Lúcio

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Lúcio

Post autor: Baszczu »

djqbaa pisze: zostaje jedyny młodziutki 21-letni Santon
Davide ma ledwie 18 lat :)
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Lúcio

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Nie którym, aż sie chyba nie chce wierzyć, że taki młody a taki dobry. Co do transferu Lúcio bardzo jestem zadowolony i nie gadajcie że jest taki stary bo 31 lat jak na obrońce nie jest to jakos dużo. Już mamy 3 podstawowych zawodników reprezentacji Brazylii co robi wrażenie
Obrazek
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Lúcio

Post autor: djqbaa »

Baszczu pisze: Davide ma ledwie 18 lat :)
Teraz ma 18 lat, ale ja pisałem trochę o przyszłości :P
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Lúcio

Post autor: Baszczu »

Faktycznie, najmocniej przepraszam ;-)

Za 3 lata powinno być porządne wietrzenie. Lucio, Matrix mają kontrakty do tego roku, więc pewnie ich pobyt w Interze się dokładnie 30 czerwca 2012 roku skończy. Nie wiem jak wygląda sprawa kontaktu Cordoby i Samuela, ale oni też pewnie wtedy będą schodzić ze sceny. Warto wcześniej pomyśleć o przyszłości, żeby w mercato 2012 nie kupować na hurra 4 środkowych obrońców
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Lúcio

Post autor: Nen »

I(1)N(9)T(0)E(8)R pisze: Już mamy 3 podstawowych zawodników reprezentacji Brazylii co robi wrażenie
Jeżeli Motta powtórzy sezon z Genoi to myślę, że możemy mieć 4 bo  Gilberto Silva słabiutko ostatnio pogrywa w reprezentacji, a innych dobrych brazylijskich defensywnych pomocników, którzy mogliby wskoczyć w jego miejsce sobie nie przypominam.
God protect me
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

djqbaa
Rozumiem rozumiem o co Ci chodzi.W sumie to  się zgodzę z tym,że niedługo nam zrobią się zabytki w obronie ale mamy na to przynajmniej 3 lata:).Więc cbhyba nie trzeba panikować.Jak sam napisałem Kjear jest dobrze zapowiadającym się zawodnikiem(tzn. już jest dobry) i nasi działacze ,,napewno'' już pomysleli o przyszłości obrony:P.Ale czy aby na pewno?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Lúcio

Post autor: Dominik »

Bardzo dobry ruch naszego zarządu. To piłkarz silny i wysoki dobrze grający głową. Bardzo często zapuszcza się z kontratakiem pod pole karne przeciwnika co czasami nawet zaowocowało bramką (chyba więcej bramek strzelił wchodząc pod pole karne przeciwnika niż głową). Potrafi też uderzyć z daleka (strzelił pare bramek z rzutów wolnych). Uważam, że będzie to bardzo dobry transfer i że będzie grał na wysokim poziomie.

FORZA LUCIO!!! :szal:
FORZA INTER!!!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Lúcio

Post autor: Seba »

Obrona jest wiekowa, ale nie ma sie co martwić. Doskonale zdają sobie sprawe z tego że lada moment trzeba będzie zacząć sie rozglądać za młodymi obrońcami. Jest młodziutki Caldirola w Primaverze, który uznawany jest za duży talent (zawsze sie wszyscy śmiali, że Inter nie ma młodzieży i wychowanków, a tu teraz co roku ktoś wskakuje do pierwszej drużyny:P). Dokupią jeszcze kogoś i git majonez.
Obrazek
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Lúcio

Post autor: SlimShady »

Też jestem zachwycony pozyskaniem Lucio. To chyba jak na razie najlepszy ruch transferowy tego Mercato. 3-5 za światowej klasy stopera, aż mnie dziwi, że nikt go nam sprzed nosa nie sprzątnął.
Lucio juz podziwiałem od kilku lat, zawsze go widziałem Interze, ponieważ moim zdaniem jego przeznaczeniem była gra w Serie A, a jak w naszej lidze to tylko dla Interu. to silny obronca i znakomitym timengiem, dzięki niemu nasza obrona będzie bardziej pewniejsza.
Jestem w siódmym niebie, mam nadzieje, ze Moratti sprawi nam jeszcze spoko rozgrywającego i skład gotowy. OOOOjjj chciałbym Cassano
Ostatnio zmieniony 17 lip 2009, 08:25 przez SlimShady, łącznie zmieniany 1 raz.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Lúcio

Post autor: dodo_IM »

Baszczu, Lucio jest 4 lata młodszy od Matrixa i raczej na pewno nie zejdą ze sceny w tym samym roku. Brazylijczyk co najwyżej wróci kontynuować karierę w swoim rodzimym kraju, chodź liczę, że zostanie u nas jak najdłużej.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Lúcio

Post autor: Minister »

Wróci do kraju jeśli zaliczy spadek formy.Pewni możemy być,że spadek formy nie nastąpi tak jak w przypadku jego reprezentacyjnego kolegi poprzez imprezowanie!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Lúcio

Post autor: Biały »

Oby nie nastąpił taki spadek formy, jak w przypadku innego stopera Bayernu, który zamienił Bundesligę na Serie A, czyli Samuela Kuffoura...Też był postrzegany jako bardzo dobry obrońca, zresztą Inter również wykazywał nim zainteresowanie, a jak się skończyła jego przygoda we Włoszech wszyscy wiedzą...a przychodził chyba mając podobny wiek co Lucio, a nawet był może trochę młodszy...
Mimo to wszystko wskazuje na to, że Lucio to zupełnie inna półka i nie powninniśmy mieć takiej niemiłej niespodzianki :) Z Samuelem mogą stworzyć naprawdę konkretną parę stoperów.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Lúcio

Post autor: adriano:) »

Lucio to dobry solidny obrońca i na pewno jest naszym dużym wzmocnieniem. Teraz nasza linia defensywna wygląda imponująca. Może w końcu nie będziemy tracić głupich bramek jak miało to miejsce w ubiegłym sezonie.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Mora »

Muszę przyznać ,że jestem mile zaskoczony tym transferem.Bardzo solidny obrońca, który przychodzi do Interu za tak małą kwotę...Jeżeli Samuel i Lucio będą w swojej optymalnej formie ,to Chivu powędruje na lewą flankę,a Santon będzie musiał pogodzić się z rolą rezerwowego.Problemem może być tylko brak zwrotności pary Samuel-Lucio.Nie trzeba chyba nikomu przypominać co z Materazzim robił Torres...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mariantsw
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2009, 16:08
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: mariantsw »

Mam takie pytanie. To w końcu za ile inter sprowadził Lucio? Początkowo portale internetowe podawały, że była to kwota rzędu 3 mln E, a później podawano, że inter pozyskał go za 8 mln E.
Więc jak jest?
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Lúcio

Post autor: Matrix23 »

Z tego co wiem, to kluby nie ujawniły kwoty za transfer.:)
Metal thrashing mad
Cinek
Posty: 215
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:39
Lokalizacja: Lublin

Odp: Lúcio

Post autor: Cinek »

świetny transfer i to nie tylko jako uzupełnienie kadry w od razu wzmocnienie na miarę pierwszej 11 :) solidny stoper do tego skuteczny przy stałych fragmentach teraz jakiś ofensywny pomocnik i ... nadzieja że nie przyjdzie Etoo
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Lúcio

Post autor: yoda79 »

A widziałeliście jego osattnie 2 sezony w Bayernie?
Słabizna straszna,w ofensywie dobry,ale w defensywie słaby a to w końcu obrońca. No ale na ławę w sam raz.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Chuchu »

Nie spodziewałem się tego po naszym zarządzie. :brawo: WIELKIE brawa za ten transfer.
Jankoś-Adi
Posty: 42
Rejestracja: 12 gru 2008, 02:04

Odp: Lúcio

Post autor: Jankoś-Adi »

Ja tam sie ciesze że będzie biegał w koszulce Interu ... bardzo solidny zawodnik i do tego nasz :):):)
jolero17
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2008, 18:58

Odp: Lúcio

Post autor: jolero17 »

:szal: Lucio dobry zawodnik ciekawe z jaki bedzie grac numerem?


FORZA INTER!
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Lúcio

Post autor: kibix »

jestem bardzo zadowolony z tego trasferu. lepszy od pozostalych potencjalnych kandydatow, ktorzy mieli do nas dolaczyc(Gallas, Carvalho).mysle,ze bedzie gral w podstawowej 11 i z jego gry bedziemy mieli duzo pozytku.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Lúcio

Post autor: adriano:) »

Lucio właśnie przyleciał do U.S.A. i zjadł lunch z piłkarzami Interu. Brazylijczyk w formie będzie naszym dużym wzmocnieniem, tylko nie wiadome czy ją będzie miał. Jestem optymistą i sądzę, że Mourinho o jego formę się postara. Samuel - Lucio - na papierze ten środek wygląda imponująco.
Assist
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2009, 15:16

Odp: Lúcio

Post autor: Assist »

Lucio powinien się okazać poważnym wzmocnieniem. Jest to kapitan reprezentacji Brazylii i jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji. Gra ostro, ale czysto (w swojej karierze rzadko kiedy otrzymuje kartki). Taki zawodnik na pewno nam się przyda. Ostatnie sezony w Bayernie miał dosyć przeciętnie, ale tam dostosował się do słabego poziomu kolegów z zespołu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Lamatico »

Cóż nadziej są duże. Z obroną nigdy nie mieliśmy poważnych problemów w ostatnim czasie. Lucio to solidny zawodnik na te pozycję wiek ma odpowiedni, ogranie ogromne, a co za tym idzie doświadczenie.

Posunięcie zarządu znakomite. Jak to większość pisała, że zrobiliśmy błąd oddając Maxwella za ok 5mln to porównajcie jaki błąd zrobił Bayern? Boisko jednak wszystko zweryfikuje.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Chuchu »

Ciekawi mnie tłumaczenie Van Gaala, który stwierdził, że Lucio ma bardzo małe szanse na pierwszy skład. Tam teraz na środku obrony zostali Van Buyten i Demichelis, którzy są o co najmniej klasę słabsi od Brazylijczyka :roll: Ale cóż, nie nasz problem :P
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Lúcio

Post autor: Nen »

Chuchu pisze: Ciekawi mnie tłumaczenie Van Gaala, który stwierdził, że Lucio ma bardzo małe szanse na pierwszy skład. Tam teraz na środku obrony zostali Van Buyten i Demichelis, którzy są o co najmniej klasę słabsi od Brazylijczyka :roll: Ale cóż, nie nasz problem :P
Demichelisa nie ma bo wyleciał z powodu bardzo poważnej kontuzji:P Ale jak już powiedziałeś... nie nasz problem :P
God protect me
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Lamatico »

Jest jeszcze młody niedoświadczony Breno...
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Lúcio

Post autor: Kamikaze »

Bardzo szybki, świetny w obronie, gdy trzeba moze byc piłkarzem ofensywnym i ma bardzo dobre uderzenia z głownki = Lucio ;D

No a tak poza tym to strasznie nerwowy  ;D
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Lúcio

Post autor: ferii »

No genialnie na razie gra ;)  nasze najmocniejsze wzmocnienie póki co i za najtańszą cenę ;) najlepszy obrońca jakiego mamy i groźny przy stałych fragmentach gry !! wielkie brawa dla Lucio !! Forza Lucio !!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ