SuperMario Balotelli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Trzmielu
Posty: 17
Rejestracja: 13 maja 2009, 00:02

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Trzmielu »

Mam nadzieję, że Inter dał sobie opcję 20% kolejnego transferu :D Tak na wszelki wypadek ;p
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Szycha »

Kwota za Mario odpowiednia. Od siebie dodam jeszcze tylko tyle, że Mancio go wypromował i Mancio może go ustawić, a co za tym idzie zrobić z niego prawdziwego gwiazdora...niewątpliwie pasuje do ligi angielskiej charakterem.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Pablusso »

Szycha pisze: Kwota za Mario odpowiednia. Od siebie dodam jeszcze tylko tyle, że Mancio go wypromował i Mancio może go ustawić, a co za tym idzie zrobić z niego prawdziwego gwiazdora...niewątpliwie pasuje do ligi angielskiej charakterem.
Mancio go wypromowal jako 17 latka. Nie mozna porownywac Balotellego teraz do tego mlodzieniaszka, ktory wchodzil do druzyny. Palma odbila mu dopiero po podpisaniu lukratywnego jak na swoj wiek kontraktu i strzeleniu paru bramek. Mancini nigdy nie mial daru lagodzenia konfliktow i jakos specjalnie nie wierze, zeby z Wlochem mu sie udalo. Poki Balotelli sam nie dorosnie, nie bedzie wazne kto jest jego trenerem.
Obrazek
sig by Orzeu
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: snuffy »

Oby na miejsce Mario przyszedł solidny napastnik a na pewno będzie więcej pozytku niz z Balotellego. Talent pewnie wielki, może nawet stanie się gwiazdą światowego formatu ja jednak zawsze będe miał przed oczami truchtającego Mario po boisku gdy cała drużyna ostro "zapier...", nie wracającego się do obrony , marudę rzucającego koszulke Interu na murawe :/ Mimo wszytko życze mu sukcesów bo był częścią drużyny która zdobyła potrójną korone i jest osobą która nawet u ludzi spokojnych i opanowanych wzbudza wielkie emocje :)
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Chuchu »

Co by jednak o nim nie mówić, kilka ważnych bramek dla nas strzelił (Rubin, Udinese, Parma) i jakąś tam cegiełkę do tego sukcesu dołożył jednak ja się cieszę, że odchodzi. Nie interesuje mnie to, czy wygra Złotą Piłkę, czy skończy w Coca Cola Championship.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kibix »

także się cieszę, że odchodzi. talent talentem, ale piłkarz, który ma dosłownie w dupie klub i kibiców, nie powinien mieć miejsca w Interze. wydaje mi się, że albo nigdy już nie zmądrzeje, albo dopiero wtedy jak będzie miał 30 lat i mało kto będzie nim zainteresowany. chyba, że Mancini znajdzie jakąś cudowną metodę na niego, w co wątpię.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
sdfrew
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2010, 21:43
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: sdfrew »

Nie bylo sensu go trzymac w druzynie, wiec cale szczescie, ze dobra forse sie udalo uzyskac. Po tym co zrobil nawet gdyby stwierdzil, ze sie nawrocil nigdy bym mu szansy nie dal...
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: vieri32 »

Dobry piłkarz ale z niewolnika nie ma pracownika
DAVIDO14
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:32
Lokalizacja: B-B (okolice)

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: DAVIDO14 »

Co do Mario...to szkoda jakby odszedl !! bo naprawde to wielki talent!!! :szal:  :flaga33:
...
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: s15 »

Trzmielu pisze: Mam nadzieję, że Inter dał sobie opcję 20% kolejnego transferu :D Tak na wszelki wypadek ;p
Dobrze pomyślałeś ;)
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Fanatyczny »

DAVIDO14 pisze: Co do Mario...to szkoda jakby odszedl !! bo naprawde to wielki talent!!! :szal:  :flaga33:
Zgodzę się z tym że wielki, ale co z tego? Po co nam taki zawodnik? Dla mnie to szkodnik o niebywałym talencie... Tylko, że talent to za mało aby stać się najlepszym. Dla mnie to już go nie ma w Interze. Nigdy nie był nawet jego cząstką, a  założenie koszulki Milanu wybitnie go charakteryzuje  :-x Won!
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: s15 »

jak dla mnie kwota 30ml euro +korzyści może nas zadowolić ;))
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Mora »

Jak pewnie wszyscy wiedzą Mario odszedł z Interu za kwotę 23 mln funtów.Nie da się ukryć że z jednej strony będzie brakować mi jego dryblingów,soczystych strzałów z rzutów wolnych,szybkości i bramek, z drugiej strony jednak doskonale pamiętam spacerek podczas meczu z Barceloną,rzucenie koszulki Interu na ziemię,kłótnie z Mourinho i z zawodnikami,mnóstwo strat piłki,po których Mario nawet się nie wracał pod własną bramkę,głupie kartki,zakładanie koszulki Milanu...Trochę tego dużo.Jestem zadowolony z transferu,niech się z nim Mancini męczy.

CIAO MARIO...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Milito123123
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2010, 11:16
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Milito123123 »

Wiecie może jaki ma teraz numer na koszulce?
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

W sumie można by było więcej za niego wyjąć, ale ważne że Mario został sprzedany. Może miał wielki talent ale to nie wszystko . Jak ktoś mówi że odejście Mario osłabi zespół, to ja uważam odwrotnie, że po jego odejściu będziemy silniejsi. W poprzednim sezonie swoimi jazdami wprowadzał chaos w zespół i konflikt z Mourinho niczemu nie służył. Fakt strzelił kilka ważnych goli, ale na tle swoich wybryków i tak wyszedł na minus. Ciao Mario i życzę Ci na prawdę dobrze.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Gunnar »

Też mam taki problem jak z rana muszę się szybko ubrać :P
Obrazek
elziomaldo
Posty: 103
Rejestracja: 15 sty 2009, 17:46

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: elziomaldo »

hehe, a potem jeszcze czerwo dostał za atak z "karata" :D To chyba przez to że go tak wku... z tym trykotem :D
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Helton »

Ogolnie to balotelli robi wszystko , aby swoja kariere zakonczyc. Mu to chyba nie chce grac sie w pilke nawet jak strzela gole to sie nie cieszy. W sumie warto go bylo sprzedac za taka kase.
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Matios »

Ogólnie to tylko sie cieszyc, ze nie ma go u nas:D
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: InterNH »

Jeszcze nie trafił do pustej bramki z 3 metrów :)
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: pewny »

okazuje sie ze Manchester City nie zapłacił nam jeszcze drugiej raty za Baloteliego...
wiszą nam 15 mln euro :)
City bogate a nie płaci terminowo :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
zidek
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:59

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: zidek »

MC nie płaci terminowo? To pewna wiadomość?
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: forzaragazzi »

pewny pisze: okazuje sie ze Manchester City nie zapłacił nam jeszcze drugiej raty za Baloteliego...
wiszą nam 15 mln euro :)
City bogate a nie płaci terminowo :)
Gdzie jest napisane że nie zapłacili terminowo?
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Seba »

forzaragazzi pisze:
pewny pisze: okazuje sie ze Manchester City nie zapłacił nam jeszcze drugiej raty za Baloteliego...
wiszą nam 15 mln euro :)
City bogate a nie płaci terminowo :)
Gdzie jest napisane że nie zapłacili terminowo?
http://www.fcinter.pl/news/12762-kolejn ... -o-tevezie
Obrazek
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: forzaragazzi »

Tam jest napisane że jeszcze nie zapłacili drugiej raty, a nie że zalegają z nią. Terminem płatności może być na przykład 1 października 2011 r.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: Swoją drogą Mario dalej w formie

http://www.youtube.com/watch?v=u9VwVeCg ... r_embedded
To cymbał! Jeszcze ma jakieś sapy że go zmienił.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: mikruzzo »

Może Mario postępuje w sposób idiotyczny i lekceważący wszystko i wszystkich, ale jakby nie patrząc to wciąż w piłkę grać umie, potencjał ma olbrzymi i jest młody.
Ja mam nadzieje że się chłopak ocknie i przestanie stawiać fochy a w zamian zacznie grać to co potrafi
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: michalk »

z jednej strony, gdyby to trafił wszyscy by się podniecali jego odwagą, pewnością siebie i umiejętnosciami, a Balkotelleimu na tym zależy. Trzeba przyznać, że zanim został zmieniony grał świetny mecz, świetnie sięzgrywał z Silva. Mam nadzieję, że ta klauzula w jego kontrakcie jest prawdziwa i być może wróci do nas, jako dojrzały i świetny grajek.
ODPOWIEDZ