Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

no i stało się. Jose Mourinho jest juz oficjalnie trenerem Interu. jutro odbedzie sie konferencja prasowa z jego udziałem. mysle ze to bardzo dobry ruch Moratti'ego tym bardziej ze drugiej okazji na zatrudnienie "The Special One". Jose to obecnie jeden z najlepszych trenerów na świecie i mysle ze z Interem jest w stanie osiągnąć wszystko co mozliwe do osiągnięcia. Mam tylko nadzieje ze nie zrobi nam rewolucji w skladzie. tylko niewielka kosmetyka - 2 moze 3 wzmocnienia podstawowego skladu i to samo z ławką
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ulis »

No myśle, że kosmetyki nie będzie. Napewno skład zmieni się, bo Mourinho zapewne ma już pewną wizje zespołu i zawodników. Przecież coraz to nowe nazwiska wg. 'prasy' ;] dochodzą do listy Jose. Ile w tym prawdy, przekonamy się :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ojciec »

No zobaczymy co zrobi Mourinho z Interu, miejmy nadzieje ze w przyszlym sezonie bedziemy w dalszych etapach w lidze mistrzow niz to bywalo dotychczas i utrzymamy passe zwyciestw w lidze zdobywajac tym samym 4 Scudetto.
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: szuli »

ja jestem pewien, że ci co będą mu stawiali opór długo nie zagrzeją miejsca w drużynie, bo to taki typ
fajne jest to że on zawsze skupia uwagę na sobie i daje zawodnikom luzu psychicznego dzięki temu - kto inny może mieć opinię, że właśnie im to będzie przeszkadzało... moim zdaniem nic bardziej mylnego - taka presja jest zawsze na zawodnikach ale Mou zawsze skupia krytyków i prasę na sobie jestem pod wrażeniem jego sukcesów z Porto ..  w Chelsea mu nie poszło (ale w sumie 2x mistrzostwa Anglii to nie w kij dmuchał)
Obrazek

Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Seba »

Bardzo mnie cieszy przyjscie tego Pana. Jestem pewien, ze Inter pod jego wodzą bedzie jeszcze silniejszy. Teraz tylko kilka solidnych wzmocnien i jadymy :-D :flaga33:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Woo-cash »

Hmm... czego się spodziewać po nowym trenerze? Oczywiście jak każdy domagam się wręcz jakiś sukcesów na arenie europejskiej. Oczywiście nie obrażę się jeśli w pierwszym sezonie panowania Mourinho nie odniesiemy jakiś znaczących sukcesów. Bo przecież nie od razu Kraków zbudowano. Powiedzmy że nadchodzący sezon może być taki rozpoznawczy dla Jose więc nie spodziewałbym się od razu wygrania wszystkiego. Liczę przede wszystkim że Mourinho pokaże swój geniusz trenerski w meczach o stawkę i tak jak już pisaliśmy drużyna zacznie mieć swój styl. A więc Jose Mourinho do dzieła!
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jeremy »

Nareszcie po wszystkim. Teraz czekam juz na konferencje,moze dowiemy sie wiecej. Teraz tylko moze byc lepiej w naszym klubie bo Jose to naprawde swietny trener. W sezonie 2006 - 2007 Chelsea miala mnostwo kłopotów,mówiono o tych klopotach glosno w mediach,byly informacje ze Mou moze zostac zwolniony ale mimo to niebiescy spisali sie dobrze,wprawdzie nie wygrali mistrzostwa ( zajęli drugie miejsce ) ale doszli az do polfinalu LM odpadając dopiero po karnych z Liverpoolem ale wygrali mimo tych klopotow dwa puchary - puchar ligi i puchar Anglii. To pokazuje jak wielki jest to trener - majac tyle klopotow zdolal zajsc daleko w każdych rozgrywkach. Na pewno z Jose ten zespol zawsze będzie mial charakter ktorego często nam brakowało i styl którego wogóle nie mielismy. Wreszcie mamy trenera ktory w kazdym złym momencie moze pomoc Interowi swoimi zmianami - pilkarzy lub taktyki. Teraz moze byc tylko lepiej tak  wiec z niecierpliwoscią czekam na nowy sezon.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Corredo »

Nic nie pozostaję, tylko czekać na owoce pracy Mourinho w Interze. Mam nadzieję, że jakieś będą:-P. Jutro powinniśmy się dowiedzieć, jakie plany ma Mou co do wzmocnień naszego zespołu. Oby były one prowadzone z głową np. takie jak za kadencji Manciniego. Tak jak pisał master, nie powinnyśmy oczekiwać od niego wygrania LM w tym sezonie. Na to być może przyjdzie czas w przyszłości. Dla mnie priorytetem jest i będzie Scudetto. Dlatego takie zadanie stawiam przed Mourinho na przyszły sezon. Czy je wykona?...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jaszczu91 »

... miejmy nadzieje ze tak. Jestem bardzo ciekawy co sie wydarzy na jutrzejszej konferencji.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kcpwwa »

No ciekawie,ciekawie. Bardzo mnie zastanawia co Specjalny stworzy.Zreszta slowo tworzyc,budowac jest jak najbardziej na miejscu, przynajmniej w kontekscie sily w miedzynarodowych rozgrywkach, no i jak ktos wspomnial, pod katem stylu, ktorego do tej pory nie mielismy. Pseudoofensywno-pseudodefensywna taktyka brylantu Manciniego powodowala zdobywanie punktow- owszem, ale przy tym niektore mecze gralismy tak, jakby to byl festyn historyczny na stadionie. Czekamy, jak zawsze niepewnie przy zmianie trenera, na to, co sie wydarzy i jak bedzie wygladac przyszlosc Interu!
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: szuli »

gdzie mógłbym zobaczyć konferencję?
na InterChannel ... ale kurcze jak to włączyć?:P
może gdzieś na TVU albo spocast pokażą? :>
Obrazek

Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Dzonyy »

Na Cyfrze + jest Inter Channel :P ja niestety nie mam i chyba przyjdzie mi czekać aż ktoś wstawi na jakiś server :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Chciałbym żeby na tej konferencji Jose powiedział jakieś konkrety odnosnie transferów. Chciałbym tez wiedziec juz jakim ustawieniem bedzie grał "nowy Inter" ale tego to chyba jeszcze sam Jose nie wie :P
God protect me
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Jose Mourinho

Post autor: groch »

Ja mysle ze bedzie chcial sprowadzic Lamparda i Quaresme.... :D ten drugi to jego rodak wiec moze przyjdzie:D byloby bosko
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Woo-cash »

I tyle wzmocnień w zupełności wystarcza ewentualnie jeszcze jakiegoś obrońcę i jest OK. Dobrze gadał Jose jak zawsze w swoim stylu :P
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Odp: Jose Mourinho

Post autor: zanetti16 »

Wierze w niego tak jak i w zespół :love: Pozostaje czekać aż nowy trener zapozna się z tym co ma na treningach i sądzę, że wtedy padną konkrety transferowe. Fajnie, że docenił zespół który już jest. Sądzę, że całe te obawy co niektórych zawodników sie rozpłyną i stworzy się świetny team :inter:
Forza Inter!!! :flaga:
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jeremy »

A więc nie będzie rewolucji,dwa, trzy wzmocnienia na nowy sezon - podejrzewam ze dwóch pomocników i jeden obrońca
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: and1 »

A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy któreś Polskie media podały informację o zatrudnieniu przez Interu Mou ?? Prócz onetu oczywiście :P
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: MiRas. »

and1 pisze: A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy któreś Polskie media podały informację o zatrudnieniu przez Interu Mou ?? Prócz onetu oczywiście :P
W Sportowych wiadomościach na Polsacie wczoraj o tym mówili.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ljarro »

Ja tez ogladalem na tvn24 wiadomosci sportowe gdzie o tym mowili
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: and1 »

Kurde, ja dziś czaiłem i lipa :P byłem pewien że po oficjalnej konferencji będą o tym trąbić :(
Obrazek
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Radek »

TVP1 także się pofatygowało i przygotowali krótki materiał na ten temat.
Forza Inter !
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: szuli »

no pierwszy raz od jakże rozbudowanej informacji
"Inter Mediolan zdobył dzisiaj tytuł mistrza Włoch"
a poprzednio to pokazywali Inter w meczu z Wisłą i od tego czasu ciiiiichoosza

ciągle tylko real barca milan i celtik
banda fagasów z tego sportu w TVP
to już o wiele częściej MUSI komentować nasz mecz pan Borek, który nawet nie wie jak się nazywają nasi gracze i nie wie o istnieniu Pele'go haha
Obrazek

Obrazek
Forza_Calcio
Posty: 47
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:47
Lokalizacja: Pszczyna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Forza_Calcio »

witam :-) Ja wczoraj patrzałem na wiadomości na jedynce i bardzo sie ucieszyłem  :brawo: Mourinho to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Mam nadzieje że zaskoczy nas kilkoma świetnymi transferami  :D Pozdro  :szal:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ljarro »

to już o wiele częściej MUSI komentować nasz mecz pan Borek, który nawet nie wie jak się nazywają nasi gracze i nie wie o istnieniu Pele'go haha
E, że co? Borek? Chyba Ci sie pomylił z Kołtoniem :P
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Jose Mourinho

Post autor: cooba »

W sumie to fajne zestawienie - obok awansów Polaków - szczypiornistów i siatkarzy do IO to była jedyna informacja z zagranicy. Po zatrudnieniu Mou staniemy się jednym z najchętniej pokazywanych klubów przez reżymowe polskie media. FORZA INTER! :inter:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: szuli »

borek i kołtoń to ptaszki nierozłączki kometują razem w zbolsracie sport zapchanym w dupsko nastawionym dekoderowo
według nich to należy kupić dekoder żeby iść do srola barany jedne - dobrze, że wymogi są takie aby były mecze w paśmie otwartym - ale i tak zakodują "te lepsze pary" jak będzie jakiś ciekawszy mecz

sorki ale trochę się podnieciłem bo jak myślę o tym żelu na głowie borka to ciężko mi się powstrzymać
Obrazek

Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ljarro »

Borek nie komentuje ligi włoskiej z Kołtoniem.

Albo Borek komentuje sam, albo Kołton sam, albo Kolton z Lepą. Razem komentowali chyba ostatnio jeden z meczow z juventusem w PW.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Interfun3 »

to chyba nie jest odpowiedni temat żeby o tym rozmawiać
a co do tematu to mam nadzieje że Mourinho dobrze sie spisze w Interze. to dobry trener z dobrym zespołem. Podoba mi sie jego sposób myślenia na temat transferów po co na przereklamowani Drogba czy Eto skoro w składzie posiadamy dobrych napastników. Przydadzą sie oczywiście jakieś wzmocnienia w pomocy ( tak około dwóch dobrych zawodników ) i w obronie ( jeden dobry obrońca wystarczy i nie mówie tu o Carvalho). Osobiście już czekam na początek nowego sezonu z Mourinho na ławce. Forza Jose :P :D
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Mora »

Odkąd sięgam pamięcią to Inter w polskich mediach postrzegany był jako mało istotny klubik ,o którym nie warto pisać.Dlatego cytując OSTR-a: "Sram na media".

Co do Mourinho:byłem za zatrudnieniem Portugalczyka w Interze i myślę ,że to dobra decyzja Morattiego i zarządu.Mourinho potrafi wygrywać w Europie.Z Chelsea nic na Starym Kontynencie nie wygrał ,ale to dobrze ,bo teraz jest spragniony sukcesów.Zechce odbudować swoją pozycję nr. 1 wśród trenerów.Oby to się udało :-D
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ