Thiago Motta

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Thiago Motta

Post autor: MiRas. »

Motta według przewidywań dołączył do Interu. Podpisał z nami kontrakt 4 - letni, a do Genoi poszli Bolzoni (wieczny talent, który takim był chyba tylko w Primaverze), Bonucci oraz Meggiorini. Transfer jak najbardziej na plus, o ile nam się Motta nie połamie ;P :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
IlCapitano

Odp: Thiago Motta

Post autor: IlCapitano »

Warto dodać, że będzie zarabiał jedynie* 3 miliony rocznie. Wierzę, że przy Mourinho utrzyma formę z Genoi i wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie. Para Cambiasso-Motta na papierze prezentuje się znakomicie i jest jedną z najlepszych w lidze więc mam nadzieję, że wszystko potwierdzi się na boisku. Dotychczasowe transfery w pełni mnie satysfakcjonują i widzę, że zarząd wyciągnął wnioski z ubiegłorocznych wygłupów z Bogiem Triveli vel Zbawcą Ofensywy i tym razem zakontraktował piłkarzy a nie laleczki.



* z uwagi na to, że został wygrany drugim pomocnikiem ligi ubiegłego sezonu
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

No i się doczekałem oficjalnego info:D.W inym,temacie jak narzekałem trochę,że jeszcze nic nie ma a tutaj nagle się pojawiło:D.Dobry transfer głownie dlatego,że nie wydalismy żadnych pieniędzy.A skoro nie wydajemy to zacznijmy na gwiazdy wyższego formatu niż Motta:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Thiago Motta

Post autor: Grajas »

Świetne posunięcie naszego zarządu(aż sam się dziwię że to pisze).Dzięki temu transferowi będziemy dysponować najlepszą pomocą w Serie A.Thiago to znakomity zawodnik o ogromnym potencjale.
Co do jego kontuzjogenności przeszedł on operacje w USA i od tamtej pory jest wporządku więc jestem dość spokojny.Wiadomo,każdy transfer niesie za sobą ryzyko. Pewnie zaraz poczytam komentarze jaki to on jest słaby i przeciętny płynące od znawców Calcio.
Forza Thiago!
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Thiago Motta

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Świetny transfer. Nie dość że pozbyto się 3 zbędnych grajków to dodatkowo zakontraktowano jednego z najlepszych pomocników Serie A. Brawo zarząd :lol2:
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Thiago Motta

Post autor: Grajas »

Ricardo Quaresma77 pisze: Świetny transfer. Nie dość że pozbyto się 3 zbędnych grajków to dodatkowo zakontraktowano jednego z najlepszych pomocników Serie A. Brawo zarząd :lol2:
Dokładnie,szkoda tylko że Ricardo nie zgodził się iść do Genui wzamian za Milito,wtedy pozbylibyśmy się kolejnego.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Thiago Motta

Post autor: kibix »

wydaje sie ze to dobry transfer. jezeli bedzie gral tak jak w Genui bedziemy mieli naprawde swietny srodek pola. choc nie ukrywam, ze zamiast niego wolalbym Melo
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Grajas bardzo mądra uwga!Ale sam nie wiem,może trzeba mu dać szanse.Jeśli przestanie grać w Rugby,zachowywać się jak Bóg piłki nożnej i zrzuci trochę żelu z włosów to może coś w nim drgnie.W Motte jakoś bardziej wierzę niż w Milito.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

Jeśli utrzyma formę z Genoi albo, daj Boże jeszcze bardziej piłkarsko się rozwinie to z Cambiasso może stworzyć znakomity duet defensywnych pomocników. Jakby jeszcze Deco (jeśli przyjdzie oczywiście) odzyskał formę z Porto i Barcy to nareszcie będziemy mieli silną pomoc, która od dwóch lat strasznie kuleje.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Oj tak będziemy mieli silną pomoc ,,JEŚLI''.Własnie lepiej by brzmiało będziemy mieli silną pomoc!!Gdybyśmy ściągneli Diego na którego napalam sie i napalam od kilku dni oczywiście piłkarsko to w Twoim poście nie znaleźlibysmy ani jednego słowa pokroju ,,jeśli'' ,,być może'':)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Thiago Motta

Post autor: Grajas »

Forza_Michal pisze: Oj tak będziemy mieli silną pomoc ,,JEŚLI''.Własnie lepiej by brzmiało będziemy mieli silną pomoc!!Gdybyśmy ściągneli Diego na którego napalam sie i napalam od kilku dni oczywiście piłkarsko to w Twoim poście nie znaleźlibysmy ani jednego słowa pokroju ,,jeśli'' ,,być może'':)
Czyli Diego jest gwarancją świetnej gry,dobrze zrozumiałem?
Żebyś się nie zdziwił jak skończy ze złotym bidonem jak Quaresma.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Thiago Motta

Post autor: Nen »

Bardzo się cieszę z tego transferu 1 lipca a my już mamy 2 graczy z najlepszej 11 ubiegłego sezonu. Teraz tylko nie zrąbać sprawy z rozgrywającym i będzie naprawdę dobra paczka.

A tak z innej beczki, mam nadzieje że Thiago będzie się szczygł na łyso jak w 2 części sezonu bo zdecydowanie lepiej IMO wygląda  :P
God protect me
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: MiRas. »

Jeszcze dodam coś od siebie, co już w komentarzu pod newsem dnia dałem, to tak na wszelki wypadek, gdy nawinie się fala krytyki transferu Motty:

3 juniorów oddaliśmy za jednego z najlepszych pomocników ub. sezonu. Według mnie lepiej nie można było tego rozwiązać. I to takich, których prawdopodobieństwo, iż wepchną się do podstawowego składu była bardzo znikoma, bo warto odnotować, iż w Primaverze nie mamy samych Balotellich i Santonów.

A, ze nie mamy kasy na transfery, co zresztą widać, po negocjacjach w sprawie Arnautovicia, Deco i Carvalho, to ciężko aby załapać piłkarzy, za których ich macierzysty klub chce kokosy. Nie będziemy robili głupoty a'la Madristas i zapożyczali się na niebagatelny kwoty.

W tamtym roku wydaliśmy sporą kwotę, więc teraz trzeba użyć głowy i pokombinować by było dobrze, za jak najmniejszą kwotę i tak właśnie robi nasz zarząd.

Jeśli ktoś myśli, że Inter obecnie stać na tych najlepszych z najlepszych to się myli, a gdy takie info się pojawi to jest to tylko bezpodstawny wymysł prasy, która również nie przywykła do tego (jak zresztą wielu ludzi kibicujących, bądź też "kibicujących" Interowi), że czasy, kiedy Inter wydawał na piłkarza po 40 mln minęły.

I radzę sobie te słowa wziąć do serca i skończyć Diegować, Benzemować, Aguerować itd. Chociaż wiem, że do większości ludzi to jak grochem o ściane... ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

★ Krwawy eM. ★ pisze: Jeszcze dodam coś od siebie, co już w komentarzu pod newsem dnia dałem, to tak na wszelki wypadek, gdy nawinie się fala krytyki transferu Motty:

3 juniorów oddaliśmy za jednego z najlepszych pomocników ub. sezonu. Według mnie lepiej nie można było tego rozwiązać. I to takich, których prawdopodobieństwo, iż wepchną się do podstawowego składu była bardzo znikoma, bo warto odnotować, iż w Primaverze nie mamy samych Balotellich i Santonów.

A, ze nie mamy kasy na transfery, co zresztą widać, po negocjacjach w sprawie Arnautovicia, Deco i Carvalho, to ciężko aby załapać piłkarzy, za których ich macierzysty klub chce kokosy. Nie będziemy robili głupoty a'la Madristas i zapożyczali się na niebagatelny kwoty.

W tamtym roku wydaliśmy sporą kwotę, więc teraz trzeba użyć głowy i pokombinować by było dobrze, za jak najmniejszą kwotę i tak właśnie robi nasz zarząd.

Jeśli ktoś myśli, że Inter obecnie stać na tych najlepszych z najlepszych to się myli, a gdy takie info się pojawi to jest to tylko bezpodstawny wymysł prasy, która również nie przywykła do tego (jak zresztą wielu ludzi kibicujących, bądź też "kibicujących" Interowi), że czasy, kiedy Inter wydawał na piłkarza po 40 mln minęły.

I radzę sobie te słowa wziąć do serca i skończyć Diegować, Benzemować, Aguerować itd. Chociaż wiem, że do większości ludzi to jak grochem o ściane... ;)
Święta racja. Niestety nie możemy sobie pozwolić tego lata na wydawanie ogromnych pieniędzy na transfery, chyba że sprzedalibyśmy Ibrę za pokaźną sumkę. Ja jednak wciąż nie mogę przeboleć tego, że tak łatwo oddaliśmy Diego Juventusowi, który dał za niego 25mln € co, patrząc na to jak Brazylijczyk grał w minionym sezonie nie jest wygórowaną ceną :roll:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: MiRas. »

Widocznie nie byliśmy w stanie oddać takiej sumy za niego. Pamiętajmy też, że Juventus miał jeszcze w przysłowiowej skarpetce gotówkę za transfery sprzed paru lat... tj. Thurama, Zambrottę, Cannavaro, Emersona, Ibrahimovicia. Pieniądze te zostały oddane do banku, o czym swego czasu władze Juventusu mówiły. Mówili także, że gdy wrócą do Serie A, te pieniądze zostaną wykorzystane na duże wzmocnienia... wydali w poprzednim sezonie ok 28 mln € na Amauriego (być może myli mnie pamięć, ale mało on nie kosztował) i na tym się skończyło, bo Poulsen i inne cuda na kiju przyszły za grosze. Teraz ostało im się jeszcze tej gotówki sprzed 3 lat, wykorzystali 25 mln € na Diego, pewnie trochę grosza im się ostało, ale raczej racjonalnie go nie wykorzystają.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Grajas ale Q77 był bez formy jak szedł do nas!!Diego natomiast ma bardzo dobry sezon za sobą.Zresztą tych dwóch nie można ze sobą w najmniejszym stopniu porównywać.I jestem przekonany,że Juve zrobiło zaje** transfer i nie zdziwie się jak nazwą go następca Zidana.Bo po jego  odejściu dawno nie mieli tak dobrego zawodnika!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Thiago Motta

Post autor: Dominik »

Jeśli nie złapie kontuzji to spewnością będzie to strzał w dziesiątke. Motta to piłkarz bardzo przydatny w defensywie jak i w ofensywie. Potrafi skonstrułować akcje, dobrze podać, huknąć z daleka z lewej nogi, jak i uderzyć głową (187 cm). Przekonaliśmy się o tym jak grał jeszcze w Barcelonie, gdy strzelił nam bramke na 5:0 :( w meczu towarzyskim. Spewnością wniesie w nasze szeregi wiele spokoju. Moim zdaniem będzie to jeden z najlepszych transferów w ostatnich latach.
FORZA INTER!!!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: MiRas. »

Forza_Michal pisze: I jestem przekonany,że Juve zrobiło zaje** transfer i nie zdziwie się jak nazwą go następca Zidana.Bo po jego  odejściu dawno nie mieli tak dobrego zawodnika!
Następcą Zidane'a w Juventusie był Nedved i nie można powiedzieć, że nie zastąpił go godnie, nie miał co prawda talentu takiego jak Francuz, ale nadrabiał uporem, ciężką pracą, walką i sercem do gry... z kolei następcą Nedveda jest Diego. Juventus na tej pozycji zawsze miał dobrych zawodników, więc tradycję kontynuują.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2009, 20:20 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Thiago Motta

Post autor: pietrasowy »

Miras wyjąłeś mi tego nedveda z ust :P nowy Zidane? litości, gdyby faktycznie Diego był taki och i ach to Werder skończyłby nieco wyżej rozgrywki niż na 10 miejscu -,-' sukcesywnie obniza sie poziom zawodników na tej pozycji w juventusie, powoli ale niewatpliwie.

a co do samego Motty - dobry transfer, ale szkoda mi nieco Muntariego - bo pewnie usiądzie na ławce, wątpie zeby ławka miała spotkać cambiasso
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

A muntari zasłuzył żeby grać w podstawie?Nie wiem ale oglądałem wszytskie mecze Interu w tym sezonie i nie mam owy żeby wygrał rywalizacje z Motta!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: and1 »

Oj początek miał bardzo dobry. Grał na wysokim poziomie. Szczególnie mecz z Romą w SPW miał wyśmienity. Druga połowa ciut gorsza ale typowy walczak, bardzo go cenie i dla mnie to najlepszy transfer po Ibrze.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

No nie wiem.Dla mnieto zwykły przeciętniak,taki zapchaj dziura!Nic do  gry nie wnosił miał więcej strat niz dokładnych zagrań.Ale to tylko takie moje skromne zdanie.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Chuchu »

Forza_Michal pisze: No nie wiem.Dla mnieto zwykły przeciętniak,taki zapchaj dziura!Nic do  gry nie wnosił miał więcej strat niz dokładnych zagrań.Ale to tylko takie moje skromne zdanie.
I właśnie z tego powodu wybrano go jako drugiego najlepszego pomocnika Serie A minionego sezonu zaraz po Cambiasso  :lol2:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Iprzez to  wszystko pomyliłem tematy:D.Zapchaj dziura miałem na myśli Muntariego.I nie wiem czy o tym samym myśleliśmy?
Ostatnio zmieniony 1 lip 2009, 21:24 przez Minister, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Thiago Motta

Post autor: Cny »

Jak dla mnie wzmocnienie łąwki, bo Znaetti i Cuchu nie usiądą na ławce. Jak się nie będzie łamał to można zdzierżyć ten transfer. Przeczuwam jednak, że Bolzoni i Meggiorani (chyba tak się pisze) rozbłysnął w Genoi a nam się Thiago połamie i będziemy pluć sobe w brodę.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

To powiem Ci że ogólnie to  jesteś ,,optymistą'':P.Spokojnie nic złego się nie stanie ale jeśli chcesz to proszę bardzo możesz zacząć już sobie pluć:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Thiago Motta

Post autor: Cny »

Po prostu doświadczenia poprzednich lat. Ronaldo, Recoba, Vieira. Inter nie ma super sztabu medycznego. A podstawy ku temu, żeby Motta był ich następcą są bardzo duże.

I po za tym co on pokazał?? Ma 27 lat i jeden udany sezon w Serie A, a Grajas (lider zwolenników Motty :P ) i cała reszta promottowska widzi w nim zbawce Interu, a podstaw ku temu jest mniej niż ku temu, aby przypuszczać, że to będzie niewypał.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Thiago Motta

Post autor: Lamatico »

Cny pisze: Przeczuwam jednak, że Bolzoni i Meggiorani (chyba tak się pisze) rozbłysnął w Genoi a nam się Thiago połamie i będziemy pluć sobe w brodę.
Ja też tak przeczuwam. Jestem przeciwnikiem tego zawodnika. Kilka błędów już popełniliśmy oddając młodych zdolnych.... zobaczymy jak będzie teraz. Bolzoniego lubię widziałem go w dwóch czy trzech wystepach w pełnym wymiarze czasowym... prezentował się bardzo dobrze...

Thiago zagraj tak bym zmienil zdanie...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Thiago Motta

Post autor: Minister »

Złe myślenie masz kolego.Bo właśnie o  to chodzi że kupuje się zawodników którzy mają bardzo udany sezon niż takich jak Deco którzy ten sezon mogą wyrzucić z kalendarza!Nie  mówie że Deeco nie wypali jeśli przyjdzie.Ale masz racje lepiej poczekać jeszcze rok aż Motta rozegra kolejny dobry sezon i patrzć jak ktoś sprząta nam go z przed nosa.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
IlCapitano

Odp: Thiago Motta

Post autor: IlCapitano »

Cny pisze: Grajas (lider zwolenników Motty :P ) i cała reszta promottowska widzi w nim zbawce Interu, a podstaw ku temu jest mniej niż ku temu, aby przypuszczać, że to będzie niewypał.
Kto w nim widzi jakiegoś zbawcę? Chyba czas Ci się zatrzymał na 31 sierpnia 2008 kiedy to sprowadzaliśmy prawdziwego Boga...
Widzę w nim solidnego piłkarza, który ma możliwości aby być czołową postacią drugiej linii Interu. Musi tylko utrzymać formę z Genui a kto wie, może nawet pokaże coś wiecej. W sierpniu kończy dopiero 27 lat.
ODPOWIEDZ