Maicon

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Patryk05 »

Ciekawy byłby news; Kto bardziej osłabiony przed derbami ? Milan cz Inter ? ;]
Patryk ;)
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Odp: Maicon

Post autor: Chuchu »

Wygląda na to, że to była ściema :P Maicon trenował dziś normalnie z resztą zespołu i prawdopodobnie zagra zarówno z Milanem, jak i Manchesterem :)
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Maicon

Post autor: dodo_IM »

Chcę zobaczyć zdjęcia z tego dzisiejszego treningu to uwierzę, że Maicon nie jest kontuzjowany. LGDS mogła walić ścieme, więc nie wiadomo jak jest naprawdę z Brazylijczykiem. Oby jednak był zdrów.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Maicon

Post autor: Nen »

Wracając do Kaki "bez formy" to strzelił więcej bramek niż wszyscy nasi napastnicy razem, nie licząc Ibry...

Co do Maicona to po zamieszaniu jakie stworzyły włoskie media już niczego nie można być pewnym w tej kwestii..
God protect me
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Chuchu »

Od paru tygodni jest kompletnie bez formy i gra totalny piach :| Myślę, że mógłby usiąść w meczu z Parmą na ławie bo naprawdę żadnego pożytku ostatnio z niego nie ma :roll: Mecz z Chelsea się zbliża wielkimi krokami a jeden z naszych trzech kluczowych zawodników nie potrafi normalnie podać piłki a o jego dośrodkowaniach już szkoda pisać :roll: Myślę, że odpoczynek dobrze by mu zrobił.
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: NeroBlu »

Bez przesady, moim zdaniem z Milan zagrał bardzo dobrze. Nie mógł się podłaczac w akcjach ofensywnych ale całkowicie wyłączył ronaldinho z gry. Po jego rajdzie padła 2 bramka. Chyba za bardzo patrzymy mu na ręce i dlatego uwidacznia sie kazdy jego błąd
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
IlCapitano

Odp: Maicon

Post autor: IlCapitano »

Chuchu pisze: Od paru tygodni jest kompletnie bez formy i gra totalny piach
On nic nie gra od dobrego roku. Jesień 2008 miał jeszcze znakomitą, ale od początku 2009 roku to nie jest ten sam zawodnik. Miewa pojedyncze przebłyski, jak na przykład oba mecze derbowe z Milanem w tym roku, gdzie gra jak na niego przystało ale to nie jest ten sam Maicon co z czasów Manciniego. Nie podłącza się tak często do akcji, nie sieje spustoszenia na boku, nie dośrodkowuje na nos jak to miał w zwyczaju. Teraz jeśli już popędzi do przodu to akcję kończy beznadziejną wrzutką, po której piłka wędruje w trybuny. Może rzeczywiście ta teoria o Brazylijczykach jest prawdziwa? 2, 3 sezony na topie a potem systematycznie w dół? Dobrze chociaż, że Julio Cesar trzyma swój stały poziom.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Maicon

Post autor: Piekarz »

Nie ma go co wielbić za mecze derbowe, bo tak dobrze zagrane spotkania mają to do siebie, że żaden zawodnik nie gra źle, z powodu dyspozycji drużyny. Możemy powiedzieć, że ktokolwiek z naszych zagrał źle, tydzień temu albo w sierpniu? Nie sądzę, ktoś musiałby się nieźle uwziąć. A Maicon w niedzielę był i tak jednym ze słabszych.
Niecały rok temu nieśmiało zaczęło się mówić o jego obniżeniu lotów. Dzisiaj nie da się już temu zaprzeczyć. Można mieć spadek formy, zresztą lepiej niż w roku 2008 trudno byłoby Maiconowi grać, ale na Boga, on rok temu był - bardzo słusznie - uznawany za najlepszego obrońcę świata, a w niektórych meczach w tym sezonie prezentuje się tak, jakby dośrodkowania zapożyczył od Grygery, drybling od Amauriego, a rozum od Melo. Nawet jeśli jednak do końca sezonu nie będzie się za dobrze prezentował, to nie skreślałbym go po jednym słabym roku, patrząc na to, co wyprawiał wcześniej.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Maicon

Post autor: Minister »

Piekarz i tak oto takim sposobem Twoje zdanie  o jego gryblingu...na dniach trafisz do ,,Najlepsze teksty'' :P

Co do derbowego meczu to ja się uwziąłem i trzeźwo stwierdze,że Muntaru był przesłaby :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2010, 00:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Chuchu »

Przez 2 lata był niezaprzeczalnie najlepszym prawym obrońcą na świecie. Jego gra w sezonie 07/08 to był po prostu cud miód. Sezon 08/09 również bardzo dobry potem świetne występy w Pucharze Konfederacji, znakomite derby z Milanem w 2 kolejce i...załamka formy :roll: Od tamtej pory gra kompletną padakę i jeśli byłaby możliwość zamienienia go na Gerrarda i Kolarova to brałbym bez wahania.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Maicon

Post autor: Serpente »

Wczoraj tak tragicznie nie zagrał,oczywiście zgadzam się że jest w słabej formie,ale myślę że jest to spowodowane brakiem motywacji,jakiegoś bodźca który przywrócił by mu głód gry,mam nadzieję że z Chelsea nie zawiedzie !
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Maicon

Post autor: Dzyl »

Maicon mimo słabej formy nie gra aż tak źle. Na mecz z Chelsea musi być zmotywowany i być w dobrej formie, bo Chelsea to trudny przeciwnik. Mam nadzieję że jego forma się poprawi i ujrzymy to już w najbliższych meczach.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Maicon

Post autor: Minister »

Bo Maicon nie czuje juz żadnej konkurencji.Nie ma przeciwnika w walce o skład.Oczywiście dwa sezony i sezon temu tez nie miał ale za to chciał się za wszelką cenę pokazać.Teraz już bije się o niego MC i Real i kto wie kto jeszcze i jakoś mniej musi wszystkim udowadniać,że jest najlepszy.Jemu przydałaby się ławka żeby znowu poczuł głód do piłki.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Maicon

Post autor: miniu86 »

Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy Brazylijczyk zagrał dobry mecz. Jego rajdy prawą stroną i celne dośrodkowania to teraz tylko pobożne życzenie.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Maicon

Post autor: Kamikaze »

Tak sie zastanawiam do kogo ten gest pokazywał Maicon, jezeli faktycznie pokazywal do Morratiego '' moje miejsce jest tutaj ''  to naprawde zasluzyl sbie na ogromny szacunek. A co do jego meczu zagrał fenomenlanie ;D 
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Maicon

Post autor: Vancore »

Do jego gola to nie mam pytan najpierw ladnie ogral Buka a puzniej ten strzal... mmm piknie.
Obrazek
Obrazek
mafiozo
Posty: 75
Rejestracja: 9 kwie 2010, 17:54
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: mafiozo »

Trzeba przyznać, że bramka palce lizać. Mam nadzieje, że jednak po sezonie pozostanie u nas. Gest po bramce bynajmniej o tym świadczył.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Lamatico »

To co zrobił dziś ten zawodnik to było niesamowite... chciałbym zobaczyć statystykę ile kilometrów dziś przebiegł... jeśli ktoś by coś takiego znalazł to poproszę...
Dodatkowo tempo w jakim poruszał się po boisku... nieprawdopodobny mecz w jego wykonaniu... czułem, że dziś strzeli i się udało... Forza Maicon...
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Maicon

Post autor: zoniek »

Ten chłop musi u nas zostać. Na początku irytowały mnie jego wrzutki, ale serce jakie zostawia na boisku, kilometry jakie przebiega podczas meczu, a także ta piękna bramka mu wszystko rekompensują.

Kto mi powie co mógł oznaczać gest Maicona po strzeleniu bramki?
Interfan17
Posty: 123
Rejestracja: 15 sie 2009, 15:29

Odp: Maicon

Post autor: Interfan17 »

Maicon jest niesamowity, taką strzelił bramę że klękajcie narody :hold: :hold: :hold: Jego gest po strzeleniu bramki mówi sam za siebie "zostaję tutaj"  :szal: :szal: GRANDE INTER, GRANDE MAICON
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Maicon

Post autor: dodo_IM »

Tak jest grande Maicon. Może wiele wrzutek psuje i zalicza wiele strat, ale zawsze może się skończyć golem lub asystą. Jego parcie do przodu jest nie wiarygodne. Kocham Cię Il Colosso!
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Maicon

Post autor: Serpente »

Dzisiaj mimo oczekiwań troszkę mnie zawiódł,nie za bardzo wiedział jak zachować się na połowie rywala,trochę spóźniał się z kontrami przeciwnika,jakby bał się "pójść na całość",za bardzo ślamazarny jak na Maicona przystało,mam nadzieję że wkrótce wróci do formy...
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Maicon

Post autor: yoda79 »

Maicon otrzymał nagrodę dla najlepszego brazylijskiego piłkarza w Europie -  gratulacje.
Wspominam o tym celowo, bo wydaje się,że Douglas powoli wraca do formy jaką prezentował rok temu. Widać ambicję i ciąg na bramkę przeciwnika. Oby moje przypuszczenia się potwierdziły-  Maicon to jeden z pikarzy, którzy robią różnicę (jutro z Romą mam nadzieję na świetny występ).
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Gunnar »

Oby Maicon grający za Beniteza  nie wrócił wtedy widać było, że się męczył na boisku teraz jest zauważalna poprawa. Jest dynamiczny, często dośrodkowuje. Będzie pociecha z niego na wiosne w LM i Serie A
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Maicon

Post autor: Kubus »

Otóz to z Bari był jednym z najlepszych na boisku o ile nie najlepszym. Widzimy Douglasa z tamtego sezonu.
Teraz tylko czekac az Milito powróci do formy.
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Maicon

Post autor: Michal_fci »

Maicon to najlepszy prawy obronca, dzialacze musza zrobic wszystko zeby go zatrzymac. Zabrac Milito 1-2 mln i dac Il Colosso moze sam wygrac mecz, bo ostatnio jego dosrodkowania znowu sa bardzo dobre :)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Maicon

Post autor: ferii »

dokładnie MAicon gra po kontuzji na prawdę nieźle i robi różnice na boisku co bardzo cieszy ;) Maicon udowadnia że na jego pozycji nie ma lepszego a my jako zespół najwyższej klasy nie możemy się pozbywać takich piłkarzy.


ps wczoraj w haxa zresztą grałem naprzeciwko "Maiconowi" kolesia nie dało rady przejść a dobry jestem w te kulki więc docieniam jego wartość i klase :P
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Maicon

Post autor: fmlyhm »

Jak bumerang wraca temat Maicona, Realu i mercato.

Na stronie pojawiło się wiele głosów, iż należy Brazylijczyka sprzedać..
Zastanawiacie się, kto może go zastąpić?
Zanetti? Kpina!
Santon? Kpina!
Rafinha? to już nawet nie kpina.......
Moim zdaniem każdy prawy obrońca na świecie jest od Maicona słabszy.
Z pewnością w związku z doniesieniami z Włoch będzie mi serce drżało przez całe mercato.
Obrazek
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Maicon

Post autor: Kubusa10 »

Tak ale czy nikt z was nie zauważył że Maicon nie czerpie już radość z gry u nas,jak chyba każdy zawodnik chce zagrać w Realu i jeżeli będzie chciał tam zagrać to zagrać i nie pisz że nie ma lepszych bo są.Mnie osobiście bardzo podoba się gra Glena Johnsona a po Maiconie widać że ma już głęboko to że gra u nas.Takie jest moje zdanie i możecie się z tym nie zgodzić,oczywiście nie zapominam co Maicon zrobił dla nas przez ostatnie lata za co bardzo mu dziękuje.
Arcadinho77
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2006, 16:41
Lokalizacja: Siemianowice/Gefell
Kontakt:

Odp: Maicon

Post autor: Arcadinho77 »

20 baniek kpia sobie !! a maicon musi zostac zreszta i tak nasz BOSS podejmie ostateczna decyzje  :inter:
Arcadinho77
ODPOWIEDZ