Samuel Eto'o

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 1+8 »

Zobaczymy ile strzeli w sezonie goli oby tyle co strzelał dla Barcelony no i najważniejsza sprawa to to żeby coś z Milanem ustrzelił
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: adriano:) »

Eto'o już bardzo dobrze poczyna sobie w Interze i na pewno wraz stworzą świetny duet napastników. W tych dwóch oficjalnych meczach zaprezentował się b.dobrze i z tego się cieszę. Na pewno nie powtórzy tej ilości zdobytych bramek jaką miał w Barcelonie, bo Inter nie gra tak ofensywnie i nie strzela po czterech bramek na mecz. Nie lubią typować ilości bramek danego zawodnika, ale sądzę że Samuel przekroczy 20 bramek w Serie A, ale co najważniejsze strzeli kilka ważnych goli w LM.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Baszczu »

W sobotę pierwszy poważny test dla Samuela. Czekam cały czas na takiego bombera co będzie regularnie kłuć takie drużyny jak Juventus czy Milan. Mam nadzieję, że Kameruńczyk okaże się takim zawodnikiem. Skoro Realowi strzelał tyle goli to i naszym największym rywalom powinien aplikować kilka bramek. :) Jestem optymistą przed derbami. 3 punkty są w naszym zasięgu i chyba długo nie będzie takiej szansy na zwycięstwo z Milanem podczas meczu "wyjazdowego"
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Minister »

Dokładnie w derbach E2 mógłby coś strzelić w sumie to nie ważne kto nie ważne jak byleby wygrali.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Woo-cash »

Lubię Eto'o i nawet się cieszę że przyszedł do nas piłkarz światowej klasy jednak do końca nie jestem przekonany czy poradzi sobie w Serie A. Tak jak już pisaliście w Hiszpanii gra się bardziej technicznie a we Włoszech główną sprawą jest taktyka jak i defensywa. Jednak już w pierwszym meczu nowego sezonu strzelił gola i miejmy nadzieje że to będzie dobry prognostyk na cały sezon.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: gromek »

Będziemy mieli z eto bardzo dużo pociechy
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Tomek8990 »

Sprzedaliśmy jedną gwiazdę a w zamian mamy Eto'o, Milito, Lucio, Snejdera itd itd czyli zespół który tworzy monolit. Eto jest wspaniałym szybkim zawodnikiem a razem z Milito mam nadzieję stworzą atak marzeń. Nawet u bukmacherów w dwóch stoją najwyżej w typowaniach kto zostanie królem strzelców... :)
Forza Inter:)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Minister »

Z E2 będziemy mieli ogromny pożytek.Zlatan żeby coś zaprezentował trzeba mu dograć do nogi co mi się okropnie nie podobalo.E2 natomiast jest ruchliwy pokazuje się na pozycje raz z prawej raz z lewej strony.Kto oglądał ostatnie mecze Barcelony stwierdzi,że zrobiliśmy interes życia bo Ibra w porównaniu z Eto'o to niebo a ziemia.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ZanettiCK »

Eto'o ma tylko jedną wadę- potrafi strzelić cztery gole w meczu a potrafi marnować setkę za setką. Jest ruchliwy i dobrze się ustawia oraz całkiem nieźle uderza z szesnastki, ale ja osobiście bardziej cieszę się z transferu Diego Milito.
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Minister »

Pamiętajmy,że zawsze jest tak,że piłkarz który jest często przy piłce ma mnóstwo okazji do zdobycia bramki więcej będzie miał strat i zmarnowanych okazji niż ten co przy piłce jest raz na 100 lat.(No może ta teoria nie tyczy sie Xaviego :P )
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Assist
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2009, 15:16

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Assist »

Liczy się łatwość dochodzenia, do takich sytuacji, jeśli ma się 5 setek na mecz, a Eto'o w Barcie często tak miał, to przynajmniej jedną potrafił wykorzystać.
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ZanettiCK »

Obawiam się jednego- że Xavi i Iniesta zaopatrywali go w setki wręcz hurtowo. Ale wierzę, że jednak będzie miał niezłą skuteczność
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chuchu »

hmm Ibra też miał być obsłużany podaniami hurtowo ale jak na razie rozegrał dwa słabe mecze a w jednym z nim strzelił bramkę po dośrodkowaniu i rykoszecie od obrońcy :)
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: proba1 »

Narazie to E2 pokazal klase po przejsciu a Ibra pokazal ze jest cwelem.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Minister »

Stwierdzenia bez uzasadnienia są idiotyczne,więc może jakieś argumenty stwierdzające jego ,,cwelostwo''?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: djqbaa »

Pewnie chodzi o ten wywiad z Ibrą:
Aklimatyzacja Zlatana Ibrahimovica w Barcelonie dobiega końca. Zawodnik coraz swobodniej się czuje w stolicy Katalonii. Szwed udzielił wywiadu dla włoskiej gazety Stadio, gdzie mówił o zbliżającej się pikantnej rywalizacji między FC Barceloną a Interem Mediolan.

"Ta Barça jest silniejsza od Interu", powiedział Ibrahimović, który "pozdrowił" również wszystkich ludzi związanych z włoską ligą, gdzie Zlatan był najlepszym napastnikiem przez ostatnie pięć lat.

"Mamy lepszych zawodników, gramy o wiele piękniejszy futbol, jesteśmy o wiele częściej w posiadaniu piłki, narzucamy swój styl gry, zawsze przemy do przodu, przez co gramy o wiele bardziej ofensywnie od Interu. To czyni nas silniejszym zespołem. Dlatego nie ulega to wątpliwości, że na Giussepe Meazza to Barça wygra. Wierzę, że wygramy to spotkanie. Dobra.. nie wierzę, ja to po prostu wiem. Jesteśmy silniejsi", powiedział.

Ibra przyznał jednak, że będzie z pewnością odczuwał "specyficzne mrowienie", kiedy wyjdzie na murawę występować przed tłumem, który oklaskiwał go przez trzy lata. "Wyjść na murawę mojego byłego stadionu w innej koszulce, aniżeli Interu... To będzie ekscytujące", powiedział na konferencji prasowej przed rozpoczęciem spotkania Węgrów ze Szwedami.

Ponadto Ibrahimović wykazywał wielki entuzjazm w każdym momencie rozmowy na temat FC Barcelony. Spytany o swoją aklimatyzacje w nowym otoczeniu, odpowiedział: "Jestem szczęśliwy. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Obecnie pracuję nad powrotem do optymalnej dyspozycji, ale przede wszystkim chcę jak najszybciej dojść do porozumienia na boisku z innymi graczami. Chcę rozumieć tę grę tak jak Messi, Xavi, Iniesta, Henry, Touré, czyli zawodnicy, którzy mają ogromny wpływ na grę zespołu", wyznał.

Zlatan Ibrahimović podziękował również Josepowi Guardioli. "Dał mi 90 minut w meczu ze Sportingiem Gijon. To bardzo mi pomogło w kontynuowaniu mojej adaptacji do zespołu", powiedział.

Na koniec Ibra poruszył kwestię swojej pierwszej bramki w barwach Barçy. "Nie ukrywam, że to trafienie zdjęło ze mnie wielką presję kibiców, którzy oczekiwali bramki jak najszybciej", zakończył.
I zapewne chodziło o to, że Ibra mówi takie rzeczy, a Eto'o udowadnia swoją wartość grą na boisku.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2009, 09:34 przez djqbaa, łącznie zmieniany 1 raz.
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ZanettiCK »

Być może po prostu ubiliśmy z Barceloną świetny interes  :D
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Imrahil »

Takie gatki Zlatana nie powinny nikogo dziwic,dobrze ze wogole gral dla naszych barw o czym kiedys marzylem. Jednak Ibrahimovic to juz nie zawodnik Nerazzurri,i nie bedzie sentymentow.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Minister »

A  mnie takie gadki dziwią więc ,,idiotyczną''wypowiedź proby wycofuję.Jak by nie było trochę u nas spędził lat i nie może narzekać na nic.Kibice go ubóstwiali i nie przystoi udzielać takich popapranych odpowiedzi.Zachował się tak jakby nie miał szacunku do nas.I mam nadzieję,że to się zemści i dostaną od nas konkretne lanie!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Shady »

"Ta Barça jest silniejsza od Interu"

"Mamy lepszych zawodników, gramy o wiele piękniejszy futbol, jesteśmy o wiele częściej w posiadaniu piłki, narzucamy swój styl gry, zawsze przemy do przodu, przez co gramy o wiele bardziej ofensywnie od Interu. To czyni nas silniejszym zespołem. Dlatego nie ulega to wątpliwości, że na Giussepe Meazza to Barça wygra. Wierzę, że wygramy to spotkanie. Dobra.. nie wierzę, ja to po prostu wiem. Jesteśmy silniejsi"

Powiedział niestety prawdę, więc nie wiem skąd takie oburzenie... No z wyjątkiem tego zwycięstwa na San Siro, choć i to jest bardzo możliwe. No, a jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to niech porówna wyniki Barcelony i Interu w Europie w ostatnich latach.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2009, 21:37 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Jedrula »

to nie znaczy ze teraz musi byc tak samo, ten "nowy" Inter wcale nie musi byc gorszy od Barcelony bo taki byl w ostatnich latach bo jakby isc tym tokiem myslenia to my zawsze bedziemy gorsi a Barca zawsze najlepsza
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Imrahil »

Najblizsze tygodnie okaza,czy nasz byly zbawiciel mial racje.Heh,z pewnoscia kazy kibic (i pilkarz?!) chcialby utrzec nosa szwedowi  8)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: proba1 »

Mnie to dziwi, Inter to nie Malmoe, badz co badz mistrz Wloch od 4 lat. Mogl sobie darowac ale widac ze koles lubi palic za soba mosty, tak samo jak z calowaniem herbu wtedy i teraz mial nas w dupie, zapomina tylko ze to dzieki nam stal sie kim sie stal. Wczesniej nie mial tak dobrej prasy, ale patrzac na jego ostatnia fofme bardzo sie ciesze ze sie go pozbylismy, Moratti auczyl sie po sprzedazy Martinsa i zostawieniu Adriano jak sie rozwiazuje takie sytuacje. Uwienczeniem bedzie zachowanie po niedaj Boze strzelonej bramce. E2 mial yc takim egoista, pyszalkiem a siedzi cicho na temat barcy i robi swoje
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ZanettiCK
Posty: 43
Rejestracja: 2 wrz 2009, 18:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ZanettiCK »

Nie tylko my go wypromowaliśmy. Zlatan to taki piłkarz który nie darzy specjalną miłością żadnego klubu. To piłkarz dla którego ważna jest tylko kariera.
"Si Deus pro nobis, quis contra nos?"
św. Paweł z Tarsu
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ocheck »

a mi sie wydawało ze to temat o Eto'o a tu widzę pogawędki o Ibrze...nieładnie nieładnie.....
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Tomek8990 »

Bez sensu są wasze niektóre wypowiedzi. Przypomnijcie sobie tylko ile Ibra strzelił dla nas bramek, ile razy cofał się po piłkę i rozgrywał. Okej, ma wady, często jest samolubem w polu karnym, ale tacy też czasem muszą być napastnicy. A ze jeszcze w Barcelonie nie błyszczy? On tam poszedł grać pięć lat, jak to określił  Pep Guardiola. Jeśli nie w tym to w przyszłym i każdym kolejnym pokaże klasę bo napastnikiem jest nie przeciętnym. Przypomnijcie sobie ile było płaczu że Ibra odchodzi, kto go zastąpi, poczytajcie dawne komentarze... Z drugiej zaś strony po co do niego wracać skoro on już nie jest naszym zawodnikiem? Teraz jest Eto'o, napastnik moim zdaniem bardzo dobry, szybki, i przede wszystkim będzie miał setki w postaci podan od ofensywnego pomocnika czyli od Snejdera, a owego za czasów Ibry nie było... To inny Inter, moim zdaniem lepszy, jest to teraz zespół złożony ze znakomitych zawodników. Pozdrwiam. 
Forza Inter:)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: yoda79 »

Odświeżam temat o Samuelu a to z tego względu,że uważam go za cichego bohatera meczu z Barceloną-walczy, odciąża środek swoimi wycieczkami do boku, i wracając do niedawnej przeszłości-brama na Stamford Bridge!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: dodo_IM »

Ostatnio na stronie o Barcelonie wyczytałem w komentarzach, że chcą z powrotem Eto'o, bo to jest talizman, zespół w którym gra Kameruńczyk odnosi sukces w LM. Jak Inter zagra w finale Champions League, to są duże szanse, że strzeli w nim gola jak to ma w zwyczaju :p. W Interze wiele bram nie wali, ale on gra skrzydłowego, który jak trzeba wraca się do obrony, no i w przeciwieństwie do Ibry cały czas biega po boisku, bardzo ciężko pracując w każdym meczu.  Jak raz Milito pauzował i Eto'o zagrał na szpicy skończyło się dwoma pięknymi golami. Eto'o pobiera ogromne wynagrodzenie, ale wg mnie zasługuje na nie.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Tomek8990 »

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, nic dodać, nic ująć... No jeszcze mógłbym się przyczepić do tego, że czasami Eto'o mógłby nie wkładać tyle siły w strzał, jak np sytuacja sam na sam z Juve, gdzie piłka po jego strzale poleciała wysoko wysoko nad bramką, ale oprócz tego jest świetnym zawodnikiem... cieszył i cieszy mnie ten transfer od samego początku... Mamy teraz zespół, który stać na wygranie CL!
Forza Inter:)
DAVIDO14
Posty: 15
Rejestracja: 23 kwie 2010, 21:32
Lokalizacja: B-B (okolice)

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: DAVIDO14 »

Szacunek :hold:
...
ODPOWIEDZ