SuperMario Balotelli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: pabloos6 »

Dziś na otwartym treningu było gromkie Mario, Mario dużej części  kibiców, sam byłem zdziwiony. Okrzyki te  doprowadziły do irytacji  obecnych ludzi z Boy San i Viking. Z nikim z zespołu  jakoś nie rozmawiał
Obrazek

więc nastroje mieszane,zobaczymy co będzie w sobotę. Raczej spodziewam się tego typu reakcji (jedna z ulic w Mediolnie)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2010, 17:26 przez pabloos6, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
DAVIDO14
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:32
Lokalizacja: B-B (okolice)

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: DAVIDO14 »

Jak czytam co niektore wypowiedzi na Mario...to po prostu was nie rozumie. :/

...
dlatego nic nie bede pisal... Forza Inter-CAŁY zespol  :inter: :inter:
...
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kamikaze »

http://www.youtube.com/watch?v=qoOMdTDG ... re=popular

Dla tych co nie znaja włoskiego.  W  opisie pisze Mario zle sie poczuł na lotnisku Malkpensa... a kibice krzycza do niego zeby sie nie przejmował,... pare osob wołalo  na zdrowie MArio .  ;]
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

Ja tam chcę by go sprzedano, ten koleś mnie irytuje, a jego zachowanie na boisku bardzo drażni.

pabloos Ty jesteś obecnie w Mediolanie? Mamy info z pierwszej ręki :D
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kamikaze »

dodo_IM pisze: Ja tam chcę by go sprzedano, ten koleś mnie irytuje, a jego zachowanie na boisku bardzo drażni.

pabloos Ty jesteś obecnie w Mediolanie? Mamy info z pierwszej ręki :D
pozazdroscic  tylko ;]
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Tkrauze »

Musze przyznac ze Ballo odegral fantastyczny mecz.
-szukał bramki              -nie szukał zaczepek
-dryblował                 
-pomagał w defensywie 
Widac,ze Mu zalezy.Gdyby tylko mial serce Rooneya och.W tym zawodniku jest niepowtarzalny potencjał,Go nie mozna sprzedac.Nie wybacze jak za kilka lat zobacze lepszego Cristiano w ManU albo Chelsea !
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Matrix23 »

Wolałbym chyba lepszego Cristiano w ManU niż koszulkę Interu na ziemi.
Metal thrashing mad
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Tkrauze »

"człowiek gdy dorośnie wtedy częsciej mysli"
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Vancore »

No ladnie wczoraj wkrecal Romkow, jak utrzyma taka forme to szansa na trofea bedzie duza.
Obrazek
Obrazek
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kcpwwa »

Mario Balotelli wciąż nie wie, czy pozostanie w Interze Mediolan na nowy sezon. Zawodnik wyjawił we włoskich mediach, że jego przyszłość wciąż jest wielką niewiadomą.

- Nie mam pojęcia, gdzie zagram w przyszłym sezonie - powiedział włoski napastnik, o którego stara się Napoli. - Neapol jest fantastycznym miastem. Kibice też są tam niesamowici i całe społeczeństwo w tym mieście robi na mnie ogromne wrażenie. Na transfer składa się jednak wiele innych czynników.

Balotelli dodał także, że zamierza powalczyć o miejsce w reprezentacji Włoch. - Już tego lata byłem gotowy na występy w kadrze. Nie zniechęcam się jednak i będę starał się przekonać trenera Cesare Prandelliego, który zmieni Marcello Lippiego, by stawiał właśnie na mnie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/balote ... omosc.html
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Minister »

Ta niedługo przeczytamy,że chlop do Atalanty idzie..Śmiać mi się z takich artykułów chce ale co zrobić zawsze jakiś idiota coś wyskrobie ,,mądrego''.To jest ekonomicznie niemożliwe żeby nasza czekoladka poszła do Napoli(no chyba,że Hamsik na wymianę).City,Arsenal itp.tam bym szukał dla niego miejsca.Bo nie chce mi się wierzyć,że chlopak ktory wygral LM pojdzie do klubu,ktory nawet w niej nie zagra.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

Myślę, że Mario zostanie. Raz, że nie ma Mourinho, dwa i najważniejsze Moratti nie chce go sprzedawać. Ja osobiście wolałbym żeby odszedł, bo nie mam zamiaru w następnym sezonie przeżywać tych cyrków co ostatnio. No i to dreptanie Balotelliego bo boisku mnie wpienia.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: ricardo »

Powinien zostać w Interze, może Benitez go utemperuje
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

Wszystko wskazuje na to, że Balotelli jednak odejdzie z Interu. W sumie to dobrze bo choć Mario to wielki talent, to jednak bardzo psuł atmosferę w zespole i lepiej jak odejdzie, aby nie dochodziło do kolejnych nie smaczków z jego udziałem. Pytanie kogo Inter sprowadzi w jego miejsce. Bogu dzięki nie będzie to Cavani, który przeszedł do Napoli. Ja bardzo chciałbym aby to był Rossi, ale on kiedyś coś wspominał, że nie chce grać we Włoszech. Może jak Mario przejdzie do City to najlepiej byłoby go wymienić na Teveza. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Saff »

dodo_IM pisze:Może jak Mario przejdzie do City to najlepiej byłoby go wymienić na Teveza. Zobaczymy jak się sytuacja potoczy.
Raczej niemożliwe w związku z nowymi przepisami. Przyszedł do nas już Coutinho, a Tevez nie ma podwójnego paszportu.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Borowa »

Dokładnie. Tevez to transfer niemożliwy do zrealizowania w myśl nowych przepisów. To, że Balotelli odejdzie jest już niemal przesądzone. Mam ogromne przeczucie, że za kilka sezonów historia zatoczy koło i będzie jednym z najlepszych piłkarzy świata. Mamy niebywały "dar" obdarowywania innych klubów talentami. Z drugiej strony jako kibic nigdy mu nie zapomnę jego zachowania po meczu z Barcą, chociaż dziś coraz mniej patrzy się na piłkarzy przez pryzmat zachowania i przywiązania do barw klubowych to jednak niesmak pozostawał.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

Tutaj nie chodzi tylko o jego postawę po meczu z Barceloną, ale zachowanie na każdym meczu. Jego człapanie, prowokowanie, symulowanie itd. Całe Włochy go nienawidzą, w tym gronie znajdą się również kibice Interu. Niech ucieka z Italii. Jak nie zmieni w przyszłości swojej postawy to zmarnuje swój talent bo zdecydowanie więcej pokazuje swoich negatywnych odchyłów od tych pięknych zagrań.   
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kermitt »

Co do zawodnika w miejsce Mario, chciałbym by był to Cassano. Kiedyś o nim się mówiło, teraz wszystko przycichło więc uważam że do tego transferu raczej nie dojdzie ale nie widzę lepszej opcj.

Co do samego Mario. Jeśli oferta opiewająca w granicach 30 mln jest prawdą, uważam że to dobra decyzja. Gdy on sam nie szanuje klubu który go wychował i dał mu szansę na ułożenie sobie życia, dodatkowo dosadnie pokazując że ma go gdzieś, nie powinien w nim grać.
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Biały »

Na pewno trochę szkoda by było gdyby Mario rzeczywiście odszedł, ale jak tak się głębiej zastanowić, to więcej jest jednak "za" niż "przeciw". Pomijając już jego rzucanie koszulką, spóźnianie się na treningi, czy pozowanie do zdjęć z koszulką Milanu.

Na dobrą sprawę, to pożytek z niego był w meczach ze słabszymi rywalami i to najlepiej jak wchodził z ławki. A jak wiadomo rola rezerwowego nie zaspokaja jego ambicji. W najważniejszych momentach sezonu nie można było na niego liczyć. Prosty przykład - rewanż w Barcelonie. Przecież gdyby był godny zaufania, to Mou nie musiałby w popłochu zmieniać całej taktyki i w trakcie rozgrzewki tłumaczyć przez 10 minut zadań Chivu, tylko wstawiłby do składu naturalnego zmiennika Pandeva, czyli Balotellego. Po co nam zawodnik, po wejściu którego wszyscy muszą się zastanawiać "czy dzisiaj będzie mu się chciało?"

Potencjał ma ogromny, ale z takim podejściem daleko nie zajedzie. Swoją drogą gdzie Ci wszyscy działacze mają głowę oferując za niego 30 - 35 mln euro? Ja tego nie mogę pojąć. Przepłacanie na rynku transferowym jest naprawdę przesadzone do granic absurdu. No ale dla nas to dobrze, wykorzystajmy sytuacje, zainwestujmy uzyskane środki w dobrych zawodników i cieszmy się, że odejście Mario oznacza pozostanie Maicona :D
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y&nbsp; "Bassiamo i toni" ;D
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Mora »

Kwota 30-35 mln euro za tego lenia jest wg mnie w pełni satysfakcjonująca i Moratti nie powinien się nad nią zbyt długo zastanawiać.Mario otrzymał już wiele szans na wykazane się i tylko w starciach o PW z Romą oraz w meczu ze Sieną jako tako sobie poradził...Massimo powiedział,że jeden klasowy gracz musi nas opuścić przed nowym sezonem.Wolę aby z Mediolanu wyprowadził się Balotelli niż np. Maicon.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Seba »

Także czekam z niecierpliwością na jego odejście, a kwota 30-35 mln jest na prawdę zadowalająca. Jeśli jeszcze się okaże, że przyszły pracodawca także będzie miał z nim problemy, to już całkiem będziemy w siódmym niebie, że pozbyliśmy się tego opryszka za takie pieniądze.
Obrazek
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: s15 »

jak dla mnie Balotelli to piłkarz który powinien zostać,bo ma dopiero niespełna 20 lat a umiejętności porównywalne do najlepszych zawdoników na świecie i za 3,4 lata będzie warty 2x tyle co teraz :) wiadomo ze w głowie nie ma mądrze ale powinien dostać szanse od Beniteza :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Seba »

s15 pisze: jak dla mnie Balotelli to piłkarz który powinien zostać,bo ma dopiero niespełna 20 lat a umiejętności porównywalne do najlepszych zawdoników na świecie i za 3,4 lata będzie warty 2x tyle co teraz :)
Równie dobrze za 3,4 lata może być nikim przez swój charakter. Wiele osób ocenia go przez pryzmat potencjału, ale niestety w jego przypadku trzeba także spojrzeć na osobowość i podejście do tego co robi. Faktycznie może stać się przekozakiem, ale ma takie same szanse, aby stać się zwykłym przeciętniakiem, który zmarnował kariere przez mały mózg. Daleko nie trzeba szukać...Adriano, czy Antek. Co prawda Cassano już się ogarnął, ale nie zmienia to faktu, że inaczej zapowiadała się jego kariera. Do tego odważę się napisać, iż Mario to jeszcze trudniejszy przypadek od wcześniej wymienionej dwójki. Temu to już całkiem sufit na łeb się spadł, a był przecież tylko rezerwowym. Kluczowy zawodnik w drużynie, świetny sezon, może jakaś nagroda i strach pomyśleć, co by mu odwaliło. Prezesa by chyba nawet ustawiał, a trener pięć razy by się zastanowił zanim by coś powiedział, aby go nie urazić.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2010, 20:44 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Jaszczu91 »

Ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o transfer Mario. Z jednej strony jest młody i w perspektywie najbliższych lat ma szansę stać  się gwiazdą światowej  klasy. Zaś z drugiej jego charakter psuje atmosferę w drużynie. Mam nadzieję że za dwa lata będziemy mogli powiedzieć że zrobiliśmy interes życia sprzedając Mario za tyle kasy. :) Jedno jest pewne. W przyszłym sezonie zobaczymy zupełnie inny Inter. Nie będzie kontrowersyjnych wypowiedzi Mou i afer z Balotellim. Trochę szkoda, ale cóż. Jeśli Maicon zostanie i kupimy dobrego napastnika i Mascherano to będę zadowolony.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: dodo_IM »

Może i ma Mario ma wielki potencjał ale rozumu za grosz. Nawet jak zagra ze dwa lub trzy sezony w City na wielkim poziomie to potem może zginąć. To taki drugi Cassano czy Adriano z charakteru. W sumie to on ich nawet przebija. Jak Balotelli rzucał koszulką Interu jak szmatą i przymierzał koszulkę Milanu to wszyscy jednogłośnie krzyczeli "sprzedać dziada". Ja również krzyczałem i się z tych słów nie wycofuję, bo po co nam tak trudne dziecko co w najważniejszych momentach psuje atmosferę w drużynie. Młodych talentów nie brakuje.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: snuffy »

s15 pisze: jak dla mnie Balotelli to piłkarz który powinien zostać,bo ma dopiero niespełna 20 lat a umiejętności porównywalne do najlepszych zawdoników na świecie i za 3,4 lata będzie warty 2x tyle co teraz :) wiadomo ze w głowie nie ma mądrze ale powinien dostać szanse od Beniteza :)
umiejętności czy potencjał ?? wg. Posiada ogromny potencjał i to jest jedyna wartośc za którą chcą za niego dac tyle ile pisze prasa... z każdym nastepnym sezonem cena wg. mnie bedzie spadać bo z niego raczej nic dobrego nie bedzie:) A w City przy takiej konkurencji moze mniej minut spędzić na boisku niz u nas co w połączeniu z jego charakterem zle rokuje :)
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
Platini
Posty: 120
Rejestracja: 20 cze 2008, 09:43

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Platini »

No własnie, snuffy bardzo fajnie zauważył, że przy tej konkurencji w City może nie mieć tak łatwo a wówczas możemy być swiadkami ciekawych wydarzeń.
Może będzie paradował w koszulce M Utd kto go tam wie ..  :P

Kasa za niego nie jest taka zła. Kto w jego miejsce? Tutaj ciężko bo pół świata już w tym naszym Interze jest przymierzane a dla mnie to chore.
"Jeśli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy.
Jeśli jesteś drugi, to jesteś nikim.
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: s15 »

Potencjał to się ma wieku 7-12 wtedy go trenuujesz.teraz to on posiada umiejetności to nie Polska ze wieku 23 lat mówią dopiero : dobry,zapowiadający się młodzieniec ;)
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: snuffy »

s15 pisze: Potencjał to się ma wieku 7-12 wtedy go trenuujesz.teraz to on posiada umiejetności to nie Polska ze wieku 23 lat mówią dopiero : dobry,zapowiadający się młodzieniec ;)
u nas to nawet w wieku 25 lat to mówią:D
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kachol »

Mario nas pożegnał, płakać nie ma co, jednak pozostaje pewne ale: albo zrobiliśmy interes życia pozbywając się młodego Włocha, albo sprzedaliśmy przedwcześnie jedną z największych gwiazd footballu. Mario zapowiada się na wielką gwiazdę, ale charakterem jest wciąż w przedszkolu, jak uda się nad nim zapanować w City to mogą mieć za 2-3 lata kogoś na miarę C.Ronaldo czy Messiego, ale równie dobrze Mario może przepaść i błąkać się potem po angielskich średniakach. Zobaczymy jestem ciekawy jego przyszłości, ale mimo wszystko jestem spokojniejszy, że nas pożegnał, na pewno Inter da sobie bez niego radę.
ODPOWIEDZ