Diego Milito

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Diego Milito

Post autor: Nen »

Jeżeli Leo faktycznie chce trzymać się gry z dwoma napadziorami, to jako napastnik grać może, i grał tak w Brazylii, Coutinho. Jak już będzie 3:0 z Juvkami to ściągamy Eto'o i próbujemy opcji Cou w ataku :P

Jeśli chodzi o Diego, to absurdem nonsensem, idiotyzmem, amatorstwem, ... bzdurą byłoby pozbywanie się kogoś, kto ma takie piłkarskie umiejętności. Forma i zdrowie to jedno, talent to drugie. Tego się nie traci, nie zapomina i przede wszystkim nie kupuje. Ktoś wspomniał o tym, że Real nie miał gdzie upchnąć "zdziadziałego, niepotrzebnego, niemarketingowego" Raula. Raul poszedł do Schalke, gdzie strzelił jak dotąd tyle bramek co Benzema i Di Maryja w ultraofensywnej hiszpańskiej razem wzięci.
God protect me
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Diego Milito

Post autor: Seba »

Milito do końca życia zapamięta te dwa lata w Interze. Jeden sezon najlepszy w karierze, drugi natomiast...najgorszy w karierze.
Obrazek
lemio133
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2010, 15:09

Odp: Diego Milito

Post autor: lemio133 »

Miejmy nadzieję że po kontuzji wróci stary dobry Milito . Trzymaj się Diego!!!!! :D
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Diego Milito

Post autor: PioFCI »

Jakiej kontuzji?:) Depresja minie i wroci stary dobry Milito..zobaczycie:)
Inter na zawsze !!!
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: and1 »

Pio_FCI pisze: Jakiej kontuzji?:) Depresja minie i wroci stary dobry Milito..zobaczycie:)
Nadciągnięty mięsień...
Obrazek
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Diego Milito

Post autor: PioFCI »

Tak, chyba nadciągnięty mięsień głowy:)
Inter na zawsze !!!
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Ciezko mu bedzie wrocic, ja osobicie w to watpie i bylbym zaskoczony jak by wrocil
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Gunnar »

W jego wieku progres leci w dół, ale są wyjątki (czyt. Zanetti). Nie liczę już na powrót formy Milito z zeszłego roku.
Obrazek
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Diego Milito

Post autor: PioFCI »

A wg mnie Milito spokojnie posiedzi z rodzina, uspokoi emocje, wyciszy sie i wyleczy ta psychike..tutaj nie mialby szans zapomniec, wylaczyc sie i odpoczac..Wroci i nam pomoze w finale LM:)
Inter na zawsze !!!
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Obyś miał racje, ale i tak nie wierze :)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Diego Milito

Post autor: yoda79 »

Wracaj do zdrowia i formy Il Principe,bo żaden Pazzini ani tym bardziej Pandev ci nie dorównają nigdy.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Diego Milito

Post autor: mikruzzo »

Wielka szkoda bo jak na razie jest to tylko cień tego Milito który strzelał bramki dla Genoi i dla nas ;(
Ale jestem dobrej myśli, może już nie w tym ale w przyszłym sezonie chłopak dojdzie do optymalnej formy
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Diego Milito

Post autor: yoda79 »

Oświeżę wątek - Milito będzie w kadrze na Milan?
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Diego Milito

Post autor: Seba »

yoda79 pisze: Oświeżę wątek - Milito będzie w kadrze na Milan?
Trenuje już z pełnym obciążeniem, więc zapewne znajdzie się w kadrze.
Obrazek
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Diego Milito

Post autor: Kubusa10 »

Ja tam nadal wierzę w Diego w tamtym sezonie grał genialnie i wiadomo było że w tym sezonie tak nie zagra bo to nie możliwe.W tym sezonie wiadomo 1,2 kontuzja i ciężko mu wrócić do gry.Stłamsił go trochę Benio ale zobaczycie Diego jeszcze wróci
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Milito sie skonczyl, szacun za to co zrobil ale nei mozemy go trzymac. Sprzedac i kupic kogos innego
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: .Imperatore. »

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że się skończył ? Boże załamują mnie niektórzy...
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Bo widzialłem jak gra i swoje lata ma. Boże drażnią  mnie nie którzy...
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
adi1908
Posty: 350
Rejestracja: 5 sie 2007, 11:59
Lokalizacja: Radomsko

Odp: Diego Milito

Post autor: adi1908 »

mnie też ! ale sorry Milito powinien dostać jeszcze sezon nie można tak poprostu powiedzieć dziekujemy że wygrałeś nam LM ale spadaj bo stary jesteś ....
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Nie chodzi o wiek. Ale widzimy jak gra do przesady napastnik nie moze pudlowac z 5 metrow na pusta bramke. Ile sytuacji zepsul? Nie mozna trzymac nikogo za zaslugi, nie gra na poziomie Interu to niestety trzeba sie pozegnac bo jak tak bedizemy trzymali zawodnikow to znowu czekac milion lat na puchary bedzie trzeba
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Arcadinho77
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2006, 16:41
Lokalizacja: Siemianowice/Gefell
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Arcadinho77 »

niestety diego poprzez kontuzje jest daleki od optymalnej formy zreszta my tylko mozemy gdybac a i tak cala decyzje pojejmnie Massimo Moratti :lol3: :lol3:
Arcadinho77
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Diego Milito

Post autor: DiegoMilito22 »

Zostało jeszcze kilka ważnych meczy w tym sezonie, szczególnie w LM ,nasz sztab szkoleniowy też nie będzie śpieszył się z wystawianiem Milito, tak jak to było za Benka i wczesnego Leo. Teraz Milito sobie odpoczywa i zobaczymy co pokaże przez te ostatnie półtora miesiąca. Należy wspomnieć że przed tą kontuzjom zaczynał grać już całkiem całkiem i dobrze współpracować z E2.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Diego Milito

Post autor: Kubus »

Chciałbym oznajmic wszem i wobec tym którzy wierzą w powrót Milito że on nie wroci. I wiem również że to boli ale nie zobaczymy juz tego samego napastnika co rok temu ...
Obrazek
Francisco
Posty: 10
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:58

Odp: Diego Milito

Post autor: Francisco »

Bo Ty wiesz ;/ Przecież logiczne że Militarny może grać jeszcze na poziomie. Jeszcze Wam to przypomnę za jakiś czas i się zgasicie łby :)
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Diego Milito

Post autor: Lucas »

Kubuś

Jeszcze wspomnę twoje słowa, jeżeli od razu po powrocie nie złapie kontuzji to może jeszcze wiele znaczyć dla nas.
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

To jak nie wroci czego jestem pewien to przeprosisz za "łba"
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Diego Milito

Post autor: krystianeczek »

Diego ma swój wiek ale ja na niego złego słowa nie powiem po tym co dla nas zrobił, strzelił najważniejsze bramki, do końca życia pozostanę mu wdzięczny chociaż teraz gra piach i będzie grać.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

Tez go nei obrazam tylko jestem realista i wiem  ze juz nie wroci, jak wroci to sie zdziwie. I do wczesniejszej wypowiedzi Imperatore a na jakiej podstawie twierdzisz ze sie nie skonczyl? Ja widze jak gral i to chyba wystarczy ...
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Diego Milito

Post autor: dodo_IM »

Przyda nam się w LM więc niech wraca do zdrowia i formy. Milito nie miał zeszłego sezonu wyjątkowego jeżeli chodzi o wyśmienitą dyspozycję, wcześniej w Genoi i Realu Zaragoza grał równie dobrze. Obecny sezon jest jego najgorszym od lat. Czy wróci do formy, jak najbardziej ma szanse i gdybanie o tym jest dla mnie bez sensu, czas pokaże.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Diego Milito

Post autor: Jaszczu91 »

Może wreszcie Diego będzie miał trochę więcej zdrowia i pokaże na co go stać. Bez wątpienia w piłkę grać potrafii i jeśli tylko będzie zdrowy to będzie strzelał. Przecież nawet w tym sezonie gdy zagrał w kilku meczach pod rząd to gole strzelał. Napewno Milito się nie skończył. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ODPOWIEDZ