 2006, 14:18 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Bart »

Muszę przyznać, że Zlatan wyrasta na jednego z moich ulubieńców w Interze. Podziwiam jego spokój i nonszalancję w każdym meczu- jakby grał na podwórku, a nie przed wielotysięczną widownią i mnóstwem kamer. Do tego ta technika i efektowne bramki- cud miód. :] Myślę, że ważny w drużynie jest taki ktoś o mocnym charakterze, z mentalnością zwycięzcy, niepodatny na stres. Mimo wielu swoich wad, jak dotąd Ibra pokazał o wiele więcej dobrego niż złego w Interze. Oby tak dalej.
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Kondux »

Ja lubiłem Zlatana jak grał w Juve a teraz nadal go bardzo lubie. Według mnie jest dobrym piłkarzem, który w przyszłości może jeszcze sporo pokazać ;]
Obrazek
Bigblue-black
Posty: 16
Rejestracja: 23 lis 2006, 10:49

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Bigblue-black »

Zgadzam sie Bartem.Zlatan gra z polotem i niewazne jest dla niego przy jakiej gra widowni czy z jakim przeciwnikiem,widac po niem ze on musi wygrać bo jeśli nie to chce przeciwnika zniszczyc.Determinacja,wola zwyciestwa,pewność siebie, a przy tym duży luz i gracja w poruszaniu sie po boisku i operowaniu piłką to jego duże zalety.In minus czasem zbyt wielkim samozachwyt i zbyt duża nonszalancja i brawura to czesto działa przeciwko drużynie.Podsumowujac uwazam ze jest to zawodnik pożyteczny dla Interu gdyż ten zawzięty charakter na boisku pomaga i dodaje skrzydeł pozostałym zawodnikom,chociaz w szatni w relacjach międzyludzkich często są zgrzyty.Życze mu dobrze i wierze iż jego gra Interowi posluży
Czacha
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2006, 00:19

Zlatan: The Star

Post autor: Czacha »

Zlatan: The Star

Obrazek


Witam wszystkich kibiców Interu chciałbym wam przedstawić moją najnowszą kompilacje o naszym napastniku Zlatanie. Film ma tytuł The Star hehe mam nadzieje że Zlatan sobie na taki tytuł zasłużył. Jeśli film wam się spodoba to prosze jeśli można umieścić go w dziale download. Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze. :flaga33: :szal:

Tytuł:Zlatan: The Star
Długość:5 minut
Waga:32 mega
Link:http://rapidshare.com/files/7516963/zla ... czacha.wmv
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ljarro »

Jeszcze żebyś zamiast zakładać nowy temat i zmuszać modów do dodatkowej pracy, umieścił post w temacie o Zlatanie to byłoby już w ogóle super.
GregorG1
Posty: 57
Rejestracja: 10 gru 2006, 15:53
Lokalizacja: Zawiercie/Wrocław
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: GregorG1 »

Ljarro.. adminie..

Rozumiem Twoją frustrację, ale chyba praca administratora/moderatora polega właśnie na trzymaniu porządku na forum, przenoszeniu postów itp. Chłopak napisał pierwszego posta, postarał się a Ty go wystraszyłeś, że teraz nie wiadomo czy jeszcze coś skrobnie ;) :D

Co się samego Ibry tyczy.. To byłem jego wielkim przeciwnikiem, ale jak narazie udowadnia, iż warto było w niego zainwestować sporą sumkę. Umiejętności ma naprawdę świetne, niebanalna technika, dobre warunki fizyczne tylko czasami coś psychika szwankuje (Mecz z Bayernem, ale można mu wybaczyć, bo szalał dla nowonarodzonego bodajże synka - skarćcie jeśli się mylę). W każdym razie, jego ognisty temperament i determinacja mogą nam pomóc, ale trzeba być także przygotowanym na poważny zawód z jego strony, który także może się zdarzyć. Filmik jest tylko potwierdzeniem tego co napisałem (zwłaszcza walka w polu karnym :P)
Obrazek
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter !! Już 10 lat razem..Only NerAzzurri
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Szycha »

Czacha mi osobiście ta kompilacja bardzo się podobało tylko szkoda, że jest bardzo słaba jakość filmiku  :-| Tak jak patrze na dostępne pliku po meczu na fcinter.pl to zawsze można znaleść ze 2 lub 3 zwody Zlatana. Same jego sztuczki to już jest materiał na długą, dobrą kompilacje... a są przecież jeszcze asysty no i co najważniejsze dla nas bramki  :]
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interfun3 »

GregorG1 pisze: Ljarro.. adminie..
Rozumiem Twoją frustrację, ale chyba praca administratora/moderatora polega właśnie na trzymaniu porządku na forum, przenoszeniu postów itp. Chłopak napisał pierwszego posta, postarał się a Ty go wystraszyłeś, że teraz nie wiadomo czy jeszcze coś skrobnie ;) :D
hmm brzmi to tak jakbyś miał wielkie doświadczenie na forum biorąc pod uwage że jesteś tu tylko 5 dni :/ wiec też za dużo jeszcze nie wiesz

a co do tematu to zlatan pokazuje ze warto było wydać na niego te miliony bo zaczyna grać naprawde nieźle i miejmy nadzieje że będzie jeszcze lepiej :D
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Czacha
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2006, 00:19

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Czacha »

Michu pisze: Czacha mi osobiście ta kompilacja bardzo się podobało tylko szkoda, że jest bardzo słaba jakość filmiku  :-| Tak jak patrze na dostępne pliku po meczu na fcinter.pl to zawsze można znaleść ze 2 lub 3 zwody Zlatana. Same jego sztuczki to już jest materiał na długą, dobrą kompilacje... a są przecież jeszcze asysty no i co najważniejsze dla nas bramki  :]
następną kompilacje o Zlatanie zrobie dopiero na koniec sezonu uzbiera sie więcej materiałów i będzie długa.
CrespoInter
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2006, 20:42

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: CrespoInter »

Nie przepadam za nim ale trzeba to przełamac poniewaz Zlatan jest naszym piłkarzem.Jest troche niezrównowazony .
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: RoB »

Gwiazdor Interu specjalnie dla DZIENNIKA
2006-12-28 22:12  Aktualizacja: 2006-12-29 12:36
Ibrahimovic: Lubię mieć los w swoich rękach

Groźnie wyglądający, mierzący 192 cm wzrostu napastnik Interu Zlatan Ibrahimovic jest uosobieniem spokoju i opanowania. Już nie uderza przeciwników głową, nie straszy dziennikarzy, że ich staranuje samochodem. Nie denerwuje się nawet wtedy, gdy niesłusznie dostaje czerwoną kartkę. O swojej przemianie i nie tylko opowiada w rozmowie z DZIENNIKIEM.

Inter jest na szczycie Serie A dzięki pana grze i bramkom?
Powiem tylko tyle, że uwielbiam zwyciężać. Nawet jak gram sobie na playstation, to chcę wygrywać. Taki już jestem.

Chyba nie przejął się pan całym tym zamieszaniem związanym z degradacją Juventusu, transferem do Interu i przeprowadzką do Mediolanu?
Byłem zły, że cała drużyna Juve musi płacić za błędy innych. Ale to już przeszłość. Teraz jestem spokojny, skoncentrowany na grze i gra w piłkę znowu jest dla mnie przyjemnością.

Od czasu afery w Juventusie wiele się zmieniło w pana życiu prywatnym?
Tak, jestem teraz tatusiem, dzięki czemu moje życie odmieniło się na lepsze. Każdy dzień przynosi mi coś nowego. To niesamowite. Mój syna nazywa się Maximilian, jest częścią mnie. Nauczyłem się już go przewijać i niańczyć. To wspaniałe widzieć, jak syn rośnie i rozwija się w moich ramionach…

Aż trudno uwierzyć - ten niepokorny Zlatan, gigant z boiska, rozpływa się nad życiem rodzinnym?
Na boisku jestem taki, jaki jestem. Natomiast w życiu prywatnym bardzo spokojny ze mnie człowiek. Nie znoszę ruchliwych i hałaśliwych miast, uwielbiam spędzać wieczory w domu, oglądając film z rodziną. Żadnych nocnych szaleństw!

Mediolan to chyba nie jest odpowiednie miejsce do szukania spokoju.
Początkowo mieszkaliśmy w hotelu i byłem tym wykończony, ale nie łatwo było znaleźć mieszkanie, które spełniałoby nasze wymagania. Lubię spokój, ale wcale nie chcę mieszkać na odludziu, wśród bujnej zieleni. Wręcz przeciwnie - uwielbiam centrum miasta, ale takie, aby można było w nim spać spokojnie.

Turyn był do tego bardziej odpowiedni?
Jeśli chodzi o samo miasto, to na pewno. Jednak jeśli mówimy o klubach, to muszę powiedzieć, że od dziecka byłem kibicem Interu, a nie Juventusu. Gdy się występuje w klubie swoich marzeń, człowiek daje z siebie jeszcze więcej, gra się z większą satysfakcją. Moi koledzy z boiska są znakomici, mam wybitnego trenera, Roberto Manciniego, więc to chyba nie przypadek, że jesteśmy pierwsi w tabeli.

O swoim wkładzie w zwycięstwa Interu niewiele pan mówi…
Na boisku robię, co mogę, nigdy się nie poddaję. Gdybym grał inaczej, nie byłbym Ibrahimoviciem. Żeby dać z siebie jak najwięcej, muszę być sobą. Na boisku kieruję się instynktem. Piłka od zawsze była moim "przyjacielem”. Wiele nauczyli mnie moi koledzy z podwórka, a szczególnie Macedończyk Goran i czarujący niczym Brazylijczyk Bułgar Gagge. Pokazali mi wiele sztuczek, a ja teraz je demonstruję na boiskach Serie A.

Kto jest pana piłkarskim idolem?
Maradona! Bardzo chciałbym grać na neapolitańskim stadionie, tam gdzie występował Diego. Pochodzę z prostej rodziny, tak jak i Maradona. I tak jak Diego zawsze byłem samodzielny. Uwielbiam sam wszystko robić, choć dzisiaj wiem, że czasem warto skorzystać z pomocy bliskich osób.

Czy to znaczy, że na boisku nie jest pan już samolubem?
Lubię mieć los w swoich rękach - wziąć piłkę, przebiegnąć się z nią kawałek i zdobyć bramkę. Czasami jednak podaję piłkę i wychodzą z tego bardzo ładne gole, tak jak ten w meczu z Lazio, strzelony przez Cambiasso.*

W meczu z Lazio wrócił stary Ibrahimović? Dostał pan czerwoną kartkę…
Kiedy sędzia gwizdnął i pokazał mi ją, byłem tak zaskoczony, że myślałem, iż to żart. Przecie nic nie zrobiłem! Poczułem się, jakby nagle wszyscy byli przeciwko mnie. Przecież pierwszą żółtą kartkę też dostałem niesłusznie, bo zatrzymałem piłkę ramieniem, a nie - jak sugerował sędzia - ręką.** Tę drugą żółtą kartkę dostałem za strzał na bramkę po gwizdku, ale przecież nie strzeliłbym, gdybym usłyszał ten gwizdek, bo zdawałem sobie sprawę, że przez to wylecę z boiska. To przecież nie był mój pierwszy mecz, nie jestem taki naiwny…

Czuje się pan prześladowany przez sędziów?
Przyznam, że ostatnio zbieram wiele żółtych kartek. Czerwone też się zdarzają, ale to tylko epizody, żadna kampania przeciwko Ibrahimoviciowi. Sędziowie mnie nie prześladują.

Katarzyna Koziarz

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=26378

* Przy bramce Cambiasso w meczu z Lazio to chyba Crespo asystował.   
** Pierwszą żółtą kartkę dostał za faul, a nie za rękę.   
Ostatnio zmieniony 29 gru 2006, 14:50 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Ljarro »

No i właśnie dlatego polskie "gwiazdy" filmu, muzyki czy sportu żądają autoryzacji wywiadu. Wiedzą dobrze jakie głupoty potrafią wypisywać polscy dziennikarze. Ibra tego nie wie i są dwie możliwości:
1. albo tego wywiadu w ogóle nie było
2. ta kobita wcale wywiadu sama nie przeprowadziła tylko skądś go ściągneła i zle przetlumaczyla :P
No i trzecia, która wynika z tego co napisałem na początku, częśc wywiadu prawdziwa, reszta zmyślona
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Imrahil »

Czytalem gdzie na jakies www ze Zlatan od zawsze mazyl o grze dla Nerrazurrich =] moze chociaz to jest prawda i mi to wystarczy ;-)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Woo-cash »

Imrahil Hitokiri pisze: Czytalem gdzie na jakies www ze Zlatan od zawsze mazyl o grze dla Nerrazurrich =] moze chociaz to jest prawda i mi to wystarczy ;-)
No to jest napewno prawda, tez o tym slyszalem :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: RoB »

Zmyślenie całego wywiadu to przegięcie, nawet jak na polskich dziennikarzy. Po prostu są jakieś błędy w tłumaczeniu, interpretacji czy coś w tym stylu. Swoją drogą to trochę dziwne kiedy przeprowadza się wywiad a potem źle się go tłumaczy.

* Tutaj Zlatanowi pewnie chodziło o to, że wszedł barkiem w zawodnika Lazio, a nie odepchnął go ręką, czy kopnął.
**Tutaj natomiast prawdopodobnie miał na myśli asystę przy bramce strzelonej przez Matrixa z przewrotki w meczu z Messiną.
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interista17 »

Imrahil Hitokiri pisze: Czytalem gdzie na jakies www ze Zlatan od zawsze mazyl o grze dla Nerrazurrich =] moze chociaz to jest prawda i mi to wystarczy ;-)
To jest pewne na 100%  :szal:. Ale najbardziej rozwaliło mnie to: "Już nie uderza przeciwników głową, nie straszy dziennikarzy, że ich staranuje samochodem" - to z tym samochodem to chyba zmyślone jakoś nigdy nie słyszałem żeby Zlatan groził tak dziennikarzą. FORZA ZLATAN !!  :flaga33:
kuba1916
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2006, 12:51

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: kuba1916 »

A ja czytałem, że gdy Zlatan podpisał kontrakt z Interem, to napisał Nedvedowi sms-a, że bardzo chciałby być piłkarzem Milanu, ale niestety jest piłkarzem Interu. Uważam iż nie jest to prawda, skoro rzeczywiście strzela coś w Neroazzurich i chętnie wychodzi na bojo:)
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Orzeu »

kuba1916 pisze: A ja czytałem, że gdy Zlatan podpisał kontrakt z Interem, to napisał Nedvedowi sms-a, że bardzo chciałby być piłkarzem Milanu, ale niestety jest piłkarzem Interu. Uważam iż nie jest to prawda, skoro rzeczywiście strzela coś w Neroazzurich i chętnie wychodzi na bojo:)
chodziło o  to, że nie tyle, że chciał bardziej podpisać z Milanem kontrakt, tylko w pewnym momencie Milan podwyższył ofertę i tym samym oferował więcej hajsu Juventusowi niż Inter i Juve dało zielone światło zawodnikowi, który już wstępnie omówił z Milanem warunki kontraktu i jeszcze kilka godzin to by podpisał kontrakt, lecz  wtedy wkroczył Inter z jesZcze wyższą ofertą i Milan nie miał już nic do powiedzenia, a Zlatan w ostatniej chwili podpisał kontrakt z nami.
Obrazek
GregorG1
Posty: 57
Rejestracja: 10 gru 2006, 15:53
Lokalizacja: Zawiercie/Wrocław
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: GregorG1 »

Moim zdaniem Zlatan to człek szalony :)
Popaprany wirtuoz. Raz gra pięknie i mądrze, a raz ... sami wiecie. Choć chwała Bogu, że ostatnio częściej przytrafia mu się ta pierwsza opcja.

Wydaje mi się takż, że Ibra nie czuje jakiegoś nadzwyczajnego przywiązania do barw klubowych (wkońcu przeszedł z Juve do nas). Po prostu chciał pieniędzy i kolejnych zwycięstw, a co najważniejsze nie chciał serie B. Stąd reprezentuje barwy Nerazzurrich, zobaczymy na jak długo.
Obrazek
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter !! Już 10 lat razem..Only NerAzzurri
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Nasir »

Popieram przedmowce. Zlatan to typowy wedrowniczek. Wcale sie nie zdziwie, jak za kilka lat bedzie gral po drugiej stronie Mediolanu. No ale na razie gra na chwale Interu i jak na razie jest najlepszym strzelcem, lub jednym z najlepszych
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Adam_ACM
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2007, 23:35

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Adam_ACM »

Zlatan Ibrahimowicz to moim zdaniem bardzo dobry napastnik, który jest uznawany za najlepszego zawodnika SerieA.
I tak Gila jest lepszy ;) :interlol:
Ostatnio zmieniony 4 lut 2007, 23:45 przez Adam_ACM, łącznie zmieniany 1 raz.
Forza AC Milan :D
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: and1 »

Ibra to cudotwórca potrafi z piłką zrobić wszystko...on nawet nie może normalnie przyjąć pilki tylko musi zrobić jakis trick...idobrze;)
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Interfun3 »

Adam_ACM pisze: I tak Gila jest lepszy ;) :interlol:
chyba w pchełki. Gila jest dobry ale w porównaniu ze zlatanem to nie ma największych szans
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Zlatan Ibrahimovic

Post autor: Orzeu »

nie wiem jak Wy, ale ja jestem pod BARDZO wielkim wrażeniem tego, co Zlatan wczoraj pokazał na boisku...

ku...a niczym ja za dawnych lat chodził..

Oby tak mu mecz wyszedł we wtorek z Valencią.
Obrazek
ODPOWIEDZ