Diego Milito

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Francisco
Posty: 10
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:58

Odp: Diego Milito

Post autor: Francisco »

Oczywiście że nie.

Krzaku,- jak po dłuższym czasie Milito nie wróci do formy (czego jesteś pewny) - przepraszam za określenia wątpiących mianem "łbów" :)

Jeżeli jednak wróci z grą na poziomie - to już na zawsze będziesz w moich oczach "Łbem". Do kwadratu.

FORZA INTER  :szal:
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Nowy sezon tuż tuż,jestem ciekaw jak będzie się spisywał Diego,czy wypalił się kompletnie czy tamten sezon był po prostu "odpoczynkiem" po sezonie sukcesów z Mourinho,mimo zaawansowanego wieku stać go jeszcze na to aby nastrzelać trochę bramek (aby w lidze),o ile nie chwyci żadnej poważniejszej kontuzji a Gasp odpowiednio go zmotywuje to przy odrobinie szczęścia może wróci stary dobry Milito.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: Gasp odpowiednio go zmotywuje to przy odrobinie szczęścia może wróci stary dobry Milito.
Hehe.. Stary to on na pewno wróci i to o rok :-D Jednak nie wydaje mi się aby mógł nas jeszcze czymś zaskoczyć. Osobiście jestem za tym aby podziękować sobie za współpracę. Krąży jakaś plotka że niby Galata się nim interesuje. Póki jeszcze można na nim przyzwoicie zarobić to bym go pchnął dalej.
A nie daj Bóg Milito już się kompletnie wypalił a poprzedni sezon próbował nam to uświadomić. Jak wiadomo Milito i Gasperini współpracowali razem w Genui to nie chciałbym Milito bez formy i Gasperiniego który na siłę będzie wystawiał go w pierwszej jedenastce kosztem innego zawodnika który byłby w lepszej dyspozycji od Argentyńczyka.
Oczywiście są to tylko moje spekulacje i oczywiście nic takiego może się w ogóle nie zdarzyć ale ja bym tam dmuchał na zimne. Z Milito na pewno drugiego Zanettiego nie będziemy mieć.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Niech już go sprzedadzą,aż żal patrzeć na takiego Milito,przecież ja ze złamanymi nogami lepiej wykorzystałbym tą sytuację,jak on mógł to zmarnować !
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Diego Milito

Post autor: piotrek7 »

Rozbawiła mnie sytuacja (Inter - Trabzonspor), a raczej zachowanie Milito po pierwszej niewykorzystanej sytuacji (min. jakieś dziwne oglądanie się na arbitra).
To było coś w stylu: "Przecież tu był spalony (panie sędzio co pan robi?) i dlatego nie uderzałem na poważnie".
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Uderzył piłkę,bramkarz odbił a ten zamiast do niej wystartować to patrzał się na liniowego,dziwna sytuacja bo powinien pójść do końca !
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Milito

Post autor: pewny »

to uderzenie głową mogło tez wpasc, mało braklo, w sumie  nie miał szczescia z Turkami, miał dwie wysmienite sytuacje w odstepie kilku minut...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Diego Milito

Post autor: Kusy »

W każdym klubie co grał Milito, mimo że strzelał wiele bramek, to w każdym spotkaniu musiał dawać z siebie wszystko, aby pokazać że to on zasługuje na grę w pierwszym składzie. Po pamiętnym sezonie 2010 Milito stał się wielką gwiazdą, później dostał wielką podwyżkę i zachowuje się teraz jak wielka gwiazda, on już nie musi się starać bo jest gwiazdą...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
IlCapitano

Odp: Diego Milito

Post autor: IlCapitano »

Jestem mu zajebiście wdzięczny za to co dla nas zrobił, no ale kurde, co ten człowiek z siebie zrobił? Wielka gwiazda po finale w Madrycie, podwyżka i transformacja w łamagę. A teraz jeszcze się burzył, że nie gra, no to dostał szansę w Bergamo i pokazał co potrafi. Po wczorajszym wyczynie nie powinien podnieść się z ławki przez kilka meczów z rzędu. Jak teraz Forlana brakuje...
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Diego Milito

Post autor: Michal_fci »

kusy pisze: W każdym klubie co grał Milito, mimo że strzelał wiele bramek, to w każdym spotkaniu musiał dawać z siebie wszystko, aby pokazać że to on zasługuje na grę w pierwszym składzie. Po pamiętnym sezonie 2010 Milito stał się wielką gwiazdą, później dostał wielką podwyżkę i zachowuje się teraz jak wielka gwiazda, on już nie musi się starać bo jest gwiazdą...
Kusy nie gadaj bo takich sytuacji nie da sie tak o zepsuc, tu trzeba sie naprawde starac wiec sie z Toba nie zgodze ;)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Borowa »

Pomimo, że w pewnym sensie Milito po naszej triplecie stał się moim idolem, to muszę się z Wami zgodzić. Mega wkurzające jest oglądanie gościa, który dosłownie CZŁAPIE po boisku, któremu nie chce się grać i który ma pretensje do całego świata, gdy zostanie złapany na spalonym. Z drugiej strony on jest symbolem Interu. Gdy Inter był wielki - Milito strzelał mnóstwo bramek, praktycznie w pojedynkę rozprawił się z obroną Bayernu. Gdy Inter jest bezbarwny - Milito tylko dopełnia obraz nędzy i rozpaczy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Diego Milito

Post autor: Seba »

Spadek formy jest rzeczą normalną, a tym bardziej w takim wieku. O to pretensji do niego mieć nie można, bo jest tylko człowiekiem. Nie rozumiem tylko, dlaczego na siłę domaga się gry i czuje się urażony, gdy siedzi na ławce. Jest obecnie naszym najsłabszym napastnikiem, więc powinien podkulić ogon i siedzieć cichutko na ławeczce. Widocznie po sezonie pełnym sukcesów obrósł w piórka i robi z siebie nie wiadomo kogo. Jak to się mówi, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Milito tego niestety nie wie.
Obrazek
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: slawkomir11 »

Prawda Seba ale wierzę że Diego zacznie strzelać bramki
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Dokładnie Seba. Milito też nie wie tego że dopiero w Interze stał się piłkarzem rozpoznawalnym na całym świecie pomimo wcześniejszych udanych sezonów,ja rozumiem spadek formy i brak świeżości ale na miłość boską,Diego nie wygląda na człowieka który co noc lata po imprezach a na treningi przychodzi skacowany więc nie wiem czym tkwi problem,nie przypominam sobie żeby ktokolwiek inny zanotował tak drastyczny spadek formy po sukcesach jak Inter,przecież nasi po prostu osiedli na laurach w stylu "patrzcie i podziwiajcie nas". W 2009/2010 strzelił ogółem 32 gole a w następnym tylko....8  :shocked:
Żałosne...
Obrazek
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Diego Milito

Post autor: and »

Milito należy się szacunek i pomnik za to co zrobił w 2009/2010, ale teraz nie za bardzo go widzę ...
Chyba czas na powrót na stare śmieci (Genoa).
Grande Inter !!!
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Milito

Post autor: pewny »

Nerazzurro_ pisze: Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
my to widzimy ze marnuje sytuacje i nie ma formy w ogóle, ale Ranieri widzi to inaczej :/

teraz Forlan po woli wraca do gry, to myślę ze wygryzie go ze składu...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Diego Milito

Post autor: Pablusso »

pewny pisze:
Nerazzurro_ pisze: Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
my to widzimy ze marnuje sytuacje i nie ma formy w ogóle, ale Ranieri widzi to inaczej :/

teraz Forlan po woli wraca do gry, to myślę ze wygryzie go ze składu...
Tyle tylko, ze ostatnio daje mimo wszystko zespolowi wiecej niz Pazzini. Denerwuje mnie forma (a raczej jej brak) u jednego i drugiego. Tyle tylko, ze Milito potrafi pilke podac, rozegrac, minac przeciwnika, wypracowac okazje. Natomiast Pazzini, ktory troche uspil nas bramka z Fiorentina, nie robi praktycznie nic, poza spowalnianiem akcji i marnowaniem okazji. W obecnej formie dla mnie Milito > Pazzini. Wloch powinien usiasc na lawce na pewien czas. Musi poczuc rywalizacje.

ALe ogolnie ja sie nie znam, bo uwazam, ze lepiej byloby ogladac Zarate i od jednego i od drugiego...
Obrazek
sig by Orzeu
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Orzeu »

Pablusso pisze:
pewny pisze:
Nerazzurro_ pisze: Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
my to widzimy ze marnuje sytuacje i nie ma formy w ogóle, ale Ranieri widzi to inaczej :/

teraz Forlan po woli wraca do gry, to myślę ze wygryzie go ze składu...
Tyle tylko, ze ostatnio daje mimo wszystko zespolowi wiecej niz Pazzini. Denerwuje mnie forma (a raczej jej brak) u jednego i drugiego. Tyle tylko, ze Milito potrafi pilke podac, rozegrac, minac przeciwnika, wypracowac okazje. Natomiast Pazzini, ktory troche uspil nas bramka z Fiorentina, nie robi praktycznie nic, poza spowalnianiem akcji i marnowaniem okazji. W obecnej formie dla mnie Milito > Pazzini. Wloch powinien usiasc na lawce na pewien czas. Musi poczuc rywalizacje.

ALe ogolnie ja sie nie znam, bo uwazam, ze lepiej byloby ogladac Zarate i od jednego i od drugiego...
Tyle tylko, że Milito nie strzela bramek, natomiast Pazziniemu od czasu do czasu się zdarzy.
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Diego Milito

Post autor: Pablusso »

Orzeu pisze:
Pablusso pisze:
pewny pisze:
Nerazzurro_ pisze: Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
my to widzimy ze marnuje sytuacje i nie ma formy w ogóle, ale Ranieri widzi to inaczej :/

teraz Forlan po woli wraca do gry, to myślę ze wygryzie go ze składu...
Tyle tylko, ze ostatnio daje mimo wszystko zespolowi wiecej niz Pazzini. Denerwuje mnie forma (a raczej jej brak) u jednego i drugiego. Tyle tylko, ze Milito potrafi pilke podac, rozegrac, minac przeciwnika, wypracowac okazje. Natomiast Pazzini, ktory troche uspil nas bramka z Fiorentina, nie robi praktycznie nic, poza spowalnianiem akcji i marnowaniem okazji. W obecnej formie dla mnie Milito > Pazzini. Wloch powinien usiasc na lawce na pewien czas. Musi poczuc rywalizacje.

ALe ogolnie ja sie nie znam, bo uwazam, ze lepiej byloby ogladac Zarate i od jednego i od drugiego...
Tyle tylko, że Milito nie strzela bramek, natomiast Pazziniemu od czasu do czasu się zdarzy.
Milito ma ich wiecej niz Pazzini. Przy czym Wloch spedzil na boisku duzo wiecej czasu.
Obrazek
sig by Orzeu
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: Orzeu »

Pablusso pisze:
Orzeu pisze:
Pablusso pisze:
pewny pisze:
Nerazzurro_ pisze: Jezu... jaki on jest żałosny, nie myślałem że to powiem bo mam ogromny szacunek do niego niech on już pożegna się z Interem, dla swojego i klubu dobra, nie dosyć że blokuje miejsce w kadrze innym to jeszcze nie strzela takich okazji że szok !
my to widzimy ze marnuje sytuacje i nie ma formy w ogóle, ale Ranieri widzi to inaczej :/

teraz Forlan po woli wraca do gry, to myślę ze wygryzie go ze składu...
Tyle tylko, ze ostatnio daje mimo wszystko zespolowi wiecej niz Pazzini. Denerwuje mnie forma (a raczej jej brak) u jednego i drugiego. Tyle tylko, ze Milito potrafi pilke podac, rozegrac, minac przeciwnika, wypracowac okazje. Natomiast Pazzini, ktory troche uspil nas bramka z Fiorentina, nie robi praktycznie nic, poza spowalnianiem akcji i marnowaniem okazji. W obecnej formie dla mnie Milito > Pazzini. Wloch powinien usiasc na lawce na pewien czas. Musi poczuc rywalizacje.

ALe ogolnie ja sie nie znam, bo uwazam, ze lepiej byloby ogladac Zarate i od jednego i od drugiego...
Tyle tylko, że Milito nie strzela bramek, natomiast Pazziniemu od czasu do czasu się zdarzy.
Milito ma ich wiecej niz Pazzini. Przy czym Wloch spedzil na boisku duzo wiecej czasu.
z tym, że ostatnią strzelił we... wrześniu z Bolonią  :lol2:
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Ale ogarnijcie te cytaty  :P

Skoro wraca Forlan chętnie bym go zobaczył w duecie z Zarate, oba potrafią podać, dograć i minąć rywala, na dodatek Forlan to bardzo dobry snajper więc jeden z drugim świetnie by się uzupełniali, tylko wątpię że Ranieri zastosuje ten wariant.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Milito

Post autor: pewny »

... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Diego Milito

Post autor: Serpente »

Obrazek

:-D
Obrazek
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Diego Milito

Post autor: slawkomir11 »

Milito wraca do formy!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Diego Milito

Post autor: miniu86 »

Milito wczoraj strzelił swoją 43 bramkę w barwach Interu, przy nieco lepszej skuteczności mógł w tym sezonie już przeskoczyć "50".
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Prezes
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:27
Lokalizacja: Lublin

Odp: Diego Milito

Post autor: Prezes »

nie ma kto zagrywać to i nie ma kto strzelać niestety :/ jak grał snejder to i strzelali obaj, nie ma snejdera to zdobywają bramki obrońcy :D
!! Forza INTERNAZIONALE MILANO !!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Diego Milito

Post autor: pewny »

może coś racji masz że Sneijdera nie ma to trochę pod górkę miał Milito, ale patrząc realnie to on miał tyle sytuacji stu procentowych, że i tak i tak powinien był to strzelić...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Diego Milito

Post autor: Kusy »

Nie ma kto zagrywać? przecież on do pustej bramki nie potrafił trafić.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
interm
Posty: 15
Rejestracja: 8 gru 2007, 12:09

Odp: Diego Milito

Post autor: interm »

Popracuje teraz na treningach i myślę że będzie już lepiej wygladał
ODPOWIEDZ