Diego Milito

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Diego Milito

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Stało się Diego Milito w Interze :flaga33:

Wielu psioczy na jego 30 lat ale ja tam żadnego problemu nie widzę ważne żeby strzelał bramki najlepiej tyle ile ma lat :D Razem z Ibrą może stworzyć zabójczy duet napastników a jeśli dodatkowo będą wspomagani przez jakiegoś klasowego rozgrywającego to już w ogóle można być spokojnym o ofensywę. Ja ta życzę mu jak najlepiej w nowych barwach i oby nie spotkało go to co jego brata Gabriela bo to już będzie tragedia. Szkoda mi jedynie Aquafresci oby nie zmarnował się jego talent w Genoi
Forza Diego :inter:
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Diego Milito

Post autor: Nen »

Byłem jednym z nielicznych zwolenników tego transferu w styczniu. Teraz kiedy Millito został vice królem nikt chyba nie ma wątpliwości, że będzie ładował dla nas bramki. Zarazem z Ibrą stworzą atak kompletny. Jeżeli Deco nie zawiedzie nasza siła ofensywna w porównaniu do zeszłego sesonu powinna znacznie wzrosnąć.
God protect me
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Odp: Diego Milito

Post autor: pablo77 »

E tam przeciętny jak na możliwości interu mogli się lepiej postarać na rynku . Mógłby się nadać na 5-tego rezerwowego , nie jest klasowym napastnikiem . Znowu dojdą do 1/8 albo ćwierćfinału i odpadną bo się w ogóle nie wzmacniamy :)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Diego Milito

Post autor: Nen »

pablo77 pisze: E tam przeciętny jak na możliwości interu mogli się lepiej postarać na rynku . Mógłby się nadać na 5-tego rezerwowego , nie jest klasowym napastnikiem . Znowu dojdą do 1/8 albo ćwierćfinału i odpadną bo się w ogóle nie wzmacniamy :)
Domyślam się, że liczba 77 imituje numer z którym grywa Trivela vel Mustan a nie datę urodzenia.

Powiedz mi kto jest na chwilę obecną jest lepszym napastnikiem niż Millito (pomijając Zlatana) w Serie A? Takiego napastnika w przypadku całkowitego braku formy Crespo i Cruza potrzebowaliśmy właśnie. Strzał w 10.
God protect me
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Diego Milito

Post autor: Raffal »

ja wiem...? zawodnik ktory w 4 lata strzela ponad 70 bramek wg mnie przecietny nie jest. Typowy snajper czyli ktos taki na kogo czekalismy... a napewno ja.
Zastanawiajace jest dla mnie tylko dlaczego nie potwierdzono od razu Motty , skoro zawdnik juz mowi ze bedzie dla nas gral itd to ciekawe w czym tkwia jeszcze problemy.

Swoja droga Wikipedia potwierdzila juz jego transfer :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Thiago_Motta
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: MiRas. »

pablo77 pisze: E tam przeciętny jak na możliwości interu mogli się lepiej postarać na rynku . Mógłby się nadać na 5-tego rezerwowego , nie jest klasowym napastnikiem . Znowu dojdą do 1/8 albo ćwierćfinału i odpadną bo się w ogóle nie wzmacniamy :)
Diego Milito przeciętny napastnik...  :hold: Boże widzisz, a nie grzmisz! ... i jeszcze nadać na 5-tego rezerwowego.. a moze na 50-tego? albo na 77-ego, niczym Aaaaa Aaaooo?

Przekonałem się do niego, naprawdę dobry, solidny napastnik.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Diego Milito

Post autor: Grajas »

Haha,jak on się nadaje na 5-rezerwowego to ja jestem ciekaw kto jest godzien grać w pierwszej 11.
No ale co do samego zawodnika:wręcz genialne posunięcie naszego zarządu (brzmi niewiarygodnie?).Świetny zawodnik który z pewnością podniesie jakość zespołu.Gwarancja bramek, pełen profesjonalista.Co ważne świetnie się spisuje w meczach z czołówka(3 gole z Milanem i juve w 3 meczach).
Forza Diego!
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Diego Milito

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

pablo77 pisze: E tam przeciętny jak na możliwości interu mogli się lepiej postarać na rynku . Mógłby się nadać na 5-tego rezerwowego , nie jest klasowym napastnikiem . Znowu dojdą do 1/8 albo ćwierćfinału i odpadną bo się w ogóle nie wzmacniamy :)
zajebistych musimy mieć napastników skoro wicekról strzelców Serie A może być co najwyżej 5-tym rezerwowym :lol2:  Normalnie klękajcie narody, nawet Barca się chowa :D
Ile on będzie musiał się napocić by zamknąć usta swoim krytykom :D
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Odp: Diego Milito

Post autor: pablo77 »

Uważam że Włoska Liga prezentuje dużo słabszy poziom niż parę lat temu i nie ma sie czym jarać ze zdobył 24 gole w sezonie bo to jest smieszne , dowodem jest brak sukcesów włoskich klubów w europie i etapy ich odpadania . klasowy napastnik to David Villa lub na pewno Sergio Aguero byłby świetnym posunięciem . jednym zdaniem młodsi i lepsi :)

nr 77 w moim nicku nie ma nic wspolnego z quaresma ani moim wiekiem .
Evrinho
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwie 2009, 19:17
Lokalizacja: Unisław

Odp: Diego Milito

Post autor: Evrinho »

Potrzebowaliśmy snajpera i go mamy  :flaga33:
transfer świetny,
wg mnie w przyszłym sezonie wraz z Ibrą pokażą kto rządzi w SERIE A!
:-)
SPRZEDAM ROWER
STAN IDEALNY!
http://www.youtube.com/watch?v=k7ZEshyZVOo
Kto chętny pisać!
Gadu-Gadu 2012257 lub priv
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Diego Milito

Post autor: Dominik »

Coś nie jestem przekonany do niego i obym się mylił. Choć 24 bramki w tamtym sezonie to ładny wynik. Mnie również zastanawia dlaczego nie został potwierdzony transfer Thiago Motty.
FORZA INTER!!!
IlCapitano

Odp: Diego Milito

Post autor: IlCapitano »

Jestem zachwycony tym transferem. Było wiadome od dawna, że do nas dołączy ale dopiero dziś potwierdzili transfer. Pewnie niedługo zostanie potwierdzony Thiago Motta. Diego Milito to wbrew opinii naszych znafcuff ze strony klasowy napastnik i jest w doskonałym wieku dla napastnika. Ibrze brakowało jako partnera typowej strzelby i w końcu go dostał. Myślę, że obecny atak w składzie Ibrahimovic, Milito, Balotelli, Arnautovic i Suazo prezentuje się imponująco i nie zawiedzie nas w LM ani w Serie A. Forza El Principe  :) Solo per noi.
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Diego Milito

Post autor: ForzaeDi »

Transfer na dzień dzisiejszy jest bardzo dobry, lecz co z tego będzie zobaczymy gdy zacznie się sezon.
Oby tylko Diego nie zawiódł  ... :P
Evrinho
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwie 2009, 19:17
Lokalizacja: Unisław

Odp: Diego Milito

Post autor: Evrinho »

no 24 bramki to świetny wynik, 1 bramka do Ibry tylko...Diego trochę się wczuje i bedzie świetny duet...tak myśle...
FORZA  :szal:
SPRZEDAM ROWER
STAN IDEALNY!
http://www.youtube.com/watch?v=k7ZEshyZVOo
Kto chętny pisać!
Gadu-Gadu 2012257 lub priv
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Odp: Diego Milito

Post autor: pablo77 »

Nie no ja mu życzę jak najlepiej ale po prostu uważam że nie jest wystarczająco dobry , wyraziłem swoje zdanie . Albo Arnautović czy jak mu tam 14 bramek w holenderskiej Lidze , mało z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem , myślałem ze to jakiś żart , no ale zobaczymy sezon zweryfikuje :)
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Diego Milito

Post autor: Ocheck »

jak czytam wypociny tych pseudoznaffców to mam ochote sie spakowac i jechac na Madagaskara......uwielbiam jak skresla sie zawodnika przed tym jak nie zagral nawet sekundy dla danego klubu...a stwierdzenie ze Diego nadaje się na 5 napastnika to juz mnie tak powalilo z krzesla że chyba obojczyk sobie złamałem....nieraz jak czytam te wypowiedzi to mam ochote rzucic monitorem przez okno...ale po pewnym momencie stwierdzam ze jak ktos ma nierowno pod sufitem to rzut monitorem przez okno mu nie pomoze............ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania....
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Diego Milito

Post autor: miniu86 »

Ktoś taki jak Milito będzie cegiełką dopełniającą nasz atak. Ibra będzie mógł swobodnie grać z tyłu, czy z boku i nie będzie strachu, że nikogo nie ma z przodu. Wrzutki w końcu będą miały sens. Milito to moim zdaniem świetny napastnik i sądziłem tak już za czasów gry w Saragossie. Potrafił strzelić 4 bramki Realowi albo Barcelonie w jednym meczu. Mam nadzieje, że dobrze sie przyjmie i sprawdzi jako transfer. Dość już tych pudeł transferowych. Forza Milito.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Diego Milito

Post autor: Raffal »

zobaczymy tylko czy Milto bedzie na tyle dobry aby przewidzic gdzie wrzuci Quaresma :D

no bo chyba kazdy sobie zdaje sprawe kto tu jest gwiazda :D
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, 06:47 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Diego Milito

Post autor: djqbaa »

Co ja tutaj czytam :roll: szkoda komentować niektóre wypowiedzi. Diego to świetny napastnik, którego nam potrzeba. Do tej pory grał w trzech klubach: argentyńskim Racingu Club de Avellaneda, włoskiej Genoi i w hiszpańskim Realu Saragossie. Obojętnie, gdzie przebywał to wszędzie strzelał dużo bramek. Na początku kariery w swojej ojczyźnie nie było wybitnie. 'Zaledwie' 34 bramki w 137 meczach. Następnie kupiła go Genoa, w której łącznie rozegrał 90 spotkań, w których strzelił 57 bramek. Oprócz tego była jeszcze trzyletnia przygoda z Realem Saragossą, gdzie w ciągu trzech lat zagrał 108 razy i strzelił 51 goli. Ogólnie Diego w 335 konfrontacjach zdobył, aż 143 gole. A pseudo eksperci twierdzą, że to mało...  :roll: To ile tych bramek miał strzelić 300?

Ogólnie w trakcie poprzedniego sezonu nikogo nie było z przodu. Zlatan rozgrywa, Stanko w większości spotkań bał się piłki, a teraz wiadomo, że ktoś będzie czyhał w polu karnym. Taki 36-letni Inzaghi z Milanu, któremu większość osób zarzuca, że potyka się o własne nogi jakoś strzelił trzynaście bramek w sezonie, w dodatku tylko 15 razy wychodził w podstawowym składzie. Nie mam wątpliwości, że aktualnie Diego przewyższa Pippo. Ja z tego transferu jestem bardzo zadowolony. Teraz czekam na pierwszego gola Diego w naszych barwach :szal:
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Lamatico »

Tak duzo to nie jest patrzcie na Janko z Saltzburga 39 goli w 36 meczach.

Teraz poważnie... Nastawienie do tego zawodnika w momencie transferu mam takie jak do Zlatana czyli nie najlepsze. Różnica jednak jest, bo Ibra gdy do nas przychodził w ostatnim sezonie dla Juve strzelił ... 5 bramek (jeśli się mylę poprawcie).

Jak wielu zdążyło zauważyć Diego to solidny napastnik i gwarantuje bramki. Swego czasu taka sytuacja była z Cruzem, który bywał najlepszym strzelcem drużyny w sezonie. Najważniejsze by Diego dobrze się zaaklimatyzował i rozumiał się z Ibrą i naszymi pomocnikami...

Jestem niepewny, ale oby się to skończylo tak jak w przypadku Zlatana...
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Diego Milito

Post autor: BoDzIo »

Lamatico pisze: Tak duzo to nie jest patrzcie na Janko z Saltzburga 39 goli w 36 meczach.

Teraz poważnie... Nastawienie do tego zawodnika w momencie transferu mam takie jak do Zlatana czyli nie najlepsze. Różnica jednak jest, bo Ibra gdy do nas przychodził w ostatnim sezonie dla Juve strzelił ... 5 bramek (jeśli się mylę poprawcie).

Jak wielu zdążyło zauważyć Diego to solidny napastnik i gwarantuje bramki. Swego czasu taka sytuacja była z Cruzem, który bywał najlepszym strzelcem drużyny w sezonie. Najważniejsze by Diego dobrze się zaaklimatyzował i rozumiał się z Ibrą i naszymi pomocnikami...

Jestem niepewny, ale oby się to skończylo tak jak w przypadku Zlatana...
Młody nie marudź:) Zaufaj mi, będzie wymiatał. Ma jeszcze conajmniej 3 dobre sezony w naszej koszulce. Obecnie za taką kwote nie ma co szukać lepszego bombera.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Diego Milito

Post autor: Nen »

Właśnie mi też się wydaje, że Millito stanie się naszym nowym Cruzem. A więc cichym i strzelającym masę ważnych bramek, którego wszystkie dzieci będą chciały zwolnić, bo zajmuje miejsce Aguero.
God protect me
NeraZ
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:08
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: NeraZ »

Ja osobiście uważam że Milito to dobry naspastnik z niezłą slutecznością i  gwarantujący odpowiednią liczbe bramek ale koleś ma już 30 lat.. i uwazam ze lepszym posunieciem bylo by sprowadzenie kogoś młodszego,głodnego sukcesu dysponującego niezłym sprintem.. no ale jesli patrzeć na finanse to korzystna dla nas transakcja a pozatym dojdzie jescze Aranutović który myśle ze bedzie strzałem w 10tke ;)
BLACK BLUE - BiG PoWer
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Diego Milito

Post autor: Piekarz »

Mi atak Ibra - Milito na pierwszy rzut oka przypomina bardziej atak Ibra - Crespo z sezonu 06/07. Jeśli tak zaprezentuje się Milito w swoim pierwszym sezonie, to źle nie będzie. Diego jest jeszcze w bardzo dobrym wieku i przez te 4 lata, na które podpisał kontrakt, może władować mnóstwo bramek, życzę mu zresztą, żeby wypełnił umowę do końca. Mamy młodziaków w postaci Mario i Marko i jeszcze Suazo na męczące końcówki spotkań.

Na wiek naprawdę nie ma co narzekać. Jeśli liczyć Marko, Mario, Ibrę, Suazo i Diego, średnia wieku naszego ataku wynosi 25 lat.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Chuchu »

nieważne w jakim klubie by nie grał, to 20 bramek w sezonie to jego norma a 24 zdobyte w poprzednim chyba o czymś świadczą. Poza tym widziałem go w wielu spotkaniach i to nie jest zawodnik, któremu trzeba dać piłkę na nos żeby strzelił, tylko jest naprawdę kreatywnym graczem.
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Diego Milito

Post autor: adriano:) »

Milito to taki gracz pokroju Crespo. Lis pola karnego, którego piłka sama szuka. Właśnie takiego napastnika potrzebowaliśmy, bo forma Cruza i Crespo pozostawiała dużo do życzenia. Jestem pewien, że poradzi sobie w Interze i pokaże swój kunszt strzelecki.
IRT
Posty: 109
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Odp: Diego Milito

Post autor: IRT »

Zawodnik doświadczony, może troche za stary, ale to i tak bardzo dobry zakup i trzeba być z tego zadowolonym. Strzela dużo bramek, jest dobrym zawodnikiem, który może ze Zlatanem stworzyć znakomitą parę napastników. I niby wszystko pięknie tylko...
...po co oddawaliśmy Acquafresce, który mógł pograć jeszcze u nas jeszcze z 15 sezonów, za człowieka na 4 sezony?!
Ostatnio zmieniony 30 cze 2009, 11:46 przez IRT, łącznie zmieniany 1 raz.
IRT. :]
Forza Inter!
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: and1 »

Takim gwarantem bramek był Suazo swojego czasu. Będzie rywalizacja o napad aczkolwiek Mario to nie jest taki sam typ piłkarza co Diego. Więc młodzian może przegrywać z nim golami co może się odbić na jego występach w pierwszej 11. Uważam, że takiego zawodnika nam brakowało, wypalony Crespo, już nie ten sam Cruz...a Diego jest w bardzo dobrym wieku jak na napastnika, szkoda tylko, że nigdy nie grał w wielkim klubie. Oby się nie spalił :)
Obrazek
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Diego Milito

Post autor: Fanatyczny »

Tak! Tak! Tak! Witamy Diego w nowym domu jakim jest Inter :flaga33: Widac bylo, ze naszej druzynie brakuje snajpera w formie i w koncu go dostajemy :yes2:
Jestem niezmiernie zadowolony z tego transferu, a ci co juz go skreslili, nie dajac mu nawet mozliwosci pokazana swojego kunsztu strzeleckiego w Interze sa zwyklymi glupcami.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: RdK. »

Fanatyczny pisze: a ci co juz go skreslili, nie dajac mu nawet mozliwosci pokazana swojego kunsztu strzeleckiego w Interze sa zwyklymi glupcami.
Właśnie dzięki takim transferom, widać którym kibicom zależy na jakości gry, a którym na posiadaniu w kadrze gwiazdy.
Obrazek
ODPOWIEDZ