SuperMario Balotelli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kusy »

nie ma co liczyć na to że on zmądrzeje, co roku jest nadzieja że się ocknie, ale niestety on się nie zmieni, taki ma już charakter.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: FReeFonix »

On to robi na popis? Liczylem ze cos z niego bedzie, ale to co on wyprawia to jest po prostu ŻAŁOCHA. Tak to jest z tymi czarnymi Włochami...
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: michalk »

Nie można też mu mieć tego do końca za złe, że w sparignowym meczu chciał "przyszpanować". Gdyby trafił opisali by to nawet na onecie, czy pokazali w wiadomosciach i caly swiat by był pod wrażeniem jego umiejętności. Trzeba przyznać, że przesadził, z uwagi na wcześniejsze wybryki, ale ja trochę go rozumiem.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: mikruzzo »

Dokładnie, to był sparing i chłopak chciał pokazać coś efektownego tylko że mu nie wyszło.
Ale daje głowe że jakby taka sama sytuacja dotyczyła Messiego to nikt by mu tego za złe nie miał, a nawet co niektórzy to mieliby mokro w gacia z podniety
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Też racja.

Wracając do tego sparingu to karnego za to wykonał po mistrzowsku ;]
http://www.youtube.com/watch?v=7AE_zLDTwFU
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: WTF »

Czy ten karny był mistrzowski, hm... mam co do tego wątpliwości. Wynik to z tego, że nie toleruję graczy "zatrzymujących się" podczas wykonywania karnego. Strzał z 11 metrów powinien być pewny i wykonany w tempie, bez tego śmiesznego kombinowania i czekania na ruch bramkarza. Co prawda to tylko moja opinia, nie zmienia to faktu, że do perfekcji brakowało dużo :P

Wracając do sztuczki Mario i jego reakcji na zmianę, to błazenada tego zawodnika ciągle mnie zadziwia. Rozumiem, że sparing, okres przygotowawczy, mecz pokazowy, ale po nieudanej sztuczce powinien schować głowę w piasek i potulnie zejść na ławkę, a ten zamiast to zrobić to jeszcze z pretensjami do Manciniego. Jak mnie to cieszy, że już tego chłopaka nie oglądam w Interze.  
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 13:03 przez WTF, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Właśnie chodziło mi o to że uderzył pewnie,mocno,z przekonaniem w prawy róg a bramkarza który poszedł w lewy,czy jeszcze trzeba czegoś wymagać ? :D
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Michal_fci »

nie zatrzymal sie zrobil bramkarza bo ten juz lecial w lewo to nawet mogl lzej kopnac i tak by wpadla
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Wracając do poprzedniej sytuacji to też inaczej by było jakby to zrobił Tevez czy inny piłkarz City,ale że Balotelli to wiadomo,musieli rozdmuchać sprawę na maksa.
Poza tym:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/pre ... tory.shtml
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: mikruzzo »

Ja natomiast chciałbym go jeszcze kiedyś zobaczyć w koszulce Interu jak już będzie dojrzalszym zawodnikiem, a tą wypowiedzią pokazuję że nie zawsze pajacuje, ale również potrafi się przyznać do błędu i przeprosić
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: forzaragazzi »

Moim zdaniem ironizuje  :-D A co karnego to naprawde perfekcyjny bo Balotelli nawet nie zwolnił tylko odpowiednim balansem ciała położył bramkarza.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Seba »

Nerazurro_ pisze: Wracając do poprzedniej sytuacji to też inaczej by było jakby to zrobił Tevez czy inny piłkarz City,ale że Balotelli to wiadomo,musieli rozdmuchać sprawę na maksa.
Sęk w tym, że inny piłkarz by tego nie zrobił. Przykro się patrzy jak gracz o takich umiejętnościach marnuje sobie karierę. Osobiście już dawno nie widziałem zawodnika, który w tak młodym wieku posiadałby takie umiejętności. Siła, szybkość, drybling, strzał, przegląd pola, spokój. Mario ma wszystko (poza mózgiem), aby stać się najlepszym piłkarzem świata. Jak zmądrzeje, to będzie już niestety za późno.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: pewny »

Mario przywitał sie z nami w ładnym stylu :)

mam na mysli strzelenie gola poprzedniej drużynie :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Andi10p »

No grał dobrze w tym meczu. Jak nie on normalnie. Dawno nie widziałęm żeby mu sie biegać chciało.:D Widać że kolegów poznaje starych choć podobno nie tęskni do Mediolanu tylko do Brescii. Coś tam już piszą w prasach, że o ciemnej stronie Mocy... yyy Mediolanu myśli. Z nim wszystko wg mnie możliwe.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: mikruzzo »

Brawo Mario za "dwójeczke" która wpakowałałeś Manu :brawo:
Oby tak dalej :ave:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kusy »

Mario dzisiaj świetne spotkanie i dwie bramki, ma chłopak wielki talent.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: sampam »

W takiej formie bedzie niezbedny i w City (alez konkurencja!) i w reprezentacji.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Tak oglądam sobie pamiętny sezon 2009/2010 i szczególnie przyglądam się Balotelliemu i za każdym razem jestem coraz bardziej pełen podziwu do jego talentu,przecież gdyby on miał równo pod czaszką to nie miałby sobie równych,zjadałby nawet Cristiano. Balo ma wszystko,ma świetną technikę,dynamikę,szybkość,nie boi się pojedynków 1 vs. 1,kapitalny strzał i pewność siebie a do tego wszystkiego jest idealnie zbudowany i zdrowy jak koń,szkoda jedynie że on tego nie docenia.

Choć nawet i tak obecnie pewnie by się nam przydał ;P
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Seba »

Nerazzurro_ pisze: Tak oglądam sobie pamiętny sezon 2009/2010 i szczególnie przyglądam się Balotelliemu i za każdym razem jestem coraz bardziej pełen podziwu do jego talentu,przecież gdyby on miał równo pod czaszką to nie miałby sobie równych,zjadałby nawet Cristiano. Balo ma wszystko,ma świetną technikę,dynamikę,szybkość,nie boi się pojedynków 1 vs. 1,kapitalny strzał i pewność siebie a do tego wszystkiego jest idealnie zbudowany i zdrowy jak koń,szkoda jedynie że on tego nie docenia.

Choć nawet i tak obecnie pewnie by się nam przydał ;P
Przydałby się i to bardzo. Powoli zaczynam żałować, że odszedł. Dlaczego ? bo pieniądze z transferu i tak poszły do skarbonki.
Obrazek
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Matios »

Ja nie zaluje, ze odszedł bo jednak było z nim za duzo kłopotów, ale talentu mu nie mozna odmowic.

Ciekawe jak sie zaprezentuje w dzisiejszym spotkaniu z Polska..
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Chojnaq »

Póki co jego rozum nie idzie w parze z gigantycznym talentem, więc moim zdaniem na tą chwilę jeszcze nie ma co żałować jego odejścia...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Serpente »

Obrazek

Rozwaliła mnie ta fota  :lol:
Obrazek
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Hanys »

a ja z chęcią bym go widział z powrotem u nas. Choć zapewne cena będzie troche odstraszająca a także sam Mario musi się na to zgodzić w co też wątpie aby wrócił do nas!
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: kulasiak »

A pamiętacie takie szczegóły jak rzucenie koszulki Interu z impetem o ziemię? Albo paradowanie w koszulce Milanu? Ja tam nie żałuję, że odszedł.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kusy »

Dobrze to pamiętamy!

http://www.youtube.com/watch?v=2Xt_0oqZLlg
http://www.youtube.com/watch?v=kkykcHMg2kQ

Ma chłopak wielki talent, ale ja się cieszę że nie ma go już u nas.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: lena182 »

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=DIz8Fj9s_vw

no to ja wrzucę inne filmy o Mario... i jeszcze raz powiem... błąd że odszedł... a po części winni są kibice Interu... film gdzie miał chłopak ubraną koszulkę milanu to "prowokacja" (takie ostatnio popularne słowo) a od tamte pory niektórzy kibice Interu go znienawidzili... jak przed Mou się panienka rozebrała w telewizji i tyłkiem mu po nosie kręciła to jakoś żona go nie znienawidziła... wydaje mi się że Mario mógł oddać serce dla Interu ale sami doprowadziliśmy do tego że przestał szanować te barwy... wszyscy wiedzieli że charakter ma trudny ale zamiast mu pomóc się uspokoić to wszyscy go tylko obwiniali... a zobaczcie jak on ładnie prowokował rywali... w całej naszej drużynie nie ma gościa z tak wielkimi jajami jak miał ten chłopak ;) no i cóż kolejny wspaniały włoski talent z naszej szkółki odszedł tak... dobrze że przynajmniej go nie zmarnowaliśmy jak santona... choć liczę że i on wróci na właściwy tor ;)
Obrazek
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Bodzek »

lena182 pisze: wydaje mi się że Mario mógł oddać serce dla Interu ale sami doprowadziliśmy do tego że przestał szanować te barwy...
Co za głupota! On nie szanował Naszych barw i stąd zaczęła się nagonka, a nie odwrotnie. To był skutek jego działań, a nie przyczyna.. Zastanów się dobrze.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: lena182 »

Zastanawiając się dobrze wychodzi na to że klub nie umiał poprowadzić genialnego zawodnika o trudnym charakterze ;) jakoś w MC czyli w klubie z którym nic go nie wiązało mario ma tylko problem z koszulkami treningowymi...
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: sampam »

„Nie mam pojęcia, czy szkolenie młodzieży w Interze zawiodło. Trzeba będzie zapytać o to ich" – przyznał w jednym z wywiadów Santon. Cos jest na rzeczy
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: SuperMario Balotelli

Post autor: Kusy »

lena182 pisze: Zastanawiając się dobrze wychodzi na to że klub nie umiał poprowadzić genialnego zawodnika o trudnym charakterze ;) jakoś w MC czyli w klubie z którym nic go nie wiązało mario ma tylko problem z koszulkami treningowymi...
tutaj się nie zgodzę

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/pre ... tory.shtml
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
ODPOWIEDZ