Thiago Motta

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Dokładnie gdyby miał po 30 to ok byłbym zniesmaczony jego  tyransferem:P.Ale gościu może jeszcze parę ładnych lat pograć:D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

Akurat Motta jest dużo lepszy od Muntariego, który gra 1 dobry mecz na 4 :roll: zbawcą naszej drugiej linii z pewnością nie będzie, bo nam potrzeba rozgrywającego
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

No i ja w to nie wątpię że jest  lepszy bo uważam że Muntari  nie nadaje się do Interu.I powinien być tylko zmiennikiem Motty.(chyba że to o Muntarim nie do  mnie:P)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Thiago Motta

Post autor: kcpwwa »

Co prawda to nie temat o Muntarim,ale ja uwazam,ze powinno sie go bronic przed takimi opiniami. chlopak odwalal w kazdym meczu ciezka robote,nie zawsze widoczna dla mniej uwaznych ogladaczy. przede wszystkim latal powstajace w grze dziury w formacjach,biegal, podawal,probowal strzelac (w sumie to spodziewalem sie po nim kilku pieknych bramek z dystansu w sezonie ale coz..). tak ogolnie byl bardzo pomocny w grze,choc pierwszych skrzypiec nie grywal. dlatego krytykom Sulley'a mowie stanowne niet!  :P
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
whein
Posty: 95
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Karpacz

Odp: Thiago Motta

Post autor: whein »

zgadzam sie z poprzednikiem bo tak na prawde to Muntari był takim gościem od czarnej roboty w tej drużynie. Choć na początku poprzednieo sezonu był kupiony jako rezerwowy wywalczył sobie miejsce w składzie i wg. mnie był przydatnym zawodnikiem. Motta na pewno jest bardziej kreatywnym zawodnikiem od Muntariego ale nie na tyle żeby pomóc Interowi zaistnieć w przyszłym sezonie w Europie. Jak dla mnie takim zawodnikiem byl Diego ale niestety podkupił nam go juve:(
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Łatał begał to Cambiasso.Ja w głowie mam tylko jego starania aby załozyć ,,siatke'' przy lini autowej.Ile miał głupich strat pod polem karnym szczego szły kontry dla  przeciwnika?!Zresztą o czym my tu mówimy?Jest zwyczajnie przeciętnym graczem a nam potrzebni sa najlepsi!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Thiago Motta

Post autor: Dominik »

(w sumie to spodziewalem sie po nim kilku pieknych bramek z dystansu w sezonie ale coz..).
Ja też miałem nadzieje, że zobacze jak strzela bramy z daleka, ale się niestety w tamtym sezonie nie doczekałem. Tego samego oczekiwałem od naszego obrońcy Chivu, bo przecież wykonywał stałe fragmenty gry, gdy grał w Ajaxie czy Romie, a u nas jak narazie żadnej bramki nie strzelił.
FORZA INTER!!!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Lamatico »

Dominik pisze: Tego samego oczekiwałem od naszego obrońcy Chivu, bo przecież wykonywał stałe fragmenty gry, gdy grał w Ajaxie czy Romie, a u nas jak narazie żadnej bramki nie strzelił.
:offtopic:
W Interze Chivu został zdetronizowany przez Zlatana, który wykonuje wolne z pozycji strzeleckich i przez Maicona, który to dośrodkowuje. W reprezentacji Rumunii nadal jest egzekutorem. W ostatnim spotkaniu nawet ładnie przymierzył, ale piłka minimalnie minęła okienko bramki.

EDIT: Przeciez napisałem OffTopic...
Ostatnio zmieniony 2 lip 2009, 08:54 przez Lamatico, łącznie zmieniany 1 raz.
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: djqbaa »

Tak na wstępie to jest temat o naszym nowym nabytku Thiago Mottcie, a nie o Chivu, czy Muntarim...

A co do Thiago to ja jestem zadowolony z transferu. Cały czas pamiętam te dwie bramki strzelone Juventusowi :-D Spoglądając na dotychczasową karierę Brazylijczyka można mieć nadzieje, że się jeszcze piłkarsko rozwinie. Pierwsze sezony w Barcelonie miał udane, później długa kontuzja podczas dalszego pobytu w Barcelonie, a następnie także niezbyt udany (spowodowany urazem) pobyt w Atletico. Transfer do Genoi i Thiago rozgrywa najlepszy sezon w życiu. Być może liga włoska jest właśnie tą, do której tej piłkarz jest stworzony? Uzyskał sportowy awans (przechodząc z Genoi do Interu), dlatego liczę na dalszy rozwój, a także na udowodnienie, że Thiago idealnie pasuje do Serie A.
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Thiago Motta

Post autor: Cny »

Forza_Michael: cambiasso nie biegał tyle, co Muntari. Miał mniej zadań ofensywnych.

Motta to okt w worku i tyle, bo dla mnie na prawde ejden dobry sezon to zdecydowanie za mało, zeby się zachwycać transferem średniego grajka, gdzie jak zwykle są szumne zapowiedzi odnośnie LM.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

A skad  Ty wiesz,że nie biegał tyle co Muntari.Chyba nie masz wgladu na statystyki meczowe które to potwierdzą?I proszę Cię nigdy nie porównuj Cambiasso do Muntariego.Tak samo jest w przypadku Motty.Prawda jest taka,że jestem pewien że Muntari sobie posiedzi!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: djqbaa »

A Ty Michał skąd wiesz? Kompletnie bezsensu jest takie gadanie.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Thiago Motta

Post autor: proba1 »

Powiedzmy sobie szczerze Motta by slabiutki w slbej w tamtym okresie Barsie, pokazal co nieco w przecietnej genoi i wiekszosc juz robi  z niego gwiazde ligi. Dla mnie pilkarz pokroju Dacourta,Lamouchiego,Gulyego i reszty jednosezonowych wystrzalow.

Najlepsi sa ci co najezdzaja na Q77 ze sie nie spradzil a sytuacja identyczna jest z Motta w Barsie zapchaj dziura poszedl do slabej Genoi gwiazda pojdzie do nas i ????? jak Q Slabutki w Barsie mocny w Porto slaby u nas wiec nie zdziwie sie jak Motta ajmie miejsc Vieiry jezeli ten odejdzie zarowno w szpitalu jak i w skladzie czylli trzeciego gracza  na pozycje co oznacza trybuny ktore faktycznie moim zdaniem odzwierciedlaja faktyczny poziom jego umiejetnosci w wielkich klubach
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: PepeBergomi »

Proba1 Motta wcale nie jest takim cienkim graczem jak piszesz i nie postawił bym go nigdy w jednym szeregu z grajkami których wymieniłes. Jego najwieksza zmorą są niestety kontuzje -ktore nigdy nie pozwalaly mu pokazac w pełni jego umiejetnosci tak było i w Barcelonie i w Atletico - dopiero w poprzednim sezonie udało mu sie pograc troszke wiecej.
Ja jestem dobrej mysli.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Wiembo widziałem w jakiej jest formie.Widziałem też jak grał Muntari.I jeśli tylko forma Motty nie spadnie to nie ma mowy żeby siedział na ławce!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Shadow
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2009, 08:56

Odp: Thiago Motta

Post autor: Shadow »

Osobiscie dziele pomocnikow na defensywnych, playmaykerow i... takich typowych srodkowych. Takim graczem jest Motta. I jak dla mnie Inter posiada jeszcze na ta pozycjie Dekiego i Muntariego. Thiago o wiele lepiej rozgrywa pilke niz broni. Po przyjsciu Deco moze byc jego asystentem przy kreowaniu gry, troche odciazy portugalczyka. Tylko no wlasnie czekamy na rozgrywajacego;)
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

proba1 pisze:Dla mnie pilkarz pokroju Dacourta,Lamouchiego,Gulyego i reszty jednosezonowych wystrzalow.
Giuly jednosezonowy wystrzał :lol2:

Co do Thiago to osobiście mam nadzieję że zastąpi w drużynie Mourinho Vieirę. Jak dla mnie to nie powinien aż tak bardzo angażować się w akcje ofensywne i skupić się bardziej na odbiorze i asekurowaniu defensywy. No ale to tylko moje zdanie ciekaw jestem co wymyśli Jose M


Edit: no chyba że tak, post proba1 był dosyć chaotyczny i myślałem że o kogoś innego mu chodzi
Ostatnio zmieniony 3 lip 2009, 14:52 przez Ricardo Quaresma77, łącznie zmieniany 1 raz.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Kropasz »

Ricardo Quaresma77 pisze:
proba1 pisze:Dla mnie pilkarz pokroju Dacourta,Lamouchiego,Gulyego i reszty jednosezonowych wystrzalow.
Giuly jednosezonowy wystrzał :lol2:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9 ... lminpietro

Guly a Giuly to dwie różne osoby (pomijam fakt, że Giuly nigdy u nas nie grał).
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: djqbaa »

Forza_Michal całkowicie bezsensowne są te Twoje argumenty. Nikt nie wie, tylko Ty wiesz najlepiej... I tylko Ty masz wgląd do statystyk. Proszę Ciebie ...  :roll:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

A gdzie ja napisałem,że wiem lepiej?I z jakimi statystykami mi tutaj wyjeżdżasz?I co tutaj taki kącik obrońców Muntariego się zrobił?Może jak właczysz telewizor i zobczysz jak gra Muntari a jak Motta to się przekonasz kto miał racje.A nie czytanie w gaztach czy na SerieA sprawozdań z meczów.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: djqbaa »

Forza_Michal pisze: A gdzie ja napisałem,że wiem lepiej?
Tutaj:
Forza_Michal pisze: Wiembo widziałem w jakiej jest formie.Widziałem też jak grał Muntari.
Forza_Michal pisze: I z jakimi statystykami mi tutaj wyjeżdżasz?
Z takimi samymi jak Ty.
Forza_Michal pisze: Chyba nie masz wgladu na statystyki meczowe które to potwierdzą?
Forza_Michal pisze: Może jak właczysz telewizor i zobczysz jak gra Muntari a jak Motta to się przekonasz kto miał racje.A nie czytanie w gaztach czy na SerieA sprawozdań z meczów.
Tak się składa, że nie zaglądam na denne SerieA.pl i oglądam mecze Interu. I na tym kończę tą rozmowę. Dość zaśmiecania tego tematu.
Алексей
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2009, 10:46
Lokalizacja: Russia

Odp: Thiago Motta

Post autor: Алексей »

Czas pokaże!
Mourinho wie, że robi ....
Obrazek
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Ze statystykami chodziło mi głownie o to że nie ma jakiegokolwiek potwierdzenia że Muntari biegał więcej niż Cambiasso!!A to,że ja wiem lepiej niż Ty to  równie dobrze ja mogę odwrócić w druga stronę i napisać ,,Ty też wiesz najlepiej''.

Dalsza polemika jest zbędna.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Thiago Motta

Post autor: Cny »

Forza_Michael: Człowieku. Nie chodzi o same statystyki. Optycznie Muntari biegał więcej, bo musiał angażować się zarówno w obronie, gdzie łatał najczęściej dziury na lewej stronie, a jak szła kontra to miał biegać do przodu, z resztą przy każdej akcji ofensywnej miał się podłączać. Cambiasso natomiast w tym sezonie w przeciwieństwie do poprzednich miał więcej zadań defensywnych (z trójki pomocników to on najrzadziej biegał do przodu), a mniej ofensywnych i zazwyczaj zostawał asekurować partnerów. Oczywiście jak spojrzysz w statystyki to pewnie Esteban ma więcej metrów pokonanych, z tym że zagrał więcej meczy. Średnią też może mieć większą, bo Muntari był często zmieniany, bo jak gra to wkłada 100% siebie i przy takiej intensywnej pracy na boisku trudno wytrzymać ponad 70 minut. Nie chodzi o dokładnie pokonany dystans, ale to jak optycznie wygląda praca zawodnika, bo bramkarz też może sobie 5km przejść w polu karnym w ciągu 90 minut. Podsumowując Cambiasso harował w obronie, a Muntari na całym boisku. Nie porównuję ich umiejętności tylko fizyczny wkład w mecz.

Co do Motty jeszcze. Denerwująca jest naiwność i bezkrytyczne podchodzenie do niego :/ Jedyne co za nim przemawia to udany sezon w Serie A. reszta to albo naciągane i wydumane argumenty zwolenników, albo totalne głupoty. i na razie jestem bliżej porównania jakiego użył proba1 niż chwalenia tego transferu. Już  jak ktoś podał przykład RQ77, on miał parę udanych sezonów w Porto, Motta tylko jeden w Genoii :) Więc bez głupich porównań, bo każdy gracz jest inny.

Obym się mylił w stosunku do Motty, bo wtedy będzie to tylko na korzyść Interu, ale jestem realista i nie wierze w cudowny sezon Motty.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Ale Motta miał ten sezon udany i trafił do nas.A Q77 miał sezony bardzo fajne ale ten poprzedający przyjście był fatalny.No może za mocne słowo ale był słaby.A to chyba o to chodzi żeby brać zawodników w formie?!

Co do statystyk-może niech Muntari tyle nie biega i odpocznie to nie będzie miał tyle głupich strat:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ibracadabra eight »

Do Muntariego się tu nie czepiać :P Jest twardy, w miare szybki, ma potęge w lewej nodze no i odbiór też niczego sobie.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Właśnie ja na jago  petardę w nodze liczyłem i nie wyszło.Strzały miał jak Rugbista z prawdziwego zdarzenia:D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Forza_Michal pisze: A Q77 miał sezony bardzo fajne ale ten poprzedający przyjście był fatalny.No może za mocne słowo ale był słaby.A to chyba o to chodzi żeby brać zawodników w formie?!
W sezonie 07/08 oglądałem niemal wszystkie mecze Porto w lidze i muszę przyznać że Rysiek w znakomitej większości grał co najmniej dobrze a w niektórych sam przesądzał wynik meczu jak np. z Benficą na Stadionie Światła czy z Bragą zaraz na inaugurację więc jestem daleki od stwierdzenia że sezon poprzedzający transfer do Interu miał słaby czy też fatalny :D Nie żebym go jakoś bronił ale w tamtym sezonie dawał jakieś sportowe argumenty za sprowadzeniem go do Interu
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

No  nie powiedziałbym.Powiem Ci że wszystkich meczów nie oglądałem ale dość sporo z nich widziałem bo leciały na PS.Po Twoim nicku mogę stwierdzić że za wszelką cenę będziesz go bronił ale nie tylko ja go tak oceniłem.Praktycznie każy komentator PS miał taki sam komentarz do jego gry.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Ależ ja nie zamierzam bronić Ryska Q co więcej nie jestem jakimś wielkim fanem jego talentu po prostu na mnie wywarł takie wrażenie a meczów widziałem dosyć sporo bo chyba wszystkie z PS a jak wiadomo Porto transmitowali niemal co tydzień :-)

w każdym razie to nie temat o Quaresmie więc ten temat uważam za zamknięty
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
ODPOWIEDZ