Samuel Eto'o

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Berith »

Przyznam się, że nie byłem przekonany do tego zawodnika. Eto'o nie strzela już tyle bramek co w Barcelonie i tego się spodziewałem, niema tylu sytuacji co w Barcelonie. Zaskoczył mnie jednak tym ile biega i wkłada sił w każdy mecz, walczy o piłkę. Nie mogę pojąć jakim cudem Barcelona mogła zrobić taki błąd. No ale My możemy się tylko cieszyć. Eto'o na pewno nie jest gorszym piłkarzem od Ibry a do tego potrafi strzelać bramki w ważnych meczach. Zrobiliśmy świetny interes. Mam nadzieję, że Eto'o będzie naszym talizmanem, strzeli w finale bramkę i podobnie jak Pique z Barcelony zdobędzie puchar LM, 2 razy z rzędu w 2ch różnych klubach.
Forza INTER
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ARKADIO22 »

Ciekawi mnie jak Samuel będzie grał za kadencji Rafy... Boje się że Benitez może nie mieć takiego wpływu na Eto'o jak Mou :( a wtedy może grać jak w reprezentacji czyli BEZNADZIEJNIE.
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Tomek8990 »

Jak na razie za kadencji Beniteza spisuje się fenomenalnie. Odstaje wyraźnie formą od reszty zawodników. Wiem, że Eto'o sam meczu nie wygrywa, ale gdyby nie jego świetna dyspozycja, indywidualne rajdy i skuteczność pod bramką przeciwnika, mogłoby nawet drugiego miejsca w tabeli nie być...
Forza Inter:)
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Kubusa10 »

Wydaje mi się że Eto dostał wielką szanse i pełne zaufanie od Beniteza tak samo miał Milito u Mou(a teraz jest tak z Eto i Benkiem) jeżeli nie zjedźe z formy może zdobyć złotego buta  8)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: yoda79 »

Jak widać po tym co Samu pokazuje za Leo ten facet to profesjonalista pełną gębą. Nieistotne jaki trener, on zawsze daje z siebie wszystko.
Fakty są takie,że bez Eto'o ten sezon mógłby być już stracony. Przy tragicznej formie Milito i Pandeva on ciągnie cały sezon naszą grę z przodu (nie liczę przerwy po uderzeniu z głowy).
Statystyki jak na razie w tym sezonie genialne 15 bramek w lidze na 20 meczów, w LM - 7 bramek na 6.
Oby tak dalej - wtedy mamy szansę obronić chociaż część tytułów.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MiRas. »

Tak sobie wyliczyłem z nudów (źródło Eurosport.pl), ze ten taki szwed, który kiedyś u nas grał w ciągu dwóch pełnych sezonów od momentu przyjścia strzelił dla nas 37 goli ( Serie A + LM), Samuel Eto'o w ciągu PÓŁTOREJ sezonu na chwilę obecną (Serie A + LM) ma strzelonych u nas 36 goli, czyli pewnym jest, że, gdy zakończy drugi sezon, to goli będzie miał znacznie więcej, niż na tym samym etapie miał numer 11 grający obecnie w barwach drugiego zespołu z Mediolanu.

Oczywiście jest to trochę na wyrost, bo Eto'o w LM i Serie A dla nas rozegrał już 71 meczy, "11" z Milanu dla nas zagrała w pełnych dwóch sezonach "tylko" 67 meczy, więc średnia na mecz idzie temu drugiemu w górę, ale mimo wszystko tak to wygląda, taka powiedzmy... ciekawostka.

W tym sezonie ta statystyka numeru 11 z naszym Eto'o (Serie A + LM) wygląda tak: 13 + 4 do 15 + 7.

Dobranoc :)
Ostatnio zmieniony 7 lut 2011, 01:06 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Mora »

MiRas. pisze: Tak sobie wyliczyłem z nudów (źródło Eurosport.pl), ze ten taki szwed, który kiedyś u nas grał w ciągu dwóch pełnych sezonów od momentu przyjścia strzelił dla nas 37 goli ( Serie A + LM), Samuel Eto'o w ciągu PÓŁTOREJ sezonu na chwilę obecną (Serie A + LM) ma strzelonych u nas 36 goli, czyli pewnym jest, że, gdy zakończy drugi sezon, to goli będzie miał znacznie więcej, niż na tym samym etapie miał numer 11 grający obecnie w barwach drugiego zespołu z Mediolanu.
Cygan prędzej :wink:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: dodo_IM »

A pamiętacie jak Ibra miał iść do Barcy a Eto'o do nas? Modliliśmy się aby do wymiany nie doszło. Uważaliśmy Eto'o za "dokładacza nogi", co tylko czeka na piłki. Tym czasem prawda okazała się całkiem inna, Samuel w każdym meczu oddaje serce drużynie, całkowicie się poświęca, całe 90 minut biega i walczy. Głupio mi teraz, że go tak pochopnie oceniłem nie znając go na prawdę. W przyszłości kibice Interu będą wspominać Kameruńczyka a nie Szweda. Forza Eto'o!
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Matios »

Ja sie akurat modlilem, zeby do wymiany doszlo, bo kto ogladal mecze Barcelony widzial jakim przyspieszeniem i wykonczeniem akcji dysponuje Eto'o, choc trzeba przyznac, ze gdyby nie Ibra prawdopodobnie nie byloby mistrzostwa w jego ostatnim sezonie w Interze..
mayster1
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2011, 16:39

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: mayster1 »

Ibra też w Interze dóżo robił  nie przesadzajmy , ale Eto trzeba to przyznać jest lepszy ;p
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Serpente »

mayster1 pisze: dóżo
:brawo:


Ibra to chyba taki amulet nieszczęścia (jeżeli chodzi o LM),gdziekolwiek by nie grał to ta drużyna nigdy nie osiągała większych sukcesów w tych rozrywkach,pomijam już jego nonszalancję i głupotę w jego wieku gdzie powinien już dojrzeć,chciał sukcesów to odszedł  :lol:
Obrazek
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: anett »

Zawodnik pierwsza klasa. Co jak co, ale Eto'o wie co robi na boisku:D Podczas meczu jest wszędzie. Zawsze znajdzie jakąś dobrą sytuacje do strzału, które przeważnie są celne:) Złoty chłopak, że tak się wyrażę
bartek213
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2011, 10:15

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: bartek213 »

Szacun !  :hold:
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Adriano_forever »

Samuelowi wiele osób zarzuca samolubność. Z jednej strony się zgodzę. Ale to jest taki tym napastnika. Woli częściej strzelić niż podać. Ale z drugiej strony gdyby więcej podawał to nie miałby tyle bramek na koncie w tym sezonie. A to że nie strzelił setki to nie jest tragedia. Każdemu się zdarzy taki kiks. Mocną stroną Samuela jest szybkość, i ten instynkt strzelecki. Który jest bardzo ważny u napastnika
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Jedrula »

Nie powiedziałbym, że Samuel jest samolubny. Napastnicy mają we krwi strzelanie, ale Eto'o zalicza też niemało asyst.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Pablusso »

Adriano_forever pisze: Mocną stroną Samuela jest szybkość, i ten instynkt strzelecki. Który jest bardzo ważny u napastnika
Instynkt strzelecki to ma Pazzini. Eto'o bazuje na szybkosci swoich nog, dryblingu i umiejetnosci znajdowania sobie miejsca na boisku, dzieki ktorym dochodzi do sytuacji strzeleckich. Ale zbyt wiele ich marnuje, zeby moc powiedziec, ze posiada instynkt.
Obrazek
sig by Orzeu
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: mikruzzo »

O naszym snajperze pojawi się wczoraj news i ja się zastanawiam czy niektórzy ludzie w ogóle mają rozum??
Jak czytam takie brednie typu można Eto'o sprzedać bo ma juz 30 lat i lepszy nie będzie, albo można go sprzedać ale jak przyjdzie Tevez, no i tam jeszcze pare innych tego typu tekstów, to mi się słabo robi.
Samuel przez większość swojej kariery trzyma bardzo wysoki, wręcz fenomenalny poziom, jest praktycznie jednym z najlepszych snajperów w historii futbolu, temu człowiekowi powinniśmy dziękować że w tamtym sezonie zdobyliśmy wicemistrzostwo, ogromny wkład miał również w zdobyciu potrójnej korony przez Inter jakby ktoś już zapomniał.
Mogę się założyć że Samuel będzie prezentował bardzo wysoki poziom jeszcze przynajmniej do 34 lat, no ale idąc tokiem myślenia co niektórych to w pierwszej kolejności stawia się na wiek a nie umiejętności...
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: peter0512 »

A jak już te 34 lata osiągnie, lub zrobi się słaby wcześniej to wtedy można go sprzedać ruskom, czy innym arabom, którzy za samo nazwisko zapłacą kokosy, a nie teraz. Panie Moratti wstyd i hańba!
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: fmlyhm »

Zanetti ma 100 lat prawie i jest okej, u Eto'o 30 to za dużo. Coś tu nie gra
Obrazek
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: ferii »

czyli trzeba sie powoli zegnac z E2;/ a szkoda bo naprawde świetny zawodnik i bardzo sympatyczny :)
Wielki gracz który zrobił dla nas wiele :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
IlCapitano

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: IlCapitano »

Wielki gracz, który miał spory wkład w nasze sukcesy przez ostatnie dwa lata i za to należy mu się ogromny szacunek. Mimo to teraz jest najlepszy czas aby na nim dobrze zarobić. Eto'o ma już 30 lat. Zarabia u nas 10,5 miliona netto za rok gry, w skutek czego Moratti na jego roczne utrzymanie wydaje ponad 20 milionów (!!!).
Poza tym, Eto'o będzie zastąpić o wiele łatwiej niż Sneijdera, takie moje zdanie. Wes to jest ścisła czołówka rozgrywających na świecie i jego nie zastąpimy w 3 tygodnie mercato, natomiast w miejsce Eto'o śmiało możemy wyciągnąć Teveza, Lavezziego czy Rossiego.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: MiRas. »

W Anglii przecierają oczy ze zdumienia... goal.com napisało:
- Rok temu byli mistrzami Europy, na ławce siedział The Special One - Jose Mourinho. Teraz ich czas minął, to trzeci trener w przeciągu 15 miesięcy, chcą sprzedać dwie największe gwiazdy Sneijdera i Eto'o, a to jeszcze bardziej komplikuje sytuację Interu. To trochę tak, jakby Barcelona sprzedała Xaviego i Messiego, Real Ronaldo i Ozila, Milan Ibrahimovicia i Thiago Silvę, United Rooneya oraz Vidicia, a Bayern Robbena i Schweinsteigera.
Wydaje mi się, ze ktoś się tutaj nieźle pogubił. Jeśli zaakceptujemy ofertę niższą niż 50 mln € to zaciśniemy sobie pętlę na szyję. Anzhi to przebogaty klub, oni wręcz rzygają kasą, Eto'o to nasz najlepszy napastnik, zawodnik, którzy strzelił w poprzednim sezonie ogółem 37 goli, taki gracz jest tyle wart, nawet mimo 30 lat.

Sprzedaży Sneijdera jeszcze bym nie przekreślał, z naszymi wszystko jest możliwe, jeśli ktoś da 40 mln €, to po Sneidjerze pozostanie nam wspomnienie, oczywiście mielibyśmy wtedy niesamowite pieniędzy i co dalej? Nie mamy pewności, ze przyjdą gwiazdy tego samego kalibru, bo z takim Paolillo to nic nie wiadomo, a Branca, to chyba wynajął sobie mieszkanko w Genui.

Takie pieniądze mogą naprawdę zawrócić w głowie, nam łatwiej, bo nigdy takiej sumy nikt z nas na oczy nie widział, nie widzi i pewnie nigdy nie zobaczy, jak to mówią czego oczy nie widza, tego sercu nie żal... Ważne jednak, by tą sumę z rozsądkiem wydać. Sam Lavezzi? Nie... Lavezzi + Tevez. To już prędzej...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kachol »

Wg mnie to koszmarna wiadomość... jeżeli dostaniemy już oficjalne potwierdzenie, co jest chyba kwestią godzin...
Il Capitano pisze: w miejsce Eto'o śmiało możemy wyciągnąć Teveza, Lavezziego czy Rossiego.
Naprawdę wierzysz, że sięgniemy po któregoś z tych graczy? Strategia na to mercato jest prosta, nie kupujemy drogich piłkarzy. Przynajmniej nie tak drogich jak Rossi, Tevez czy Lavezzie.

Ponadto ja bym jeszcze nie przesądzał, że Sneijder zostanie z nami. Jeżeli ma łeb na karku to dogada się z United, a Moratti jest chętny na kolejne zastrzyki gotówki.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Kusy »

ja coś czuję że jak sprzedamy Eto to przyjdzie do nas niestety jakiś zawodnik ze słabym nazwiskiem...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kolus »

W glowie mi sie to nie miesci co sie dzieje. Zeby opisac inteligencje naszego zarzadu cisnal mi sie tylko niecenzutalne slowa. Sprzedac Eto? Jak to zrobia to chyba zrezygnuje na jakis czas z interesowania sie sprawami klubu bo szkoda nerwow. Zero kupowania dobrzych pilkarzy swiatowej klasy tylko srednich grajkow. Sprzedajmy jeszcze Sneijdera a bedziemy klubem poziomu 10 miejsca w Premier League i 5-7 w La Liga bo  tak bysmy wygladali ze srednimi grajkami. Niech sie ogarnal i niech E2 zostanie, najlepszy pilkarz i ciagnie do przodu....
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Dzonyy »

kolus pisze: W glowie mi sie to nie miesci co sie dzieje. Zeby opisac inteligencje naszego zarzadu cisnal mi sie tylko niecenzutalne slowa. Sprzedac Eto? Jak to zrobia to chyba zrezygnuje na jakis czas z interesowania sie sprawami klubu bo szkoda nerwow.
To narazie! Masz tutaj link żebyś szukać strony nowego klubu nie musiał. http://fcbarca.com/ :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: kolus »

Zle mnie zrozumiales, chodzi mi o to ze ciezko sie czyta o kolejnych "wielkich" transferach Interu. A patrzenie potem jak nas w lidze wszyscy beda bic to nie jest przeyjemne. A calkiem serio tego nie mowilem.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Kusy »

przecież jak Eto zostanie to nikt nie będzie z tego powodu płakał że został, to jest świetny napastnik.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: Jedrula »

Szacunek dla Eto'o za to co zrobił dla nas przez ostatnie dwa lata, ale jeżeli chce odejść, to nie ma co go zatrzymywać. Ja zawsze będę go podziwiał.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Samuel Eto'o

Post autor: fmlyhm »

Lavezzi to cienias
Obrazek
ODPOWIEDZ