Samuel Eto'o

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
2pac
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:28

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 2pac »

Randama pisze: skuteczniejszy od zlatana w sam na sam

Skuteczności od Zlatana? Wątpię. Eto'o w zeszłym sezonie zepsuł sporo sytuacji sam na sam w lidze hiszpańskiej.




Ktoś mnie chyba uprzedził :)
Obrazek
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Baszczu »

2pac pisze: Może i to zabrzmi dość żałośnie, ale za te 40 mln można spróbować wyciągnąć Xabiego Alonso z Liverpoolu. Alonso przez angielski klub został wyceniony na 35 mln więc pieniądze problemem nie powinny być
Tylko, że kolejny defensywny pomocnik naprawdę nie jest nam potrzebny :) Samuel Eto'o jest zdecydowanie wspaniałym zawodnikiem i mam nadzieję na wiele ważnych bramek jego autorstwa. Może bramka z 25m w okno jest bardziej efektowna, ale taka wbita z 5 metrow w zamieszaniu jest równie efektywna ;) Kameruńczyk ma instynkt strzelecki jak mało kto i biorąc pod uwagę, że Włoscy obrońcy demonami prędkości zazwyczaj nie są, to jestem optymistą. Kiedyś już chyba o tym wspominałem... Zauważcie, że Zlatan kilkakrotnie urywał się rywalom tak jak w meczach z Catanią, Atalantą, Romą czy Torino. Eto'o jest szybszy, więc liczę, że i w tym elemencie przebije Szweda. Jedyny minus tej transakcji to utrata Eto'o na parę tygodni ze względu na African Cup of Nations.

Poza tym Ibrahimovic pełno sam na sam marnował też. Chociażby z Bologną i Juve na SS

EDIT: "Nie czuję się słabszy od Ibrahimovicia. Jestem Eto'o i nie lubię być porównywany do nikogo innego" - powiedział Kameruńczyk w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport". Szalenie podobają mi się te słowa :)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 11:42 przez Baszczu, łącznie zmieniany 1 raz.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MiRas. »

To przypomnijcie sobie ile razy w meczach, kiedy Zlatan miał setkę padały słowa na SB:

"haha Zlatan.. żal..."

albo:

"O setka zmarnowana Zlatana, czyli nic nowego."

tak więc zarówno jeden, jak i drugi owe setki lubią marnować.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
2pac
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:28

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 2pac »

Baszczu pisze:


Tylko, że kolejny defensywny pomocnik naprawdę nie jest nam potrzebny :)

Może i defensywny pomocnik nie, ale Alonso równie dobrze może grać na pozycji rozgrywającego (z którą chwili obecnej mamy najwięcej kłopotów). Przecież to właśnie Hiszpan u boku Gerrarda kreują grą Liverpoolu, a ktoś taki jak Xabi na pewno by nam się przydał, ale to tylko moje osobiste marzenia, choć miło by było gdyby zostały zrealizowane :)
Obrazek
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: PioterTT »

Jak juz jestesmy na etapie takich wymyslanek to moze Roger co ? Konczy mu sie w Legii kontrakt prawie za bezcen go dostaniemy a 40 baniek bedzie na nowa sale do fitnesu i moze jakis kort tenisowy by Eto'o zaprzyjaznil sie szybciej z reszta druzyny ?

Ja sie ciesze ze Moratti oficjalnie oglosil ze juz nikogo nie kupuje, cieszy mnie to ze i sprawia iz jestem niemal pewien ze ktos zasili nasza druzyne.

Swoja droga nie wiem po co nam Motta + Hleb skoro wszyscy na nich psiocza 1 i 1/4 pensji dodatkowo nie bylo nam potrzebne aczkowiek mam nadzieje ze odnajda sie w klubie !
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: djqbaa »

PioterTT pisze:ja sie ciesze ze Moratti oficjalnie oglosil ze juz nikogo nie kupuje, cieszy mnie to ze i sprawia iz jestem niemal pewien ze ktos zasili nasza druzyne.
To chyba nie znasz Morattiego.

"Mourinho ewentualnym następcą Manciniego? Nie żartujmy."

"Quaresma nie jest nam potrzebny. Nie potrzebujemy skrzydłowego."

EDIT: Źle przeczytałem. Jednak znasz Morattiego  :-P
PioterTT pisze: Swoja droga nie wiem po co nam Motta + Hleb skoro wszyscy na nich psiocza 1 i 1/4 pensji dodatkowo nie bylo nam potrzebne aczkowiek mam nadzieje ze odnajda sie w klubie !
Motta i Hleb mają sporo zwolenników. Wiadomo, że każdy transfer ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, ale są osoby, które np. nie chciały widzieć Cristiano Ronaldo w Realu. Oczywiście mowa o samych kibicach Królewskich. Poza tym chyba nie sądzisz, że nasza pomoc, w skład której wchodził Cambiasso, Stankovic, Vieira (najprawdopodobniej odejdzie), Mancini, Muntari, Quaresma, Krhin, Obi, Kerlon i ewentualnie Zanetti nie wymagała wzmocnień. Bardzo dobrze się stało, że ta dwójka przechodzi do nas. Hleb to gracz, którego potrzebujemy, z Białorusinem w składzie nasza gra powinna być jeszcze szybsza. A Motta nie jest złym grajkiem. Razem z Lucio był niezwykle opanowany w meczu z Milanem, co o naszych graczach czasami powiedzieć nie można. Pamiętam te wybicia do rywali lub brak umiejętności przetrzymania piłki. Co prawda zapewne znaleźli by się lepsi zawodnicy niż Motta i Hleb, ale ja nie narzekam.

A co do tematu, bo to temat o naszym nowym nabytku Samuelu Eto'o, a nie o Interze w sezonie 2009/10. Pierw byłem zagorzałym przeciwnikiem Kameruńczyka, z czasem przemyślałem sobie wiele spraw i obecnie jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania, czyli sprzedania Ibry kosztem Samuela i innych dodatków. Milito już zdobył pierwszą bramkę w barwach Interu, czas na Eto'o w meczu z Monaco.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 17:16 przez djqbaa, łącznie zmieniany 1 raz.
PioterTT
Posty: 60
Rejestracja: 18 lip 2009, 01:04

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: PioterTT »

Fakt troche pojechalem na offtop'ie. Pardon padre !

Czas pokaze i wyjasni wszystko. Ale powiem wam szczeze ze nigdy nie czulem sie tak blisko tytulu LM jak w tym roku mimo wzmocnien Realu i Barcelony ( oby nie :-) ) oslabienia sie ManU zreszta co patrzec na innych. Kamerunczyk na pewo doda druzynie jajec nie bedzie co mecz ibra ibra dupa blada. Fakt na poczatku w centrum wagi sie znajdzie kazdy bedzie jednak drugie oko skierowane na niego jak bardzo oplacila sie ta transakcja.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Obrazek


Co tu dużo mówic witamy w Interze obyś wygrał tyle ile w swoim poprzednim klubie :flaga: Forza Samu :flaga33:
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Omen »

Zakochałem się w Eto'o od pierwszego wejrzenia w koszulce Interu:)
:szal:
Ryszard
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:15

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ryszard »

Podobno Moratti tak zaprezentował Eto'o:"Kochani Murzyn,on się nie mył wcale"...Nie no żart z Ojca Tadziulka.A co do Samuela to jest świetnym zawodnikiem i na 100% godnie zastąpi Ibre.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: yoda79 »

Zaskoczył mnie pozytywnie swoimi wypowiedziami,zwłaszcza tą o całowaniu koszulki.
Powiem jeszcze raz-wreszcie nie ma gwiazdorka,który nic w LM nie potrafił zrobić a przyszedł ktoś kto strzelał gole w fianale tej zbyt dla Zlatana mocnej ligi.
Forza Eto'o!!!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
2pac
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:28

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 2pac »

yoda79 pisze: Powiem jeszcze raz-wreszcie nie ma gwiazdorka,który nic w LM nie potrafił zrobić

Fakt, może i Ibrahimović w Champions League nie błyszczał, ale zastanów się kto w naszej drużynie głównie zdobywał bramki w Serie a? Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie on to aż tak kolorowo by nie było.
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: yoda79 »

A komu te bramki strzelał?
ile bramek strzelił Juve czyn Milanowi?
Mam nadzieje,ze Samuel to zmieni i będzie naszym Bella della notte czy jakoś tak ;)
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Mora »

Zlatan jest o wiele lepszym technikiem od Eto'o ,ale z drugiej strony Kameruńczyk nie spala się psychicznie w meczach o dużą stawkę.Eto'o powinien się sprawdzić we Włoszech,widać że jest głodny nowych wyzwań.

Jeżeli Inter dokupi jeszcze Cassano lub Deco,to mercato 2009 uznam za udane :]
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Moratti dobrze kombinuje pozyskał graczy z najwyższej półki (Lucio, Eto'o, Milito) a stracił tylko(aż) Ibre i do tego jest ładnych ,,pare" mln $ do przodu. Eto'o zapewne chetnie widziałby Deco w Interze :D :love:
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Lamatico »

Z innej beczki. Samuel to bardzo kulturalny i wychowany człowiek jednym gestem zyskał u mnie ogromne uznanie (okolice 15 sekundy tego filmu):
http://www.youtube.com/watch?v=f7MgxrIw ... annel_page
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: adriano:) »

Jose myślał, że z fotelem jest coś nie tak  :-)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kibix »

świetny napastnik, trochę słabszy technik od Zlatana, ale za to skuteczniejszy i w meczach ważnych nie zawodzi(m.in strzelał gole w 2 finałach LM). tylko, że musimy mieć jakiegoś rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, bo obawiam się, że taki zawodnik bez kreatywnych partnerów z przodu nie będzie już tak błyszczał jak w Barcie.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kachol »

Dla mnie to nietrafiony typ, nie chce go skreślać przed sezonem, ale jego skuteczność jest porażająca, Inter nie stwarza tyle sytuacji co Barca i raczej nie wydaje mi się, że będzie strzelał za wiele... Jedynie na plus, że sprawdza się w meczach o stawkę, ale dla mnie nie jest on nawet w połowie tak cenny jak Ibra i jest mi obojętne czy pogra rok, dwa czy pięć... dla mnie to była idiotyczna wymiana, ale każdy ma prawo do udowodnienia swojej przydatności i to samo daje Eto, a nuż się mylę...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: miniu86 »

Jeżeli uda nam się sprowadzić ofensywnego pomocnika to atak Milito - Eto'o będzie dawać radę. Sam Eto'o wg mnie powinien się sprawdzić w Interze.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

Eto sie napewno sprawdzi tym bardziej jesli prawda jest to ze trafi do nas Snejider a ten koles podac potrafi
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MarcoPolo »

Ja tam wierzę w Samuela.Gościu ma ogromny bagaż doświadczeń,chce zdobywać sukcesy w Interze,jest świetnym strzelcem,wprowadzi do Interu świeżą krew,jest bardzo szybki ,a co najważniejsze pracuje dla całej drużyny,a nie jak Ibra tylko pod siebie (tak przynajmniej to wyglądało)...
Już niedługo mecz z Lazio i pewnie w nim wystąpi Samuel i wtedy już mam nadzieję zobaczymy choć namiastkę jego świetnej wręcz drapieżnej gry.Duet Milito-Etoo prezentuje się świetnie na papierze i wierzmy,że w realu będzie tak samo.
Po przyjściu odpowiedniego rozgrywającego (Cassano,Sneijder,VdV) Samuel będzie pokazywał się z jeszcze lepszej strony nic tylko czekać na transfer.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: groch »

To moze byc najlepszy atak Interu od czasów Zamorano, Vieriego, Ronaldo... Jezeli piłkarze utrzymają formę z ostatniego sezonu to będzie dobrze i myślę że mogą w dwóch strzelić około 40 bramek w sezonie. Zobaczymy jak to bedzie ja mysle ze dadza rade, tymbardziej ze Moratti chce sprowadzic rozgrywajacego
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

tylko zeby odniesc sukces naprawde duzy trzeba nam drugiej lini bardzo mocnej a narazie to jest solidna i nic wiecej
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kesa »

Hmmm tak troche z innej beczki, nie macie wrazenia ze Eto'o na "fotce dnia" wyglada jak Obama? :D :lol3:
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: groch »

Chrisu pisze: tylko zeby odniesc sukces naprawde duzy trzeba nam drugiej lini bardzo mocnej a narazie to jest solidna i nic wiecej
Dlatego Moratti chce sprowadzic rozgrywajacego... Bo defensywnych pomocników mamy super.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
vviktorek
Posty: 119
Rejestracja: 5 cze 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: vviktorek »

Ja osobiscie jesli zawita do nas ktorys z dwojki VdV lub Sneijder  widze przyszlosc E2 w rózowych barwach wykanczac umie fakt faktem ze potrzebuje troche tych sytuacji ale ale 130 bramek w barcie o czyms mowi bramki w finale mowia o psychice z ktora u Zlatan bywala roznie.
Jest Jeden Klub.. Jest Jedno Życie..
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Kamikaze »

Mam nadzieje, że Eto'o wpasuje sie w zespol. Ale on potrzebuje jakiegos rozgrywajacego za plecami wiec czekamy na sneijdera lub VdV ;D
Ostatnio zmieniony 4 sie 2009, 10:03 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

groch tylko nie widac zeby to byl klasowy rozgrywajacy bo narazie kazdy najlepszy nam ucieka
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MarcoPolo »

No i za nami już pierwsze dwa oficjalne mecze Kameruńczyka w barwach Interu Mediolan.Z jednej strony cieszy fakt, że taka gwiazda światowego formatu cieszyła się bardzo z okazji zawitania  w Mediolanie, ale myślę,że sam Samuel sobie nie raz myśli jak to było w Barcelonie gdzie to podczas meczu dostawał co chwilę jakieś świetne dokładne podanie i stawał przed szansą zdobycia bramki co często mu się udawało.
W Interze jednak jak narazie tak nie jest i chyba długo nie będzie no chyba, że Branca i spółka specjalistów od załatwiania transferów sfinalizuje transfer jakiegoś specjalisty od podań.Kwintesencją gry Eto'o są przecież celne podania bez nich Afrykanin na boisku sprawia wrażenie średniaka, który się co najwyżej stara coś zwojować.Tak więc po dojściu do Interu odpowiednio nastawionego do reprezentowania barw Mediolańskiego klubu rozgrywającego samemu Samuelowi powinno być łatwiej o bramki.
Jak dotychczas Eto'o strzelił dwie ładne bramki, ale żadna z nich nie dała Interowi ani superpucharu, ani trzech punktów z Bari tak więc jeszcze sporo pracy przed całym zespołem.Już w sobotę mecz z Milanem czyli starcie derbowe o honor,prestiż i szansa na przełamanie się duetu Eto'o-Milito, bo oni jak sami podkreślają takie mecze wręcz uwielbiają.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
ODPOWIEDZ