Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

o0Mietek0o pisze: W pełni zgadzam się z autorem posta.Dlatego w razie odejścia Jose (co i tak się nie stanie w tym sezonie) powinniśmy przy poszukiwaniu nowego szkoleniowca bazować na jego dotychczasowej pracy w danym zespole a ściślej mówiąc postępie jakim dokonała drużyna pod jego wodzą.Moimi kandydatami byliby (jak już kiedyś mówiłem) F.Magath lub Laurent Blanc.
Tak, ale problemem mogłoby być to, czy Magath albo Blanc mieliby równie ogromny autorytet wśród zawodników co obecnie posiada Mourinho. Wszyscy pamiętamy co się działo jak kilku piłkarzy pokłóciło się z Mancio :roll:
yankes
Posty: 41
Rejestracja: 9 sie 2009, 14:03
Lokalizacja: Poznań/ Bydgoszcz

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yankes »

Magath to zły przykład. Owszem jest to trener, który potrafi stworzyć zawodników i z małym klubem odnieść sukces poprzez cholernie ciężką pracę ( w Niemczech krążą legendy o jego metodach treningowych ), ale jednak w wielkim klubie, gdzie grają wielkie nazwiska już sobie nie poradził. Zawodnicy Bayernu się buntowali, co przełożyło się na atmosferę i w konsekwencji wyniki.

Blanc został już selekcjonerem reprezentacji Francji po Mistrzostwach Świata w RPA.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dzyl »

Jose powinien zostać jeszcze jeden sezon, przynajmniej niech zrobi to dla Interu, bo  narazie nie ma żadnego dobrego trenera który jest bezrobotny, a w przyszłym sezonie być może będzie jakiś dobry do wyciągnięcia, więc niech Jose zostanie jeszcze ten jeden sezon z Interem. Niech zdobędzie z nami dwa razy potrójną koronę :)
Eriksson
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: Curva Nord

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Eriksson »

Witam  :-)

Jeśli chodzi o sprawę Mourinho i Real Madryt to Ja mam dwie hipotezy na temat tej całej sprawy.
Pierwsza z nich zdecydowanie bardziej pozytywna dla Nas - czyli kibiców Interu jest taka że Mou robi szum wokół siebie aby nie było zbyt wielu dyskusji na temat finałowego meczu Interu a zawodnicy mogli przygotować się w spokoju i ciszy do tak ważnego spotkania. Sam Mou podkreśla że jest to do niego ważniejsze spotkanie niż finał Mundialu. A jak pewnie pamiętamy Mou już stosował podobne zagrywki słowne przed ważnymi wydarzeniami w szczególności trenując The Blues. A to trenera obraził a to na konferencję przed ważnym spotkanie wysłał gościa, który w dannych rozgrywkach przebywał na boisku raptem parę minut... Wiele by jeszcze wymieniać ale po co ? Każdy z Nas to pamięta.

Druga hipoteza jest taka iż Mou chce trenować Real już teraz ponieważ... nie wiadomo co będzie w przyszłym sezonie i zwyczajnie podobnej oferty może nie dostać bądź nie będzie ona już smakowała tak jak w tym momencie. Real nie zdobył kompletnie nic mimo olbrzymich pieniędzy, które Perez wyłożył na zawodników czy to w oczywiście mniejszym stopniu nie przypomina Wam znajomej sytuacji ? Przecież przed przybyciem Mou Inter zdobywał we Włoszech praktycznie wszystko a i tak Europa mówiła jednym głosem że Moratti ładuje pieniądze w błoto ponieważ Anglia, Hiszpania jest czymś czego Inter szybko nie przeskoczy. Odpadliśmy z Villareal, Valencią, Liverpoolem (dwu mecz z The Redds to była kompromitacja) rok póżniej kiedy był już Mou to Manchester United wyeliminował Nerrazzuri.
Ale Mou był sprytniejszy i na samym początku przygody z Interem zaznaczył że potrzebuje conajmniej dwóch sezonów aby zawojować Europe. Do czego dąże... Dziś wszyscy wyśmiewają Real a nad Interem nagle uniósł się magiczny pył, który rozsypał ponoć magik o nazwisku Jose Mourinho. Czy Mou nie czuł by się wspaniale kiedy za dwa lata a może już za rok nie było by podobnie w Madrycie. Wtedy Jose spełnił by się jako trener w 100% zdobył misrzostwo Serie A, Premiership i Primera Division a przecież cały czas powtarza że jest to jego główny cel w karierze trenerskiej.

Dlatego wydaje mi się że nie chcę czekać jeszcze jednego sezonu aby prowadzić "Króleweskich" ponieważ w przyszłym roku Real może być już silniejszy i kto wie może mieć nawet trofeum LM bądź Primera Division a wtedy Mou nie będzie już tak wielkim zbawicielem w Hiszpani.

Co do następcu portugalczyka mam dwóch kandydatów o jednym z nich już wiele się pisze czyli Rafa Benitez jeśli chodzi o drugiego to nie powiedziano na jego temat jeszcze ani jednego słowa... mam na myśli Joachima Loew (nie wiem czy dobrze odmieniłem jego nazwisko  :wink: ). Wiem że jest to kandydat, który na 95% nie poprowadzi Interu ale bardzo szanuję jego umiejętności trenerskie.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Jose Mourinho

Post autor: piotrek7 »

Eriksson pisze: Druga hipoteza jest taka iż Mou chce trenować Real już teraz ponieważ... nie wiadomo co będzie w przyszłym sezonie i zwyczajnie podobnej oferty może nie dostać bądź nie będzie ona już smakowała tak jak w tym momencie. Real nie zdobył kompletnie nic mimo olbrzymich pieniędzy, które Perez wyłożył na zawodników czy to w oczywiście mniejszym stopniu nie przypomina Wam znajomej sytuacji ? Przecież przed przybyciem Mou Inter zdobywał we Włoszech praktycznie wszystko a i tak Europa mówiła jednym głosem że Moratti ładuje pieniądze w błoto ponieważ Anglia, Hiszpania jest czymś czego Inter szybko nie przeskoczy. Odpadliśmy z Villareal, Valencią, Liverpoolem (dwu mecz z The Redds to była kompromitacja) rok póżniej kiedy był już Mou to Manchester United wyeliminował Nerrazzuri.
Ale Mou był sprytniejszy i na samym początku przygody z Interem zaznaczył że potrzebuje conajmniej dwóch sezonów aby zawojować Europe. Do czego dąże... Dziś wszyscy wyśmiewają Real a nad Interem nagle uniósł się magiczny pył, który rozsypał ponoć magik o nazwisku Jose Mourinho. Czy Mou nie czuł by się wspaniale kiedy za dwa lata a może już za rok nie było by podobnie w Madrycie. Wtedy Jose spełnił by się jako trener w 100% zdobył misrzostwo Serie A, Premiership i Primera Division a przecież cały czas powtarza że jest to jego główny cel w karierze trenerskiej.

Dlatego wydaje mi się że nie chcę czekać jeszcze jednego sezonu aby prowadzić "Króleweskich" ponieważ w przyszłym roku Real może być już silniejszy i kto wie może mieć nawet trofeum LM bądź Primera Division a wtedy Mou nie będzie już tak wielkim zbawicielem w Hiszpani.
Nie sądzę żeby obecny Real z tym samym szkoleniowcem i taktyką wszyscy do Ronaldo wygrał LM, większe szanse w lidze, ale i tak małe. Nie wierzę by Mou w Hiszpanii zdobył więcej pkt. niż Pellegrini, a przecież 96pkt nie wystarczyło na mistrza, a czy Barca będzie słabsza? Na pewno nie. Tak więc na miejscu Mourinho nie brałbym pod uwagę tych czynników, może jeszcze poczekać rok, dwa, ale do tego czasu Galacticos mogą zbankrutować (śmiech).
o0Mietek0o
Posty: 18
Rejestracja: 5 sie 2009, 22:26

Odp: Jose Mourinho

Post autor: o0Mietek0o »

Chuchu pisze:
o0Mietek0o pisze: W pełni zgadzam się z autorem posta.Dlatego w razie odejścia Jose (co i tak się nie stanie w tym sezonie) powinniśmy przy poszukiwaniu nowego szkoleniowca bazować na jego dotychczasowej pracy w danym zespole a ściślej mówiąc postępie jakim dokonała drużyna pod jego wodzą.Moimi kandydatami byliby (jak już kiedyś mówiłem) F.Magath lub Laurent Blanc.
Tak, ale problemem mogłoby być to, czy Magath albo Blanc mieliby równie ogromny autorytet wśród zawodników co obecnie posiada Mourinho. Wszyscy pamiętamy co się działo jak kilku piłkarzy pokłóciło się z Mancio :roll:
yankes pisze: Magath to zły przykład. Owszem jest to trener, który potrafi stworzyć zawodników i z małym klubem odnieść sukces poprzez cholernie ciężką pracę ( w Niemczech krążą legendy o jego metodach treningowych ), ale jednak w wielkim klubie, gdzie grają wielkie nazwiska już sobie nie poradził. Zawodnicy Bayernu się buntowali, co przełożyło się na atmosferę i w konsekwencji wyniki.

Blanc został już selekcjonerem reprezentacji Francji po Mistrzostwach Świata w RPA.
Szanuje wasze zdanie chłopaki ale proszę abyście uszanowali również moje a nie mówili że od razu głupie bez sensu itp,każdy ma prawo do swojego subiektywnego zdania na dany temat.Albo jeśli już mine krytykujecie to podajcie chociaż jakieś konkretne argumenty a nie to czy np Blanc (były zawodnik Interu,kolega z szatni Il Capitano,Cordoby nie jestem pewien) miałby tak wielki autorytet jak Jose  :-D

Co do innych kandydatów również padły ciekawe propozycje jak chociażby Guus Hiddink czy Benitez ale pierwszy na pewno do nas nie zawita (kadra Turcji) a drugi jest dla mnie wielka zagadką jeśli miałby zostać naszym szkoleniowcem ponieważ w Valencii spisywał się świetnie gdzie miał (podobnie jak w Serie A) tydzień na przygotowanie zespołu do poszczególnych meczów w lidze,natomiast w Europejskich Pucharach szło mu równie dobrze czego mu bez wątpienia nie można odmówić (wyniki Valencii i Liverpool'u mówią same za siebie) ale jak by poradził sobie w tak specyficznej lidze jak Serie A tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.Pozdrawiam
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Jeśli ktoś ma Jose zastąpić to najlepszym kandydatem byłby Hiddink ale z tego co czytałem gdzieś tam ma już zaklepaną robótkę. Drugim jest oczywiście Capello, który po MŚ prawdopodobnie opuści Anglię jednak jestem pewien, że jeśli Mourinho będzie miał odejść to zarząd najpierw rozejrzy się za jego następcą a dopiero później podziękuje Portugalczykowi za pracę.

EDIT: Ale ja Cię nie skrytykowałem - ty napisałeś swoje zdanie a ja swoje, po prostu uważam, że po odejściu Jose kolejnemu trenerowi trudno będzie wyrobić sobie autorytet trenerski a wątpię aby to udało się Magathowi czy Blancowi.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, 18:19 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Eriksson
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: Curva Nord

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Eriksson »

@piotrek7 czy Twoim zdaniem Barcelona co sezon będzie już zdobywać ok. 100 punktów ? Nie wydaje mi się.
Barcelona to wspaniały klub ale jak każdy przeżywa lepsze i słabsze chwile. W poprzednim sezonie zdobyli 6 trofeów w tym sezonie mają szanse już tylko na dwa. Pamiętasz kiedy zdobywali LM z Arsenalem wtedy z Ronaldinho grali wspaniale wzmocnili obronę i wszyscy byli przekonani że będą nie do pokonania w następnym sezonie a tu mistrzostwo dla Realu pod wodzą Capello i LM wygrana przez Manchester.
Widać że Barca się wzmacnia już mają Ville wiele się mówi o Fabregasie ale czy będą oni wzmocnieniem chyba trzeba poczekać z resztą sam pamiętasz jakie były plany z Ibrahimovicem w ataku.

Oczywiście szanuję Twoje zdanie ale wydaję mi się że czynniki, które wypisałem są dość znaczące w wyborze Mourinho.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Jose Mourinho

Post autor: piotrek7 »

Eriksson pisze: @piotrek7 czy Twoim zdaniem Barcelona co sezon będzie już zdobywać ok. 100 punktów ? Nie wydaje mi się.
Barcelona to wspaniały klub ale jak każdy przeżywa lepsze i słabsze chwile. W poprzednim sezonie zdobyli 6 trofeów w tym sezonie mają szanse już tylko na dwa. Pamiętasz kiedy zdobywali LM z Arsenalem wtedy z Ronaldinho grali wspaniale wzmocnili obronę i wszyscy byli przekonani że będą nie do pokonania w następnym sezonie a tu mistrzostwo dla Realu pod wodzą Capello i LM wygrana przez Manchester.
Widać że Barca się wzmacnia już mają Ville wiele się mówi o Fabregasie ale czy będą oni wzmocnieniem chyba trzeba poczekać z resztą sam pamiętasz jakie były plany z Ibrahimovicem w ataku.

Oczywiście szanuję Twoje zdanie ale wydaję mi się że czynniki, które wypisałem są dość znaczące w wyborze Mourinho.
Tak na marginesie to zeszłym sezonie Barcelona zdobyła 3 trofea, a w tym 4.
W przeciwieństwie do Ronaldinho Messiemu palma nie uderzy do głowy, ale nie ma co bawić się w przypuszczenia, bo i tak za bardzo odbiegamy od tematu jakim jest JM.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Chuchu pisze: Jeśli ktoś ma Jose zastąpić to najlepszym kandydatem byłby Hiddink ale z tego co czytałem gdzieś tam ma już zaklepaną robótkę. Drugim jest oczywiście Capello, który po MŚ prawdopodobnie opuści Anglię jednak jestem pewien, że jeśli Mourinho będzie miał odejść to zarząd najpierw rozejrzy się za jego następcą a dopiero później podziękuje Portugalczykowi za pracę.
Niestety jedyny wg mnie sensowny nastepca Mou - Hiddink po MŚ bierze się za trenowanie Turcji.
Szkoda-ciężko Mou będzie zastąpić kimś innym.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Wiem, że niektórzy mnie teraz zjadą ale co byście powiedzieli na wielki powrót...Cuper'a?? :) Pamiętam jak takim raczej niezbyt mocarnym składem doszliśmy do półfinału Ligi Mistrzów odpadając po 2 remisach z Milanem. No bo miał wtedy Vieriego, Zanettiego, Toldo czy Cannavaro ale reszta składu to byli zawodnicy w stylu Emre, Sergio Conceicao, Cauet, Almeida, Dalmat czy Guglielminpietro (czy tam jak to się pisze). Grę obronną potrafi zorganizować świetnie i co byście na niego powiedzieli :) Sam tam z rok temu mówił, że chciałby kiedyś jeszcze poprowadzić Inter :)
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Jose Mourinho

Post autor: piotrek7 »

Chuchu pisze: Wiem, że niektórzy mnie teraz zjadą ale co byście powiedzieli na wielki powrót...Cuper'a?? :) Pamiętam jak takim raczej niezbyt mocarnym składem doszliśmy do półfinału Ligi Mistrzów odpadając po 2 remisach z Milanem. No bo miał wtedy Vieriego, Zanettiego, Toldo czy Cannavaro ale reszta składu to byli zawodnicy w stylu Emre, Sergio Conceicao, Cauet, Almeida, Dalmat czy Guglielminpietro (czy tam jak to się pisze). Grę obronną potrafi zorganizować świetnie i co byście na niego powiedzieli :) Sam tam z rok temu mówił, że chciałby kiedyś jeszcze poprowadzić Inter :)
Chyba będę musiał Cię zjechać, no więc robię to. :wink:
Trenerzy na ogół są jak wino, im starsi tym lepsi, ale ten chyba naprawdę się przeterminował.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, 21:33 przez piotrek7, łącznie zmieniany 1 raz.
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Jose Mourinho

Post autor: rudziol »

Jak Jose wygra LM to zostanie w Mediolanie bo będzie chciał jako pierwszy w historii wygrać te rozgrywki 2 razy z rzędu
Jak przegra może być różnie
Grooven
Posty: 25
Rejestracja: 12 wrz 2009, 22:59

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Grooven »

Nie mam pojęcia... te plotki o odejściu Mou do Real'u to może być prawda ,Jose po zdobyciu potrójnej korony odejdzie. JAk już było pisane że nie prowadzenie Realu w karierze trenerskiej to ominięcie jednej z głównych celów, czym może być praca najlepszego trenera i nie prowadzić najlepszej i najbardziej opłacalnej drużyny w europie?? Chociaż te rozgłaśnianie o odejściu The Special One to mogą być nie prawdą ,by ściągnąć presję z zawodników. Ostatnio częściej piszą o jego prowadzeniu Królewskich, że zapomina się o finale...
o0Mietek0o
Posty: 18
Rejestracja: 5 sie 2009, 22:26

Odp: Jose Mourinho

Post autor: o0Mietek0o »

Powiem wam tyle,dajmy sobie już spokój z plotkami na temat jego rzekomego transferu do Królewskich,a skupmy się na sobocie czyli najważniejszym dniu ostatniej dekady dla nas kibiców Interu Mediolan,wszystko na ten temat.Dziękuję
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Jose Mourinho

Post autor: snuffy »

ja sie już dawno skupiłem:) a za Mou tylko Ciro Ferrara, słyszałem, że jest bezrobotny takiego trenera to brac jak najprędzej :)
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kachol »

W ciągu ostatnich dni zrobiło się już tak komicznie, że chyba trochę trzeba zwolnić... Podobno w ogóle Jose to już jest dwiema nogami w Madrycie, a mi mimo wszystko wydaje się, że może stać się o wiele bardziej prościej, na zasadzie z dużej chmury, mały deszcz...

Po pierwsze Mou na pewno myśli jeszcze nad tym, czy zwycięstwo w finale i perspektywa walki o kolejne puchary nie jest ważniejsza, od pracy z królewskimi już teraz. Mou jest stosunkowo młodym trenerem i mówi o celach jakie ma i na pewno będzie chciał je zrealizować, ale czy nie poczeka jeszcze roku, albo dwóch tego nie wiemy. Biorąc pod uwagę roszady w Realu, wie, że za rok też będą go potrzebowali, za 5 prawdopodobnie też, bo oczekiwania w Realu zarządu są "przegalaktyczne". Przypomnę, że lecieli tam świetni trenerzy, baaaa, nawet trenerzy, którzy zdobywali mistrzostwo, tylko z powodu, że to wszystko za mało...

Ponadto przypomnę, że Mou powiedział, że chce wypełnić kontrakt w Mediolanie, być może wizja stania się legendą w klubie będzie bardziej kusząca od przeprowadzki do Madrytu. Wydaje mi się, że nie bez znaczenia, są już reakcje fanów, zawsze Mou podkreśla, że chce, aby kibice stali za nim murem, a połowa Mediolanu stała się jego bastionem na dobre i złe. Obecne sukcesy ponadto spowodują, że być może będzie miał takie możliwości transferów jakich jeszcze nie miał w Mediolanie.

Wiemy, że Moratti, kibice, zawodnicy zrobią wszystko żeby Jose został, czy zostanie tego nie wiem, ale wydaje mi się, że przesadnie niektórzy już uważają go za trenera królewskich, nigdy nie powiedział, że w razie wygranej odejdzie i nigdy nie powiedział, że już jest trenerem Realu. Więc dla mnie jako kibica jest jedna: Madrytowi podarujemy podarujemy na 90 minut trenera i 11 zwycięzców, zabierzemy w zamian puchar i tyle w tym temacie!!!

Na koniec dwa słowa o następcach... Jose Mourinho...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Adriano_forever »

No i stało się. Mourinho odchodzi do Realu. Niestety... Ponieważ Inter za Jose odżył i co najważniejsze zdobył upragnioną Ligę Mistrzów po 45 latach. Szkoda bo Mourinho to naprawdę bardzo dobry trener. Z Interem zdobył wszystko co było do wygrania we Włoszech. Pojawiają się filmiki w których widać łzy u Jose. To znak że był do naszego klubu bardzo przywiązany. Pozostaje nam szukać nowego trenera. Dziękujemy Jose za wszystko i powodzenia :flaga33:
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

http://euro2008.blox.pl/2010/05/Mourinh ... wideo.html

Jose zawsze słynął z tego, że mocno zżywa się ze swoimi zawodnikami. Szkoda wielka że odchodzi ale mam nadzieję, że na jego miejsce przyjdzie Hiddink lub Capello.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2010, 18:58 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
goglin
Posty: 32
Rejestracja: 13 kwie 2010, 20:41
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: goglin »

Coś pięknego ... szkoda że odchodzi.
Będę go śledzić w Realu :)
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Minister »

Tym miłym akcentem Mou pokazał jak wielkim jest człowiekiem.Szacunek dla niego..Takich ludzi nie można nie kochać!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Jose Mourinho

Post autor: rudziol »

Jeszcze nie odszedł i są szanse żeby został niewielkie ale są ...  Wieże jednak że zostanie na kolejny sezon żeby zdobędzie dosłownie wszystko ( superpuchar Włoch i Europy, klubowe mistrzostwa Świata, 19 majstra Puchar włoch i LM :D )
Może jest jeszcze ktoś kto przekona wielkiego TSO do zostanie
:( 
BTB
Posty: 39
Rejestracja: 11 mar 2009, 23:35

Odp: Jose Mourinho

Post autor: BTB »

Oficjalnie jeszcze nie odszedł, ale szanse na jego pozostanie już teraz są moim zdaniem mniej niż śladowe. Też chciałabym aby nadal trenował Inter, ale patrząc na jego karierę to potrzebuje nowego wyzwania. Szkoda, ze tym wyzwaniem nie mogłoby być dla niego obronienie LM z Interem, ale co zrobić :)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Hanys »

kurde ale nawet jak znajdziemy jakiegos super trenejro to moze nie poradzic sobie z zawodnikami jak Mou!!!
oni tez moga sie zle zachowywac w stosunku do nowego trenera
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dodo_IM »

Wspaniały filmik Chuchu, super, że wrzuciłeś link do niego, bo nigdy bym nie ujrzał tej wspaniałej sceny. Jak Jose odjeżdżał samochodem i zobaczył smutnego Materazziego przy ścianie, kazał się zatrzymać bo musiał się z nim pożegnać. Grazie Mourinho za wszystko co dla nas zrobiłeś.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: nutcracker »

Nie rozumiem tego całego stresu że Mourinho odejdzie z Interu.

Mourinho mówiąc że jedzie do madrytu, miał na myśli że jedzie tam na wakacje. A Materazzi po prostu bardzo chciał z nim pojechać, lecz Jose chciał tylko z rodziną, bez przyjaciół.









Przecież to logiczne.
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ibracadabra eight »

Gdzie tak wyczytałeś?
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: nutcracker »

o mój Boże.
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ibracadabra eight »

No pytam się bo nigdzie czegoś takiego nie czytałem.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
nutcracker
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2007, 18:37
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: nutcracker »

Oczywiście że tego nigdzie nie przeczytałeś, bo tego nie ma w necie. Ani nigdzie, nikt tego nie powiedział.
ODPOWIEDZ