SuperMario Balotelli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Kerlon
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2006, 14:40

SuperMario Balotelli

Post autor: Kerlon »

:hold:
PRzestancie rzucac nazwiska kolejnych gwiazd w miejsce Adriano bo po pierwsze jest Suazo który jak nie w tym to za rok bedzie numerem 1.Ale nie to jest najlepsze.Mario Balotelli to fenomen.U nas jeszcze nieznany ale to przysżłośc piłki.Zobaczyłem jego noty w Fm i zaczelem o nim czytac a włoskich stronach wszytsko co sie da.
Koles ma posture cruza albo toniego a technike bajeczną.Chciala go barca i fiora a jest u nas.Mowie wam barca ma Bojana,Milan ma pato a Inter Balotellego.Oby go Inter nie zmarnował.Moje marzenie to żeby za Adriano nei dochodził nikt a powoli mario zeby został wprowadzany.

http://www.mariobalotelli.it/galleria.html



:inter: :flaga:
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ulis »

To, że Balotelli jest talentem wie chyba każdy szanujący się tifos Interu. Dobrze spisywał się w meczach przedsezonowych m.in. z ManU, póki co nie ma co liczyć na to, że w najbliższym czasie pojawi się choćby na ławce rezerwowych, no chyba że na Coppa Italia..
Moje marzenie to żeby za Adriano nei dochodził nikt a powoli mario zeby został wprowadzany.

Nie bardzo skumałem o co Ci wogóle chodziło, ale domyślam się że chciałbyś aby grał w I składzie. No cóż... Różni są ludzie - różne marzenia. Ja mam o wiele bardziej wygórowane marzenia jeżeli chodzi o Nerazzurrich. ;]

Aha i polecam mniej FMa :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ljarro »

m.in. z ManU,
No to widocznie musiał nieźle grać na ławce, bo na boisko w tamtym meczu nie wszedł ;)
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: klusek »

Szkoda, że Mario ma problemy z przyznaniem włoskiego obywatelstwa, bo do tej pory na pewno pokazałby się szerszej publiczności we włoskiej młodzieżówce. Póki co, musi czekać, aż ukończy 18 lat.

http://www.youtube.com/watch?v=7F5XHOB6kY8
Kerlon
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2006, 14:40

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kerlon »

Ulis a ja wnioskuje ze masz 12 lat.Hahaha tobie poewnie sie marzy u nas ronaldinho albo kakaalbo messi.Łatwo jest kupić wielka gwiazde za wielkei pieniadze ale trudniej samemu wychować kogoś takiego.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ulis »

To jakie mam marzenia odnosinie Interu to tylko iwyłącznie moja sprawa. Z resztą nie wiem czemu nie obrażasz skoro nie napisałem nic złego na Twój temat Kerlonie. :/

A co do Twojego cytatu Ljarro, to nie pamiętam już dokładnie czy grał w tamtym meczu. Pamiętam, że Balotelli zaczliczył bardzo dobry występ w jednym z meczów przedsezonowych, jedkażne gdybyś mógł mnie upewnić co do tego, że nie grał w meczu z ManU i gdybyś dysponował jakimś linkiem co do składów w tamtym meczu to był bym wdzięczny. Pozdrawiam.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ljarro »

Wystarczy poszukac na inter.it, u nas jest zreszta to samo: http://www.inter.it/aas/news/reader?L=e ... manchester
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ulis »

Ooo dziękówa, a pamiętasz może w jakim to meczu przedsezonowym zaliczył naprawde dobry występ ? Bo taki był na 100%. ;/
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ljarro »

Nie wiem w ktorym, w jednym meczu strzelil gola, ale to byla reprezentacja Poludniowego Tyrolu...z Barceloną zaczal niezbyt dobrze i potem sie troche rozkrecil, ale wlasnie wtedy mecz sie skonczyl ;P
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kcpwwa »

beda,beda z niego ludzie,ale troszeczke sie obawiam,ze przy takiej kolejce go gry w napadzie Interu jego kariera moze sie nieco przyblokowac...a wtedy sie wk**wi i pojdzie szukac,a wlasciwie sam ktos go znajdzie. :/
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Interfun3 »

Pamietam że całkiem niezłą dał zmiane w meczu chyba z milanem w Pucharze TIM. Chłopak ma nprawde duzy talent i można go już wprowadzać powoli do składu i po odejściu adriano( co jest już raczej pewnie) to on powinien byc 5 napastnikiem.
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Chudini
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2006, 20:50
Lokalizacja: Chorzów

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Chudini »

To jest bardzo dobry piłkarz i w przyszłości Inter będzie miał z niego pożytek jeżeli będzie pomału wprowadzał go do pierwszej drużyny. Taka sama sytuacja jest z Bolzonim. To jest przykład, że Inter ma bardzo dobrą młodzież. PozdRawiam.
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Paliuka »

moim zdaniem wcale nie bedzie musiał długo czekac. wydaje mi sie ze w nastepnym sezonie powinien juz grac w roli zmiennika w serie a bo nie oszukujmy sie nasi argentynscy piłkarze sa dosc starzy. choc z drugiej strony jesli beda sobie radzic tak jak teraz to Balotelli bedzie musial poczekac sezon dluzej ale to normalka w kazdym klubie wychowankowie z reguly dostaja szanse w wieku 19 lat
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kcpwwa »

co prawda,to prawda,argentynczycy swoje lata juz maja na karku i bardzo dobrze,ze taki mlody wilk depcze im po pietach.zawsze to wieksza motywacja,bo przeciez np utytulowany Crespo nie chcialby raczej zostac wygryziony przez chlopaka,ktory jest prawie dwa razy mlodszy..

no i inna rzecz,ze fajnie,kiedy taki talent jest w druzynie i nie trzeba wykladac kilku,czy kilkunastu milionow na godnego nastepce tak klasowych pilkarzy.miejmy nadzieje,ze Mario spelni oczekiwania i podola odpowiedzialnosci.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: miniu86 »

Chyba wszyscy wiązemy z nim wielkie nadzieje, że wychowanek Interu będzie potem jego wielkim snajperem który zdobędzie przynajmniej ponad 100 bramek w lidze. Chyba ostatnim który tego dokonał był Vieri(103 bramki).
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Joker »

Z Mario może być wielka gwiazda za kilka lat nawet na miarę Zlatana
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ibanez »

Mlody, utalentowany - jesli Mancini bedzie go nadal wprowadzal do pierwszej druzyny to moze cos z niego byc - tylko zebysmy go nie sprzedali do milanu czy gdzies.....
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
KGB
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2008, 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: KGB »

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym wszystkich serdecznie przywitać ;)

Przyszła mi na myśl taka refleksja po wygranym meczu z Juve, w którym Mario strzelił 2 bramki. Otóz zastanawiam się, kiedy ten zawodnik odejdzie i za ile Inter będzie go chciał potem odkupić.
Niestety, szkółkę juniorów ten klub ma na wysokim poziomie, ale na nieco niższym stoją działacze.
Mój scenariusz jest taki:
-Inter latem 2008 oddaje 50% karty Balotellego w rozliczeniu za Hamsika do Napoli
-Po roku Inter nie jest już zainteresowany Mario, więc licytację o kartę wygrywa Napoli
-Balotelli jest rewelacją rozgrywek wiosną 2009 i po sezonie Inter proponuje za niego 25 mln. Euro
-Balotelli wraca do Interu za 30mln. Euro / Balotelii przechodzi do Milanu

Może to trochę football fiction, ale pamiętam przykłady Pirlo, Adriano, Mutu, a ostatnio Andreollego (tu akurat jeszcze nie wiadomo, czy się to skończy). Wydaje mi się, że jeśli Balotelli nie będzie miał wejścia smoka w Serie A, to ten scenariusz jest całkiem możliwy.
[url=http://"http://www.trophymanager.com/index.php?ref=181481"]ZOSTAŃ MENADŻEREM PIŁKARSKIM!!![/url]
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ljarro »

Pol roku po sprzedazy Martinsa i "odrodzeniu" sie Adriano pisalem ze czekam dnia, kiedy Moratti bedzie dawal za Obe 30 milionow zeby wrocil. Byc moze sie nie doczekam tych 30, ale 20 jest calkiem realne :P
Tak to juz jest, ze wola wydac kupe kasy niz poczekac.
Chociaz teraz, kiedy juz sa pilkarze gwarantujacy sukcesy, moze bedzie troche wiecej cierpliwosci
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Slepy »

Sprzedaz Martinsa byla troche desperacka. W sezonie 05/06, mielismy atak Martins-Adriano, ktory nie wypalił kompletnie. Moratti szukał rozwiązania, ktore zapewnią mu stałą ilość bramek. Stąd ściągniecie Crespo. A ze zawsze latwiej sprzedac mlodego, małego murzyna niz największą gwiazdę zespołu...Martins poszedł pod młotek. A szkoda.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: ferii »

jesli chodzi o Martinsa to na pewno to był jeden z większych błędów transferowych Interu :D
A teraz gratki dla Super Mario oby tak dalej i 2 sezony i będzie pierwsza 11 :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: MiRas. »

Barcelona ma Krkica
Milan ma Pato
Atletico ma Aguero
ManU ma Andersona

A my posiadamy Balotelliego ;) i tyle... może najmniej znane nazwisko spośród wyżej wymienionych, ale niebawem będzie ono znane wszystkim rywalom Interu :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ocheck »

spokojnie i madrze go prowadzić a będzie wielką gwiazda...nasza gwiazda bo nie sadze że zarząd nauczony bledami przeszłości pchnie gdzies taka perełkę.


Ps. Miras twoja sygnatura wymiata!!
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: szuli »

mi sie wydaje że go wypożyczą na nauki do jakiej Sieny albo Toro
Obrazek

Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: RoB »

Jeśli chodzi o Andreolliego to powiedzmy sobie szczerze że żaden z niego obrońca. Pompowaliśmy ten balon bo był to jeden z niewielu Włochów u nas i szansa na jakiegoś wychowanka w składzie. Prawda jest jednak taka, że nie liczyłbym na zbyt wiele jeśli chodzi o Marco.

Ja jestem za tym żeby nigdzie nie wypożyczać Mario, ani nie sprzedawać połowy jego karty. Ma 17 lat, więc spokojnie może jeszcze dwa lata grać w primaverze i dostawać szansę na grę w pierwszej drużynie, tak jak teraz. Jeśli będzie się dobrze rozwijał to po prostu po tych dwóch latach zostanie tym trzecim, powiedzmy napastnikiem w klubie.  
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Andy »

Na pewno nie wypożyczymy a tym bardziej nie sprzedamy Balotelliego...tak przynajmniej powiedział Moratti !

Tak jak już większośc tutaj napisała,Balotelli jest jeszcze młody i sporo czasu na pokazanie swoich umiejętności. Wystarczy że będziemy ten diament ładnie szlifowali a wszystko powinno byc OK :).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Ibanez »

Andy pisze: Na pewno nie wypożyczymy a tym bardziej nie sprzedamy Balotelliego...tak przynajmniej powiedział Moratti !

Tak jak już większośc tutaj napisała,Balotelli jest jeszcze młody i sporo czasu na pokazanie swoich umiejętności. Wystarczy że będziemy ten diament ładnie szlifowali a wszystko powinno byc OK :).
Zgadzam sie ze wszystkim oprocz pierwszego zdania. Bylo wiele przypadkow, ze pozbywalismy sie dobrego zawodnika. To ze Moratti powiedzial ze go nie sprzedamy to tez nie jest zadna gwarancja. Wiadomo roznie sie moga potoczyc losy. Np. bedziemy mieli znowu urodzaj napastnikow i trzeba bedzie sie kogos pozbyc.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Tomekk
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2007, 18:40

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Tomekk »

co tu gadac Miras chyba najlepiej powiedzial o Super Mario :) także bardzo chcialem aby Oba wrocil ale chyba w tej chwili to nie mozliwe moze Mario pojedzie na Euro ?:D
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Chuchu »

wszyscy zaczeli sie zachwycac Balotellim po meczu z Juve. a pamietacie ten mecz??http://pl.youtube.com/watch?v=eeSmpEOCjeQ filmik sam mówi jak zagrał mario z Regginą. Ja mysle ze nie ma sensu go sprzedawac bo Crespo i Cruz juz po trzydziestce i potrzebni bedą następcy. Mysle ze w przyszlym sezonie Mancio bedzie spokojnie mógł wziąć go do druzyny seniorów juz jako optymalnego zawodnika ubiegającego sie o gre w pierwszej jedenastce. Jego umiejętności, siła i szybkość są imponujące. Do tego ma 189 cm wzrostu i jego styl gry przypomina mi Adriano z najlepszych lat. Do tego gra BARDZO agresywnie, czasami chamsko. Do tego za rok będzie juz Włochem i Mancini bedzie mógł bez zadnych problemów dac mu szanse w Lidze Mistrzów. Skoro nie spalił się psychicznie w meczu z samym Juventusem Turyn i Romą to mysle ze jesli zagra z jakims średniakiem europejskim w fazie grupowej to tez sie nie spali. Wogóle w jego zachowaniu widac ogromny spokój. Niewazne co sie dzieje - Mario zawsze zachowuje zimną krew.
http://pl.youtube.com/watch?v=Sz-1WW-dz6Q
Ostatnio zmieniony 7 mar 2008, 21:48 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Interfun3 »

Chuchu pisze: . Ja mysle ze nie ma sensu go sprzedawac
a ja nawet nie wiedziałem że chcemy go sprzedać :D
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
ODPOWIEDZ