Lúcio

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: gromek »

Lucio fantastyczny zawodnik bardzo się cieszę że zasilił szeregi Interu. Puchar konfederacji pokazał że mimo wieku nadal utrzymuje formę na światowym poziomie on i Chivu będą tworzyć fantastyczną obronę.

/rdk.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 18:56 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Lúcio

Post autor: Tomek8990 »

Podpora i kapitalne wzmocnienie obrony. Aż się dziwię dlaczego Bayern go sprzedał, ale nie martwi mnie to bo to ich problem, ja i myslę my wszyscy jesteśmy jak najbardziej z tego transferu zadowoleni.
Forza Inter:)
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Lúcio

Post autor: Kamikaze »

Znalazlem najlepszy film pokazujacy umiejestnosci Lucio w jednym meczu ;]   

http://www.youtube.com/watch?v=4mqn3W6qb1w
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Lúcio

Post autor: Tkrauze »

Chciałbym zwrócic uwagę ze w znacznej mierze wychwalamy pilkarzy ofensywnych(Milito,Snejder),a nie defensywy.Przykro mi ale niestety nie doceniamy Samuela,Lucio,Maicona,Zanettiego.Kazdy z nich wykonuje niesamowita pracę.Czy to w Chelsea czy w Barcelonie zaden wielki pilkarz nie istniał (Messi,Drogba,Anelka).Pułapki ofsajdowe,ustawianie w linii,krycie w strefie.Myślicie, że to takie proste stworzyć tak szczelną zaporę, to wymaga poświęcenia grupy ludzi, odpowiedzialności za siebie i za kolegów na boisku, pełnej koncentracji przez cały mecz.Ogladając mecz delektujcie sie pięknem naszej defensywy.

http://www.youtube.com/watch?v=d31XdvKA ... re=related  przedstawiam kompilacje Lucio  


pozdrawiam  :inter: :flaga: :love:
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Lúcio

Post autor: WTF »

Ja akurat zawsze dużą uwagę przywiązuje do piłkarzy defensywnych( od cofniętych pomocników, przez bocznych obrońców po stoperów) nie wiem z czego to wynika ale w mojej opinii o wiele ważniejsza i bardziej odpowiedzialna jest gra  obrońców(szczególnie środkowych) niż napastników, czy skrzydłowych pomocników. Jak obrońca zawali to często koniec i bramka wpada, a jak napastnik coś zepsuje to będzie miał 10 okazji aby to naprawić. Z graczy defensywnych skupiam się na środkowych obrońcach( może dlatego, że sam jak gram to na środku defensywy) nie ma dla mnie znaczenia czy dany piłkarz gra w Interze czy gdzieś indziej jak jest dobrym środkowym obrońcą to warto go obserwować. Jeśli chodzi o Lucio to jego grę obserwuje od czasu występów w Bayerze. Chłopak potrafi zastawić drogę do bramki, przepychać się w polu karnym, wygrać głowę, a jak jest potrzeba to i gola strzeli. Taki powinien być środkowy obrońca twardy, nieustępliwy, potrafiący krzyknąć jak nie idzie, faulujący tak aby arbiter nie widział i mający jeden cel: zero z tyłu.   
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Przypadkowo dzisiaj wpadłem na ten filmik  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=4ufOk_XR ... re=related
Obrazek
martinbm
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2011, 23:13

Odp: Lúcio

Post autor: martinbm »

A mam pytanie. Bo kiedyś obiło mi się o uszy, że Lucio coś wspominał, że na koniec kariery będzie chciał wrócić do Niemiec. Wiecie coś kiedy i do jakiego klubu ma to być?
www.takdlakadry.pl - Naprawiamy wizerunek polskiej piłki! TdK!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

MUSI ZOSTAC!!!
TO JEST PODPORA NASZEJ DEFENSYWY, wczoraj w COPA AMERICA pokazał ze czyści elegancko ataki rywala...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
interbig
Posty: 111
Rejestracja: 23 maja 2008, 20:49
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Lúcio

Post autor: interbig »

Nerazurro_ pisze: Przypadkowo dzisiaj wpadłem na ten filmik  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=4ufOk_XR ... re=related
o co chodzi z tym filmikiem bo nie qmam;/
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Mnie np. rozbawił  :-D
Obrazek
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: hQ »

Lucio chciał jeszcze wrócić do Bayeru Leverkusen, stawiam, że byłoby to po MŚ w Brazylii (ile on będzie miał lat?!), potem chciał wrócić do ojczyzny i zakończyć karierę.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Temu Elii się w dupie poprzewracało czy jak ? Moim zdaniem Lucio nie miał zamiaru kopnąć Stekelenburga cho za sam faul powinien dostać surową karę,to fakt. Takie sytuacje w futbolu się zdarzają a jeśli by iść tokiem myślenia Holendra ja nienawidziłbym chyba całego świata  :lol:
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Jeżeli Anży chce koniecznie sprowadzić Lucio za te 10 patyków to poważnie bym się zastanowił na miejscu Morattiego, więcej na pewno nie dostaniemy patrząc na formę Lucio która już będzie tylko szła w dół  :/ Zdecydowanie lepszą parą moim zdaniem byłby Samuel-Ranocchia na środku + te 10 wykorzystać w celu kupienia jakiegoś młodziaka właśnie na stopera żeby powolutku zajmował miejsce Waltera.
Obrazek
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: hQ »

Ja byłbym za sprzedażą, ale po sezonie. Teraz to szeregi Interu opuścić musi Rumun.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

hQ pisze: Ja byłbym za sprzedażą, ale po sezonie. Teraz to szeregi Interu opuścić musi Rumun.
dokładnie, teraz to Rumuna trzeba się pozbyć obowiązkowo
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Lúcio

Post autor: Kaamilos1908 »

Lucio zostaje na bank i bardzo dobrze świetny zawodnik... Mam nadzieję że u nas zakończy karierę...
*Fc Internazionale 1908*
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Lúcio

Post autor: Kusy »

Kaamilos1908 pisze: Lucio zostaje na bank i bardzo dobrze świetny zawodnik... Mam nadzieję że u nas zakończy karierę...
On coś wspominał chyba że karierę chciałby zakończyć w Bundeslidze.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

kusy pisze:
Kaamilos1908 pisze: Lucio zostaje na bank i bardzo dobrze świetny zawodnik... Mam nadzieję że u nas zakończy karierę...
On coś wspominał chyba że karierę chciałby zakończyć w Bundeslidze.
zgadza się, wspominał o Bundeslidze :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Jeszcze niedawno gdy pojawiały się oferty Anży to kręciłem nosem i w sumie nie wiedziałem czy chciałbym żeby odszedł, czy też nie... ale po tym co dzisiaj pokazał to wielki szacun, mimo że szybkość już nie ta (parę razy Pato go objechał) to jak dla mnie MVP meczu! Oby jak najdłużej na takim poziomie.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Nerazzurro_ masz rację... oby jak najdłużej taki poziom utrzymał, bo wkraczamy w ważny etap sezonu... Lucio wczoraj wykonał kapitalną robotę w obronie...

doświadczenie wyszło pełną parą :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Lúcio

Post autor: Kusy »

Wczoraj świetne zawody rozegrał Lucio :-) Forza Lucio :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

Zaoszczędzimy 16 mln. w ciągu 2 lat na jego kontrakcie? To ile on do cholery zarabia?  :o :o
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Lúcio

Post autor: Kusy »

Nerazzurro_ pisze: Zaoszczędzimy 16 mln. w ciągu 2 lat na jego kontrakcie? To ile on do cholery zarabia?  :o :o

serio? szok :shocked:
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Lúcio

Post autor: Tobi »

Mam nadzieję, że jego płaca jest w pesos albo innych jenach, bo to ciut za duża liczba na jego płace :D
Klinsi64

Odp: Lúcio

Post autor: Klinsi64 »

Nerazzurro_ pisze: Zaoszczędzimy 16 mln. w ciągu 2 lat na jego kontrakcie? To ile on do cholery zarabia?  :o :o
ponoć po godzinach dorabiał jako ogrodnik u Morattiego ;)
adriano zawsze inter
Posty: 23
Rejestracja: 30 maja 2009, 11:57

Odp: Lúcio

Post autor: adriano zawsze inter »

Patrzcie na to że MM wypłacił mu 24 mln przez 3 lata. Chyba jednak nie żałuje.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

widocznie "mistrzowie" u Morattiego dostają nieznane premie :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Lúcio

Post autor: Dzyl »

Niby zaoszczędzimy z jego pensji gdy rozwiążemy z nim kontrakt, ale nie zyskamy nic z jego transferu. To nie lepiej go komuś sprzedać, wpadnie kilka mln ze sprzedaży i dodatkowo zaoszczędzimy na pensji...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Lúcio

Post autor: Serpente »

pewny pisze: widocznie "mistrzowie" u Morattiego dostają nieznane premie :)
Czemu "u Morattiego"? przecież to Moratti ustala wynagrodzenia/pensje/bonusy itd. niby nihil novi ale jednak sporo pieniędzy tracimy na takim czymś co później się odbija czkawką podczas mercato i zamiast porządnych transferów jak zawsze jest kupa.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Lúcio

Post autor: pewny »

Nerazzurro_ pisze:
pewny pisze: widocznie "mistrzowie" u Morattiego dostają nieznane premie :)
Czemu "u Morattiego"? przecież to Moratti ustala wynagrodzenia/pensje/bonusy itd. niby nihil novi ale jednak sporo pieniędzy tracimy na takim czymś co później się odbija czkawką podczas mercato i zamiast porządnych transferów jak zawsze jest kupa.
sam sobie odpowiedziałeś na pytanie...
8 mln za rok gry to przesada...

co do sprzedaży to można by było za Lucio spokojnie cenić 4-6 mln euro... była by kasa na jakiś transfer, a tak to lipa...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ