Jose Mourinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
cooba
Posty: 97
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: Jose Mourinho

Post autor: cooba »

Lepą.
Następny. Tego to już nie trawię. Co czytałem jego artykuły w "PS" to dokładał Interowi jak tylko mógł. A na mojego meila nie odpowiedział, jak mu wysłałem, żeby był bardziej obiektywny :x

Jeśli chodzi o Mou. Ci, którzy czytali moje wypowiedzi, wiedzą, że wielkim entuzjastą Portugalczyka to ja na początku nie byłem. Za bardzo żyłem jeszcze Mancinim, może za bardzo Scudetto 2007 i 2008, wiec naprawdę się bałem rewolucji w składzie. Z tego, co Mourinho mówi, to na razie uważam Go za naprawdę odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu. Co będzie dalej - zobaczymy. Ja mu ufam. Dobrym ruchem było zatrudnienie Baresiego jako asystenta. Zna on młodych, zdolnych piłkarezy Interu, których Mou może powoli wprowadzać do pierwszej ekipy. A wiec: FORZA INTER!!! :szal:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Jeśli o media chodzi to ja za przeproszeniem myslałem że mnie krew zaleje jak ogladałem wiadomości sportowe na tvn tuz po ostatnich "Wielkich" derbach Mediolanu i nie wspomniali nawet o tym słowem za to goroacy temat " Bracelona traci kolejne punkty do realu, tylko remis z kimś tam" .

A jak widze tych lalusiów z polsatu to czuje to samo co Szuli.


Ale żeby zbytnio nie odbiegać od tematu to powiem jeszcze to o Jose że bardzo podoba mi sie jego pewność siebie. Trafił do trzykrotnego mistrza kraju i wie że z ta druzyna jest w stanie ograc kazdego. Wlasnie tego brakowało mi min. w Mancio. Wiadomka szacunek dla rywala musi być ale nie strach! ( czyt. defensywny charakter gry ze sredniakami pod koniec sezonu). W wywiadzie dla Int. Cha. Mou powiedział ze niektórzy beda sie bronic przed nami i trzeba rozwinac skrzydła i ich pożrec a nie grać z kontry. Duży plus dla naszego Coach'a :)
God protect me
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: kcpwwa »

Nie trawie Kołtuna. Kiedyś była minuta ciszy przed meczem Interu w PW, to nawet nie wspomnial o tym, tak jakby sie to w ogole nie wydarzylo. Myli Pele'go z Rivas'em, Suazo z Vieira itp itd. Nie ma o tym pojecia, a struga cwaniaka wszechwiedzacego.  :mad: 

Zeby nie bylo calkiem oftopowo, to bledem bylo zatrudnienie drugiego trenera Baresiego, skoro w Polsce marnuje sie taki talent -->Roman K.<-- ktory moglby wiele nauczyc naszego "Mu"  ;)
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Jose Mourinho

Post autor: BENIOOO »

Dlatego Mistrzostwa Europy bede ogladal na Eurosporcie.Bo polsat puszcza Kołtonia.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Jeremy »

Co do Kołtonia to rzeczywiście można go nazwać po prostu tragedią jeśli chodzi o komentarz a gdy  komentuje mecze Interu to już katastrofa. A co do Mourinho to myślę ze z Jose wszyscy będą nas bardziej szanowali i czuli przed nami większy respekt
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: szuli »

no i w końcu ktoś zatka gębę Zampariniemu i De'Rossiemu :)
Mou jak coś powie to się schowają z tymi swoimi tekstami :)

swoją drogą bardzo dziwi mnie jedno
Mou rozmawiał z klubem od odpadnięcia z LM

Drogba pokłócił się z połową sztabu Chelsea i zapowiedział, że nie długo będzie grać w Interze

czyżby Mou kontaktował się z Drogbą potajemnie i omawiali wspólnie sprawę z kim negocjować? - może już negocjacje z Didierem są na finiszu?

atak Ibra/Drogba/Adriano to przecież siał by zamęt śmierć i zniszczenie w każdej drużynie, która by nam sie chciała postawić :D
Obrazek

Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Jose Mourinho

Post autor: EL_CHINO »

Cieszę się że Mourinho zastąpił Manciniego, choc Mancini dla nas dużo zrobił. Mam nadzieję że wprowadzi Mourinho większą charyzmę i rządzę gry w naszych piłkarzach, aby Inter różnił się od gry innych włoskich drużyn grając bardziej agresywnie w angielskim stylu, ale oczywiście nie wszystko na raz  :hold: Pożyjemy zobaczymy  :love:
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Jose Mourinho

Post autor: BENIOOO »

Jeszcze niedawno Drogba sie wypowiedzial ze duzo go nauczyl,jeszcze jak Mou prowadzil chelsea to Drogba sie spotkal z Galianim wsprawie przejscia do Milanu.co potem Mou za telefon i nawyzywal Drogbe od klamcow.i dodzis Drogba jest mu wiele wdzieczny jak sam powiedzial.Wiec nie dziwie sie ze Chce do Interu.ale watpie zebysmy wydali tyle kasy na niego.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: MiRas. »

Jose ani sekundy nie trenował jeszcze Interu, a ja już zaczynam do niego się przekonywać, głównie za sprawą jego wypowiedzi. Przebolałem już jakoś Manciniego, z Jose wiążę wielkie nadzieję, przyszłość. Mourinho to w chwili obecnie chyba jedyny trener, który potrafi sobie poradzić z wredną prasą, bo Mancini bądź co bądź coraz bardziej był zmęczony tym, a Mourinho nie wygląda na człowieka, którego prasa, media, flashe szybko męczą.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Globus »

Jak myślicie prawda to że Jose w tak buraczany sposób się wypowiedział w szatni po meczu z Atalantą? Czekam na oficjalne stanowisko Morattiego i Mourinho... Jeśli to prawda to kara powinna być dotkliwa :/
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Ljarro »

Jezeli powiedzial to naprawde, to jest dla mnie mistrzem swiata. Taki tekst musial ich zmobilizowac, tylko dekle sie na takie cos moga obrazic.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

Pisałem to już pod newsem ale napisze jeszcze raz: wiem z własnego doświadczenia, że jak trener jest na drużyne wkurzony, to drze się, czasem sam nie wie co :) czy Jose tak krzyczał naprawdę?? tego się nie dowiemy, ale nawet jeśli tak było to zrobił to z nerwów, bo było czym się denerwować :roll:
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Jose Mourinho

Post autor: ferii »

wg mnie to wszystko sobie ubzdurały media aby podsycić atmosfera i wywrzeć na nas presje jak to ostatnio bywa !! :D
zaraz będzie ze mamy kryzys i nam sędziowie tylko pomagają !! ale niestety juz takie sa włoskie media !! przecież lepiej pisać głupoty o 1 w tabeli drużynie niż prawdę o ostatniej :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Jose Mourinho

Post autor: miniu86 »

Ciekawe jest, że to wyszło dopiero dzisiaj po zwycięskim meczu z Romą.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Nawet jesli tak powiedzial, to tez nie widze w tym niczego niezwykłego... Slusznie obawia sie samozadowolenia u graczy tym co juz osiagneli w lidze. Bo w meczu widac bylo, ze po prostu im sie nie chce... No i prosze, na efekt nie trzeba bylo dlugo czekac. Ale to wszystko to gdybanie, nawet nie wiadomo, czy klub wystosuje jakis komunikat w tej sprawie.
Obrazek
sig by Orzeu
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: ardiano88 »

Jeżeli to jest prawda to wywalił bym Mourinho na zbity pysk. Nie ważne odszkodowanie, emocje itp! Trener nie może mówić takich słów! Jeżeli trener Barcelony, Realu czy MU powiedziałby takie słowa to zostały natychmiast pogoniony w cholerę.

Tak jak napisałem, jeżeli jest to prawdą to Mourinho OUT!!!!!!!!
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
shuya
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, 02:07
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Jose Mourinho

Post autor: shuya »

Z tego co się orientuję, to Alex Ferguson też znany jest z ostrego języka ("suszarki" xD) i chyba widać, że to działa na drużynę :D
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Jeżeli to jest prawda to wywalił bym Mourinho na zbity pysk. Nie ważne odszkodowanie, emocje itp! Trener nie może mówić takich słów! Jeżeli trener Barcelony, Realu czy MU powiedziałby takie słowa to zostały natychmiast pogoniony w cholerę.

Tak jak napisałem, jeżeli jest to prawdą to Mourinho OUT!!!!!!!!
prosze... powiedz, ze zartujesz...
Obrazek
sig by Orzeu
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Chuchu »

ardiano88 pisze: Jeżeli to jest prawda to wywalił bym Mourinho na zbity pysk. Nie ważne odszkodowanie, emocje itp! Trener nie może mówić takich słów! Jeżeli trener Barcelony, Realu czy MU powiedziałby takie słowa to zostały natychmiast pogoniony w cholerę.

Tak jak napisałem, jeżeli jest to prawdą to Mourinho OUT!!!!!!!!
haha, człowieku zabiłeś mnie  :hahaha:
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Jose Mourinho

Post autor: ardiano88 »

Napisałem, że jeżeli to prawda to Mourinho powinien zostać zwolniony. Takie jest moje zdanie i tyle. A w prawdziwość tej wiadomości wierze tak, jak w to, że w polskiej lidze zagra Kaka.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: MiRas. »

A ja powiem tak i prawdopodobnie wzbudzę tym wiele kontrowersji, zacznie się, że jestem taki, sraki i owaki, ale cóż... mówicie, że Mourinho zrobił źle (o ile w ogóle taka sytuacja miała miejsce), ale przypomnijcie sobie co myśleliście w przerwie meczu Atalanta - Inter? A co miał myśleć Mourinho oglądając jak jego piłkarze partaczą grę? Przecież nie mógł w szatni powiedzieć im: "Słuchajcie chłopcy przegrywamy 3:0, ale nic się nie stało i nic się nie dzieje."

I teraz tak... czy w słowach Mourinho jest nieprawda? Hm...
"Pierwsze scudetto przyznano wam odgórnie. Drugie wygraliście, bo nie było nikogo, kto mógłby z wami rywalizować. Trzecie zdobyliście w ostatniej minucie. Jesteście zespołem..."
Popatrzmy obiektywnym okiem...

Pierwsze scudetto przyznano wam odgórnie. << wielkie zamieszanie z tym było jak pamiętamy... poszło w eter, że zdobyliśmy je przy zielonym stoliku... faktem jest, że chwilę po ostatniej kolejce ówczesnego sezonu to nie my cieszyliśmy się ze scudetto...

Drugie wygraliście, bo nie było nikogo, kto mógłby z wami rywalizować << Niech mi ktoś powie, ze to nie była prawda... przecież zdominowaliśmy rozgrywki i nie było tak, iż męczyliśmy się do ostatniej chwili by je zdobyć, NIKT nam nie zagroził.

Trzecie zdobyliście w ostatniej minucie. << Może nie w ostatniej minucie, a w ostatniej kolejce, co nie zmienia faktu, że było gorąco wtedy... więc poniekąd też ma rację.

Więc jeśli my, jako fani Interu krytykujemy innych za brak obiektywizmu (krytyka z naszej strony jest uzasadniona jak najbardziej) to chyba też powinniśmy to teraz co niektórym naszym kibicom zarzucić.

Chciałem to samo napisać. Podpisuję się pod tym obiema rękoma. //Kropasz
Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 20:12 przez Kropasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Osobiście nie wydaje mi się żeby Mou powiedział takie coś. Oczywiście jestem przekonany że rzucił mięsem na naszych i pomogło bo drugą połowę "wygraliśmy" 1:0 . Ale w podważanie naszych zwycięstw nie wierze. Jose to profesjonalista i nie ma bata żeby mącił atmosferę w klubie choćbym nie wiem jaki był wkurzony.
God protect me
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Jose Mourinho

Post autor: and1 »

Krwawy ma rację. Mou przecież nigdzie nie skłamał ani nie podważył naszych sukcesów, tylko stwierdził fakty. Może i dobrze że nawet takie słowa padły...bo wydawać by się mogło, że nasi zawodnicy uważają się już za mistrzów i są pewni tego iż każdy rywal padnie przed nimi na kolana.
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Pablusso »

Mirek, napisales w wersji rozszerzonej to co probowalem przekazac pare postow wyzej. A wiec jak dla mnie to zadnych kontrowersji nie wywolales, tylko szczera prawde przedstawiles :) A wiec za Kropaszem podazajac takze podpisuje sie, nawet stope dorzuce :P
Obrazek
sig by Orzeu
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Jose Mourinho

Post autor: dzielik »

Pewnie paru z was zauważyło, że często, zwłaszcza w sb, staję w obronie kibiców Juve, a dokładnie to nie tyle w ich obronie, co po prostu krytykuję kibiców Interu, którzy często wytykając wszelakie wady społeczności kibiców Juve robią często te same albo i gorsze rzeczy. To tak tytułem wstępu:) Wydaje mi się, że Mireczku trochę przesadziłeś w swojej wypowiedzi, zwłaszcza w tym punkcie:
Krwawy_eM. pisze:
Drugie wygraliście, bo nie było nikogo, kto mógłby z wami rywalizować << Niech mi ktoś powie, ze to nie była prawda... przecież zdominowaliśmy rozgrywki i nie było tak, iż męczyliśmy się do ostatniej chwili by je zdobyć, NIKT nam nie zagroził.

Trzecie zdobyliście w ostatniej minucie. << Może nie w ostatniej minucie, a w ostatniej kolejce, co nie zmienia faktu, że było gorąco wtedy... więc poniekąd też ma rację.
No jakby nie patrzeć: zdominowaliśmy rozgrywki, zniszczyliśmy rywali itp itd - źle, walczyliśmy do końca, na własne życzenie zdobywając (no ale w końcu zdobywając!) mistrzostwo w ostatniej kolejce - też nie dobrze. No to ja się pytam kiedy zdobyte mistrzostwo można nazwać pełnoprawnym? Pewnie dopiero to (ewentualnie) zdobyte przez wielkiego Mou. Zresztą wypowiedź Mourinho na temat drugiego mistrzostwa można interpretować inaczej, to znaczy po Kołtoniowsku. "Wygraliśmy, bo nie było Juve a Milan miał ujemne punkty" No tutaj przekonywać kogokolwiek co do bezsensowności tych słów chyba nikogo nie muszę.
Podsumowując, jeżeli rzeczywiście coś takiego miało miejsce w szatni, to Mourinho przesadził. Wydaje mi się, że wiadomo pismaki pismakami, ale zawsze plotki dziennikarskie zawierają choć źdźbło prawdy. Jak było naprawdę pewnie się nie dowiemy, bo znając Morattiego będzie dementacja plotki i sprawa rozejdzie się po kościach. Mi pozostaje mieć nadzieję, że nasz trener podobnej gafy już nie popełni.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Jose Mourinho

Post autor: forzaragazzi »

and1 pisze: Krwawy ma rację. Mou przecież nigdzie nie skłamał ani nie podważył naszych sukcesów, tylko stwierdził fakty. Może i dobrze że nawet takie słowa padły...bo wydawać by się mogło, że nasi zawodnicy uważają się już za mistrzów i są pewni tego iż każdy rywal padnie przed nimi na kolana.
To ze zdobylismy np Mistrza w ostatniej kolejce to fakt ale gdzie tu jest niby wrzuta czy cos  :lol: Czym się różni mistrzostwo zdobyte 5 kolejek przed koncem a w ostatniej? Mou albo tego nie powiedział bo nie jest skonczonym idiotą albo tylko chciał sprowokować/zmotywować zawodników do lepszej gry.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Jose Mourinho

Post autor: YoozeQ »

dzielik pisze: mistrzostwo w ostatniej kolejce - też nie dobrze. No to ja się pytam kiedy zdobyte mistrzostwo można nazwać pełnoprawnym?
I tu sie zgodze. Ale taka sytuacja ma miejsce tylko w Serie A. Manchester tez zdobyl poprzednie mistrzostwo w ostatniej kolejce ale nikt im tego nie wytyka. Wyglada na to, ze Inter musi zapewnic sobie tytul nie szybciej niz 4 mecze przed koncem a nie pozniej niz 2 bo inaczej to mistrzostwo tez beda nam wypominali.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Nen »

Chodzi o to, że zdobyliśmy w ostatniej kolejce mimo tego że parę kolejek wcześniej mieliśmy 9 pkt nad Romą. Nasi nie mogą się rozprężyć tylko skoncentrować sie na maxa w każdym meczu tak jak notabene miało to miejsce w sezonie 06/07 gdzie zaliczyliśmy 17 zwycięstw z rzędu i ujemne punkty nie przeszkadzały Milanowi nie zrobić nic w przerwaniu tej kapitalnej passy.
God protect me
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jose Mourinho

Post autor: Kalisz »

tak,tak.. długo nie trzeba było czekać aż pojawią się tytuły na portalach:Mourinho pożegna się z Interem :D
A noi Mancini ma wrócić :P
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Jose Mourinho

Post autor: yoda79 »

Z Bogiem. Niech idzie skąd przyszedł. Dużo gadki,mało efektów. To co pokazaliśmy w tym roku w Europie to SKANDAL.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
ODPOWIEDZ