Cristian Chivu

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cristian Chivu

Post autor: Chuchu »

dziś pojawila sie informacja o tym ze Chivu jest juz zawodnikiem Interu dlatego rozpoczynam ten wątek. jak myslicie. sprawdzi sie u nas czy bedzie tylko zmiennikiem Maxwella??
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Cristian Chivu

Post autor: RoB »

Jeszcze nie oficjalnego, więc nie lepiej się wstrzymać z tym tematem.

Myślę, że będzie u nas grał na lewej obronie w podstawowym składzie…niestety. Nie po to go kupowali  za grubą kasę, żeby teraz siedział na ławie. :roll:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2007, 16:47 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Interfun3 »

. Można chyba było sie troche sie bardziej natrudzić z treścią tematu ale już trudno. A co do tematu :P to jak mówił RoB nie ma nic potwierdzonego ale już dzisiaj albo jutro będzie. Na 99,9% będzie grał w podstawowej 11 na lewej obronie bo wątpie żeby grał w środku z matrixem. Żałuje jednak że zapłacimy za niego aż 15 milionów i połowe karty Andreoliego bo to naprawde duże pieniądze
Ostatnio zmieniony 26 lip 2007, 16:34 przez Interfun3, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Inter_destination
Posty: 35
Rejestracja: 22 lut 2006, 18:25
Lokalizacja: Okonek(Polska) ;-)

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Inter_destination »

Dla mnie transfer Chivu do naszego ukochanego Interu to dobre posuniecie działaczy.Szkoda tylko połowy karty Andreolliego :neutral:
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=29488&L=en Czemu JA nie mogę palić ONI mogą wóde chlać, co to da  i tak buraki dalej będą fete ćpać!!! Ganja sensibila...
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Lamatico »

RoB pisze: Nie po to go kupowali  za grubą kasę, żeby teraz siedział na ławie. :roll:
O ile mnie pamięć nie myli Walter Samuel został zakupiony za jeszcze grubszą kasę z Realu (dokładnie nie pamiętam ile) i stał się rezerwowym ... wiec nic nie wiadomo.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Szycha »

lamatico pisze:
RoB pisze: Nie po to go kupowali  za grubą kasę, żeby teraz siedział na ławie. :roll:
O ile mnie pamięć nie myli Walter Samuel został zakupiony za jeszcze grubszą kasę z Realu (dokładnie nie pamiętam ile) i stał się rezerwowym ... wiec nic nie wiadomo.
Samuel tylko w ostatnim sezonie był, że tak powiem rezerwowym. W pierwszym sezonie miał ponad 40 występów. Sam Wally wypowiada, się iż stracił miejsce w składzie przez liczne-drobne kontuzje. Teraz wszystko zależy od Mancia czy postawi dalej na Burdisso czy może Wally wróci na stoperke, a Nicolas będzie łatał dziury w obronie.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: and1 »

Co do Samuela to jest on strasznie wolnym zawodnikiem...przydaje się przy stałych fragmentach gry ale szybkość nie jest jego najlepszym atutem...stąd Burdisso czy Cordoba moim zdaniem powinni grać obok Matrixa.

Co do Chivu...zdaję mi się że będzie on walczył o miejsce z Maxwellem...poniekąd chyba nie sięgalibyśmy po Rumuna gdyby Grosso nie przeniósł się do Francji...to chyba jego ulubiona pozycja lewy obrońca ?? Słyszałem opinie (czytałem znaczy się:P) po których wnioskuje że to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie obrońców...więc w w ofensywie sobie poradzi...i dodatkowo lewa noga i jego rzuty wolne :) miodzio ;)
Obrazek
Joey
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2007, 12:01
Lokalizacja: Głogów

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Joey »

Chivu będzie grał w pierwszym składzie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie przegraliśmy z Romom u siebie 1-3 i przy pierwszej bramce asystował, niby obrońca a w polu karnym sie znalazł i to po akcji, a nie stałym fragmencie.
FORZA INTER!!!
Obrazek
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Chuchu »

i Maxwell znowu chyba na lawie wyląduje. szkoda bo to bardzo zdolny piłkarz. co do Samuela to sie zgadzam ze jest troszke za wolny a obok Materazziego powinien wystepowac jakis zwinny, szybki obronca. ja osobiscie wole Burdisso od Cordoby ale Mancini wystawi pewnie Kolumbijczyka
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Globus »

inter_gniewko pisze: a chivu na jakiej gar pozycji
Lewy napastnik :roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Interfun3 »

inter_gniewko pisze: wedlug mnie tak inter taki powinien miec sklad cesar-chivu,materazzi,cordoba,zanetti-solari,cambiassso,viera,figo-adriano,ibrahomovic :inter:
chyba żartujesz. Solari w pierwszym składzie  :o toż  logiczne że na tej pozycji bedzie grał dejan, a tak ogólnie to nie jest temat żeby pisać o składach na przyszły sezon
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Karpik »

Ja uważam, że taki bedzie sklad:

---------Julio Cesar---------
-------Chivu---Matrix--------
Maxwell---------------Maicon
-----------------------------
-------Vieira---Cambiasso----
Figo----------------Stankovic
-----------------------------
----Adriano-----Ibra---------


POzdro
Obrazek

By Kropasz
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: and1 »

Karpik czytasz inne posty baranie :/
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Globus »

and1 pisze: Karpik czytasz inne posty baranie :/
Ostatnie słowo kolego raczej nie potrzebne ;)

A co do Chivu to mysle ze napewno taki transfer to dobry krok :P ale mimo wszystko liczyłem na jakis mega transfer z okazji rocznicy klubu a ten jest mozna powiedziec średni... ale oczywiscie niezły :)
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: and1 »

Wiesz post wyżej wyraźnie napisane że to nie jest temat co do ustalania wyjściowej jedenastki ;)

Ja się tam ciesze że faktycznie do nas przeszedł :) Mamy naprawdę wartościowego grajka w naszej ekipie, oby tylko błysnął formą ;)
Obrazek
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Darek »

Może i nie jest, ale od kiedy przyszedł Chivu pierwsza jedenastka na pewno się zmieni :-) :P :P
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Woo-cash »

Wreszcie telenowela z Chivu dobiegła końca. Szczerze mówiąc wolałbym kogoś na środek bo jakby nie patrzeć to pozyskaliśmy dwóch obrońców a tylko jednego pomocnika. W sumie będzie nam potrzeba więcej obrońców ponieważ jak wiemy kilku naszych piłkarzy zostało zawieszonych w rozgrywkach LM.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Szycha »

Mancio w przypadku braku pomocników zawsze może przesunąć do pomocy Zanettiego bądź Maxwella. Mocną stroną Interu jest to iż ma wielu uniwersalnych graczy  :] Przy okazji jakieś kontuzji Mancio zawsze będzie miał jakieś pole manewru. Co do Chivu to dla mnie powinien on rywalizować z Maxwellem na lewej obronie bo w środku mamy po prostu lepszych zawodników obecnie.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Cristian Chivu

Post autor: RoB »

Nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale jak już przyszedł to należy mu życzyć powodzenia. Wcześniej napisałem, że będzie on grał na lewej obronie, jednak Mancini powiedział, że to środkowy obrońca mogący grać również na boku, więc różnie to może być.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: MiRas. »

Również nie byłem zwolennikiem transferu Chivu, bardziej chciałem go 4 lata temu, kiedy odchodził z Ajaxu...  życzę mu jednak powodzenia, bo widać, że chłopak bardzo chciał tu wylądować.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Woo-cash »

MiRas pisze: bo widać, że chłopak bardzo chciał tu wylądować.
Zauważyłem też że wszyscy chcą grać teraz w Interze :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Imrahil »

pozycja chivu bedzie zalezna od rodzaju rozgrywek,jednak na lewa obrone widzialbym 'brazylijski atak'
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
noname
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2007, 17:48

Odp: Cristian Chivu

Post autor: noname »

Zwracam honor. Chyba wyłożeniem paru milionow Inter uciął spekulacje i wszelkiego rodzaju oskarżenia, a przede wszystkim tym posunięciem zachował twarz. Moratti zrobil madry krok. Jesli macie miec solidnego obronce, trzeba go bylo brac teraz. Po roku w Romie Chivu bylby lekko odmieniony:]
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Jarek_FCI »

Myślę że to dobry transfer. Chivu już jest ograny w Serie A, więc krócej będzie się aklimatyzował w zespole. Jest bardzo uniwersalnym graczem, bo może też występować na środku pomocy. Więc mamy już 4 defensywnych pomocników i sprowadzenie Emersona wydaje mi się bezsensowne.
Szlachta25
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:54
Lokalizacja: NT

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Szlachta25 »

Nie wiem czy byl to dobry zakup ale jak go juz kupili to nich gra w pierwszym skladzi
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Jarek_FCI »

Simon25 pisze: Nie wiem czy byl to dobry zakup ale jak go juz kupili to nich gra w pierwszym skladzi
Nie jest dobrze gdy trener wystawia zawodnika tylko dlatego że go kupił. Jeśli Chivu będzie w dobrej formie to owszem niech gra, a nie dlatego że został w tym mercato kupiony.
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Wasiel InterFC »

Witam po miesięcznej przerwie, moim zdaniem Chivu to dobry zakup. Piłkarz ten może grać zarówno na lewej flance, w środku obrony, a także jako defensywny pomocnik. Gra widowiskowo, a do tego skutecznie. Powodzenia Christian w Interze.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Cristian Chivu

Post autor: ferii »

Wg mnie ekstra trasfer i myślę że pierwszy skład mu się należy :D I te jego wolne poprostu ekstra :D Widać u chłopaka zawzięcie i to mi się podoba !!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Ibanez »

Chivu na poczatku nie sprawial dobrego wrazenia jak dla mnie, za to ostatnio bardzo mi sie spodobal ze wzgledu na swoja walecznosc. To bardzo lubie u pilkarzy. Oczywiscie nie jest on tylko boiskowym "oraczem". Ma bardzo dobra technike, niebezpieczne rzuty wolne i co najwazniejsze moze grac na kilku pozycjach na boisku, przy czym nie oslabia taktyki druzny. Przydaje sie to bardzo z uwagi na duzo kontuzji w naszym zespole.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Cristian Chivu

Post autor: Paliuka »

nie wiedziałem ze on tak potrafi wolne ładowac :D. Szczerze to nie byłem bardzo pozytywnie do niego nastawiony(lae i nie negatywnie) a teraz mysle ze powinen grac caly czas w pierwszej 11. chocizby za Matrixa. do tego wszystkiego Chivu ma jeszcze jedna bardzo fajna cehce ktora zajebiscie cenie u piłkarzy- Wielofunkcyjnosc.
ODPOWIEDZ