Samuel Eto'o

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Gunnar »

Od pewnego czasu gdy śledzę okienka transferowe żal patrzeć na to co robią bogacze z piłki nożnej, no ale cóż tego się nie zatrzyma :|
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Woo-cash »

MiRas. pisze:

Wydaje mi się, ze ktoś się tutaj nieźle pogubił. Jeśli zaakceptujemy ofertę niższą niż 50 mln € to zaciśniemy sobie pętlę na szyję. Anzhi to przebogaty klub, oni wręcz rzygają kasą, Eto'o to nasz najlepszy napastnik, zawodnik, którzy strzelił w poprzednim sezonie ogółem 37 goli, taki gracz jest tyle wart, nawet mimo 30 lat.
Racja.
Również nie wydaje mi się aby sprzedali Eto'o za więcej niż 30mln. Jeżeli jednak tak się stanie i sprzedadzą go za śmieszne pieniądze (25-35mln) to będzie śmiech na sali i kompromitacja naszego 'przewspaniałego' zarządu na całej linii.
Skoro stać ich płacić Samuelowi 20mln na rok to również powinno ich stać na zapłacenie każdej kwoty jakiej tylko zażądał by Inter. Jak dla mnie powinni dać jakąś zaporową cenę i tylko wtedy kiedy zostanie ona przyjęta przez Ruskich wtedy można sprzedać.
Jednak nasi szukają oszczędności i zadowolą się marnymi 30 milionami.
Puta madre!
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
qjaf

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: qjaf »

Nic nie jest przesadzone i poki co nie ma sensu "dzielic skory na niedzwiedziu". Ja na te sprawe spogladam inaczej (jak zwykle :P). Samuel dostaje niezla sumke od Morattiego, jest w klubie ktory odniosl niebywaly sukces, czuje sie tutaj dobrze. Oczywiscie, ze ostatnimi czasy pojawily sie jakies plotki o tym, ze dochodzilo do jakichs sprzeczek miedzy nim a trenerem, ale jak to mowi znany polityk, to zapewne "jedno wielkie ssanie z palca" :D Skoro pojawiaja sie Rosjanie z taka kasa, ktorej Moratti nie przebije, to chyba nikt sie nie zdziwi jak Kamerunczyk opusci wloski klub? Znowu pojawia sie kwestia lojalnosci pilkarzy i znowu MOZE okazac sie, ze cos takiego we wspolczesnym futbolu nie istnieje. Przypomne sprawe Rooneya, ktory niedawno mial odejsc z Manu, ale uspokojono go stosowna sumka! Pytanie, czy Moratti ma "uspokajac" Samuela tylko dlatego, ze pojawila sie niebotyczna kontroferta. A finanse klubu to przepraszam co? Dobro klubu zawsze bedzie ponad dobro pojedynczego, nawet niezwykle waznego zawodnika.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Lamatico »

Te kwoty wynagrodzenia nie są takie jasne. My z tego co mi wiadomo płacimy Samuelowi, brutto również ok 20 Mln €. We Włoszech bowiem najbogatsi odprowadzają podatek równy 50%. W Rosji nie wiem jak jest.
Sumując sumę odstępnego oraz pieniądze zaoszczędzone na pensji zawodnika można zatrudnić solidnego zawodnika, który kosztował nas będzie mniej.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: hQ »

Milito 17mln wart, Pandev 12.5, Muntari 8, Chivu 11, Rivas 1.8, Motta 15. Jakby odpowiednio wyciągnąć za nich: 10+10+5+5+1+10= 41mln spokojnie można by zarobić. Ale lepiej sprzedać dwóch czołowych za półdarmo i być happy i mieć $$$ .
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: pietrasowy »

@ Lamatico
tak solidnego zawodnika, ok. Tylko że my nie mamy być drugą Genoą czy Fiorentiną i ściągać solidnych tylko najlepszych! w tym momencie z przodu poza Pazzinim nie zostanie żaden snajper o którego formę możemy być pewni.
Jeśli odejdzie Eto'o, to w jego miejsce chcę widzieć Teveza bądź Falcao. Inaczej to będzie kompromitacja

@hQ
tylko jak ich wszystkich posprzedajemy to ciekawe kim obsadzisz ławkę rezerwowych
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kachol »

pietrasowy ma rację, jak sprzedamy 6 zawodników, to jak chcesz mieć normalnie funkcjonujący zespół. Wtedy będzie trzeba wyłożyć z 30 milionów na wątpliwych następców w/wym. Poza tym każdego z wymienionych graczy będzie ciężko sprzedać, no może poza Mottą.
qjaf pisze: Skoro pojawiaja sie Rosjanie z taka kasa, ktorej Moratti nie przebije, to chyba nikt sie nie zdziwi jak Kamerunczyk opusci wloski klub? Znowu pojawia sie kwestia lojalnosci pilkarzy i znowu MOZE okazac sie, ze cos takiego we wspolczesnym futbolu nie istnieje. (...) Pytanie, czy Moratti ma "uspokajac" Samuela tylko dlatego, ze pojawila sie niebotyczna kontroferta. A finanse klubu to przepraszam co? Dobro klubu zawsze bedzie ponad dobro pojedynczego, nawet niezwykle waznego zawodnika.
Tylko, że nikt nie mówi, że Eto chce odchodzić. Nigdy się nie skarżył i o nic nie miał pretensji. Szczerze wątpię, aby chodziło o pieniądze Eto, raczej chodzi o finanse Interu. Jeżeli Rosjanie mają na pensję 20 milionową, to też mogą zapłacić z 50 milionów za Eto (o czym słusznie pisze Miras i inni)
qjaf

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: qjaf »

Moge sie mylic, ale juz pare tygodni temu pojawila sie informacja, ze Eto chcialby renegocjacji kontraktu, tzn. ze olbrzymia kasa jaka bierze go nie zadowala. To tylko moj domysl - kij ma zawsze 2 konce... Poza tym wiecie co, Eto przechodzac do nas byl wyceniany na 20 mln euro - przynajmniej tak podaja wiarygodne linki z wiki :lol:
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 17:05 przez qjaf, łącznie zmieniany 1 raz.
krls
Posty: 16
Rejestracja: 14 gru 2008, 03:10
Lokalizacja: Lublin

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: krls »

Nie rozumiem czegoś, sprzedajemy Eto za 30 baniek po to zeby kupic za 31 Lavezziego albo za 45 Teveza, nie lepiej zostawic wszystko tak jak jest?... Chyba ze Samuel sam chce odejsc, 20 baniek piechota nie chodzi ale z drugiej strony o grze w lidze mistrzow moze zapomniec :p
IlCapitano

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: IlCapitano »

krls pisze: Nie rozumiem czegoś, sprzedajemy Eto za 30 baniek po to zeby kupic za 31 Lavezziego albo za 45 Teveza, nie lepiej zostawic wszystko tak jak jest?... Chyba ze Samuel sam chce odejsc, 20 baniek piechota nie chodzi ale z drugiej strony o grze w lidze mistrzow moze zapomniec :p
Skąd te kwoty? Lavezzi jest do wzięcia za 20 milionów, z kolei Tevez podobno ma zostać wypożyczony z opcją pierwokupu. Coś w stylu transakcji Milanu z Barceloną w sprawie Zlatana rok temu.
Dodatkowo Moratti zaoszczędzi spore pieniądze na kontrakcie Eto'o.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: forzaragazzi »

Przecież Lavezzi tragicznie zaprezentował się na Copa America. Strate Etoo można sobie powetowac zakupem Teveza bądz Rossi'ego
qjaf

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: qjaf »

Villareal nie zamierza sie oslabiac, a Lavezzi w lidze gral dobrze - CA to co innego. Tam to nawet pare meczow Messi nic nie gral.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MiRas. »

W telewizyjnym wydaniu sportu na RAI przed sekundą podali, że koncern Morattiego SARAS poniósł w pierwszej połowie tego roku wręcz GIGANTYCZNE straty, tak więc nie chciałbym tutaj siać panikę, ale chyba wiecie czym to grozi i radziłbym się nie napalać na Teveza, Rossiego, czy też nawet Lavezziego.

Jak kogoś o interesuje, to tutaj może sobie prześledzić notowania Sarasu na giełdzie: http://www.saras.it/saras/pages/investors/shareprice i w ostatnich dniach wygląda to beznadziejnie.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 19:30 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Castellazzi »

MiRas. pisze: W telewizyjnym wydaniu sportu na RAI przed sekundą podali, że koncern Morattiego SARAS poniósł w pierwszej połowie tego roku wręcz GIGANTYCZNE straty, tak więc nie chciałbym tutaj siać panikę, ale chyba wiecie czym to grozi i radziłbym się nie napalać na Teveza, Rossiego, czy też nawet Lavezziego.
też właśnie chciałem to napisać.

jesteśmy po prostu udupieni..... aż się boje nadchodzacego sezonu :/
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Woo-cash »

MiRas. pisze: W telewizyjnym wydaniu sportu na RAI przed sekundą podali, że koncern Morattiego SARAS poniósł w pierwszej połowie tego roku wręcz GIGANTYCZNE straty,
Skoro tak jest to moim zdaniem niech nie szuka cięć na Interze kosztem drużyny i zawodników. Fakt w większości kasa pochodzi od Morattiego ale jeśli ma poważne problemy może by tak rozważyć sprzedanie części akcji jakiemuś bogatemu miliarderowi który w jakimś stopniu odciążył biednego Morattiego i pozwolił Interowi normalnie się rozwijać. A nie wyprzedawać największe gwiazdy tylko dlatego aby załatać dziury w portfelu. Albo rybki albo akwarium.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: and1 »

Niech na serio Moratti zacznie się zastanawiać nad sprzedażą klubu...Hmm jednak w sumie nie sprzeda dopóki będzie można otrzymywać zastrzyki gotówki w postaci sprzedaży zawodników...Dziś Eto'o jutro Maicon, JC, Wes itp. ;]] Trochu kaski wpadnie ;)
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Piekarz »

Ja nie wierzę w żadne naprawdę klasowe wzmocnienia, po tym co się wyprawia w tym klubie od roku. Zresztą... dwa lata temu, owszem, przyszli Lucio, Sneijder i Eto'o, już wtedy (Sneijder może jeszcze nie do końca) mający status zawodników z najwyższej półki, ale dlatego, że pierwsi dwaj byli do wzięcia za śmieszne pieniądze, a trzeci był częścią wielkiej transakcji, w której nie my byliśmy stroną dopłacającą w gotówce. Niestety takie okazje nie trafiają się na każdym kroku, choć Moratti bardzo chciałby w to wierzyć. W gruncie rzeczy ostatni raz poważnie "szarpnął się" w 2006 roku przy kupnie Ibrahimovicia.

Ja bym się już zaczął modlić, żeby Gasperini okazał się strzałem w dziesiątkę.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
IlCapitano

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: IlCapitano »

W takiej sytuacji niech Moratti zacznie myśleć nad sprzedaniem części udziałów w klubie komu innemu, zamiast wyprzedawać najlepszych zawodników. Boję się myśleć co będzie jeśli sprzedamy Eto'o a w jego miejsce przyjdzie grajek pokroju Palacio.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Don_Balon »

wygląda na to ze to ostatni czas by nastrzelac nim goli w moim Pesie.

Co się martwicie? gole przeciez bedzie strzelał Casta...
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: yoda79 »

Akcje Sarasu w ciągu roku spadły o ponad 40%... Masakra.
Jeśłi MM nie sprzeda klubu nastawmy się na chude lata.
Co do Eto'o- nie spodziewałem się,że odejdzie,a już na pewno nie za takie pieniądze, o jakich się mówi.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: krystianeczek »

Piekarz pisze: W gruncie rzeczy ostatni raz poważnie "szarpnął się" w 2006 roku przy kupnie Ibrahimovicia.
Ostatni raz to szarpnął się ale na kupienie Quaresmy.
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ★Intero★ »

Sprzedać Eto'o, kupić Kucyka i autora tej bramki - http://www.youtube.com/watch?v=aMfu2PayeAo
Obrazek
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Ynter »

Opuszcza nas gracz, którego większość z nas nie chciała, a on zrobił nawet więcej niż było trzeba żeby nam pokazać jak bardzo się co do niego myliliśmy. Miał on nie tylko ogromny wkład w ten wspaniały sezon pełen sukcesów, ale też ratował nam dupe cały poprzedni beznadziejny sezon. Jako jedyny grał na swoim poziomie i bez jego asyst, bramek i niesamowitej pracy na boisku na pewno ten sezon byłby jeszcze dwa razy gorszy. Jest mi smutno, bo jeśli nie zastąpi go Tevez to znaczy, że nikt go nie zastąpi. Lavezzi to nie ten kaliber...

Ja się podpisuję "rencyma i nogyma" pod tymi co zapraszają do nas szejka. Moratti władował kupe kasy w Inter i chwała mu za to, ale jeśli przez jego problemy finansowe ma cierpieć Inter to powinien sprzedać klub by uniknąć takich sytuacji jak ta, że musimy się pozbyć kogoś z trzonu drużyny...
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Don_Balon »

uważam, ze M&M to idealny wlasciciel, ojciec zespołu. Brakuje mu jednak zmysłu do kierowania zespołem. Gołym okiem widac, ze to ludzie wokolo niego maja najwiecej do gadania (s.p. Giancinto jak przejał prezydentrue odrazu inaczej budowano zespoł; pozniej Massimo zaufał Jose i mysle ze to on w duzej mierze stworzyl ten zespol.) Teraz gdy jestesmy "syci", nie ma trenera z jajami, a Branca pracuje nad zespolem (kadrowo) znow lecimy w doł.
Rozumiem oferty nie do odrzucenia, bo kazdego mozna zastapic pilkarsko, tylko ze znajac zycie u nas wyjdzie tak ze ta kasa poleci w dziure budzetowa. Ciezki sezon i Wes tez bedzie chcial odejsc. Jako Interista naprawde boje sie takiego czarnego scenariusza.

Konczac - zastanawiam sie dlaczego ciec w placach Inter szuka w nalepszych zawodnikach. Mamy mase szrotu ktory trzeba tylko .. = tu slowa p.Piechniczka o Smudzie. Tylko ze nikt sie tym nie zajmie - KONKRETNIE.

Zreszta, wiemy tyle co przeczytamy - media kreuja nasz poglad wiec moze byc on 100% mylny.
Balon vel Chrapek
Chrapię, bo lubiem!

Tu sei tutta la mi vita...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Piekarz »

A co konkretnie można z tym szrotem zrobić? Nic. Błąd został popełniony przy zaoferowaniu wysokiego kontraktu, teraz pozostaje bezradność. Nikt nie da Muntariemu większej płacy niż ta, którą ma u nas. Ma kontrakt, o ile będzie przychodził na treningi, to kasa mu się należy i tyle. Szrot jest szrotem właśnie dlatego, że nikt go nie chce wziąć na korzystnych warunkach.

A z tą "masą" też bym nie przesadzał. Muntari, Rivas, Chivu, jak ktoś bardzo chce, to Pandev i Motta, przy czym ostatnia trójka raczej nie będzie się obijać na ławkach i trybunach. Nie przesadzałbym, w każdej drużynie jest paru niechcianych. To jest ogólnie problem małej wagi w porównaniu z faktem, że dramatycznie tracimy jakość tej zasadniczej części zespołu, od której zależą wyniki.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Milo »

po prostu jak "szroty" nie chcą odejść dobrowolnie to odsunąć  ich z kadry nawet z kadry niech na trybunach widzą co tracą a paru z Szrotów też walczy o rep wiec odsyłanie im nie będzie pasowało będą chcieli odejść a jeśli nie to chociaż jakiegoś młodego doda się na ich miejsce

A co do Etoo trochę szkoda będzie go stracić
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: sampam »

kachol pisze: pietrasowy ma rację, jak sprzedamy 6 zawodników, to jak chcesz mieć normalnie funkcjonujący zespół. Wtedy będzie trzeba wyłożyć z 30 milionów na wątpliwych następców w/wym. Poza tym każdego z wymienionych graczy będzie ciężko sprzedać, no może poza Mottą.
qjaf pisze: Skoro pojawiaja sie Rosjanie z taka kasa, ktorej Moratti nie przebije, to chyba nikt sie nie zdziwi jak Kamerunczyk opusci wloski klub? Znowu pojawia sie kwestia lojalnosci pilkarzy i znowu MOZE okazac sie, ze cos takiego we wspolczesnym futbolu nie istnieje. (...) Pytanie, czy Moratti ma "uspokajac" Samuela tylko dlatego, ze pojawila sie niebotyczna kontroferta. A finanse klubu to przepraszam co? Dobro klubu zawsze bedzie ponad dobro pojedynczego, nawet niezwykle waznego zawodnika.
Tylko, że nikt nie mówi, że Eto chce odchodzić. Nigdy się nie skarżył i o nic nie miał pretensji. Szczerze wątpię, aby chodziło o pieniądze Eto, raczej chodzi o finanse Interu. Jeżeli Rosjanie mają na pensję 20 milionową, to też mogą zapłacić z 50 milionów za Eto (o czym słusznie pisze Miras i inni)
Jestem tylko ciut zaniepokojony ta sytuacja. Czemu? A no dlatego, ze rzadzacy Interem znaja sie na pilce mniej wiecej miliard razy bardziej niz my wszyscy.
Skoro Rosjanie daliby 50 mln, to czemu Moratti tyle nie chce?....:D
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 22:51 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: hQ »

Bez zawodników, którym bym podziękował i jak wcześniej mi wyszło 41mln, skład wyglądałby mniej więcej tak (o ile taktyka byłaby 4-2-3-1): Cesar(Castellazzi) - Nagatomo(Santon) Lucio (Faraoni) Samuel (Ranocchia) Maicon (Jonathan) - Stanković (Zanetti) Cambiasso (Mariga) - Eto'o (Obi) Sneijder (Coutinho) Alvarez (Castaignos) - Pazzini. W zanadrzu są jeszcze doświadczeni Cordoba i Orlandoni oraz pozytywnie grający w sparingach: Natalino, Crisetig, czy Caldirola. Sprawdziłem na transfermarkt że Lass wart jest 15, Lucas 10, Casemiro 8, a Tevez chyba 45mln (ale tu akurat wchodziłaby pewnie opcja 'na Zlatana'), więc w razie czego można by kupić jednego z nich, a i tak transferowo wyszłoby na + :).

Załóżmy, że nawet 50% z tego co uzyskałoby się ze sprzedaży szrotu zostałoby wydane. To jednak jak zwróciłem uwagę na straty SARAS-u, wydaje mi się, że to by nie wystarczyło..
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 23:57 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Jaszczu91 »

Jeśli Eto zrezygnuje z gry w topowym klubie europejskiem z którym może grać w lidze mistrzów i któremu wiele zawdzięcza i zdecyduje się na piłkarską emeryturę w wieku 30 lat to dla mnie będzie cyganem jak Ibrahimovič. Piszcie sobie co chcecie, ale ja uważam że gdyby Inter dla Samuela był czymś więcej niż tylko miejscem zarabiania i tak wielkich pieniędzy, to oferty Rosjan nawet by nie rozpatrzył. Jeśli na nią przystanie to wyjdzie na to że jest zwyczajnym najemnikiem.   
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Tkrauze »

Jaszczu to nie tak ! Eto zawsze podkreślał wielkie przywiązanie do klubów w których przebywał niemniej najemnikiem jest i być będzie.Ponadto wtedy mógłby się skupić na swojej fundacji która to:
-otworzyła 6 szkółek piłkarskich w Europie i Czarnym Lądzie
-wspiera młodych piłkarzy w Afryce
-za "deal barterowa" umowę z Fordem gdzie za każdego gola koncern samochodowy wysyła ambulans do Afryki
-wspiera młodych,zdolnych studentów w Hiszpanii i Włoszech itd

Wierzę,że zostanie jednak Eto to wzór dla każdego piłkarza.
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
ODPOWIEDZ