Sulley Ali Muntari

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: ardiano88 »

Na początku myślałem, że ten transfer nie ma sensu, ale widzę, że się myliłem  :-D Mam nadzieję, że Sulley dalej będzie się prezentował tak jak do tej pory z wyjątkiem tych głupich fauli.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
13adi13
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:22
Lokalizacja: Bydgoscz

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: 13adi13 »

tak sama sadzilem jak ardiano88, ale z czego co widze w meczach to gra moim zdaniem najlepiej w interze z ibrahimoviciem  i z czego co pamietam strzelil gola w spuerpucharze wloch z roma
FORZA INTER!!!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: kcpwwa »

Znalezione na SerieA.pl
Muntari gotowy odejśc z Interu
Sulley Muntari nie wykluczył, że opuści w najbliższym czasie Inter Mediolan. 26-letni reprezentant Ghany nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w jedenastce Rafaela Beniteza.

Media spekulują, że były zawodnik Portsmouth może trafić ponownie na Wyspy – tym razem do Liverpoolu.

- Nie gram w piłkę po to, by na moje konto wpływały pieniądze. Chcę cieszyć się grą i moje miejsce jest na boisku, a nie na ławce czy trybunach – stwierdził Muntari.

- To prawda, nie mogę wykluczyć transferu. Gdy nie gram zawodzę siebie samego, moich kibiców i najbliższych.

źródło : SkySports
autor : Mick Wachowski
data publikacji: 05-10-2010 18:09
Co o tym myślicie?
Mnie się jego podejscie do zawodu,bo tak to trzeba nazwac, bardzo podoba... Nieladnie jednak,ze tak sie ostatnio zachowal, profesjonalista bierze na klate niepowodzenia i zmaga sie dalej ze swoim losem... Pytanie tylko,czy te zmagania w przypadku mojej maskotki- Sulley'a, nie sa walka z wiatrakami...?
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Seba »

kcp_wwa pisze: Znalezione na SerieA.pl
Muntari gotowy odejśc z Interu
Sulley Muntari nie wykluczył, że opuści w najbliższym czasie Inter Mediolan. 26-letni reprezentant Ghany nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w jedenastce Rafaela Beniteza.

Media spekulują, że były zawodnik Portsmouth może trafić ponownie na Wyspy – tym razem do Liverpoolu.

- Nie gram w piłkę po to, by na moje konto wpływały pieniądze. Chcę cieszyć się grą i moje miejsce jest na boisku, a nie na ławce czy trybunach – stwierdził Muntari.

- To prawda, nie mogę wykluczyć transferu. Gdy nie gram zawodzę siebie samego, moich kibiców i najbliższych.

źródło : SkySports
autor : Mick Wachowski
data publikacji: 05-10-2010 18:09
Co o tym myślicie?
Mnie się jego podejscie do zawodu,bo tak to trzeba nazwac, bardzo podoba... Nieladnie jednak,ze tak sie ostatnio zachowal, profesjonalista bierze na klate niepowodzenia i zmaga sie dalej ze swoim losem... Pytanie tylko,czy te zmagania w przypadku mojej maskotki- Sulley'a, nie sa walka z wiatrakami...?
Sam nie wiem co o tym myśleć. Mówi, że zależy mu na grze i nie robi tego dla pieniędzy, ale gdy wielokrotnie dostawał znaki, iż nie jest potrzebny drużynie i jego szanse na grę są bardzo małe, to wolał jednak zostać. Chyba, że bardzo wierzył w swoje umiejętności i był pewien, iż przekona do siebie trenera.
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: yoda79 »

Jutro Munta ma szansę wyjść w pierwszej 11 w bardzo ważnym meczu Interu. Niestety nie ma na to wpływu forma "czarnego Lamparda" a ilość kontuzji w zespole - niedostępni są Motta, Deki, Cuchu i Mariga czyli praktycznie wszyscy konkurenci do gry. Osobiście mam nadzieję,że dobrze chłopak zagra i sprzedamy go za znośną cenę do Anglii.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: dodo_IM »

Bądź jak znów zagra bardzo dobrze to wbije do pierwszego składu i zarząd nie będzie myślał o jego sprzedaży. Nikt tego nie przewidzi. Ja osobiście zawsze go lubiłem za jego waleczność i niezłomność, ale poprzedni sezon miał tak tragiczny, że sam nie wiem co o nim myśleć. Jak widać za Beniteza potrzebna nam bardzo szeroka kadra i możemy teraz Bogu dziękować, że Munta nie odszedł latem bo nie miał by kto grać w środku.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: mio85 »

nie rozumiem glosow broniacych Muntariego oraz osob ktore sprzeciwiaja sie jego sprzedazy......aktualnie jest on w bardzo slabej dyspozycji, nigdy tez nie wzniosl sie na jakis niesamowity poziom. Jedynie w pierwszym sezonie prezentowal sie w miare solidnie........dziwie sie wiec ze znajduja sie jego wielcy oredownicy, tym bardziej ze kompromituje sie on nie tylko wystepami, ale takze zachowaniem - przeciez jego ostatni popis to nie pierwszyzna... zawodnik osmiesza klub, na boisku prezentuje sie slabo, a mimo to nie spotyka go zadna kara, przeciwnie - jest broniony ni tylko przez niektorych kibicow, ale takze przez samego Brance.....ludzie co wy w nim widzicie - ten pilkarz nie wyroznia sie niczym poza silnym strzalem, jest jednym z najbardziej slamzarnie poruszajacych sie zawodnikow, jakich kiedykolwiek widzialem, jego powolne prowadzenie pilki jest irytujace, czemu dawali wyraz kibice tydzien temu na Meazza.......poza tym jak sobie przypomne jego gigantyczny wyczyn z zeszlego sezonu kiedy pobil rekord glupoty serie a i bezmyslnie pozbawil nas punktow, to az mi sie wierzyc nie chce, ze tki klub jak tottenham chce za niego wylozyc az 12 milionow....
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Dzyl »

Moim zdaniem powinniśmy go sprzedać za te 12mln z pocałowaniem ręki. Muntari jest za słaby na Inter, powinien odejść gdzieś do jakiegoś średniaka z innej ligi. W jego miejsce możemy kupić jakiegoś lepszego pomocnika. Były jakieś spekulacje na temat Pieenara. Na pewno gra lepiej od Muntariego i nie miałbym nic przeciwko jakby go zastąpił.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Jaszczu91 »

Sprzedajemy Muntariego za 12 mln euro i inwestujemy w Sancheza. Lepiej być nie może.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: kachol »

mio85 - bronię Munty bo:
- w tym sezonie prezentuje się dobrze (lepiej niż Mariga, Obi) i jest realnym zmiennikiem w formie (wcale nie jest w słabej dyspozycji).
- mamy sporo kontuzji, do tego nie będzie wzmocnień, więc taki zawodnik jak Munta nam się przyda.
- jakoś nie widzę jego ślamazarności.

Cena 12 mln to bardzo dobra cena, ale mimo wszystko wolałbym, aby został do lata. Oczywiście możemy się go pozbyć i przeznaczyć kolejną kasę na oddłużanie klubu, ale czy sprawi to przyjemność kibicom - wątpię. Pisanie o inwestycjach w tym momencie to mrzonki. Sprzedać, może i sprzedamy Muntę, Pandeva, Suazo i Rivasa - w miejsce ich przyjdzie primavera:)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: mio85 »

moim zdaniem Mariga jest o wiele lepszy, ale coz to kwestia wlasnej oceny, to ze gra lepiej niz Obi nie dziwi, w koncu joel to mlodzian, ale mysle ze dajac mu szanse gry bedziemy mieli z niego wiecej pozytku niz z Ghanczyka.......
akurat na pozycji Muntariego mamy spora liczbe graczy takze linia pomocy na tym nie ucierpi (Motta, Cambiasso, Zanetti, Stankovic, Mariga)........musialaby nas dopasc kolejna gigantyczna plaga kontuzji, co jest malo prawdopodobne - ile mozna miec pecha? aktualnie cala pomoc oprocz Wesleya jest zdrowa.....
a co z zachowaniem? czy oplaca nam sie trzymac zawodnika, ktory i tak gra rzadko, a wprowadza ferment do druzyny?
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Gunnar »

Muntari tylko w 1-szym swoim sezonie prezentował jakiś poziom. Potem było już coraz gorzej. Jego umiejętności nadają się na średniaka Premier League więc niech tam spada za te 10 mln:) albo użyjmy go do jakieś transakcji jako nową walutę (tzw. munt mediolański):P
Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: and1 »

Ostatnio czytałem, że mecz Arsenal - Newcastle (4:4) mógł być ustawiony. Podejrzenie padło na Tomasa Rosickiego, do 69 minuty było 4:0, Czech wszedł przy stanie 4:1 sprowokował rzut wolny, z którego padła bramka jak i rzut karny, po którym również padł gol. Może tak nasz Sulley Ali postawił u buka w pamiętnym meczu Catania - INTER ?? :P
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Woo-cash »

Skończ waść wstydu oszczędź. Miejmy nadzieje że w końcu sam na to wpadnie i zda sobie sprawę że nikt już za nim nie przepada w Interze i w końcu skusi się na przenosiny do innego klubu. Szerokości.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: pewny »

Muntari został powołany na PNA :)

dobre i to dla niego... :)

byle jakiejś kontuzji tam nie złapał, bo ciężko było by go później opylić, miejmy nadzieje ze tam też będzie grzał lawę i takiego zagrożenia nie będzie...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: slawkomir11 »

mógłby się tam trochę ,,ograć,, cene by to może podniosło
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Kusy »

slawkomir11 pisze: mógłby się tam trochę ,,ograć,, cene by to może podniosło
Ogra się, to nasi mu jeszcze nowy kontrakt zaproponują :P
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: pewny »

kusy pisze:
slawkomir11 pisze: mógłby się tam trochę ,,ograć,, cene by to może podniosło
Ogra się, to nasi mu jeszcze nowy kontrakt zaproponują :P
ta... i jeszcze podwyżkę :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: pewny »

hitem transferowym jest zapewne wypożyczenie Muntariego do milanu... mało że poszedł za miedzę to jeszcze na wypożyczenie, już ścierpieć tego nie można, sprzedać dziada i tyle!

tyle dobrego, że teraz pewno wypłaty w "muntarach" będzie milan wypłacał...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: sampam »

A jak jeszcze zacznie tam grac, to juz w ogole niekotrzy zejda na zawal:D
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Imrahil »

Ogolnie uznalbym to za dobra bajke,  "Muntari w Milanie" ale po wcisnieciu im mega szrotu jakim byl Mancini juz nic mnie nie zdziwi, nawet Chivu w Realu.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
IlCapitano

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: IlCapitano »

Chyba mamy nowy klub filiarny, lubujący się w zbieraniu od nas szrotu. Mancini, teraz Muntari, kurde jakby jeszcze Chivu od nas wzięli to moja radość nie znałaby granic, ale do 19:00 już coraz mniej czasu...
Odchodzi ostatni z trzech muszkieterów Mou Anno 2008. Serce się kraja a łzy same napływają do oczu. Czemu rozstania zawsze są takie okrutne...


PS. http://nokurwa.pl/img/upload/2907201116 ... ffffff.jpg
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: pewny »

proponował bym Muntara przenieść do działu historia... bo myślę że nikt z kibiców już w Interze go nie będzie chciał...

chociaż szczerze to nie wiem czy zasługuje na to aby być w takim dziale jak HISTORIA (chyba że ta negatywna)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: GULI »

Ten bambus- "człowiek słoń" już nigdy nie założy koszulki Interu za te gesty i wypowiedzi przed i w trakcie meczu z Milanem. Nie chce go widzieć na oczy jak i wszyscy po Czarno-Niebieskiej stronie Mediolanu!
Obrazek
IlCapitano

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: IlCapitano »

Niestety, Muntari okazał się zwykłym najemnikim i łajzą bez honoru. Nawet Scarpini i Bergomi po nim pojechali, nie mówiąc o kibicach którzy do momentu jego zejścia z boiska notorycznie gwizdami i buczeniem utrudniali mu pokazanie swoich nieprzeciętnych i wirtuozerskich umiejętności piłkarskich.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: cor72z »

Gorsza z niego szmata niż ze Zlatana, bo Szwed przynajmniej umie grać w piłkę. Co to za nowa moda, że odchodząc z Interu pieści się herb nowego klubu? Czy tylko my takie gnidy zdradzieckie zatrudniamy?
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: MiRas. »

To, że Muntari mózgu nie miał nigdy, nie ma i mieć nie będzie to wiedzieliśmy od dawna. To, że Muntari jest sprzedajną szmatą też wiedzieliśmy od dawna, a to, że męczy swojego czarnego Kaligulę na herbie Milanu dowiedzieliśmy się wczoraj. Nie jestem zaskoczony jego zachowaniem, bowiem zwierzyna (gadzina) bywa nieprzewidywalna.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: Blablarzynca »

Ja na temat tego "człowieka" już się nie będę wypowiadał, bo ban na 14 dni wystarczy :)
all in the game, yo, all in the game
and
Posty: 186
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: and »

Wczoraj spalił wszystkie mosty i potwierdził brak jakiejkolwiek klasy !!
Co do gry, to mam mieszane uczucia, bo u nas grał ogony lub wcale i nie błyszczał, a w Milanie zaczął pogrywać całkiem nieźle (nie dotyczy wczorajszego meczu) i to czasem od pierwszej minuty.
Grande Inter !!!
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Sulley Ali Muntari

Post autor: tomiko85 »

Muntari to podczłowiek :)
ODPOWIEDZ