Samuel Eto'o

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Samuel Eto'o

Post autor: MiRas. »

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kameruńczyk będzie nowym zawodnikiem Interu. W zamian za nieodżałowanego Ibrahimovicia zgarniamy Samuela Eto'o, który ma być zastępcą magika... wszystko okaże się w praniu, jednak możemy być pewni, że zobaczymy coś, czego jeszcze w ataku nie widzieliśmy i już na pewno nie zobaczymy, tego, co do czego byliśmy przyzwyczajeni... Eto'o to jeden z najlepszych napastników świata, na pewno jest w ścisłej czołówce, i wbrew pozorom nie jest to zawodnik, który jest od dostawiania nogi, bo potrafi przejść jednego, czy dwóch piłkarzy, może nie w tak spektakularny sposób jak Szwed, ale zawsze coś. Statystyki Eto'o naprawdę robią wrażenie, w meczach w sezonie miał średnią ocen wyższą od naszego Zlatana, więc coś w tym jest. Nie jest to typ piłkarza spacerującego beztrosko po murawie. Co prawda nie ma on takiego talentu jak Ibrahimović, jednakże nadrabia to uporem i pracą na boisku. Jednak należy pamiętać, że praktycznie całą karierę piłkarską spędził w Hiszpanii, ma więc poniekąd hiszpańską mentalność piłkarską i tego obawiam się we Włoszech.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MarcoPolo »

Tylko czekałem na rozpoczęcie tego teamtu.Dla mnie Samuel to genialny napastnik ,który potrafi harować na boisku za dwóch.
Niestety przechodzi do Interu kosztem Zlatana i już na wstępie jest chyba postrzegany jako ten mniej magiczny...
Sam Jose Mourinho nie kryje zadowolenia z tego transferu ,bo sam chyba jeszcze miewa sny o tym jak za czasów trenowania Chelsea to właśnie Kameruńczyk wraz z Ronaldinho niszczył jego marzenia o Lidze Mistrzów z drużyną z Anglii.
Tak jak wspomniał MiRas na pewno zobaczymy Inter jakiego dotychczas nie widzieliśmy ponieważ dotychczas gra skupiała się głównie wokół Zlatana ,a teraz musi zostać podporządkowana pod szybkość i instynkt strzelecki Kameruńczyka zamiast na technikę Szweda.
No cóż bilanse mówią same za siebie Afrykanik nie jest wcale gorszy z ocen ,a wręcz przeciwnie przecież więcej strzelał tylko problem w tym ,że właśnie tylko i wyłącznie w Hiszpanii ,a przecież tam się gra technicznie z finezją i ciągłym polowaniem na bramki w przeciwieństwie do Seria A gdzie gra się twardo i bardziej taktycznie.
Liczę na Samuela pod względem doświadczenia szczególnie w Lidze Mistrzów ,w której to Zlatan ciągle prowadził Inter tylko do 1/8 czas dać szansę innemu napastnikowi z czołówki świata i miejmy nadzieję ,że wraz z Milito stworzą duet marzeń..
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Lamatico »

Nasz zarząd działa na przekór mnie... Sprowadza zawodników, których nie darzę sympatią, może oprócz Milito...

Eto'o to bardzo dobry napastnik strzela mnóstwo bramek tylko... Właśnie... w Barcelonie byli ludzie od podawania tj. Iniesta, Xavi, Messi, Henry, Alves,a u nas...

Ibra 10 asyst zdecydowanie dominował... ale jego już nie ma...
Maicon 6 (nie grał całego sezonu) Jak na obrońce dobrze...
Stankovic i Muntari 5 ale oni przecież nie maja miejsca w wyjściowej jedenastce...
Adriano Maxwell Figo Cruz za nimi ale ich już nie ma...

Nasi skrzydłowi do asystowania talentu nie mają, to samo środek pola... Jestem pełen obawy... Samuel będzie musiał się wracać po piłkę a z tego nic dobrego nie wyniknie...
Będzie mu u nas cholernie ciężko...
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Omen »

Problem w tym że Inter nie ma doskonałych pomocników i chcąc coś mieć z Eto'o nie mamy wyjścia musimy wręcz pozyskać kreatywnego gracza.Bez tego może już nie być taki bramkostrzelny jak w Barcelonie.Obawiam się że Ibra też sobie w tym klubie nie poradzi bo tam już nikt tak często na niego grać nie będzie.Nie rozumiałem tego transferu...Z drugiej strony zyskamy na tym finansowo co może w końcu spowodować przyjście tego wymarzonego pomocnika.Bo bez tego czarno to widzę.Zresztą jak będzie przekonamy się wszyscy za rok...Eto'o moim zdaniem jest stworzony do LM a takiego kogoś nam brakuje.Oby to wszystko zaczęło przynosić efekty bo w przeciwnym razie stracimy scudetto.
:szal:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Orzeu »

sam Samuel jest piłkarzem na pewno bardzo dobrym, na pewno jeśli się zaaklimatyzuje to może być z niego pożytek, tylko... czy aby na pewno Serie A to liga dla niego ? Odpukac żeby się nie okazało, że tak jak to wspomina Lama bez zgrai mega kreatywnych zawodników Barcelony E2 nie okazał się niewypałem.

Tak czy siak nie mogę się doczekać jego debiutu...
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Nen »

Eto'o ma niesamowitą łatwość w zdobywaniu goli. Wprawdzie narzeka się na to, że marnuje dogodne sytuacje ale napastnika rozlicza się z bramek a tych strzelił dużo.

Nie lubię Eto'o i nie ukrywam tego, moją sympatie będzie musiał kupić na boisku. Ibry też nie lubiłem jak do ans przychodził a teraz kiedy odchodzi czuje jakby mój przyjaciel wylatywał na zawsze za granice. Mam więc bezbrzeżną nadzieję, iż  Sammu równiez zostaniemy przyjaciółmi ;)
God protect me
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Biały »

Ja narazie powstrzymam się od ocen, czy to dobry transfer, czy też nie. Jest na to po prostu za wcześniej. Fakty są jednak takie, że mamy doczynienia z jednym z pięciu najlepszych napastników na świecie. Nie sądzę, aby w przypadku tak klasowych zawodników, jak Eto'o wchodził w grę problem ze zmianą ligi hiszpańskiej na włoską.
Zobaczymy, jak teraz będzie wyglądała gra naszego zespołu, bo z pewnością cięzko sobie wyobrazić, że nasza taktyka nie ulegnie zmianie, a wszystkie piłki będą posyłane na Kameruńczyka, ponieważ jest on zupełnie innym typem napastnika niż Ibra. Druga sprawa, to czy w ataku moga razem grać Eto'o i Milito...widzieliśmy już u nas duet podobnych do siebie napastników, czyli Vieri-Crespo i nie wyglądało to zbyt imponująco.
Mimo wszystko mam nadzieję, ze Mourinho wszystko to jakoś poukłada i nie odczujemy zbytnio straty Ibry, a Eto'o potwierdzi, że jest piłkarzem równie kluczowym dla gry swojego zespołu, co Szwed :)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Baszczu »

Jestem ostrożnym optymistą. Imponuje mi prostota z jaką zdobywa bramki. Jeśli znajdzie się w dogodnej sytuacji, to sieknie z czuba, albo wewnętrznym podbiciem i najczęściej piłka jest za szybka dla bramkarzy (doskonały przykład z finału Ligi Mistrzów). Jego szybkość to po prostu najwyższa światowa półka, szkoda tylko, że w styczniu wraz z Muntą wybędzie na Puchar Narodów Afryki, ale jakoś to przeżyjemy. Mam nadzieję, że będzie każdym meczem udowadniał, że Barcelona się pomyliła skreślając go. Liczę na pokaźny dorobek bramkowy Samuela na wszystkich frontach. Jeśli będzie dobrze współpracował z naszymi napastnikami to nasze bombery będą potrafiły rozmontować każdą obronę w Europie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: miniu86 »

Skoro już ma być zawodnikiem Interu to mam nadzieję, że podtrzyma skuteczność z ligi hiszpańskiej i okaże się wzmocnieniem w LM. Atak Eto'o - Milito wygląda zabójczo. Chciałbym by prawdą okazały się słowa wg których Inter po odejściu Ibry paradoksalnie zyska i będzie silniejszy.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Ja tam cieszę się z tego transferu. Przychodzi bądź co bądź jeden z najskuteczniejszych napastników ostatnich lat. Jeśli załatwi mu się odpowiednich zawodników bezpośrednio za jego plecami to o atak można byc spokojnym. Dodatkowo Eto'o stwarza większe możliwości w grze pressingiem co jest w dzisiejszym futbolu cholernie ważne. Ibry pewnie zastąpi, nawet tego od niego nie wymagam, byleby tylko był skuteczny w trakcie sezonu :-)
Eto'o pokaż na co cie stac ale nie jeden raz :lol2:
Ostatnio zmieniony 25 lip 2009, 17:37 przez Ricardo Quaresma77, łącznie zmieniany 1 raz.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
13adi13
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:22
Lokalizacja: Bydgoscz

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 13adi13 »

Ja tam bardzo sie ciesze ze do nas przyszedl, uwazam, ze sie sprawdzi
FORZA INTER!!!
IlCapitano

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: IlCapitano »

Samuel Eto'o zawodnikiem Interu. Co tu dużo mówić, jeśli chodzi o aspekty ekonomiczne to Inter zrobił doskonały deal. Napastnik tej samej klasy z tym, że szybszy i skuteczniejszy a do tego otrzymujemy dobrego ofensywnego pomocnika i 48 baniek.
Obojętnie w jakim będziemy grali ustawieniu, to Eto'o będzie miał za partnera Milito. Tego akurat jestem w 100% pewny. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że duet ten będzie się rozumiał ze sobą a wtedy można będzie powiedzieć, że mamy najlepszy duet napastników w Serie A, bo żaden zespół nie ma podobnej siły ognia. Forza Samuel...
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

swietna decyzja sprzedaz Ibry poniewaz zyskalismy swietnego napastnika jakim jest Eto który strzela jak na zawołanie bramy(i nie wymyslac ze w Barcelonie dostawal podania dobre bo w Mallorce nie dostawal i tez ladowal) no i zastrzyk gotówkowy to jest wogle swietny bo 50 baniek to jest sporo kasy jednak, w koncu nie bedzie gry na Ibre on cos zdziala nie bedziemy tak przewidywalni. Nie ujmujac nic szwedowi ale draznil mnie caly sezon swoim dryblingami nie udanymi i stratami. Mysle ze wiecej Inter na tym zyskal niz sama Barca bo sa to napastnicy o zblizonej wartosci ale my otrzymalismy jeszcze gotowke.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Andy »

Nie można powiedzieć że nie jest napastnikiem wspaniałym..bo przecierz strzelił w minionym sezonie ponad 30 bramek (!) a to już o czymś świadczy..także w takiej hiszpańskiej lidze...ciekawi mnie jak się tam zaaklimatyzuje Zlatan :D..Nie bardzo chciałem tego transferu..właśnie ze względu na to, że Kameruńczyk ciągle grał w Primera Division...w Majorce także postrzelał, w Barcelonie też był najlepszym napastnikiem...zobaczymy jak to wszystko wyjdzie podczas sezonu :).

Mam nadzieje, że Eto'o zgra się szybko z kolegami i będzie naszym numerem 1..tak jak już tutaj została to napisane..nasza gra się znacząco zmieni !
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: SlimShady »

Ja to Eto nie jestem przekonany, on sobie nie poradzi u nas, może nie będę oryginalny, ale nasz zespól nie dysponuje takim konstruktywną pomocą, a taki Hleb nic nie zmieni, trzeba jeszcze kogoś drugiego inaczej klapa będzie bo Eto i Milito to nie Ibra i nie umią sami coś zrobić, tą sępy pola karnego trzeb dwóch kreatywnych graczy przynajmniej. Gdyby Cassano i Hlebem grali stworzyli by ciekawy duet, obydwaj nieźle dryblują i posiadają niezła technika, która umożliwia im niekonwencjonalne zgarnia. Wtedy z taki ofensywnymi pomocnikami, którzy będą Eto i Milito piłki dogrywać wtedy tacy wybitni snajperzy mogą nastrzelać od groma bramek.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Pazzesco »

Moje zdanie jest takie, że Eto napewno Ibry niezastąpi, bo to są dwaj różni gracze.... Jak już mówiłem kiedyś tak i powiem teraz, że jeśli Eto'o strzeli minimum 15 bramek w lidze to będe zadowolony...no chyba, że za tą kase co dostaniemy za Ibre sprowadzimy jakiegoś rozgrywającego, który będzie umiał rozegrać piłke lub wystawić ją jak na tacy.
Mam nadzieję,ze sięszybko u nas zaklimatyzuje.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Mora »

Transfer Zlatana do Barcelony odbiera Interowi magię i kreatywność w ataku,w zamian mamy bramkostrzelnego Eto'o,którego styl do złudzenia przypomina van Nistelrooy'a.Nie odkryję Ameryki jeśli napisze,że Kameruńczyk żyje z podań.Jest szybki,dobrze gra głową,potrafi przepchać się w polu karnym,ma doświadczenie w meczach o dużą stawkę,ale bez podań będzie w Serie A nikim.Jak słusznie zauważył Matico najlepsi asystenci Interu poodchodzili z zespołu (Ibra,Figo,Maxwell) ,a jeżeli mamy opierać grę na Mancinim i Ryszardzie ,to czarno to widzę...Średnio wierzę w Hleba,z niecierpliwością czekam więc na transfer Cassano...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: djqbaa »

Na samym początku byłem bardzo przeciwny przejścia Eto'o do Interu. Wieszałem psy na zarządzie, nie mogłem pogodzić się z odejściem Zlatana, jednak z biegiem czasu doszedłem do wniosku, że ta wymiana może być korzystna dla nas. Co do samego Samuela. Większość miała pretensje o zarobki i odszkodowania Kameruńczyka. Jak sami wiemy odszkodowania nie ma, a zarobki 10,5 mln za sezon są mniejsze od zarobków Ibry. Z tego co się orientuje to Zlatan miał w 2013 roku zarobić 18 mln, także stawka Eto'o tragicznie nie wygląda. Ostatni sezon był najlepszym sezonem Samuela w życiu. Ja będę zadowolony, gdy Kameruńczyk strzeli połowę tego, co w ubiegłym roku, czyli ~18 bramek. Po 'ochłonięciu' cieszę się, że Eto'o do nas trafił i liczę, że szybko się zaaklimatyzuje. Mam jeszcze nadzieję, że pieniądze za transfer Zlatana nie przepadną i kupimy rozgrywającego. Najbardziej marzy mi się Cassano za dwójką napastników, nie pogardzę Hamsikiem, czy Elano. Tercet Eto'o - Milito, a za nimi Antonio wygląda zabójczo.
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

ja jestem ciekaw jeszcze jednej rzeczy bo wielu na shoutboxie w trakcie sezonu twierdzilo ze Liga Hiszpanska jest slaba i Ibrahimovic strzelilby w takiej Barcelonie z 50 bramek na sezon. BEDZIEMY MIELI OKAZJE SIE PRZEKONAC CZY TAK BEDZIE. Ja osobiscie twierdze ze predzej Ibra sie nie sprawdzi W Barcelonie niz Eto`o u nas, poniewaz wszyscy wiemy jaki jest Zlatan gwiazdorzyna jednym slowem a tam jak wiadomo Messi, Xavi, Iniesta to sa liderzy, Ibra lubi dominowac i to go moze zgubic w Barcie  a tam fochów nie lubia tak jak u nas my sie bawilismy z Adriano kilka lat, tam sezon i potrafili wtedy najlepszego pilkarza swiata Ronaldinho oddac praktycznie za darmo. U nas Ibra byl Wielki i wszystko sie krecilo wokól niego tam juz tak nie bedzie. Bedzie jednym z wielu.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: eKubaL »

Chrisu pisze: ...wielu na shoutboxie w trakcie sezonu twierdzilo ze Liga Hiszpanska jest slaba...
Serie A za to jest super mocna. Co roku pokazujemy poziom tej ligi w Lidze Mistrzów. Pożyjemy zobaczymy. Przyjście Etoo i Hleba może wyjść nam na dobre, bo gra Interu nie powinna być tak zależna od jednego zawodnika, który w europejskich pucharach specjalnie nie błyszczał. Liczę, że w zbliżającym się sezonie Inter będzie bardziej drużyną.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Luki
Posty: 3
Rejestracja: 7 lis 2007, 17:03

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Luki »

A ja za kase z Ibry kupiłbym Rossiego z Villarrealu. W Interze brakuje Włochów a Rossi pokazał się najlepiej z całej kadry Italii na Pucharze Konfederacji. Druga sprawa, która mnie denerwuje to przoczenie okazji zakupu Benzemy bądź Teveza 35mln to mogli poświęcić. A i Diego było też łatwo kupić!!!
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

tak Luki i grac samymi napastnikami :)  ...i ja nie twierdze ze jest silna Serie a tylko wielu twierdzilo ze w ABrcelonie Zlatan by stuknol z 50 bramek ja sadze ze nie bedzie strzelal tyle co Eto`o tam
Luki
Posty: 3
Rejestracja: 7 lis 2007, 17:03

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Luki »

Rossi moze grać na wysuniętego środkowego pomocnika.
Chrisu

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Chrisu »

Chyba Football Managerze! :)
Luki
Posty: 3
Rejestracja: 7 lis 2007, 17:03

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Luki »

tez znawca sie odezwał
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Nen »

A po co kupować napastnika i robić z niego pomocnika, skoro można kupić rasowego pomocnika w to miejsce. To tak jakby zamiast kupowania jeepa kupić zwykły samochód osobowy i przerobić go na terenowy.
God protect me
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Adriano_forever »

No i stało sie. Eto oficjalnie zawodnikiem aktualnego mistrza Włoch. Jeszcze kilka lat temu niemożliwą rzeczą było wykupienie Eto z Barcelony. Wydawało się że będzie tam grał do końca kariery. A tu okazało sie że przechodzi do Interu. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o Ibrahimoviciu i myśleć pozytywnie że Samuel pomoże nam zdobyć to upragnione zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Mam nadzieje że szybko sie zaaklimatyzuje we Włoszech. I tak więc oto witamy Samuelu :szal:
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Adriano_forever pisze:Jeszcze kilka lat temu niemożliwą rzeczą było wykupienie Eto z Barcelony. Wydawało się że będzie tam grał do końca kariery. A tu okazało sie że przechodzi do Interu.
Eto'o zawsze gadał że jego ukochanym klubem jest Mallorca a Barcę traktuje jak zwykłe miejsce pracy więc nie było szans by grał tam do końca kariery..
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
2pac
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2009, 14:28

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: 2pac »

Może i to zabrzmi dość żałośnie, ale za te 40 mln można spróbować wyciągnąć Xabiego Alonso z Liverpoolu. Alonso przez angielski klub został wyceniony na 35 mln więc pieniądze problemem nie powinny być aczkolwiek szansę na ten transfer są mało realne :). Co do transferu Eto'o to zbyt wiele od tego piłkarza nie oczekuję może z powodu, że przychodzi z Hiszpanii gdzie futbol jest zupełnie inny niż we Włoszech? Nie wiem to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że chociaż Hleb się zaaklimatyzuje i zobaczymy tego samego piłkarza co w barwach Stuttgartu. 
Obrazek
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Randama pisze:Owszem nie wsadzi bramki w 25 metrow w okienko ale za to jest skuteczniejszy od zlatana w sam na sam
no nie wiem w ostatnich meczach sezonu PD zmarnował tyle 100% że nawet sam Cwielong by się tego nie powstydził :-) jestem pełen nadziei wobec tego zawodnika, ale obawiam się że Samu będzie musiał wznieśc się na wyzyny swoich umiejętności jesli chce utrzymac średnią z poprzednich sezonów.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
ODPOWIEDZ