Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Jose Mourinho

Post autor: forzaragazzi »

yoda79 pisze: Z Bogiem. Niech idzie skąd przyszedł. Dużo gadki,mało efektów. To co pokazaliśmy w tym roku w Europie to SKANDAL.
Jaki skandal? Czy zagraliśmy diametralnie poniżej swoich mozliwości? Moim zdaniem nie. Serie A nie liczy sie dzisiaj w Europie i tyle. Celem na ten sezon było zdobycie Scudetto i dobre zaprezentowanie się w LM - tak sądze bo żaden prezes nie może wymagać od trenera wygrania Pucharu Europy gdzie liczą się detale. Natomiast jeżeli Mou nie wygra Serie A to wyleci na zbity pysk, jezeli go wczesniej kibice go zlinczują. 
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

A dla mnie to skandal. Kibicuję 20 lat Interowi, 20 lat i takich meczów jak te z Cypryjczykami, Grekami i Niemcami mało pamiętam.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

forzaragazzi pisze: Jaki skandal? Czy zagraliśmy diametralnie poniżej swoich mozliwości? Moim zdaniem nie.
Mecze grupowe oglądałeś ?
God protect me
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Bart »

A kogo obchodza mecze grupowe?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Mnie obchodzą. Każdy mecz Interu mnie obchodzi.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Bart pisze: A kogo obchodza mecze grupowe?
Obchdzą kibiców bo gdybyśmy nie dali dupy w grupie mogliśmy teraz grać w 1/4 eliminując Villareal a na mecz z mecz z ManU miec wiecej czasu na przygotowanie i wyleczenie obrońców.
God protect me
IlCapitano

Odp: Jose Mourinho

Post autor: IlCapitano »

Bart pisze: A kogo obchodza mecze grupowe?
Mnie obchodzą, bo gdybyśmy wygrali swoją grupę to nie wylosowalibyśmy Manchesteru i gralibyśmy dalej, bo żadna inna drużyna oprócz Barcelony i Liverpoolu nie dałaby nam rady.
Taką grupę jak miał Inter powinien przejść z palcem w dupie kończąc ją z minimum czterema zwycięstwami i dwoma remisami. Faza grupowa była najgorsza od pamietnego sezonu 03/04. A w fazie pucharowej ostatni raz strzeliliśmy gola 2 lata temu. Żenada.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Jose Mourinho

Post autor: forzaragazzi »

Nen pisze:
Bart pisze: A kogo obchodza mecze grupowe?
Obchdzą kibiców bo gdybyśmy nie dali dupy w grupie mogliśmy teraz grać w 1/4 eliminując Villareal a na mecz z mecz z ManU miec wiecej czasu na przygotowanie i wyleczenie obrońców.
A co Cie zdziwiło w fazie grupowej? Błedy Burdisso? Porazka z Niemcami ktorzy złoili także Milan? Jedziemy sobie do  Lizbony/Stambułu/Bremy i praktycznie nie istniejemy...
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Fanatyczny »

Serie A nie liczy sie dzisiaj w Europie
No bez przesady. W tym roku dala ciala i nie jest to juz najmocniejsza liga swiata. Calcio to Calcio, podniesie sie z kolan...
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Fanatyczny pisze:
Serie A nie liczy sie dzisiaj w Europie
No bez przesady. W tym roku dala ciala i nie jest to juz najmocniejsza liga swiata. Calcio to Calcio, podniesie sie z kolan...
Tylko jak tak dalej pójdzie utracimy na rzecz Niemiec 4 miejsca w LM.
Forzaragazzi
W grupie z Cypryjczykami czy Grekami to Mancio dałby sobie spokojnie radę. Mnie te mecze bolały po prostu. Remis na Cyprze, łomot w Bremie i na San Siro.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

forzaragazzi pisze:
Nen pisze:
Bart pisze: A kogo obchodza mecze grupowe?
Obchdzą kibiców bo gdybyśmy nie dali dupy w grupie mogliśmy teraz grać w 1/4 eliminując Villareal a na mecz z mecz z ManU miec wiecej czasu na przygotowanie i wyleczenie obrońców.
A co Cie zdziwiło w fazie grupowej? Błedy Burdisso? Porazka z Niemcami ktorzy złoili także Milan? Jedziemy sobie do  Lizbony/Stambułu/Bremy i praktycznie nie istniejemy...
No to właśnie mówię, że nic mnie nie zdziwiło bo znowu daliśmy dupala w lidze a Jose mógł zmienic chociaż to ..
God protect me
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Bart »

Il Capitano pisze:
Bart pisze: A kogo obchodza mecze grupowe?
Mnie obchodzą, bo gdybyśmy wygrali swoją grupę to nie wylosowalibyśmy Manchesteru i gralibyśmy dalej, bo żadna inna drużyna oprócz Barcelony i Liverpoolu nie dałaby nam rady.
Taką grupę jak miał Inter powinien przejść z palcem w dupie kończąc ją z minimum czterema zwycięstwami i dwoma remisami. Faza grupowa była najgorsza od pamietnego sezonu 03/04. A w fazie pucharowej ostatni raz strzeliliśmy gola 2 lata temu. Żenada.
No i wtedy w następnej rundzie trafilibyśmy na MU i tylko byśmy odłożyli wyrok. Nie ma co się bawić w takie kalkulacje, jak ambicją jest wygranie LM.

Mancio sobie w zeszłym sezonie doskonale dał radę w rundzie grupowej, ale nic mu to kompletnie nie dało. Liverpool w 2004 roku ledwo wyszedł z grupy, a jak się skończyło, wszyscy wiemy.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2009, 17:37 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Bart,ale mi np. minimalnie lepiej było z myslą,że chociaż średniaki i słabeusze Europy się nas bali. A teraz nikt nie ma przed nami respektu. W sumie czumu by mieli go mieć...
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jaszczu91 »

Jose przyszedł do Interu z jednym wielkim celem. Zdobyć ligę mistrzów. Ta sztuka sie nie udała i mimo że odpadlismy z MU po w miarę równym pojedynku to nie zmienia faktu ze w tej edycji graliśmy katastrofalnie. Przecież my powinniśmy tę nasza grupę roznieść w drobny mak! A tu mistrz Włoch czeka co zrobi Anorthosis zeby byc pewnym awansu! Żenada. Powinno byc pierwsze miejsce i awans. Ekipa Mourinho nie zwojowała niestety Europy. :(
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Inter fan
Posty: 38
Rejestracja: 8 lis 2007, 18:16

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Inter fan »

Jeśli chcemy wygrać ligę mistrzów to musimy wygrać z każdym a nie liczyć na pierwsze miejsce w grupie i teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w 1/8. Ja uważam, że ta edycja,mimo iż katastrofalna była lepsza od poprzedniej.Słabo graliśmy ze słabymi zespołami ale najlepszej drużynie na świecie nie odstępowaliśmy. Chyba nikt nie będzie miał pretensje to Mourinho oto,że w pół roku nie zbudował drużyny,która może walczyć o wygranie ligi mistrzów.Do tego potrzebne są lata treningów i przemyślane decyzje transferowe czyli nie takie jakie miały miejsce w ostatnim marcato.Myślę,że w przyszłej edycji Internazionale będą na tyle silni,by walczyć skutecznie z takimi zespołami jak MU czy Barca.
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Daro »

Nie zapomnijmy z kim graliśmy z obronca Trofeum i klubowym mistrzem szkoda ze w pierwszym  meczu nie udało sie wygrać wiadomo ze na Old Traford gra sie ciężko ale myśle ze słowo kompromitacja jest mocno przesadzone kto wie co by było jak by nie poprzeczka Ibry albo słupek Adriano moim zdaniem zagraliśmy  swietny mecz brakło szczescia zostaje tylko pewien nie dosyt ze konczymy już rywalizacje w 1/8 szkoda ze w grupie zajęliśmy 2 miejsce ale i tak w koncu byśmy trafili na na Manchester czy Liverpool.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Kermitt »

Dlaczego wszyscy po jednym sezonie chcemy wyrzucać Mourinho ? Przecież nic strasznego się nie dzieje. To była Liga Mistrzów, a ten sezon wcale nie musi być przegrany. Są inne trofea. Poza tym Mourinho musiał zrobić ekipe na poziomie elity piłkarskiej Europy w praktycznie pół roku. Co prawda transfery nie udane, by nie powiedzieć tragiczne, ale ... Ale dajmy mu czas. Nie chce byśmy się stali drugim Realem, co po pół roku będzie wymieniał trenerów. Myślę że po dwóch, trzech sezonach można myśleć o zwalnianiu ale nie po jednym sezonie ! On też musi się wkomponować w zespół, poznać zawodników, wiedzieć jak do każdego indywidualnie podejść. Taki Ferguson, Wenger czy Benitez ile siedzą w swoich klubach ? Czy oni wszyscy nie są z Anglii ? Ależ oczywiście, i tu udzielam przy okazji odpowiedzi na pytanie dlaczego drużyny z Wysp wojują europejskie salony ! Po za tym jak już mówiłem, sezon nie musi być na minus. Jest jeszcze Scudetto i niech nasi pokażą że z MU zabrakło szczęścia eliminując Sampe z Pucharu. O zwolnieniu trenera możemy mówić co najmniej za dwa sezony.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dodo_IM »

Mourinho podpisał kontrakt na 3 lata i wątpię, że go przedłuży nawet jak wygra LM, ponieważ tęskno mu do Premiere League.  Ja po trochu się zawiodłem Mourinho. Zmienił się po zwolnieniu z Chelsea. Z Les Blues w pierwszym sezonie od początku zrobił wielką ekipę i awansował do 1/2 LM eliminując po drodze Barcelonę. Wygrał z wielką przewagą ligę. Z nami ten pierwszy sezon jest dużo gorszy. Mogło na to wpłynąć wiele czynników, ale sam Jose też na pewno jest winny. Ja oczywiście jestem przeciwko zwalnianiu go, bo każdy trener musi mieć czas. Więrzę w niego. Forza Inter
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Mora
Posty: 2591
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Mora »

Mourinho ma u mnie duży kredyt zaufania.Mancio odpadł z LM z przeciętną Valencią i z Liverpoolem z którym nawet nie podjęliśmy walki.O porażce z MU zadecydowały indywidualne błędy i brak szczęścia.Czy należy winić Mou za postawę Vieiry przy stałym fragmencie :?: Mourinho zrobił co mógł,dobrze ustawił zespół,nieczęsto zdarza się ,żeby MU na Old Trafford przez 20 minut niemal wyłącznie się bronił...Gdybyśmy zatrudnili Mancio ,to Inter po prostu cofnąłby się w rozwoju.Dobrze,że przez te wsszystkie lata Moratti zmądrzał i nie zmienia trenerów jak rękawiczki.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kcpwwa »

dodo_IM pisze: Ja po trochu się zawiodłem Mourinho. Zmienił się po zwolnieniu z Chelsea. Z Les Blues w pierwszym sezonie od początku zrobił wielką ekipę i awansował do 1/2 LM eliminując po drodze Barcelonę. Wygrał z wielką przewagą ligę. Z nami ten pierwszy sezon jest dużo gorszy.
Przede wszystkim Abramovicz wylozyl grrrruuuuuba kase,zeby Mou mial kim grac i to nie okazaly sie dwa,nietrafione zreszta transfery jak u nas. W Interze Jose gra druzyna,ktora z lekka od dwoch lat jest niemal niezmienna,wiec jak moga sie poprawic tak znacznie,zeby odrazu mierzyc w LM?
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Kibice Interu wywiesili transparent znamionujący niechęć do portugalskiego szkoleniowca. Tego nam teraz tylko brakowało...
God protect me
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Jose Mourinho

Post autor: ForzaeDi »

Uważam że Jose powinien jeszcze zostać przynajmniej rok u nas. Zobaczymy jak przebuduje zespół po tym sezonie, bo przebudować musi. Trzeba paru piłkarzy sprzedać, paru odejdzie gdyż kończy im się kontrakt a na ich miejsce trzeba będzie kupić innych, tak ażeby Inter miał mocną i szeroką kadrę. Wtedy się zobaczy co Jose zwojuje w LM za rok. Tak czy siak na to wszystko trzeba będzie czasu no i oczywiście kasy ...
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dodo_IM »

kcp_wwa pisze:
dodo_IM pisze: Ja po trochu się zawiodłem Mourinho. Zmienił się po zwolnieniu z Chelsea. Z Les Blues w pierwszym sezonie od początku zrobił wielką ekipę i awansował do 1/2 LM eliminując po drodze Barcelonę. Wygrał z wielką przewagą ligę. Z nami ten pierwszy sezon jest dużo gorszy.
No

Przede wszystkim Abramovicz wylozyl grrrruuuuuba kase,zeby Mou mial kim grac i to nie okazaly sie dwa,nietrafione zreszta transfery jak u nas. W Interze Jose gra druzyna,ktora z lekka od dwoch lat jest niemal niezmienna,wiec jak moga sie poprawic tak znacznie,zeby odrazu mierzyc w LM?
Piłka nożna to jak na pewno wiesz gra zespołowa, a Mourinho wg mnie tej drużyny nie zrobił. Czy można za to winić piłkarzy? Po trochu może i tak, ale wina leży głównie po stronie Portugalczyka. Co do grubej kasy to teraz może nie być z nią łatwą bo mamy ten kryzys gospodarczy, chodź nie wiem jak to dotknęło Morattiego. Tak czy siak przebudowa jest konieczna. Teraz trzeba wygrać Scudetto z tym składem jaki obecnie Mourinho posiada.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Dokładnie trzeba dowieźć Scudetto i dopiero wtedy się zastanawiać.

Co do kasy to w Chelsea Mourinho był królem nieudanych transferów z Szewa na czele.
God protect me
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Darek »

Nen pisze:
Co do kasy to w Chelsea Mourinho był królem nieudanych transferów z Szewa na czele.
Szewę ściągnął Romek bo chciał żeby jego kumpel kopał u niego w drużynie i Mourinho raczej wpływu na to nie miał.

P.S
Nie wiem czy Manciniego podciągnąć pod wtopę Mourinho, bo wydaje mi się że transfer Brazylijczyka był załatwiany jeszcze za czasów panowania poprzedniego trenera który chciał go mieć w składzie.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Orzeu »

król nieudanych transferów ? no nie wiem...

wg mnie nie mozna go tak nazwać, bo obok niewypałów takich jak Robben, Kezman, Malouda itp. kupił też takich piłkarzy jak Carvalho, Cech, Drogba, Essien, Shaun Wright Philips, czy John Obi Mikel. Większość z nich jakby nie patrzeć jak Drogba, Cech czy Essien to strzaly w 10-tkę ,więc miano króla nieudanych trasnferów STANOWCZO do niego nie pasuje.

Swoją drogą Quaresma, Mancini zostali kupieni pod 4-3-3, a że jak wiadomo teraz nie będziemy grać tym systemem zbyt często tak więc i nowe zakupy będą wyglądały inaczej - Mourinho to mądry facet i na pewno wyciągnie z ostatnich niepowodzeń odpowiednie wnioski i wzmocni zespół jakimiś solidnymi grajkami, a że będą to piłkarze o wielkiej klasie to jest to raczej pewne.
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Orzeu pisze: wg mnie nie mozna go tak nazwać, bo obok niewypałów takich jak Robben, Kezman, Malouda itp. kupił też takich piłkarzy jak Carvalho, Cech, Drogba, Essien, Shaun Wright Philips, czy John Obi Mikel. Większość z nich jakby nie patrzeć jak Drogba, Cech czy Essien to strzaly w 10-tkę ,więc miano króla nieudanych transferów STANOWCZO do niego nie pasuje.
No Philipsa do udanych nie zaliczyłbym. Grał mało a jak grał to grał kiepsko zresztą już go w Chelsea nie ma. Oczywiście Jose sprowadził wielkie gwiazdy jak Drogba Cech czy Essien. Jednak dwóch pierwszych mieli już wyrobioną markę i z kapelusza on ich nie wyciągnął tylko za sporą kasę Romka. Wiadomo że jak się robi masę transferów to cześć wyjdzie ale nas nie stać na takie pochopne decyzje jak Quaresma czy Mancini.

Nalezy ocenić jego politykę transferową tutaj. Gdzie jak na razie 2 z 3 transferów to wielkie niewypały.

Może tytuł "Król nieudanych transferów" to za dużo ale raczej bliżej niż dalej Jose do owej intytulacji. 
God protect me
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Kamikaze »

Jose potrzebuje czasu żeby zapoznał sie dobrze z druzyną i mógł wprowadzić swoje korekty. Nie awansowalismy w tej edycji LM bo mamy za duzo zawodnikow bez użytecznych i nie dajacych sobie rade na arenie miedzy narodowej np. Rivas , Crespo, Figo, Vieira, Cruz czy Mancini <-- w tej formie.  Bo gdyby u nas gral tak jak w Romie, to bysmy mieli wiele pożytku.  Licze na dobre posuniecie Jose w nastepnym okienku transferowym :D    Forza Inter 
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Chelsea to Chelsea...W tamtym okresie to w wielkim stopniu Roman angazowal sie w pozyskiwanie pilkarzy. Trudno teraz powiedziec, ktorzy zawodnicy byli pomyslami tylko Portugalczyka, a ktorych (Szewczenko) za wszelka cene chcial miec w skladzie Abramowicz.

Krolami nieudanych transerow to moznaby nazwac Tardellego, Cupera i im podobnych... Oni sciagali do nas takich zawodnikow jak Vampeta, Guly, Peralta, Sorondo, Pacheco, Almeyda i tego typu wynalazki, ktorych w tamtych latach przez Inter przewinelo sie wiele...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 00:08 przez Pablusso, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
sig by Orzeu
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dzonyy »

Jeśli wyrzucimy Jose to naprawdę stracę wiarę w Morattiego.  Nie od dziś wiadomo że zna się na tym co robi i warto mu dać szansę..." nie od razu Rzym zbudowano" :) Ale z tym królem to przesadzacie nie wyszły mu dwa transfery ale to jeszcze nie powód żeby nadawać mu taki tytuł. Pablusso podał dużo lepszych kandydatów :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
ODPOWIEDZ