SuperMario Balotelli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Mario przede wszystkim musi sam wziąć się za siebie bo jak w Interze zostawiał serce na boisku i grał na 100% to kibice nawet wstawali z miejsc oklaskując go po jego akcjach (jak w meczu z Chelsea),szkoda że padł ofiarą niejednej rasistowskiej "akcji" bo takie coś powinno się surowo tępić (dziwne że we Włoszech nic się z tym nie robi) i smutne jest też to że kibice Interu również brali w tym udział. Jednak Mario musi w końcu docenić swój talent i dostrzec to że tylko pracą będzie najlepszy,musi mieć w okół siebie też ogarniętych ludzi którzy wprowadzą go na właściwe tory bo nie można zmienić się z dnia na dzień,na to potrzeba czasu. Szkoda że odszedł,tak na prawdę do końca nie wiadomo kto jest winny,czy sam Mario czy kibice,jednak ja pomimo że niejednokrotnie wieszałem na nim psy to szczerze....brakuje mi go trochę  :P
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: mikruzzo »

Po dziś dzień nie rozumiem tak naprawdę dlaczego sprzedaliśmy Mario? Dobra faktem jest że czasami zachowywał się irracjonalnie, ale przecież chłopak jest młody i to jest normalne że czasami się buntował. Ale żeby od razu sprzedać do city!? to się kompletnie mijało z celem tym bardziej że cały czas szukamy młodych i utalentowanych grajków a tak naprawdę sprzedaliśmy młodego geniusza linii ataku.
Byłem i jestem fanem talentu Mario i do dzisiaj żałuję że go już nie ma z nami :love:
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: lena182 »

kusy... o tym "incydencie" w meczu towarzyskim wszyscy słyszeliśmy... to nie znaczy że MC sobie z nim nie radzi... nie chodzi o to zresztą żeby chłopaka zmieniać tylko pomagać w rozwoju... nie zaprzeczysz że gdy grał u nas to cały czas była na niego nagonka tuż przed jego odejściem... sam mario nas przeprosił... czy któryś z obecnie grających w Interze piłkarzy przeprosił nas za swój słaby występ? nie... a moim zdaniem to nie rzucenie koszulki na ziemię jest powodem naszej sytuacji w lidze, a własnie brak zaangażowania w grę niektórych graczy ;)

spójrzmy na to też z innej strony... przynajmniej nie gra w Milanie :P
Obrazek
TONYSOSA
Posty: 32
Rejestracja: 4 sty 2010, 17:57
Lokalizacja: Wołomin

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: TONYSOSA »

"Why always me?!"
A tak serio, to teraz gdy oglądam Balo, to jego gra mnie zachwyca, lecz z drugiej strony jest to spowodowane tym, że nie gra już u Nas i nie boje się, że coś zrobi na niekorzyść mojego Klubu, jego gra jest dla mnie jak seans w teatrze :D
Bardzo Go lubię, mimo iż wiadomo co zrobił pod koniec kariery w Naszym Klubie, a właściwie to podczas całego pobytu, były z Nim problemy.
Lecz pomijając ten temat, sądzę, że ten człowiek jeszcze zmądrzeje i jego gra stanie się jeszcze bardziej efektywna.
Osobiście jestem jego fanem, forza Super Mario!!
"Per me c'e solo l'Inter"
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: piotrek7 »

Nerazzurro_ pisze: ,szkoda że padł ofiarą niejednej rasistowskiej "akcji" bo takie coś powinno się surowo tępić (dziwne że we Włoszech nic się z tym nie robi) i smutne jest też to że kibice Interu również brali w tym udział.
A możesz przytoczyć przykłady kiedy to kibice Interu brali w tym udział?
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Jak obsmarowali dom Morattiego żeby nie sprowadzał więcej "czarnuchów" do zespołu ?
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: piotrek7 »

Nerazzurro_ pisze: Jak obsmarowali dom Morattiego żeby nie sprowadzał więcej "czarnuchów" do zespołu ?
1 Z tego co wiem chodziło o napis na bramie: „basta negri”. Więc można się sprzeczać czy w ogóle mamy do czynienia z rasizmem.
2 Ciężko powiedzieć, że to on (konkretnie Balotelli) padł ofiarą „ataku”, wszak to był dom Morattiego, celem „ataku” był raczej sam Moratti i jego polityka.
3 Nie wiem czy kogoś złapali czy nie, ale napis mógł zrobić ktokolwiek,  niekoniecznie kibice Interu.

Ale mówisz o „niejednych” rasistowskich akcjach kibiców Interu w stosunku do Balotteliego, więc pewnie masz kolejne „dowody”.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Napisałem że padł ofiarą niejednej rasistowskich akcjach (chodziło mi ogólnie o całe Włochy) i to że kibice Interu też się w to mieszali i nie napisałem że kilkakrotnie bo nie mam pojęcia,wiem tylko że było parę newsów,nawet u nas na stronie chyba też,ale nie jestem pewien.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

http://www.youtube.com/watch?v=MDEgtgwz ... r_embedded

Ten to ma chumory  :lol:


Edit: a no, faktycznie, dzięki ;)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 16:55 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Gunnar »

Nerazzurro_ pisze: http://www.youtube.com/watch?v=MDEgtgwz ... r_embedded

Ten to ma chumory  :lol:
Humory
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

http://www.igol.pl/article,43895.html

Zachciało się chłopakowi siku to poszedł do szkoły  :-D Już zaczyna być to denerwujące jak media nagłaśniają wszystko co robi Balotelli, fakt że gość jest kontrowersyjny ale bez przesady.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: pewny »

eh ten Balotelli... :)

czerwień jak nic... przy stanie 2-2

http://www.youtube.com/watch?v=6yBYM1FFKkU

żaden sędzia tego nie wychwycił, bo jak by dostał czerwień (ewidentnie widać że tą nogą szukał rywala), to by karnego nie strzelał w 94 minucie, a mało tego... to po pierwsze nie wypracował by tego karnego :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ