Davide Santon

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Davide Santon

Post autor: Woo-cash »

Dziwi mnie że jeszcze nie powstał taki temat. Rośnie nam po cichu nowy Facchetti jak to Mourinho powiedział. Santon to nominalnie prawy obrońca ale jak wiadomo że prawa strona jest zarezerwowana dla Maicona to z konieczności musi grać na lewej stronie. Co całkiem dobrze mu wychodzi.
Więc jak? Zapraszam do dyskusji na temat utalentowanego Davida :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Davide Santon

Post autor: Pablusso »

Mysle, ze mamy szczescie obserwowac od poczatku rozwoj talentu przyszlej gwiazdy i kapitana Interu. Oczywiscie do osiagniecia takiego poziomu bedzie potrzebowal paru lat, ale jesli nie przestanie sie rozwijac bedziemy miec z niego wielka pocieche.

Imponuje mi spokojem i opanowaniem w najwazniejszych momentach. Zarowno na boisku jak i poza nim. I tym wlasnie rozni sie od Mario, nie wroze Balotelliemu oszalamiajacej kariery. Skonczy jak wielu "wiecznie utalentowanych" graczy. Jesli Santon nie bedzie bral z niego przykladu, kiedys bedzie wielki.
Obrazek
sig by Orzeu
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Davide Santon

Post autor: Imrahil »

Mlody ma status wonderkind,gra dobrze i co wazne-regularnie.Zagral juz przeciwko Milanowi,Romie i Manchesterowi.Co najlepsze,nie gra na swojej nominalnej pozycji.Moze mamy jakiegos rownie dobrego ofensywnego pomocnika w primaverze?  :]
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
sopel19888
Posty: 251
Rejestracja: 9 sty 2008, 10:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Odp: Davide Santon

Post autor: sopel19888 »

za pare lat widze go w roli kapitana Interu
I.F.C na zawsze!!! :)
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Davide Santon

Post autor: Jaszczu91 »

Santon jest dla mnie wielkim i nieoczekiwanym pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Nie spodziewałem się że potrafi grać na takim poziomie. Ma dopiero 18 lat a już daje radę grać z najlepszymi. Nie straszny mu żaden Ronaldo itp. Ma duże zaufanie u Mourinho, który odważnie na niego postawił i je wykorzystuje. Powinien być naszym super lewym obrońcą na lata. Do Facchettiego bym go nie porównywał bo stanowczo na to za wcześnie, ale mam nadzieję że w przyszłości okaże się równie dobrym i oddanym klubowi zawodnikiem.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Pablusso pisze: Mysle, ze mamy szczescie obserwowac od poczatku rozwoj talentu przyszlej gwiazdy i kapitana Interu.
sopel19888 pisze: za pare lat widze go w roli kapitana Interu
Chyba jedyny argument, który przemawia za tym jest to, że jest naszym wychowankiem. Cech przywódczych i takich tam pierdół nie posiada żadnych, nie wiem dlaczego widzicie go w roli naszego kapitana, mi on tam kompletnie nie pasuje. Może zmieni się to wraz z wiekiem, ale na razie wygląda to zupełnie inaczej.

Na pewno może cieszyć to, że przebił się do pierwszego składu nasz wychowanek, rzadko się to u nas zdarza. Jak na swój wiek idzie mu całkiem dobrze, ale niektórzy momentami przesadzają z jego pochwałami. Często się gubi, ma głupie straty i nieraz jest w prosty sposób obiegany przez naszych rywali. Wprawdzie w meczu z Manchesterem, który był wielką próbą dla Santona spisał się nieźle ( tylko w drugiej połowie ), ale uważam, że jego miejsce na rewanż i kolejne ciężkie spotkania powinien zająć ktoś inny. 
I rzecz która mnie bardzo denerwuje - za każdym razem musi tą piłkę przekładać na prawą nogę. Na pewno nie sprzyja to grze naszego zespołu.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Davide Santon

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Jeremy prosze powiedz mi wiec jakie to cechy przywodcze powinien miec 18 letni chlopak w pierwszej druzynie, dla mnie jak na swoj wiek gra fenomenalnie i wiem co mówie. Z każdym meczem będzie coraz lepszy. I nie bądz taki krytyczny w stosunku do niego bo na siłe szukasz wad u niego nie wiem po co??
Obrazek
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Davide Santon

Post autor: Kropasz »

Fenomenalnie? Myślałem, że to ja mam zboczenie na punkcie naszych piłkarzy Primavery, ale jednak się pomyliłem :P. Chłopak ma zadatki na świetnego gracza, lecz obecnie ma braki w obronie - gubi krycie i często przegrywa pojedynki 1 na 1. W każdym bądź razie, czekam na kolejnych wychowanków w pierwszym składzie :).
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Przecież napisałem, że z wiekiem to się może zmienić. Dobra jest młody, ale chodzi mi o to że niektórzy nie mają żadnych argumentów na to że będzie on w przyszłości naszym kapitanem, poza tym, że Mourinho powiedział, że to będzie nowy Facchetti, a mimo to uważają, że może nim być. Przykłady Rafaela czy Rooney'a parę lat temu z Manchesteru pokazują, że można mieć cechy przywódcze będąc osiemnastolatkiem.
Nie szukam u niego wad na siłę, tylko stwierdzam fakty.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Davide Santon

Post autor: Fanatyczny »

Fanatyczny pisze:

Chyba jedyny argument, który przemawia za tym jest to, że jest naszym wychowankiem. Cech przywódczych i takich tam pierdół nie posiada żadnych, nie wiem dlaczego widzicie go w roli naszego kapitana, mi on tam kompletnie nie pasuje. Może zmieni się to wraz z wiekiem, ale na razie wygląda to zupełnie inaczej.

A skad wiesz, ze nie posiada zadnych cech przywodczych? Widziales kilka meczow w jego wykonaniu, a tu takie sugeste.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2009, 23:53 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Davide Santon

Post autor: Pablusso »

Balotelli ma wiecej cech przywodczych, mimo to kapitanem raczej nie bedzie nigdy. Poza tym jakich argumentow oczekujesz? Nie sugeruje sie tym co powiedzial Mourinho, po prostu jest to dla mnie idealny kandydat za 6-7 lat, kiedy juz bedzie dojrzalym pilkarzem, a nie podlotkiem w druzynie gwiazd.

Jesli wytrwa oczywiscie w Interze.

Facchetti byl jeden,Santon jest jeden. Zostanie kapitanem, tak jak juz powiedzialem, jesli nie zejdzie na manowce i bedzie sie dalej harmonijnie rozwijal. A pozycja i posluch przyjda z czasem.
Obrazek
sig by Orzeu
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Fanatyczny pisze:
Fanatyczny pisze:

Chyba jedyny argument, który przemawia za tym jest to, że jest naszym wychowankiem. Cech przywódczych i takich tam pierdół nie posiada żadnych, nie wiem dlaczego widzicie go w roli naszego kapitana, mi on tam kompletnie nie pasuje. Może zmieni się to wraz z wiekiem, ale na razie wygląda to zupełnie inaczej.

A skad wiesz, ze nie posiada zadnych cech przywodczych? Widziales kilka meczow w jego wykonaniu, a tu takie sugeste.
Widziałem wszystkie mecze w których wystąpił Santon, a było ich chyba 9 i w żadnym z nich ich nie pokazał, więc nie wiem dlaczego dziwisz się mojej sugestii. Zresztą trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. Nie chodzi mi tu tylko o cechy przywódcze, ale także o charakter i inne sprawy, których kapitan potrzebuje. Na razie jest za wcześnie na takie opinie, jest młody, ale mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że Davide zostanie naszym kapitanem. 
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, 00:07 przez Jeremy, łącznie zmieniany 1 raz.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Davide Santon

Post autor: Fanatyczny »

Widziałem wszystkie mecze w których wystąpił Santon, a było ich chyba 9 i w żadnym z nich ich nie pokazał, więc nie wiem dlaczego dziwisz się mojej sugestii. Zresztą trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. Nie chodzi mi tu tylko o cechy przywódcze, ale także o charakter i inne sprawy, których kapitan potrzebuje. Na razie jest za wcześnie na takie opinie, jest młody, ale mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że Davide zostanie naszym kapitanem.
I dlatego widziales ich kilka.

To czy Santon zostanie naszym kapitanem czy nie, jest w tej chwili malo wazne. Mlodzian skupia sie na jak najlepszych wystepach w barwach Interu i nie w glowie mu opaska. A twierdzenie, ze Santon nie posiada zadnych cech przywodczych, jak dla mnie jest nie zrozumiale. Ja na taki osad wstrzymalbym sie z wypowiedzia...
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, 00:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Fanatyczny pisze:
Widziałem wszystkie mecze w których wystąpił Santon, a było ich chyba 9 i w żadnym z nich ich nie pokazał, więc nie wiem dlaczego dziwisz się mojej sugestii. Zresztą trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. Nie chodzi mi tu tylko o cechy przywódcze, ale także o charakter i inne sprawy, których kapitan potrzebuje. Na razie jest za wcześnie na takie opinie, jest młody, ale mimo wszystko jakoś nie chce mi się wierzyć, że Davide zostanie naszym kapitanem.
I dlatego widziales ich kilka.
Bo grał tylko w kilku, więc się nie dziw :roll:
A twierdzenie, ze Santon nie posiada zadnych cech przywodczych, jak dla mnie jest nie zrozumiale. Ja na taki osad wstrzymalbym sie z wypowiedzia...
Tak samo, najlepiej wstrzymać się z wypowiedziami, że może być naszym kapitanem w przyszłości, nie mając ku temu żadnych argumentów. Co nie zmienia faktu, że takowych cech, w tej chwili nie posiada.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Davide Santon

Post autor: Fanatyczny »

Bo grał tylko w kilku, więc się nie dziw
Nie dziwie sie.
Co nie zmienia faktu, że takowych cech, w tej chwili nie posiada.
Temu dziwic sie bede. Twoje argumenty wogole mnie nie przekonywuja. Ty, zarowno jak ja wiedziec o tym jeszcze nie mozemy.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, 00:40 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Davide Santon

Post autor: kcpwwa »

Zgadzam sie i z Jeremym i z tymi,z ktorymi sie tutaj spiera. tej wymiany zdan nie rozstrzygniecie- nie wiecie czy w ogole nabierze cech przywodczych. Ale spokojnie, to nie jest wykluczone,ze przy takim tempie rozwoju osiagnie je niedlugo. Jeremy- istotnie, narazie niewiele na to wskazuje.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Fanatyczny pisze:
Bo grał tylko w kilku, więc się nie dziw
Nie dziwie sie.
Nie chce się już więcej spierać, tylko tak gwoli ścisłości - to w takim razie co miało znaczyć zdanie: "I dlatego widziales ich kilka."
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Davide Santon

Post autor: Fanatyczny »

Nie chce się już więcej spierać, tylko tak gwoli ścisłości - to w takim razie co miało znaczyć zdanie: "I dlatego widziales ich kilka."
Ja takze, widzialem wszystkie spotkania z udzialem Davide, kiedy to gra w pierwszym zespole Interu. Co nie zmienia faktu, ze widzialem ich kilka. Poniewaz, gra w nim od niedawna, wiec chyba to...
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Davide Santon

Post autor: MiRas. »

Wy się tu kłóćcie, a ja powiem, abyśmy się nie napalali póki co na niego... ilu to już mieliśmy młodych piłkarzy, którzy to byli `nowymi` kimś tam.. dla przypomnienia... Mario Rebecchi vel 'włoski Giggs', Giovanni Pasquale vel 'włoski Carlos', Paolo Dellafiore vel 'nowy Zanetti' czy Marco Andreolli vel 'nowy ktoś tam' (fakt, ze dwóch ostatnich pozbyliśmy się w trochę naiwny sposób...) nie wliczam tutaj Slavkovskiego vel 'nowy Ibrahimović' czy też innych.
Owszem Santon gra bardzo dobrze i oby dalej się rozwijał, jednak podejdźmy do niego z lekkim dystansem i nie nazywajmy go nowym Facchettim, Maldinim, czy Zanettim bo do tego czeka go daleka droga.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Davide Santon

Post autor: Pablusso »

Rebecchi i Dellafiore specjalnie nawet szansy zaistniec nie mieli. Andreolli tez nie bardzo. Najwiecej z nich gral Pasquale i nie mozna bylo sie przyczepic do jego gry. Tyle ze pozniej zaginal. W kazdym razie chodzi mi o to, ze majac porownanie z wyzej wymienionymi, Santon jest z nich najlepszy. No i ma szczescie w postaci trenera, ktory mu ufa.
Obrazek
sig by Orzeu
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Davide Santon

Post autor: Woo-cash »

Krwawy_eM. pisze: jednak podejdźmy do niego z lekkim dystansem i nie nazywajmy go nowym Facchettim, Maldinim, czy Zanettim bo do tego czeka go daleka droga.
Mourinho puścił famę i wszyscy od niego podłapali :P
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Davide Santon

Post autor: proba1 »

ilu to już mieliśmy młodych piłkarzy, którzy to byli `nowymi` kimś tam.. dla przypomnienia... Mario Rebecchi vel 'włoski Giggs', Giovanni Pasquale vel 'włoski Carlos', Paolo Dellafiore vel 'nowy Zanetti' czy Marco Andreolli vel 'nowy ktoś tam'


^^^^^ jak nasi "spece" z zarzadu nie zrobia tego co zwykle w takich sytuacjach czyli zniszcza kolesia, ten akurat ma mocne poparcie u Mou wiec szanse z nich najwieksze, ale zarzad z Morattim na czele niespi wiec trzeba faktycznie miec dystans
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
sopel19888
Posty: 251
Rejestracja: 9 sty 2008, 10:48
Lokalizacja: Wielkopolska

Odp: Davide Santon

Post autor: sopel19888 »

a jakie Ty chcesz zobaczyc cechy przywódcze u 18 latka ktory gra w tak mocnej ekipie jaka jest Inter?
I.F.C na zawsze!!! :)
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

sopel19888 pisze: a jakie Ty chcesz zobaczyc cechy przywódcze u 18 latka ktory gra w tak mocnej ekipie jaka jest Inter?
Kierujesz to pytanie do mnie? Domyślam się, że tak, więc odpowiem ci na nie.

Powiedziałem wyraźnie, że nie wiem, dlaczego niektórzy sądzą, że będzie naszym kapitanem, jeśli na razie nie posiada żadnych cech (i szczególnie nie oczekuje, nie naciskam, nie wymagam bardzo od niego, żeby je miał, tak jak ty sugerujesz i Fanatyczny). Chodzi o to, że mówienie, że to może być nasz kapitan jest tylko odległą historią i nie ma sensu jej w tej chwili poruszać.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Davide Santon

Post autor: GULI »

w przyszłości kapitan,nowy Facchetti ludzie koles ma 18 lat nie wiem po co te spekulacje wokół niego....zagrał dobrze pare meczy a za chwile moze grac wielki piach jak dostanie nowy kontrakt, wielkie pieniądze moze mu woda sodowa do głowy uderzyc..alkohol kobiety iluz to piłkazy sie dobrze zapowiadało a za chwile stoczyli sie na samo dno...oczywiście Santonowi zycze jak najlepiej bo widac ze chłopak ma wielki talent i chodzi tylko o to azeby był dobrze prowadzony i zeby go nie zmarnował...
Obrazek
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Davide Santon

Post autor: Fanatyczny »

Powiedziałem wyraźnie, że nie wiem, dlaczego niektórzy sądzą, że będzie naszym kapitanem, jeśli na razie nie posiada żadnych cech (i szczególnie nie oczekuje, nie naciskam, nie wymagam bardzo od niego, żeby je miał, tak jak ty sugerujesz i Fanatyczny). Chodzi o to, że mówienie, że to może być nasz kapitan jest tylko odległą historią i nie ma sensu jej w tej chwili poruszać.
Nigdzie nie napisalem, ze Santon bedzie naszym kapitanem. Takze, nigdzie nie napisalem, ze ma cechy przywodcze, poniewaz jeszcze tego nie wiem. I nie mam zamiaru sugrewac sie tym kilkoma meczami.
Na taki osad przyjdzie czas, poczekajmy.

Dla mnie chlopak ma dobrze grac, rozwijac sie. Dostal ogramna szanse i jak narazie dobrze ja wykorzystuje.
Tak jak wspominalem, nie w glowie mu opaska, on koncetruje sie na tym aby jak najlepiej grac i z kazdym wystepem przekonywac do siebie trenera.
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, 12:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Davide Santon

Post autor: Pablusso »

guli1908 pisze: w przyszłości kapitan,nowy Facchetti ludzie koles ma 18 lat nie wiem po co te spekulacje wokół niego....zagrał dobrze pare meczy a za chwile moze grac wielki piach jak dostanie nowy kontrakt, wielkie pieniądze moze mu woda sodowa do głowy uderzyc..alkohol kobiety iluz to piłkazy sie dobrze zapowiadało a za chwile stoczyli sie na samo dno...oczywiście Santonowi zycze jak najlepiej bo widac ze chłopak ma wielki talent i chodzi tylko o to azeby był dobrze prowadzony i zeby go nie zmarnował...
Ktos napisal, ze na pewno bedzie naszym kapitanem? Jesli tak to podaj mi, w ktorym miejscu. Jesli chodzi o mnie, napisalem jedynie wlasnie to o czym napisales pozniej. Jesli bedzie sie dalej harmonijnie rozwijal i jego serce pozostanie na zawsze czarno-niebieskie. Jest wiele czynnikow determinujacych jego przyszlosc w Interze. Ale nikt nie moze zaprzeczyc, ze jesli nie zmarnuje swojego talentu, moze stac sie legenda klubu. Zanetti czy Maldini tez byli kiedys mlodzi. Nie zostali kapitanami z marszu.
Obrazek
sig by Orzeu
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Davide Santon

Post autor: proba1 »

Odnośnie cech przywódczych to nie ma co nawet rozmawiac bo mozna zostac kapitanem za oddanie dla barw klubowych nie posiadając za wielkiej charyzmy. Nasz kapitan jakie am cechy przywódcze ma charyzme jak Kean? Nie jest kapianem bo jest u ans tyle lat wiec czemu np Santon mialby nie zostac kapitanem jak bedzie gral 8 lat u nas?
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Davide Santon

Post autor: Jeremy »

Fanatyczny pisze:
Powiedziałem wyraźnie, że nie wiem, dlaczego niektórzy sądzą, że będzie naszym kapitanem, jeśli na razie nie posiada żadnych cech (i szczególnie nie oczekuje, nie naciskam, nie wymagam bardzo od niego, żeby je miał, tak jak ty sugerujesz i Fanatyczny). Chodzi o to, że mówienie, że to może być nasz kapitan jest tylko odległą historią i nie ma sensu jej w tej chwili poruszać.
Nigdzie nie napisalem, ze Santon bedzie naszym kapitanem. Takze, nigdzie nie napisalem, ze ma cechy przywodcze, poniewaz jeszcze tego nie wiem.
Nie chodzi mi o to, że ty tak napisałeś, bo tego nie zrobiłeś. Mam na myśli to, że "szczególnie nie oczekuje, nie naciskam, nie wymagam bardzo od niego, żeby je miał", a np. kolega Sopel myśli, że ja właśnie u niego szukam tych cech, co nie jest prawdą.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Davide Santon

Post autor: dani7 »

Santon to wielki talent i mam nadzieje, ze bedzie gral tyle ile bedzie mogl dla Interu
ODPOWIEDZ