Diego Milito

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Diego Milito

Post autor: yoda79 »

No i miesiąc przerwy dla Milito... Oby się nasi obudzili,bo bez Diego czarno widzę w obecnej formie pojedynki z Dynamo...
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Diego Milito

Post autor: Tomek8990 »

Może więcej szans dostanie Suazo, bo w Balotellim, jako zastępcę Milito, na razie nie pokładam nadziei. Ma głupi charakter, no ale kiedyś mu to przejdzie jak wydorośleje. 
Forza Inter:)
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Diego Milito

Post autor: dodo_IM »

Tomek8990 pisze: Może więcej szans dostanie Suazo, bo w Balotellim, jako zastępcę Milito, na razie nie pokładam nadziei. Ma głupi charakter, no ale kiedyś mu to przejdzie jak wydorośleje. 
Może i ma trudny charakter ale potrafi sam coś zrobić z piłką i błysnąć a ataku. Suazo wraca po kontuzji i nie wiadomo jaki poziom prezentuje. Ma po za tym podobne walory co Eto'o tyle, że słabszą technikę. Atak powinien wyglądać Balotelli-Eto'o.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Diego Milito

Post autor: Minister »

A czy ktoś pamięta jak zachowywał się kiedyś  Rooney?Jednak on różnił się tym,że strzelał bardzo dużo bramek.Lecz nie ma się  co dziwić skoro obsługiwali go tacy profesorzy jak Giggs i Scholes.Rooney się rozwinął zobaczymy co będzie z Mario.Szczerze to  niekiedy mam wrażenie że on robi większość rzeczy na boisku na takiej wyje*ce a jak sytuacja wygląda jakby się starał to wynika to z jego nerwów.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Diego Milito

Post autor: cyrkiel »

Najlepszy transfer Interu w tym roku  :ave:
"Amala, Pazza INTER Amala!!"
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Diego Milito

Post autor: miniu86 »

Podczas nieobecności Milito(przynajmniej 5 spotkań) będą mieli okazje się wykazać Suazo i Balotelli. Mam nadzieję, że częściej też będzie trafiał Eto'o. Milito to również wg mnie nasz najlepszy transfer w tym mercato.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Diego Milito

Post autor: Minister »

Najlepszy bo najskuteczniejszy ale jak możecie mówić,że to nasz najlepszy transfer skoro złapał kontuzję?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Diego Milito

Post autor: Tomek8990 »

Kontuzje są wpisane w życie każdego zawodnika, i tego nie można wykluczyć przed zakupem piłkarza. Moim zdaniem również to jeden z najlepszych transferów tego lata. I nie myślę tak dzięki temu, że jest najskuteczniejszy, ale cenię go też za walkę, ambicję, determinację, motywację, chęć pracy, stawiane sobie cele, nie każdy ma takie podejście jak on, to wielki zawodnik. Może nie ma takiej bajecznej techniki, ale nadrabia ambicją, a tacy zawodnicy są moim zdaniem bardziej cenni, bo nie obrażą się o byle gówno, tylko pracują na swoje nazwisko bardzo ciężko. No a niestety...pracując tak, mogą czasem mięśnie lub kości nie wytrzymać.
Forza Inter:)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Lamatico »

Pozwolę sobie ocenić Diego po tych pierwszych spotkaniach.
Bramki, które zdobywa są bardzo ważne. Konhtuzja? Hmm to mankament wielu zawodników Interu, ale o atak nie powinniśmy się martwić, bo mamy dobrych specjalisów, którzy mogą zastąpić Milito.
Jeśli będzie skuteczny w Lidze Mistrzów, to zawodnik kompletny... Najlepszy nasz transfer ostatnich lat.
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Diego Milito

Post autor: Tomek8990 »

Milito wraca po kontuzji w meczu z Palermo - brama. Od początku wychodzi z Livorno, w drugiej połowie - brama... Jest gość:) ma dwa zwody na które wszyscy obrońcy się łapią... :p
Forza Inter:)
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Diego Milito

Post autor: BoDzIo »

Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Diego Milito

Post autor: Dzonyy »

Mają inny kolor włosów :) Pierwszy wychaczony :p
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Jedrula »

El Principe ma bubę na lewym kolanie :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Diego Milito

Post autor: DiegoMilito22 »

Siema wszystkim ! To mój pierwszy post . Według mnie Diego Milito jest lekarstwem na komplex utraty Zlatana , Niestety miałbyć nim Eto'o który jak widać nie najlepiej radzi sobie w naszej drużynie . O ile tak dalej pójdzie to będzie trzeba szukać kogoś do duetu dla Diego ;d
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Jedrula »

Nie wiem jak reszta, ale ja żadnego kompleksu utraty Zlatana nie miałem, nie mam i mieć nie będę :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Woo-cash »

Jak na razie można powiedzieć że Diego spełnia pokładane w nim nadzieje. Jednak z dokładniejszym osądem trzeba się wstrzymać do końca sezonu. Wtedy zostanie rozliczony z ilości strzelonych bramek :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Jedrula »

Jak na razie zagrał w lidze w 9 meczach strzelając 7 bramek (należy pamiętać, że z Udinese zagrał tylko 25 minut) a do prowadzącego Di Natale traci tylko 2 bramki (Włoch zagrał w 11 meczach, z Atalantą - 23 minuty). Ostatniego gola Di Natale strzelił właśnie nam i od tamtej pory grając w 4 meczach nie zdobył bramki. Dążę do tego, by powiedzieć, że przy obecnej formie obu graczy to właśnie El Principe ma większe szanse na zdobycie korony króla strzelców :)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Diego Milito

Post autor: Nen »

Wszyscy eksperci typowali Samu na króla strzelców, jednak po 11 kolejkach to Diego jest również wg mnie najpoważniejszym kandydatem do zdobycia tego tytułu spośród wszystkich napastników Calcio. Dzisiaj gramy z dziurawą Romą więc myślę, że Principe wsadzi jakąś brameczkę :)
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, 12:56 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: MarcoPolo »

Diego zyskał u mnie już pełne zaufanie...
kiedy przechodził do Interu nie byłem pewien co do jego możliwości i czy da radę w tak wielkim klbie, ale na szczęście dla każdego okazało się, ze wkładając całe serce w gre daje on Interowi w tym sezonie wiele korzyści i kto wie czy gdyby nie kontuzja nie był by on liderem strzelców?
Sam Diego nieraz powtarza,że świetnie się czuję na boisku z Samuelem i widać to gdy się mecze ogląda liczę, że duet ten dziś potwierdzi swoją renomę i przybliży przynajmniej jednego z nich do korony króla strzelców jaką to w zeszłym sezonie zdobył inny napastnik...Zlatan  :roll:
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Diego Milito

Post autor: Tomek8990 »

Diego to świetny napastnik. Walczy, angażuje się, oddaje serce, takich zawodników kocham. Nie ma zbyt szerokiego repertuaru zwodów, a i tak każdy się łapie na te zwody, które Diego opanował... Najważniejsze - jest skuteczny, i gra dla dobra drużyny. Idzie po króla strzelców :) Z Samuelem tworzą świetny duet. A jak jeszcze przyjdzie ze dwóch ofensywnych ( może - oby ) to będą dostawać więcej piłek, co za tym idzie, więcej szans bramkowych, więcej goli... 
Forza Inter:)
Neazurri
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:52

Odp: Diego Milito

Post autor: Neazurri »

Świetny transfer Interu. Milito jest szybki i bramkostrzelny. Potwierdził to w Lidze Mistrzów np. z Bayernem, CSKA, Barcą, Chelsea.  :inter:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Diego Milito

Post autor: Minister »

Koleś,odkryłeś Amerykę w tym momencie ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Neazurri
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:52

Odp: Diego Milito

Post autor: Neazurri »

Wiem :D Ale zły też nie jest :)
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Diego Milito

Post autor: Kermitt »

A twój nick to tak na serio ?

Przepraszam za OT ale już nie mogę wytrzymać ...
Neazurri
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:52

Odp: Diego Milito

Post autor: Neazurri »

Z nickiem się pomyliłem miało być Nerazzurro. Jeśli ktoś może to niech mi zmieni nick . Z góry dzięki.
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: ZanettiCK »

Milito ma ponoć jakiś uraz kostki, nabawił się go w czwartek, dziś nie było go na treningu. Może być niewesoło
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Diego Milito

Post autor: kibix »

ZanettiCK pisze: Milito ma ponoć jakiś uraz kostki, nabawił się go w czwartek, dziś nie było go na treningu. Może być niewesoło
dlaczego? to coś poważnego? wydaję mi się, że w pierwszym składzie Argentyny i tak nie zagra ;/teraz sobie może mieć kontuzję, byle nie w przyszłym sezonie.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Diego Milito

Post autor: dodo_IM »

Ta kontuzja nie jest poważna i na mundial powinien być gotowy, podobnie jak Cesar. Ja liczę, że Diego powalczy o miejsce w składzie. Nie będzie mu łatwo, ale jak Argentyna będzie zawodzić (czego się spodziwa większość) to Maradona wprowadzi prędzej czy później Milito na boisko.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
IlCapitano

Odp: Diego Milito

Post autor: IlCapitano »

Co się stało z El Principe? To jest wrak piłkarza w tym momencie :/ Może jakieś problemy rodzinne itp? Ja nie rozumiem jak z najlepszego napastnika w Europie, snajpera który potrzebował pół sytuacji do strzelenia można stać się taką ciamajdą. Ile można czekać aż odzyska formę? A może w ogóle już jej nie odzyska?
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Diego Milito

Post autor: Szycha »

Jak dla mnie za grube słowa. wrak ??!! bez przesady...gdy Milito gra z przodu wyglada to o niebo lepiej niz jak śmiga tam Pandev.
ODPOWIEDZ