Thiago Motta

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Thiago Motta

Post autor: PioterTT »

W mojej opinii Motta bedzie wzmocnieniem ale lawki. Na boisku nie pokaze za wiele, kiedys gral w Barcy z tego co pamietam skoro pozbyli sie jego za bezcen to za wiele soba nie reprezentuje.

W kazdym razie zycze sobie i wszsytkich forumowiczom bym sie mylil a Thiago okazal najlepszym plejmejkerem Serie A :-)
Chrisu

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chrisu »

ciezko o nim powiedziec co kolwiek bo tak naprawde wyszedl mu jeden sezon w ciagu calej kariery a Moratti od razu go sprowadzil i za dosc spore pieniadze jak na takiego gracza, nie przemawia za nim nawet fakt ze zostal kims tam w sezonie wybrany najlepszym pomocnikiem czy kimś. Ale to moze byc zwykly sezonowiec mysle ze moze skonczyc u nas na lawie w trakcie sezonu i okazac sie jednak nie najlepszym posunieciem ale tez moge sie mylic.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Thiago Motta

Post autor: yoda79 »

Po wczorajszym meczu i przyjściu Hleba stawiam,że czeka go ława bądź trybuny. Chciałbym się mylić,ale wg mnie za słaby na Inter jest. Nie ta technika,przegląd pola,strzał... No ale pożyjemy zobaczymy.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Orzeu »

yoda79 pisze: Po wczorajszym meczu i przyjściu Hleba stawiam,że czeka go ława bądź trybuny. Chciałbym się mylić,ale wg mnie za słaby na Inter jest. Nie ta technika,przegląd pola,strzał... No ale pożyjemy zobaczymy.
a ja po wczorajszym meczu stwierdzam, że kogoś takiego nam było trzeba - przytrzymywał piłę ładnie kiedy trzeba było, dzielił ją ładnie (ładne krosy na drugą połowę boiska) i co najważniejsze cały czas na max opanowany i spokojny - bardzo ładny mecz wczoraj.
Obrazek
Haj
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: Haj »

Motta bardzo ładnie wczoraj zagrał, przetrzymywanie i odbiór piłki..

Yoda79 nie ten mecz oglądałeś..
Jesteśmy Hardkorami!
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Thiago Motta

Post autor: pietrasowy »

zgodzę się z przedmówcami, na poczatku pierwszej połowy świetnie, generalnie z Mottą no boisku nasza pomoc prezentuje się lepiej, a po jego zejściu widać było że kogoś brakuje, milan sobie na więcej w środku pola pozwalał. Póki co podoba mi się jego gra i jeśli ktoś ma iść na ławkę, to Stankovic.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Thiago Motta

Post autor: yoda79 »

No to zobaczymy jeszcze i mam nadzieje,że wy macie rację. Ale oglądałem ten mecz Haj i w ogóle mi się Motta nie podobał. Wg mnie nie zbawi nas w LM. Obym sę mylił.
PS On ma rozbujać naszą grę z przodu a nie tylko "ładnie" przetrzymywać i odbierać, w ofensywie praktycznie nie grał nic
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Thiago Motta

Post autor: Pazzesco »

Wczoraj Motta bradzo ładnie grał. Podobała mi się jego gra w odbiorze, walczył do końca i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony jego dyspozycją, ale oby tak dalej :)
Obrazek
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Orzeu »

yoda79 pisze: No to zobaczymy jeszcze i mam nadzieje,że wy macie rację. Ale oglądałem ten mecz Haj i w ogóle mi się Motta nie podobał. Wg mnie nie zbawi nas w LM. Obym sę mylił.
PS On ma rozbujać naszą grę z przodu a nie tylko "ładnie" przetrzymywać i odbierać, w ofensywie praktycznie nie grał nic
nie no słuchaj ja np patrzę na Mottę nie pod kątem tego jak był widoczny itp, bo wiadomo, że rozgrywający nie jest zbyt widocznym zawodnikiem z racji swych zadań.

A co do tych zadań to moim zdaniem ładnie się Motta wywiązywał z nich - zaczynał jak trzeba było akcje, jak trzeba było to zmienił stronę itp. ogółem cały czas na maksa spokój i na pewno lepsze wrażenie zostawił niż Patrick Szklanka Vieira wybijający piłkę do Milanistów.
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Thiago Motta

Post autor: Nen »

Diego Milito po prostu fenomenalnie wpasował się w nasz zespół, i niektórzy wymagaja by Thiago Motta zrobił to samo, nie każdy potrafi tak szybko to zrobic jak Argentyńczyk. Dajcie Thiago czas.
God protect me
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Thiago Motta

Post autor: Kamikaze »

Zobaczcie na takiego Kłarezme gra u nas prawie rok  i jeszcze nie wpasowal sie w squad. A co dopiero Motta ktory gra u nas miesiac.   No i według mnie Motta gra juz dobrze ;D
Ostatnio zmieniony 4 sie 2009, 10:35 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Thiago Motta

Post autor: adriano:) »

Thiago Motta w dotychczasowych występach w Interze zaprezentował się b.dobrze jak dla mnie. Wprowadził spokój do naszej pomocy. Zarówno w defensywie jak i ofensywie radzi sobie dobrze, więc nie rozumiem krytyki niektórych.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: MarcoPolo »

Na  moje oko Thiago Motta w dotychczasowych meczach spisywał się naprawdę dobrze.Wprowadził on do gry dużą dawkę spokoju jakiej trzeba było Interowi.Stara się być aktywnym oczywiście dużo i przeważnie bardzo celnie podaje i nie widzę powodów do obaw.Jak zauważył niżej Nen nie każdy wprowadza się tak szybko i tak genialnie do drużyny jak Milito także jeszcze troszkę trzeba czekać na Mottę w fantastycznej formie w barwach Interu.Miejmy nadzieję ,że już w meczu z Lazio da pokaz swoich wielkich możliwości.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

Mówcie o nim co chcecie ale od meczu z Regginą jego forma wzrosła :) W końcu dużo biega, ma bardzo dobre podania i zalicza więcej odbiorów. Cały czas jednak popełnia dużo fauli ale to wynika z jego walki o piłkę :)

Od meczu z Cagliari oczywiście, przepraszam :P
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 16:24 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano

Odp: Thiago Motta

Post autor: IlCapitano »

Chuchu pisze: Mówcie o nim co chcecie ale od meczu z Regginą jego forma wzrosła
Od meczu z kim? :)

Podania zawsze miał bardzo dobre, jedyny jego mankament to brak szybkości oraz głupie faule. Z Chelsea zagrał w końcu dobry mecz od dłuższego czasu, teraz mam nadzieję, że utrzyma obecną dyspozycję, bo wraz z Cuchu dobrze trzymał środek pola.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Thiago Motta

Post autor: Seba »

Ciężko mówić o wzroście formy skoro praktycznie nigdy nie dogrywa meczu do końca. On i Muntari zawsze są pierwszymi do zmiany i zazwyczaj staje się to po pierwszej połowie lub na początku drugiej.
Obrazek
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Odp: Thiago Motta

Post autor: BAGGIO1 »

to ja na stadionie chyba widziałem innego Motte. On zagrał dobrze z chelsea!? nie zagrał tragicznie, ale zobaczcie powtórke gola dla anglików- on tak sobie za Ivanovicem leciał prawie, że od połowy ... w ogóle zero zaangażowania, do głowy mu nie przyszło żeby chociaż spróbować go dogonić i odebrać piłkę! Ludzie to jest pomocnik, jeśli byłby to Stanko(który notabene też nie zagrał dobrego meczu- w sensie kretywności, nie wiem pewnie miał inne zadania, jest też po kontuzji) czy Chuchu to by zrobili wszystko żeby dogonić gościa i mu piłke zabrać, a Motta woli sobie za kimś biec i patrzeć co on zrobi z piłką! To już nawet Muntari by coś zrobić spróbował. Tak samo jego "walka" w powietrzu ... on się boi wyskoczyć, co dopiero spróbować przepchnąc żeby wygrać jakiś pojedynek. Od początku nie byłem z niego zadowolony, w środe kolejny raz potwierdził, że słaby z niego pomocnik - jedno dobre podanie czy jedna "klepka" z Eto'o  to za mało.
FoRzA InTeR!
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Odp: Thiago Motta

Post autor: zoniek »

Też nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Motta z Chelsea zagrał dobre spotkanie. Przecież nawet otrzymał jedną z niższych noty wystawionych po meczu! Jak dla mnie zawodnik jest mocno przeciętny. Tak samo Muntari. Tych dwóch panów powinniśmy się pozbyć.
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ibracadabra eight »

Noty nie miał takie złe, podania ma bardzo dobre. No i dwa gole padły po zaczęciu jego akcji, więc, żeby nie Motta to może bramek by nie było wcale.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Thiago Motta

Post autor: kcpwwa »

to jest pomocnik i wypadaloby zeby uczestniczyl w akcjach,wiec to,ze z jego udzialem padly bramki nie jest zadna zasluga. zgadzam sie, niestety,z przedmowcami, jestem troche rozczarowany jego umiejetnosciami. Muntari walczy, jest aktywniejszy,szybszy, czasem mniej dokladny, ale go gry wnosi wiecej. gdybyz tylko mniej faulowal,a wiecej odbieral pilek,to tematu Motty w ogole mogloby nie byc..
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Thiago Motta

Post autor: forzaragazzi »

Muntari chyba by nie był w stanie tak rozegrać piłki jak Motta przy dwóch bramkowych akcjach z Chelsea... W ogóle - Motta, Stanko, Muntari, Mariga... jak dla mnie za dużo tu przeciętności  :/
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Z tej 4 i tak ja wywaliłbym (kopnij,biegnij fauluj)Muntari.Dla mnie ten gość jest największą pomyłką w naszym zespole.Potem Motta,Mariga jest w miarę młody a Stanko wiadomo-to zawsze Stanko!Mimo,że przyszedł Sneijder to i tak to jest nasza słaba strona-brak kreatywności wśród pomocników.Jeden potrafi rozegrac ale nie potrafi odebrac,drugi natomiast potrafi odebrać ale o czymś takim jak rozegraniu to kompletnie nie słyszał.Motta dla mnie i tak jest na dzień dzisiejszy na pierwszą 11,wystarczy zobaczyć ile przebiegł z Chelsea(a to daje dużo drużynie) i stara się grac do przodu o Muntarim nawet nie chce mi się pisać,Stanko kompletnie bez formy a Mariga trochę chaotyczny w swoich poczynaniach.

Proste ale kosztowne rozwiązanie problemu-Liverpool zajmuje 5 lub niżej miejsce w PS Gerrard ma w tyłeczku LE bo jakby chciał grac w LE to poszedłby do Juve i szuka alternatywy jaką jest oczywiście Inter :D Ach no pomarzyć można :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

Proszę, proszę, nasz kochany Thiago zaczyna sobie przypominać, że był w 3 najlepszych pomocników Serie A w poprzednim sezonie :) Od nowego roku spisuje się coraz lepiej no i te 2 udane mecze z Chelsea :szal: Może to jeden z tych zawodników co w nowym klubie zaczynają grać dopiero po jakimś czasie (np. Malouda w Chelsea dopiero po roku).
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Thiago Motta

Post autor: Nen »

Oby oby, teraz będziemy mieć dużo Thiago, bo w pierwszym meczu z  CSKA nie zagra, więc pewnie we wszystkich ligowych będzie grywał.
God protect me
.lufcias
Posty: 102
Rejestracja: 5 maja 2007, 23:11

Odp: Thiago Motta

Post autor: .lufcias »

Nie lubię go,ale z Chelsea ładnie się prezentował,szczególnie w rewanżu kiedy nam dupę raz uratował.Po ostatnich występach Muntariego zdecydowanie wolę Thiago od Ghanijczyka.
Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Thiago Motta

Post autor: Biały »

Dokładnie, oby tak było, bo kilkakrotnie w ostatnim czasie pokazał, że potrafi grać na naprawdę przyzwoitym poziomie. Żeby jeszcze był bardziej regularny, no i trochę opanował się z tymi żółtymi kartkami. Ale w niektórych meczach zagrał kilka takich piłek, których nie powstydziłby się nawet Sneijder ;)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y&nbsp; "Bassiamo i toni" ;D
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Thiago Motta

Post autor: dodo_IM »

Ja byłem bardzo zawiedziony jego postawą, bo liczyłem że będzie to bardzo dobre wzmocnienie naszej pomocy po tym co pokazywał w Genoi. Po meczu z Chelsea ponownie wierzę w tego piłkarza. Wierzę, że to nie był znowu jeden na pięć meczów, który zagrał dobrze. Liczę, że będzie teraz tak grał w każdym meczu. Stankovic po kontuzji nie może się pozbierać, więc Motta musi zastąpić Dejana.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Thiago Motta

Post autor: DiegoMilito22 »

Dzisiaj jeśli zagra dobrze to możemy już powoli mówić o powrocie do formy :D
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Thiago Motta

Post autor: Slepy »

Jestem trochę zdziwiony pochwałami dla Motty niektórych użytkowników forum, którzy notorycznie narzekali na jego grę akurat po meczu w Londynie. Według mnie, Motta zagrał dość dziwne spotkanie, pozytywnie zaskoczył swą walecznością i pracą w destrukcji, prowadząc fizyczne walki z Ballackiem i Mikelem, którzy do słabiaków nie należą. Brakowało mi jednak w jego grze tego nadawania płynności naszym akcjom w ofensywie i kluczowych podań krzyżowych i prostopadłych. Generalnie Thiago niejednokrotnie pokazał, jakiej klasy jest pomocnikiem, dlatego jestem zdania że między innymi na jego osobie powinniśmy budować nasz zespół, oby tylko Mourinho nie kazał mu (jak to często bywa) biegać przed obrońcami i bawić się w Cambiasso.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Orzeu »

Slepy pisze: Jestem trochę zdziwiony pochwałami dla Motty niektórych użytkowników forum, którzy notorycznie narzekali na jego grę akurat po meczu w Londynie. Według mnie, Motta zagrał dość dziwne spotkanie, pozytywnie zaskoczył swą walecznością i pracą w destrukcji, prowadząc fizyczne walki z Ballackiem i Mikelem, którzy do słabiaków nie należą. Brakowało mi jednak w jego grze tego nadawania płynności naszym akcjom w ofensywie i kluczowych podań krzyżowych i prostopadłych. Generalnie Thiago niejednokrotnie pokazał, jakiej klasy jest pomocnikiem, dlatego jestem zdania że między innymi na jego osobie powinniśmy budować nasz zespół, oby tylko Mourinho nie kazał mu (jak to często bywa) biegać przed obrońcami i bawić się w Cambiasso.
:lol2: wiedziałem :D

PS ma ktoś może zdjęcie Motty jak język pokazał kibicom Chelsea ?
Obrazek
ODPOWIEDZ